Loading Content...

Shahin_bahramnejad Instagram Photos and Videos

Loading...


shahin_bahramnejad Shahin Bahramnezhad @shahin_bahramnejad mentions
Followers: 68,398
Following: 3,274
Total Comments: 0
Total Likes: 0

كوچه كالچر ... احمد شاملو چند دهه از زندگى خودش را صرف جمع آورى لغاتى از فرهنگ عاميانه كرد و در كتاب كوچه ماندگار. اين يعنى اينكه در كوچه فرهنگى رشد مى كند كه توده ى مردم آن را كارگردانى مى كنند. حالا از كوچه هاى تنگ بندر بوشهر تا بمبئى پيوندى از جنس همين فرهنگ رقم مى خورد كه شايد تا همين حالا كمترين ... كوچه كالچر ...
احمد شاملو چند دهه از زندگى خودش را صرف جمع آورى لغاتى از فرهنگ عاميانه كرد و در كتاب كوچه ماندگار.
اين يعنى اينكه در كوچه فرهنگى رشد مى كند كه توده ى مردم آن را كارگردانى مى كنند.
حالا از كوچه هاى تنگ بندر بوشهر تا بمبئى پيوندى از جنس همين فرهنگ رقم مى خورد كه شايد تا همين حالا كمترين تأثيرش حضور چند ده گردشگر هندوستانى در زمستان همين سال با جادوى هنر در بوشهر باشد.
@koochehfestival
ويدئو: @hosseinmozaffarii @faeghiyan
Read more
Loading...
دليران تنگستان ... بى ترديد در شناساندن شخصيتى چون رييسعلى دلوارى و قيام مردم جنوب در برابر انگليسى ...
Media Removed
دليران تنگستان ... بى ترديد در شناساندن شخصيتى چون رييسعلى دلوارى و قيام مردم جنوب در برابر انگليسى ها، مجموعه تلويزيونى دليران تنگستان جايگاه انكارناپذيرى دارد. ياد و خاطره زنده ياد همايون شهنواز سازنده ى اين اثر ماندگار گرامى باد و همچنين ١٢ شهريور سالگشت شهادت رييس. اين برهه از تاريخ ... دليران تنگستان ...
بى ترديد در شناساندن شخصيتى چون رييسعلى دلوارى و قيام مردم جنوب در برابر انگليسى ها، مجموعه تلويزيونى دليران تنگستان جايگاه انكارناپذيرى دارد.
ياد و خاطره زنده ياد همايون شهنواز سازنده ى اين اثر ماندگار گرامى باد و همچنين ١٢ شهريور سالگشت شهادت رييس.
اين برهه از تاريخ كشورمان هنوز زواياى مكتومى دارد كه مى تواند دستمايه اى باشد براى ساخت آثار مانا .
.
پ.ن: براى كسب اطلاعات بيشتر در مورد نحوه ساخت اين سريال كتاب "دليران خاموش" حاوى گفتگوى محسن شريفيان و مانانام همايون شهنواز را مطالعه فرماييد.
@mohsen_sharifian
Read more
بهزاد ... روز عيد غدير در بندر گناوه مجرى آيين گشايش تالار باشكوه اجتماعات بهزاد بودم كه با نيك انديشى ...
Media Removed
بهزاد ... روز عيد غدير در بندر گناوه مجرى آيين گشايش تالار باشكوه اجتماعات بهزاد بودم كه با نيك انديشى معلمى دلسوز، استاد بهزاد بهزادى بنا شد. معلمى كه از هزينه ى عمل قرنيه چشمانش گذشت تا جاى نورى كه در ديدگانشان منور، در قلب خود و مردم شهرش روشن گردد. در اين وانفساى شنيدن مداوم خبرهاى اختلاس و ... بهزاد ...
روز عيد غدير در بندر گناوه مجرى آيين گشايش تالار باشكوه اجتماعات بهزاد بودم كه با نيك انديشى معلمى دلسوز، استاد بهزاد بهزادى بنا شد.
معلمى كه از هزينه ى عمل قرنيه چشمانش گذشت تا جاى نورى كه در ديدگانشان منور، در قلب خود و مردم شهرش روشن گردد.
