Serkan.yilmaz_ Instagram Photos and Videos

Loading...


serkan.yilmaz_ Serkan Yılmaz @serkan.yilmaz_ mentions
Followers: 15,756
Following: 111
Total Comments: 0
Total Likes: 0

Arkadaşlar terzilik! İstediğim şekilde bi çantayı tasarlayıp, diktim. Astarı satın aldığım, kumaşları evdekilerden kullandığım için resmen astarı yüzünden pahalıya gelmiş oldu :) Ama yine bi şeyi 5 TL’ye filan mâl etmeyi başardım :) (Yorumlara teşekkürler arkadaşlar) Arkadaşlar terzilik! İstediğim şekilde bi çantayı tasarlayıp, diktim. Astarı satın aldığım, kumaşları evdekilerden kullandığım için resmen astarı yüzünden pahalıya gelmiş oldu :) Ama yine bi şeyi 5 TL’ye filan mâl etmeyi başardım :) (Yorumlara teşekkürler arkadaşlar)
Loading...
Arkadaşlar, büyük Ankara oyununa az kaldı. Bu cumartesi 21:00’de, @routeankara’da. Biletler, ...
Media Removed
Arkadaşlar, büyük Ankara oyununa az kaldı. Bu cumartesi 21:00’de, @routeankara’da. Biletler, Biletix ve kapıda. Oyunun yarısı Ankara’da yaşadığım dönem hakkında. O yüzden Ankara oyunu başka güzel oluyor. Beklerim. Arkadaşlar, büyük Ankara oyununa az kaldı. Bu cumartesi 21:00’de, @routeankara’da. Biletler, Biletix ve kapıda. Oyunun yarısı Ankara’da yaşadığım dönem hakkında. O yüzden Ankara oyunu başka güzel oluyor. Beklerim.
Yıllarca dergi sabahlamalarında çizerken, film dinlemekten Pardon Filmi’ni ezberledim :) Ekrana ...
Media Removed
Yıllarca dergi sabahlamalarında çizerken, film dinlemekten Pardon Filmi’ni ezberledim :) Ekrana bakmak zorunda olmayacağın kadar iyi bildiğin bi film olmalı. Pardon da şahane film. En az 1000 kere dinlemişimdir. :) Yıllarca dergi sabahlamalarında çizerken, film dinlemekten Pardon Filmi’ni ezberledim :) Ekrana bakmak zorunda olmayacağın kadar iyi bildiğin bi film olmalı. Pardon da şahane film. En az 1000 kere dinlemişimdir. :)
Arkadaşlar oyun var. Bu akşam, Kadıköy, Salpa’da az bi yer kalmış. :)) Rez: 0551 133 86 60 (fotoğraftaki ...
Media Removed
Arkadaşlar oyun var. Bu akşam, Kadıköy, Salpa’da az bi yer kalmış. :)) Rez: 0551 133 86 60 (fotoğraftaki ben değilim) Arkadaşlar oyun var. Bu akşam, Kadıköy, Salpa’da az bi yer kalmış. :)) Rez: 0551 133 86 60 (fotoğraftaki ben değilim)
Arkadaşlar kitap çekilişi bitti. İlginize teşekkürler. Şu sayı sayan zımbırtı ile buldum kazanan ...
Media Removed
Arkadaşlar kitap çekilişi bitti. İlginize teşekkürler. Şu sayı sayan zımbırtı ile buldum kazanan arkadaşları. Kazananlar: @estaes @p_goth @busebatukan @keremcangur @taylanemregulmez @kapttan Dm’den kargo adreslerini alırım arkadaşlar. 640 mesaj okudum bugün, kim ne yapıyor ... Arkadaşlar kitap çekilişi bitti. İlginize teşekkürler. Şu sayı sayan zımbırtı ile buldum kazanan arkadaşları. Kazananlar: @estaes @p_goth @busebatukan @keremcangur @taylanemregulmez @kapttan Dm’den kargo adreslerini alırım arkadaşlar. 640 mesaj okudum bugün, kim ne yapıyor haberim var artık. :)
Read more
Arkadaşlar Dudullu Postası’nın kitabı çekilişi! 6 tanesini kişiye özel çizimli, imzalı, kargosunu ...
Media Removed
Arkadaşlar Dudullu Postası’nın kitabı çekilişi! 6 tanesini kişiye özel çizimli, imzalı, kargosunu da ödeyerek gönderiyorum. Kazanmak için bi şey yapın. Herhangi bi şey olur. Mesela bi arkadaşınıza çay koyup, yorumlara “bi arkadaşıma çay koydum” şeklinde yazarsanız olur. Yorumlar ... Arkadaşlar Dudullu Postası’nın kitabı çekilişi! 6 tanesini kişiye özel çizimli, imzalı, kargosunu da ödeyerek gönderiyorum. Kazanmak için bi şey yapın. Herhangi bi şey olur. Mesela bi arkadaşınıza çay koyup, yorumlara “bi arkadaşıma çay koydum” şeklinde yazarsanız olur. Yorumlar arasında yapacağım çekilişle 6 kitap sahibini bulacak. Çekiliş bu gece 01:00’de bitecek. Tenk yu arkadaşlar :)
Read more
Loading...
Arkadaşlar yarın akşam Salpa’dayım. Kadıköy’ün şemsiyeli barlar sokağında. “2 saatinizi alıyor, ...