در اين وانفساى شنيدن مداوم خبرهاى اختلاس و گرانى، وجود چنين انسانهايى ثابت مى كند كه هنوز نسل مهربانى منقرض نشده.
صبر بسیار بباید پدر پیر فلک را
تا دگر مادر گیتی چو تو فرزند بزاید
.
پ.ن: اين پست شامل چند تصوير است.
مثل هميشه مهندس گرگى پور، پيمانكار اين پروژه و شاگرد استاد در ساخت خيريه ها بهترين كيفيت را در نظر گرفتند.
عكس ها: @aliahmadi7782
Read more
ايراندخت ... اشك شوق قهرمانى تيم ملى كبدى زنان ايران و بعد نازنین ملایی ورزشكار قايقران روئينگ، زار می‌زند که چرا جای طلا نقره گرفتم! درود بر شرف و غيرت و نجابت شما ايراندخت ...
اشك شوق قهرمانى تيم ملى كبدى زنان ايران
و بعد نازنین ملایی ورزشكار قايقران روئينگ، زار می‌زند که چرا جای طلا نقره گرفتم!
درود بر شرف و غيرت و نجابت شما
اسلوموشن ... حتماً تا به حال ویدیوهای اسلوموشن را بارها نگاه کرديد. اسلوموشن یا صحنه آهسته، به ویدیوهایی گفته می شه که کارها در اون با سرعت بسیار پایین انجام می شن و به همین دلیل جزئیات زیادی در اونها قابل مشاهده است. بنظرم ما هم بايدبعضى از صحنه هاى زندگيمون رو با دور آهسته مرور كنيم. در دور معمولىِ ... اسلوموشن ...
حتماً تا به حال ویدیوهای اسلوموشن را بارها نگاه کرديد. اسلوموشن یا صحنه آهسته، به ویدیوهایی گفته می شه که کارها در اون با سرعت بسیار پایین انجام می شن و به همین دلیل جزئیات زیادی در اونها قابل مشاهده است.
بنظرم ما هم بايدبعضى از صحنه هاى زندگيمون رو با دور آهسته مرور كنيم.
در دور معمولىِ روزگار شايد متوجه نشيم. نبينيم خيلى از مرام و معرفت و مهربونى ها رو يا احتمالاً حواسمون نباشه به بعضى از نارو ها و نارفيقى ها.
كاش ذهنمون بتونه بعضى از سكانس هاى زندگى رو، با دور آهسته مرور كنه.
موافقيد؟
Read more
پزشک .... اول شهریور بمناسبت بزرگداشت حکیم ابوعلی سینا ، روز پزشک نامگذاری شده و با افتخار در گاهنامه ...
Media Removed
پزشک .... اول شهریور بمناسبت بزرگداشت حکیم ابوعلی سینا ، روز پزشک نامگذاری شده و با افتخار در گاهنامه خورشیدی ایران زمین ثبت گشته . در بوشهر از دیرباز پزشکان حاذق و بیدار وجدانی به کار طبابت مشغول بودند که هیچگاه نام و یاد نیکشان از اذهان بیرون نمیرود . از آن جمله اند خاندان طبیب شامل : سید جعفرطبیب ... پزشک ....
اول شهریور بمناسبت بزرگداشت حکیم ابوعلی سینا ، روز پزشک نامگذاری شده و با افتخار در گاهنامه خورشیدی ایران زمین ثبت گشته . در بوشهر از دیرباز پزشکان حاذق و بیدار وجدانی به کار طبابت مشغول بودند که هیچگاه نام و یاد نیکشان از اذهان بیرون نمیرود . از آن جمله اند خاندان طبیب شامل : سید جعفرطبیب که مطب ایشان در محله بهبهانی بود ، سید صالح طبیب، سید حسین طبیب که دندانپزشک بود ، سید محمد طبیب مشهور به سید محمد دکتر که در زمان نبرد تنگستانیها با انگلیس زخمیها و بیماران را مداوا میکرد ، سید عبدالرضا طبیب حافظ الصّحه که علاوه بر طبابت بمدت ١٦ سال صندوقدار امین مدرسه سعادت بود و سید علی طبیب که در برنامه رادیوئی خودم توسط پيمان زند با او گفتگو شد. وى متولد ١٣٠٦ خورشیدی است و در بین مردم به آسید علی شهره است که به طبابتش ایمان فراوان داشتند. او در یک روز معین ساکنان جزیره شیف را به توصیه پدر – مرحوم سید جعفر – بصورت رایگان ویزیت میکرد، البته باید از دکتر عادلی و دکتری هندی بنام رائو و زنده یاد دکتر ملک زاده و همچنين پرفسور محمدحسين سلطان زاده در ديلم نیز بخاطر خدمات زیادشان یاد کرد.
"شاهين بهرام نژاد"
پ.ن: عكس ها مربوط به گواهى پزشك و نسخه ى دكتر طبيب و عادلى است مربوط به سالهاى ١٣٣٨ و ١٣٢٤ خورشيدى.
#پزشك #روزپزشك #روز_پزشك #بوشهر
Read more
Loading...
.: ایلس؛ فرمانروای چهار باد در اساطیر یونان . ایلس یک ساز موسیقی غول‌پیکر است، یک عمارت صوتی و بصری. این سازه به شکلی طراحی شده تا تغییر جهت‌های بی صدای باد را قابل شنیدن و آسمان همیشه در حال تغییر را قابل مشاهده کند. این سازه می‌تواند تنها با استفاده از باد و بدون استفاده از نیروی الکتریکی یا تقویت‌کننده ... .:
ایلس؛ فرمانروای چهار باد در اساطیر یونان .
ایلس یک ساز موسیقی غول‌پیکر است، یک عمارت صوتی و بصری. این سازه به شکلی طراحی شده تا تغییر جهت‌های بی صدای باد را قابل شنیدن و آسمان همیشه در حال تغییر را قابل مشاهده کند.
این سازه می‌تواند تنها با استفاده از
باد و بدون استفاده از نیروی الکتریکی یا تقویت‌کننده ایجاد صدا و موسیقی کند. نوسانات در سیم‌های متصل به لوله‌ها، به سطوح لوله‌ها که روی سازه را پوشانده‌اند منتقل می‌شوند و از طریق این لوله‌ها به سمت تماشاچیانی که زیر قوس ایستاده‌اند پخش می‌شود. ایلس با استفاده از رشته سیم‌های آهنگین مخصوص به خود، فضایی سه‌بعدی از طنین صدای باد را ایجاد می‌کند.
همچنین این سیم‌ها مانند تارهای سبیل گربه به کوچکترین برخوردی حساس است. جابه‌جایی باد اطراف این سازۀ هنری توسط سیم‌ها دریافت می‌شود و به صورت طنینی آهنگین به سمع بازدید‌‌کنندگان می‌رسد. هدف این است که عموم مردم بتوانند جابه‌جایی های مسیر باد را با درک صدای اطرافشان، تصور کنند. لوله‌هایی که به سیم‌ها متصل نیستند، با نت‌های موسیقی کوک می‌شوند و همیشه، حتی زمانی که باد نباشد این لوله‌ها یک سری از نت‌ها را با فرکانس‌‌های پایین پخش می‌کنند‌.
Read more
دابسمش ... گزارش هاى حضور خاطره انگيز شاهين بوشهر در ليگ برتر و هنرمندى دوست عزيز @rezakhodayariiiiiii براى ساخت اين دابسمش . عيد قربان فرخنده. #شاهين_بوشهر #ليگ_برتر #گزارشگرى #دابسمش دابسمش ...
گزارش هاى حضور خاطره انگيز شاهين بوشهر در ليگ برتر و هنرمندى دوست عزيز @rezakhodayariiiiiii
براى ساخت اين دابسمش
.
عيد قربان فرخنده.
#شاهين_بوشهر #ليگ_برتر #گزارشگرى #دابسمش
Loading...
تاك شو ... تاک شو یا برنامه گفتگومحور (به انگلیسی: talk show) به برنامهٔ رادیویی یا تلویزیونی گفته ...