Media Removed
Arkadaşlar yarın akşam Salpa’dayım. Kadıköy’ün şemsiyeli barlar sokağında. “2 saatinizi alıyor, yerine neşe bırakıyorum” desem itici mi olurum? Dedim artık bi kere, laf ağızdan bir kere çıkar. :) Rezervasyon önemli : 0551 133 86 60. Bilet: 40 TL. Arkadaşlar yarın akşam Salpa’dayım. Kadıköy’ün şemsiyeli barlar sokağında. “2 saatinizi alıyor, yerine neşe bırakıyorum” desem itici mi olurum? Dedim artık bi kere, laf ağızdan bir kere çıkar. :) Rezervasyon önemli : 0551 133 86 60. Bilet: 40 TL.
Arkadaşlar, Dudullu Postası’nın kitabı Alfa Yayın’dan çıktı. Tüm kitapçılarda. Penguen dergisinde ...
Media Removed
Arkadaşlar, Dudullu Postası’nın kitabı Alfa Yayın’dan çıktı. Tüm kitapçılarda. Penguen dergisinde 8 yıl kadar yazıp, çizdim. Daha sonra Onur Ünlü abi, şahane bir ekip ve Limon yapım tarafından 13 bölümlük bir dizi olarak çekildi. Şimdi de kitap çıktı. Yarın öbürgün bakarsın tiyatroda ... Arkadaşlar, Dudullu Postası’nın kitabı Alfa Yayın’dan çıktı. Tüm kitapçılarda. Penguen dergisinde 8 yıl kadar yazıp, çizdim. Daha sonra Onur Ünlü abi, şahane bir ekip ve Limon yapım tarafından 13 bölümlük bir dizi olarak çekildi. Şimdi de kitap çıktı. Yarın öbürgün bakarsın tiyatroda oynanır :) Yok yok, bu son, söz. :) 8 yıl, dergideki diğer işlerimi çizdikten sonra, çay alıp, cam kenarına geçerek, güle güle yazdığım D.P’den seçmeler, en komikleri bu kitapta. Her hafta yazdıktan sonra, o dönem benim gibi Dudullu’da oturan, yazı işleri Faruk Kaya’ya okurdum, “gahahaha” diye gülerdik. Kendisi de bazen son bi şaka söylerdi, yazardım. Sekiz sene beni dinlediğin için teşekkür ederim @farukkaya :) Yarın bir çekiliş ile kitap hediyesi yapacağım. Bu dönemde bana katkısı olan herkese, özellikle beni Dudullu’da asansöre s.çmakla suçlayan apartman yöneticisine çok çok teşekkürler :)
Read more
Loading...
Arkadaşlar hareketli Sedat amca karikatürü. :) Arkadaşlar hareketli Sedat amca karikatürü. :)
Arkadaşlar Stand up’lar var. Bu perşembe yine şemsiyeli barlar sokakta Salpa bar’dayım. Ve nihayet ...
Media Removed
Arkadaşlar Stand up’lar var. Bu perşembe yine şemsiyeli barlar sokakta Salpa bar’dayım. Ve nihayet 15 Eylül, Ankara yeniden. Oyunlar saat: 21:00’de başlar. Kadıköy için rezervasyon numarası: 0551 133 86 60. Ankara Route, kapıdan alınabilir. Bilet: 40 TL. Mizah ciddi bir iştir pozumla ... Arkadaşlar Stand up’lar var. Bu perşembe yine şemsiyeli barlar sokakta Salpa bar’dayım. Ve nihayet 15 Eylül, Ankara yeniden. Oyunlar saat: 21:00’de başlar. Kadıköy için rezervasyon numarası: 0551 133 86 60. Ankara Route, kapıdan alınabilir. Bilet: 40 TL. Mizah ciddi bir iştir pozumla ve büyütecimle komiğinize gitmekti amacım.
Read more
Hayır ölmedim, bu akşam Stand up var arkadaşlar :) Saat: 21:00’de, şemsiyeli barlar sokakta, Salpa ...
Media Removed
Hayır ölmedim, bu akşam Stand up var arkadaşlar :) Saat: 21:00’de, şemsiyeli barlar sokakta, Salpa Bar’da. Rez: 0551 133 86 60 Giriş: 40 TL Hayır ölmedim, bu akşam Stand up var arkadaşlar :) Saat: 21:00’de, şemsiyeli barlar sokakta, Salpa Bar’da. Rez: 0551 133 86 60 Giriş: 40 TL
Arkadaşlar 30 Ağustos, Zafer bayramımız kutlu olsun. Nutuk'un tıpkıbasımından, direk Mustafa ...
Media Removed
Arkadaşlar 30 Ağustos, Zafer bayramımız kutlu olsun. Nutuk'un tıpkıbasımından, direk Mustafa Kemal'in dilinden, büyük taarruzun nasıl gerçekleştiği kısmını okudum. Yana kaydırarak izleyebilirsiniz. Eski dil olması ilk başta anlaşılmaz gibi olsa da, bir süre sonra gayet anlaşılıyor. ... Arkadaşlar 30 Ağustos, Zafer bayramımız kutlu olsun. Nutuk'un tıpkıbasımından, direk Mustafa Kemal'in dilinden, büyük taarruzun nasıl gerçekleştiği kısmını okudum. Yana kaydırarak izleyebilirsiniz. Eski dil olması ilk başta anlaşılmaz gibi olsa da, bir süre sonra gayet anlaşılıyor. Atatürk ve tüm arkadaşlarına, askerlerimize teşekkürler. Bu büyük başarı hepimize kutlu olsun.