Media Removed
تاك شو ... تاک شو یا برنامه گفتگومحور (به انگلیسی: talk show) به برنامهٔ رادیویی یا تلویزیونی گفته می‌شود که در آن یک یا چند مجری و یک یا چند مهمان پیرامون موضوع خاصی به گپ‌وگفت می‌پردازند. معمولاً مهمانان دعوت‌شده دارای تجربه‌هایی در برخورد با موضوع مورد بحث هستند و نظرات تخصصی و شخصی خود را بیان ... تاك شو ...
تاک شو یا برنامه گفتگومحور (به انگلیسی: talk show) به برنامهٔ رادیویی یا تلویزیونی گفته می‌شود که در آن یک یا چند مجری و یک یا چند مهمان پیرامون موضوع خاصی به گپ‌وگفت می‌پردازند. معمولاً مهمانان دعوت‌شده دارای تجربه‌هایی در برخورد با موضوع مورد بحث هستند و نظرات تخصصی و شخصی خود را بیان می‌کنند.
به زودى با اين ساختار با برنامه اى به تهيه كنندگى سميره جمالى در بافت تاريخى بندر همراه نگاه مهربانتان خواهم بود.
Photo: @afshin.taremi.bu
Read more
پرده اول: دختر بچه ای درون چاهی با دهانه تنگ افتاده. از دست کسی کاری بر نمیاد دختر لاغر اندامی داوطلب ...
Media Removed
پرده اول: دختر بچه ای درون چاهی با دهانه تنگ افتاده. از دست کسی کاری بر نمیاد دختر لاغر اندامی داوطلب میشود۰ بار اول موفق نمیشود فرصت دیگری میخواهد اینبار موفق میشود ‌دختر بچه را از چاه خارج کند پدر بچه قطعه زمینی به او اهدا میکند و تماشاگران موضوع از تلویزیون مبلغ پنج هزار دلار برایش جمع آوری میکنند. پرده ... پرده اول:
دختر بچه ای درون چاهی با دهانه تنگ افتاده. از دست کسی کاری بر نمیاد دختر لاغر اندامی داوطلب میشود۰ بار اول موفق نمیشود فرصت دیگری میخواهد اینبار موفق میشود ‌دختر بچه را از چاه خارج کند پدر بچه قطعه زمینی به او اهدا میکند و تماشاگران موضوع از تلویزیون مبلغ پنج هزار دلار برایش جمع آوری میکنند.
پرده دوم:
اسماء زحمتكش دختر ورزشكار بوشهرى در حال بازگشت به خانه بدليل نبودن پل هوايى در سانحه تصادف جان به جان آفرين تسليم مى كند.
شوربختانه بايد حادثه اى رقم بخورد تا همگى به هوش شويم، درست كه اينك هر چه گفته شود نوشدارويى است بعد از مرگ قهرمان اما جلوى ضرر هر جا گرفته شود، منفعت است. براى از دست ندادن اسماء هاى ديگر همين امروز بايد دست به كار شد.
پرديس پروردگار پناهگاهش ...
.
پ.ن: اين پست شامل دو ويدئو است.
Read more
چه خوب است با عزّت برويم. زمستان ٩٠ براى يك برنامه خيريه در بوشهر دوستانم، زوج هنرمند؛ @hosseinmozaffarii ...
Media Removed
چه خوب است با عزّت برويم. زمستان ٩٠ براى يك برنامه خيريه در بوشهر دوستانم، زوج هنرمند؛ @hosseinmozaffarii @khabarkhosh11 در باغ فردوس براى ساخت ويدئو ميهمان آقاى بازيگر بودند. در چهار ويدئو صحبتهاى زنده ياد انتظامى را با مردم بوشهر بشنويد. #عزت_الله_انتظامی #بوشهر چه خوب است با عزّت برويم.
زمستان ٩٠ براى يك برنامه خيريه در بوشهر دوستانم، زوج هنرمند؛
@hosseinmozaffarii
@khabarkhosh11
در باغ فردوس براى ساخت ويدئو ميهمان آقاى بازيگر بودند.
در چهار ويدئو صحبتهاى زنده ياد انتظامى را با مردم بوشهر بشنويد.