Read more
Loading...
#UlusalYarışmaDevamEdiyor #UlusalYarışmaDevamEdiyor
Arkadaşlar seçim afişi gibi stand up afişi yaptım. Hep birlikte, el ele, daha komik stand uplara ...
Media Removed
Arkadaşlar seçim afişi gibi stand up afişi yaptım. Hep birlikte, el ele, daha komik stand uplara :) Bu Cuma Kadıköy’de, Salpa bar’da gülüyoruz. Ankara, Route 15 Eylül Cumartesi. Diğer bazı şehirler de sonbaharda, yakında. Arkadaşlar seçim afişi gibi stand up afişi yaptım. Hep birlikte, el ele, daha komik stand uplara :) Bu Cuma Kadıköy’de, Salpa bar’da gülüyoruz. Ankara, Route 15 Eylül Cumartesi. Diğer bazı şehirler de sonbaharda, yakında.
Arkadaşlar Stand Up. Bu Cuma yine Kadıköy Salpa’da gülüyoruz. 15 Eylül, Cumartesi de Ankara var. ...
Media Removed
Arkadaşlar Stand Up. Bu Cuma yine Kadıköy Salpa’da gülüyoruz. 15 Eylül, Cumartesi de Ankara var. Özledik Ankara’yı, gelemedim kaç aydır. Salpa, Kadıköy için rezervasyon : 0551 133 86 60. Giriş: 40 TL. Gülmelere beklerim. Arkadaşlar Stand Up. Bu Cuma yine Kadıköy Salpa’da gülüyoruz. 15 Eylül, Cumartesi de Ankara var. Özledik Ankara’yı, gelemedim kaç aydır. Salpa, Kadıköy için rezervasyon : 0551 133 86 60. Giriş: 40 TL. Gülmelere beklerim.
Loading...
Arkadaşlar uzun bayram tatilinin sonuna geldik. Sizin için işe geçiş videosu yaptım. :) Arkadaşlar uzun bayram tatilinin sonuna geldik. Sizin için işe geçiş videosu yaptım. :)
Arkadaşlar Pamdomim! Geçen bi abi yapıyodu, görünce özendim. Galiba fizik kuralları ve etki, ...
Media Removed
Arkadaşlar Pamdomim! Geçen bi abi yapıyodu, görünce özendim. Galiba fizik kuralları ve etki, tepkiye inanmak gerekiyor. Karar verdim, bunu geliştirip pamdomimci olucam. :) 1 dakikada bitiremedim, yana kaydırmalı iki video var. (Yorumlara, beğenilere teşekkürler :) Arkadaşlar Pamdomim! Geçen bi abi yapıyodu, görünce özendim. Galiba fizik kuralları ve etki, tepkiye inanmak gerekiyor. Karar verdim, bunu geliştirip pamdomimci olucam. :) 1 dakikada bitiremedim, yana kaydırmalı iki video var. (Yorumlara, beğenilere teşekkürler :)
Bugün de güldük şükür :) Bugün de güldük şükür :)
Loading...
Arkadaşlar, Stand Up var. Cumartesi, yarın akşam, 21:00’de başlarız gülmelere. 2 saat sürüyor ...
Media Removed
Arkadaşlar, Stand Up var. Cumartesi, yarın akşam, 21:00’de başlarız gülmelere. 2 saat sürüyor oyun. Kadıköy’ün şemsiyeli barlar sokağında, Salpa bar’da. Ekonomi sebebiyle bir fiyat değişikliğimiz yok :) Giriş 30 TL. Rezervasyon önemli, 0551 133 86 60. @salpabar Arkadaşlar, Stand Up var. Cumartesi, yarın akşam, 21:00’de başlarız gülmelere. 2 saat sürüyor oyun. Kadıköy’ün şemsiyeli barlar sokağında, Salpa bar’da. Ekonomi sebebiyle bir fiyat değişikliğimiz yok :) Giriş 30 TL. Rezervasyon önemli, 0551 133 86 60. @salpabar
Perşembe az önce bitti ama #tbt :) İlk fotoğraf, çocukken bi fotoroman yapmıştık. Akıl hastanesinden ...
Media Removed
Perşembe az önce bitti ama #tbt :) İlk fotoğraf, çocukken bi fotoroman yapmıştık. Akıl hastanesinden zabıta arabasına saklanarak kaçıyordum. Park etmiş arabayı kullandık işte, çevre şartlarına göre konu ilerledi. Akıl hastanesi de okuldu. :) İkinci fotoda, televizyonun üstündekiler, ... Perşembe az önce bitti ama #tbt :) İlk fotoğraf, çocukken bi fotoroman yapmıştık. Akıl hastanesinden zabıta arabasına saklanarak kaçıyordum. Park etmiş arabayı kullandık işte, çevre şartlarına göre konu ilerledi. Akıl hastanesi de okuldu. :) İkinci fotoda, televizyonun üstündekiler, yaptığım heykeller, çok sevdiğim halamın değimi ile “eciş, bücüşler” var. Kaybolup gittiler bi şekilde. Üçüncü ise beş yıl kadar önceden, “altınları ver ben taşıyayım Himmet abey” isimli çalışma :) Arada tbt yapmak lazım. İyi geceler efemler :)
Read more
Arkadaşlar, bayramda bir yerlere gitmeyecekler, Kadıköy’ün şemsiyeli barlar sokağında, Salpa ...
Media Removed
Arkadaşlar, bayramda bir yerlere gitmeyecekler, Kadıköy’ün şemsiyeli barlar sokağında, Salpa bar’da, bu cumartesi stand up var, beklerim. Giriş 30 TL. Yer kısıtlı, rezervasyon önemli, 0551 133 86 60. @salpabar Arkadaşlar, bayramda bir yerlere gitmeyecekler, Kadıköy’ün şemsiyeli barlar sokağında, Salpa bar’da, bu cumartesi stand up var, beklerim. Giriş 30 TL. Yer kısıtlı, rezervasyon önemli, 0551 133 86 60. @salpabar
Arkadaşlar beni çalışırken izlemeyi sevdiğinizi biliyorum :) Arkadaşım Selcan, kendi tuttuğu, ilk evi için montajsız mobilyacıdan bir koltuk almak istemiş. Montaj için geç tarih vermişler, “siz de yapamazsınız bunu” demişler. Selcanlar da “tıh” demiş, “bizde Serkan var” demişler. ... Arkadaşlar beni çalışırken izlemeyi sevdiğinizi biliyorum :) Arkadaşım Selcan, kendi tuttuğu, ilk evi için montajsız mobilyacıdan bir koltuk almak istemiş. Montaj için geç tarih vermişler, “siz de yapamazsınız bunu” demişler. Selcanlar da “tıh” demiş, “bizde Serkan var” demişler. :) Gittim monte ettik. İçine bi miktar tahta ve demir koysalar da yapardık. Zaten bi miktar tahta ve demir çıktı sonuçta. Hayırlı olsun Selcan’cım. Güle güle otur arkadaşım. :) @textpistols
Read more
Bu akşam da tabi ki güzel geçti ölümlü Dünya’da. Başka nasıl geçsin? :)
Media Removed
Bu akşam da tabi ki güzel geçti ölümlü Dünya’da. Başka nasıl geçsin? :) Bu akşam da tabi ki güzel geçti ölümlü Dünya’da. Başka nasıl geçsin? :)
Benzediğim futbolcunun yüzüne top gelmiş. Sabah kalkınca ben de böyle oluyorum. :)
Media Removed
Benzediğim futbolcunun yüzüne top gelmiş. Sabah kalkınca ben de böyle oluyorum. :) Benzediğim futbolcunun yüzüne top gelmiş. Sabah kalkınca ben de böyle oluyorum. :)
Arkadaşlar az bi şey bi yer kalmış. Bu perşembe saat 21:00’de, Kadıköy’ün şemsiyeli barlar sokağında, ...
Media Removed
Arkadaşlar az bi şey bi yer kalmış. Bu perşembe saat 21:00’de, Kadıköy’ün şemsiyeli barlar sokağında, Salpa bar’da. Giriş 30 TL. Rezervasyon: 0551 133 86 60. @salpabar Beklerim. Arkadaşlar az bi şey bi yer kalmış. Bu perşembe saat 21:00’de, Kadıköy’ün şemsiyeli barlar sokağında, Salpa bar’da. Giriş 30 TL. Rezervasyon: 0551 133 86 60. @salpabar Beklerim.
Arkadaşlar ölmedim, Stand Up var sadece :))) . 9 Ağustos, perşembe saat 21:00’de, Kadıköy’ün şemsiyeli ...
Media Removed
Arkadaşlar ölmedim, Stand Up var sadece :))) . 9 Ağustos, perşembe saat 21:00’de, Kadıköy’ün şemsiyeli barlar sokağında, Salpa bar’da. Giriş 30 TL. Yer kısıtlı, rezervasyon önemli, 0551 133 86 60. @salpabar Arkadaşlar ölmedim, Stand Up var sadece :))) . 9 Ağustos, perşembe saat 21:00’de, Kadıköy’ün şemsiyeli barlar sokağında, Salpa bar’da. Giriş 30 TL. Yer kısıtlı, rezervasyon önemli, 0551 133 86 60. @salpabar
Arkadaşlar, değmesin yağlı boya. Yaşlılığımın otoportresi. Çok konuşmaktan boğazım öyle olmuş ...
Media Removed
Arkadaşlar, değmesin yağlı boya. Yaşlılığımın otoportresi. Çok konuşmaktan boğazım öyle olmuş artık.:) Arkadaşlar, değmesin yağlı boya. Yaşlılığımın otoportresi. Çok konuşmaktan boğazım öyle olmuş artık.:)
Arkadaşlar hiç bi şeye para vermediğimi bilirsiniz :) Yoksa nasıl olacak bu sanat sepet işleri ...
Media Removed
Arkadaşlar hiç bi şeye para vermediğimi bilirsiniz :) Yoksa nasıl olacak bu sanat sepet işleri :) Bulaşık makineme, telefonda, servis tarafından “beyin yanmıştır” tanısı kondu. Açtım, yaptım. Mutluyum :) (Yorum ve beğenilere de teşekkürler tabi) :) Arkadaşlar hiç bi şeye para vermediğimi bilirsiniz :) Yoksa nasıl olacak bu sanat sepet işleri :) Bulaşık makineme, telefonda, servis tarafından “beyin yanmıştır” tanısı kondu. Açtım, yaptım. Mutluyum :) (Yorum ve beğenilere de teşekkürler tabi) :)
“Akıllı TV’ye çıkıcam” demiştim size :))))) Daha çok düşenler, kalkanlar, kedi videoları, ilginç hareketler arasında isimsiz olarak belirmekti amacım ama böyle oldu. Tenk yu A.T. :) “Akıllı TV’ye çıkıcam” demiştim size :))))) Daha çok düşenler, kalkanlar, kedi videoları, ilginç hareketler arasında isimsiz olarak belirmekti amacım ama böyle oldu. Tenk yu A.T. :)
Hikaye yazmaya ara verip, yağlı boya resim yaptım. İş varken başka iş yapmaya bayılırım. “Mutluluğun resmini yapayım” dedim. Çok mu düz düşünüyorum ben acaba? :) Hikaye yazmaya ara verip, yağlı boya resim yaptım. İş varken başka iş yapmaya bayılırım. “Mutluluğun resmini yapayım” dedim. Çok mu düz düşünüyorum ben acaba? :)
Yıllar öncesinden, amatör köşeden karikatürler. Bugün bilgisayara bakarken karşıma çıktılar. ...
Media Removed
Yıllar öncesinden, amatör köşeden karikatürler. Bugün bilgisayara bakarken karşıma çıktılar. Bir de bu ara bir hikaye yazıyorum. Uzun bir şey. O yüzden bir süre buralarda olamayacağım dostlar :) Yıllar öncesinden, amatör köşeden karikatürler. Bugün bilgisayara bakarken karşıma çıktılar. Bir de bu ara bir hikaye yazıyorum. Uzun bir şey. O yüzden bir süre buralarda olamayacağım dostlar :)
Kardeşime matkap kullanmayı öğrettim. İlk işinde değme ustalara taş çıkardı. Kimin kardeşi. O raf daş taşır daş, çünkü gardaşım yaptı :) Sırada dekupaj, kaynak makinesi, torna tesfiye var. Yanıma taşınarak iyi mi yaptı acaba :) Kardeşime matkap kullanmayı öğrettim. İlk işinde değme ustalara taş çıkardı. Kimin kardeşi. O raf daş taşır daş, çünkü gardaşım yaptı :) Sırada dekupaj, kaynak makinesi, torna tesfiye var. Yanıma taşınarak iyi mi yaptı acaba :)
Arkadaşlar, ipte oyun havaları. :)) Perfect circle videom da bu akşam 20:30’da Akıllı TV’de yayınlanacakmış. İşte bunun adı başarıdır :)) Artık bir Akıllı TV ünlüsüyüm. Kedi düşecek, sonra ben pörfekt sörkıl çizicem, sonra bir küçük kaza videosu. Mutluyum :)) Arkadaşlar, ipte oyun havaları. :)) Perfect circle videom da bu akşam 20:30’da Akıllı TV’de yayınlanacakmış. İşte bunun adı başarıdır :)) Artık bir Akıllı TV ünlüsüyüm. Kedi düşecek, sonra ben pörfekt sörkıl çizicem, sonra bir küçük kaza videosu. Mutluyum :))
Makas kesmiyor, havada nikah.
Media Removed
Makas kesmiyor, havada nikah. Makas kesmiyor, havada nikah.
Arkadaşlar size perfect circle yaptım. Pörfekt sörkıl videom sayesinde Akıllı Tv’de ün yapmayı planlıyorum. :))) Arkadaşlar size perfect circle yaptım. Pörfekt sörkıl videom sayesinde Akıllı Tv’de ün yapmayı planlıyorum. :)))
Biralı halay! Biralı halay!
Arkadaşlar değişik bayram kutlamayı severim bilirsiniz :) Çocukken bayramlarda çatapat filan patlatırdık. O yüzden evdeki malzemeler ile hidrojen yapıp, yaktım. Arada ince bir bağlantı var. Çok mantık aramayalım :) Amacım ilginç bayram kutlamaktı. Çoluk çocuk evi yakmasın diye ... Arkadaşlar değişik bayram kutlamayı severim bilirsiniz :) Çocukken bayramlarda çatapat filan patlatırdık. O yüzden evdeki malzemeler ile hidrojen yapıp, yaktım. Arada ince bir bağlantı var. Çok mantık aramayalım :) Amacım ilginç bayram kutlamaktı. Çoluk çocuk evi yakmasın diye malzemeleri söylemiyorum. Kimya dersinde öğrensinler. Ramazan bayramınız kutlu olsun :) ✌️🕺❤️
Read more
Ankara’ya Stand Up’a geliyorum. Ankaralı arkadaşlar yine her zamanki gibi :) Biletler Biletix ...
Media Removed
Ankara’ya Stand Up’a geliyorum. Ankaralı arkadaşlar yine her zamanki gibi :) Biletler Biletix ve kapıda. Ankara’ya Stand Up’a geliyorum. Ankaralı arkadaşlar yine her zamanki gibi :) Biletler Biletix ve kapıda.
Bisikletin yapım aşaması videosu arkadaşlar. 2 dakika, yana kaydırmalı. 160 TL’ye mal oldu. Türk ...
Media Removed
Bisikletin yapım aşaması videosu arkadaşlar. 2 dakika, yana kaydırmalı. 160 TL’ye mal oldu. Türk lirası düşse de bisikletim düşmez. Başka değeri var gözümde :) Kutlamak için beğenin ki, o kutla başka işler yapayım. Teşekkürler :) Bisikletin yapım aşaması videosu arkadaşlar. 2 dakika, yana kaydırmalı. 160 TL’ye mal oldu. Türk lirası düşse de bisikletim düşmez. Başka değeri var gözümde :) Kutlamak için beğenin ki, o kutla başka işler yapayım. Teşekkürler :)
Arkadaşlar bisiklet bitti. Storiden paylaşırım yapım aşamalarını. 160 TL tuttu maliyet. Boyasını ...
Media Removed
Arkadaşlar bisiklet bitti. Storiden paylaşırım yapım aşamalarını. 160 TL tuttu maliyet. Boyasını filan atıcam, ön fren, vites takıcam daha. Şimdi gezmelere çıkayım. :)) (Yorumlara teşekkürler arkadaşlar :) Arkadaşlar bisiklet bitti. Storiden paylaşırım yapım aşamalarını. 160 TL tuttu maliyet. Boyasını filan atıcam, ön fren, vites takıcam daha. Şimdi gezmelere çıkayım. :)) (Yorumlara teşekkürler arkadaşlar :)
Arkadaşlar ilk sokak denemesini yaptım. Kutlu bazı 5 metreler gittim. :) Direksiyon açısı sorun ...
Media Removed
Arkadaşlar ilk sokak denemesini yaptım. Kutlu bazı 5 metreler gittim. :) Direksiyon açısı sorun yarattı, kesip 90 derece kaynatmalıyım. “Sürerken toplarım” diyordum ama zor böyle. Çekim yapamadım. O sırada etrafıma toplanan olumsuzlar ile mücadele ediyordum. :) Ey Türk insanı, neden ... Arkadaşlar ilk sokak denemesini yaptım. Kutlu bazı 5 metreler gittim. :) Direksiyon açısı sorun yarattı, kesip 90 derece kaynatmalıyım. “Sürerken toplarım” diyordum ama zor böyle. Çekim yapamadım. O sırada etrafıma toplanan olumsuzlar ile mücadele ediyordum. :) Ey Türk insanı, neden böylesin. Camdan çıkıp “olmaz o öyle” diye bağıran oldu ya. :) Bi sakin, bi relaks ya. Bakıcaz, yapıcaz. Çok nazik insanımdır ama karar aldım, “olmaz o” diyen bininci kişiyi, konfeti patlatıp, dövücem :) İyi de niye bisiklet yapıyorum. Ülke ekonomisi b.k gibi evet, çünkü üreten yok. “Niye fabrika kurulmuyor” deniyor ama orda çalışacak, kafası basan, eğitimli insan yok. Eğitimli olmak demek, masa başında çalışmak demek çünkü. Havalı bi işin olması demek. Eğitimsiz de her şartta çalışacak köle demek zaten. 10 yıl mizah dergisinde her hafta gündem okuyup, çizerken kafayı yedim evet. Her gün aynı şeyler olmaya devam ederken işlevsizlik hissi çok fena. Hiç bi şeye yaramayan idollerin peşinde yaşayıp, tüm zamanımızı ve zekamızı eleştirerek geçiriyoruz. Görevinin bilincinde politikacı zaten yok, hepsi idollük peşinde. Taksim’e kocaman cami İslamiyet için mi yapıldı? Gelecekte de idol olmak için mi? Aynı hissin senin düşüncendeki insanlarda da olduğunu görünce o düşünceyi de sorguluyorsun. İdol taraflar çatıştıkça kazanıyor. Reklamcılar, insan aklı bükücüleri sanattan, politikaya her yerde. Ürün ne peki, kendini öbüründen üstün gösterme çabasında, kendinin reklamcısı olan, üretmeyen yeni nesil. İnsan rol modeller alır, kazananı model alır. Kazanan reklamını iyi yapan olursa her şey reklam olur. Rol modellerimi kendim seçerim. Çocukken, elektronikçide çalışırken, işini iyi yaptığı için patronu umursamayan, akşam erken çıkıp motoruna atlayıp giden Murat abi, farkında olarak aldığım ilk rol modeldi. Büyüyünce onun gibi olacaktım. Bu yaşıma kadar güzel hareketini gördüğüm insanlardan, kadın, erkek, gerçek, kurgu farketmez bilinçli aldım kişiliğime. O kadar bencil bi dünyadayız ki bunu söylemek bile ayıp. “O kim ki ondan alayım” deyip, farkında değilmiş gibi taklit ediyoruz. Şimdilerde 50’li yaşlarımı düşündüğümden, İlber Ortaylı olmak için dersler çalışıyorum. Devamı merak eden için yorumda...
Read more
Arkadaşlar bisiklet bitti. Yarın sabah deneme sürüşüne çıkarıcam. Yüksekliği 110cm Uzunluğu ...
Media Removed
Arkadaşlar bisiklet bitti. Yarın sabah deneme sürüşüne çıkarıcam. Yüksekliği 110cm Uzunluğu 200 cm Ağırlığı 12.5 kg. Gece nasıl dayanıcam bakalım, sokağa çıkarma dürtüsüne. :) Arkadaşlar bisiklet bitti. Yarın sabah deneme sürüşüne çıkarıcam. Yüksekliği 110cm Uzunluğu 200 cm Ağırlığı 12.5 kg. Gece nasıl dayanıcam bakalım, sokağa çıkarma dürtüsüne. :)
Demirciden bazı çıkma profil borular aldım. Bisiklet yapıyorum. Hadi hayırlısı. Güzel olacak ...
Media Removed
Demirciden bazı çıkma profil borular aldım. Bisiklet yapıyorum. Hadi hayırlısı. Güzel olacak güzel :) Demirciden bazı çıkma profil borular aldım. Bisiklet yapıyorum. Hadi hayırlısı. Güzel olacak güzel :)
Bu akşam Kadıköy Kaset’te oyun var arkadaşlar. Unutmuyoruz di mi? :)
Media Removed
Bu akşam Kadıköy Kaset’te oyun var arkadaşlar. Unutmuyoruz di mi? :) Bu akşam Kadıköy Kaset’te oyun var arkadaşlar. Unutmuyoruz di mi? :)
Arkadaşlar, bu çarşamba Kadıköy Kaset’te oyun var. Bilet, 30 TL. Ekonomi kötü olsa da ben ucuzum. ...
Media Removed
Arkadaşlar, bu çarşamba Kadıköy Kaset’te oyun var. Bilet, 30 TL. Ekonomi kötü olsa da ben ucuzum. Mizahın Şok marketiyim. :) Bol bol ucuz ucuz gülmelere beklerim. Arkadaşlar, bu çarşamba Kadıköy Kaset’te oyun var. Bilet, 30 TL. Ekonomi kötü olsa da ben ucuzum. Mizahın Şok marketiyim. :) Bol bol ucuz ucuz gülmelere beklerim.
Arkadaşlar, bu hafta çarşamba Kadıköy Kaset’te oyun var. 31 Mayıs Perşembe Bkm Mutfak Çarşı. 9 ...
Media Removed
Arkadaşlar, bu hafta çarşamba Kadıköy Kaset’te oyun var. 31 Mayıs Perşembe Bkm Mutfak Çarşı. 9 Haziran Cumartesi Ankara, Route oyunları var. Bilet 30 TL. Deli, manyak hikayelere gülmeye beklerim :) Arkadaşlar, bu hafta çarşamba Kadıköy Kaset’te oyun var. 31 Mayıs Perşembe Bkm Mutfak Çarşı. 9 Haziran Cumartesi Ankara, Route oyunları var. Bilet 30 TL. Deli, manyak hikayelere gülmeye beklerim :)
19 Mayıs Gençlik ve spor bayramımız kutlu olsun dostlar. İyi de “kut” ne? Kut, milattan 2000 kadar ...
Media Removed
19 Mayıs Gençlik ve spor bayramımız kutlu olsun dostlar. İyi de “kut” ne? Kut, milattan 2000 kadar yıl önce yaşayan “Çu” isimli insanların bulduğu bir şey. Çu dilindeki bir çok kelime Türkçe’de var, onlardan geliyoruz. Göğe, “Kök Tengri”, yere “Yir Tengri” diyorlar. Gök aydınlık, yeraltı ... 19 Mayıs Gençlik ve spor bayramımız kutlu olsun dostlar. İyi de “kut” ne? Kut, milattan 2000 kadar yıl önce yaşayan “Çu” isimli insanların bulduğu bir şey. Çu dilindeki bir çok kelime Türkçe’de var, onlardan geliyoruz. Göğe, “Kök Tengri”, yere “Yir Tengri” diyorlar. Gök aydınlık, yeraltı karanlık. Biri erkek, biri kadın. İyi ya da kötü değil bu Tengri’ler, doğanın kendisi onlar. Çu’lar doğada kut peşinde yaşıyor. Kut, bir şey başardıktan sonra oluşan ruh hali, yaşam enerjisi. Doğada bir şeyler başar, hayatta kal, bak nasıl bir yaşam enerjisi geliyor. Yaşadıkları doğanın parçası olduklarına inanıyorlar. Ateşi ilk yakan insan kutsal. Ateş, yani başına toplanılan ocaklar ise önemli. Ocak başı muhabbetlerden devlet kavramı çıkıyor. :) Her ocak bir devlet gibi ve birbirlerine bağlılar. Gök bilimini geliştiriyorlar. Yıldızların hareketlerine göre mevsimsel, iklimsel değişimler konusunu çözüyorlar. Çinliler ile aynı bölgede yaşanıyor. Henüz ırk kavramı yok. Çinli, Fu-Shi ırkları icat ediyor. Devletten, ocaktan ayrı bir şey bu ırk. Ocağın başına toplanırsın ama bir ırkın başına toplanılmaz. Çinliler ve Türkler arasındaki savaş Irk’ın icadı ile başlıyor. Atatürk, bunları çok araştırmış. Daha öncelerine gidip Mu kıtasının peşine düşmüş hatta. Ay Ana ve Ay Ata’nın koyduğu özgürlük kuralları ile Atatürk’ün özgürlük ilkeleri benzeşiyor. Atatürk ve yaktığı ateşin etrafına toplanan devleti, Çanakkale zaferinin verdiği kut ile 19 Mayıs hareketini ve sonrasında cumhuriyeti kurmayı başarmışlar. Biz de şimdi bunları Kut’luyoruz. Kut hissi, güç verir. Bu yüzden Atatürk’ün yaktığı ateş kutladıkça sönmeyecek. İlk ateşi yakan insanın ne kadar sevindiğini ve özgüveninin ne kadar güçlendiğini düşün. Kut hissini de aynı anda fark etmiş olmalı ve o hissin peşine düşmüş tüm Çu’lar. Atalarımızın Kut’ları bizim mirasımızdır. Kut duygusu gücümüz ise, Kut sizinle olsun :) 19 Mayıs Kut’lu olsun! (Görsel, Milliyet gazetesinin 70’li yıllarda bastığı, İstiklal savaşı döneminin haberlerini hatırlatan bir çalışması)
Read more
Arkadaşlar, haftaya çarşamba Kadıköy Kaset’te oyun var. 31 Mayıs Perşembe Bkm Mutfak Çarşı. 9 ...
Media Removed
Arkadaşlar, haftaya çarşamba Kadıköy Kaset’te oyun var. 31 Mayıs Perşembe Bkm Mutfak Çarşı. 9 Haziran Cumartesi Ankara, Route oyunları var. Bilet 30 TL. Gül gül ölüyoruz :) Beklerim efemler. Arkadaşlar, haftaya çarşamba Kadıköy Kaset’te oyun var. 31 Mayıs Perşembe Bkm Mutfak Çarşı. 9 Haziran Cumartesi Ankara, Route oyunları var. Bilet 30 TL. Gül gül ölüyoruz :) Beklerim efemler.
Odamın bir duvarına Darth Wader, onun tam karşısına da Yoda’yı, ellerinden birbirlerine attıkları ...
Media Removed
Odamın bir duvarına Darth Wader, onun tam karşısına da Yoda’yı, ellerinden birbirlerine attıkları güç odanın ortasında çarpışacak şekilde çizmiştim. Star Wars’ın felsefesi vardır, hayata dair bir şeyler söyler. Ben de felsefesi hakkında yıllardır kendi fikrimi söyler, dururum. ... Odamın bir duvarına Darth Wader, onun tam karşısına da Yoda’yı, ellerinden birbirlerine attıkları güç odanın ortasında çarpışacak şekilde çizmiştim. Star Wars’ın felsefesi vardır, hayata dair bir şeyler söyler. Ben de felsefesi hakkında yıllardır kendi fikrimi söyler, dururum. Anakin Skywalker’a, yani Darth Wader’a yapılanlardan bahsederim. Küçücük çocukken prensesi kurtarıp, hatta annesinden ayrılıp Ceday konseyinin karşısına çıkarıldığında Yoda’nın onun içindeki karmaşayı gördüğünü söyleyip, yıllarca dışlaması sonucunda Anakin’in delirip karanlık tarafa katıldığını söylerim. “Anakin’i Darth Wader yapan Yoda’nın yıllarca süren kibridir” derim. İnsan gibi eğitseler öyle olmazdı o çocuk. Yıllar önce İnstagramda Yoda ve Anakin’in ilk karşılaşmalarında Yoda’nın yüz ifadelerini paylaşmıştım. (İkinci fotoğraf) Yüzündeki ifadelere bakınız kıskanç, kibirli hayının. Yaşlı Yoda, sürekli gördüğü Cumhuriyet lideri Palpatin’in karanlık tarafın başı olduğunu anlayamadığı halde, kendinden daha güçlü olan Anakin’in içindeki karmaşayı, kötülüğü gördüğünü söylüyor. Oysa Star Wars’ı beraber izlediğim bütün kadınlar Palpatin’i çenesinden tanımıştı. Kadınlar anlar. :) Spoiler: Fakat yeni çekilen “Son Ceday” filminde Anakin’in oğlu Luke Skywalker da cedayların kibrinden bahsediyor. Hatta yeni karanlık lord Kylo Ren’i daha öğrenciyken, içindeki karmaşaya cevap bulamamışken suçlayarak karanlık lorda çevirdiği için kendisini suçluyor. Yıllardır anlattığım şeyi perdede görünce çok acayip oldum. Sevincimden öldüm. Darth Wader son anda karanlık taraftan dönüp Luke’u kurtararak ölmüştü zaten. Anakin, karanlık tarafa geçince de karmaşası bitmemişti ki. Zira ait olduğu yer değildi, çocukluğunu biliyoruz. Son filmde, Yoda’nın kendisi Ceday el yazmaları ve ağacını yaktı. O el yazmalarında yeni gelen cedayın zaten bilmediği bir şey olmadığını da ekledi. “İşte budur” dedim. Odamın ortasındaki güç savaşı başka bir hal aldı. Birbirinin aynısı iki güç savaşmayı bıraktı. Birbirlerine el sallar gibi oldular. Barıştılar. İyilik savaşı kibirle yapılmaz. Katılmak isteyen buyur edilir. Hatta mümkünse senden daha güçlülere empoze edilir. Odam sonunda huzur buldu be :) #starwars
Read more
Dostlar, arkadaşlar! Bi arkadaşım sahaf açmış. İlginç, kolleksiyonluk kitaplar sunuyor sayfasından. ...
Media Removed
Dostlar, arkadaşlar! Bi arkadaşım sahaf açmış. İlginç, kolleksiyonluk kitaplar sunuyor sayfasından. İlgilisine paylaşayım, takip edilir. (Bir iki kitap aldım tabi karşılığında, bırakmadım :) @babugasahaf Dostlar, arkadaşlar! Bi arkadaşım sahaf açmış. İlginç, kolleksiyonluk kitaplar sunuyor sayfasından. İlgilisine paylaşayım, takip edilir. (Bir iki kitap aldım tabi karşılığında, bırakmadım :) @babugasahaf

Loading...