#عزت_الله_انتظامی #بوشهر
. سينماى ايران، بى عزٌت شد. . ديشب كه پستى از بازى درخشان عاليجناب نصيريان در بوى پيراهن يوسف گذاشتم نمى دانستم چند ساعت بعد بايد از آقاى بازيگر صحبت كرد. . . . روز غریبی است امروز؛ عزت سینما از انتظام افتاد و دُرّ دریای هنر نویسندگی و کارگردانی بی ضیاء شد. روحشان شاد. دوست هنرمندم. مهرداد ... .
سينماى ايران، بى عزٌت شد.
.
ديشب كه پستى از بازى درخشان عاليجناب نصيريان در بوى پيراهن يوسف گذاشتم نمى دانستم چند ساعت بعد بايد از آقاى بازيگر صحبت كرد.
.
.
. روز غریبی است امروز؛ عزت سینما از انتظام افتاد و دُرّ دریای هنر نویسندگی و کارگردانی بی ضیاء شد. روحشان شاد.

دوست هنرمندم. مهرداد يكتاى عزيز
درگذشت خان دايى را به شما، خودمان و جامعه هنرى ايران تسليت مى گم.
@mehrdadyektaofficial
Read more
Loading...
ممد نبودى ... نوحه معروف «ممد نبودی ببینی» که بارها و بارها از رادیو و تلویزیون پخش شده سال‌ها پیش توسط نوحه خوانان بوشهرى با آهنگى از سيد محمد محزون در ایام محرم و صفر خوانده می‌شده. کافی است چشمانت را ببندی و به نوای ماندگاری دل بسپاری که بسیاری را با خود همراه کرد و به جبهه ها کشاند. محمد جهان آرا ... ممد نبودى ...
نوحه معروف «ممد نبودی ببینی» که بارها و بارها از رادیو و تلویزیون پخش شده سال‌ها پیش توسط نوحه خوانان بوشهرى با آهنگى از سيد محمد محزون در ایام محرم و صفر خوانده می‌شده.
کافی است چشمانت را ببندی و به نوای ماندگاری دل بسپاری که بسیاری را با خود همراه کرد و به جبهه ها کشاند. محمد جهان آرا را ببینی و همه مردان مردی که از جان و مال خود گذشتند تا خرمشهر، بار دیگر، خرم شود و بخشی از مام وطن
اما هنوز هم با شنیدن نوحه «ممد نبودی ببینی» خاطرات بسیاری در ذهن‌مان نقش می‌بندد و همچنان این ملودی تاثیرگذار است. اين نوحه در اصل با مطلع «لیلا بگفتا ای شه لب تشنه‌کامان/ دستم به دامان، آقا الامان» آغاز می‌شده است.
سال ١٣٤٩ ناصر تقوایی با ساخت مستند «اربعین» به ارائه تصویری شاعرانه از مراسم سوگواری در بوشهر پرداخت و نه تنها نوای دلنشین جهانبخش کردی‌زاده را ماندگار کرد که بخشی از آداب و رسوم مردم بوشهر به هنگام سوگواری و نوحه‌خوانی‌هاشان را به مردم علاقه‌مند شناساند.
نوحه «لیلا بگفتا...» نیز یکی از همین نوحه ها بود. حالا دیگر تنها بوشهری‌ها، جذبه صدای بخشو را نمی‌شناختند و مردم شهرهای دیگر هم دلشان می‌خواست محرم و صفر به بوشهر بیایند، صدای بخشو را بشنوند، بر گرد او حلقه زنند و با ریتم هماهنگ سنج و دمام، به این‌سو و آن سو روند.
سوم خردادماه ١٣٦١خرمشهر، آزاد شد. همزمان با آزادسازی خرمشهر، جواد عزیزی که خود یکی از رزمندگان بود، شعر تازه‌ای در رثای محمد جهان آرا، فرمانده لشکر خرمشهر سرود که بر مرکب نوحه بخشو با مطلع «شاه گفتا ای شه لب تشنه کامان» سوار کرد؛ سرودی که با صدای غلام کویتی‌پور به گوش من و تو رسیداین‌گونه آغاز می‌شد: «ممد نبودی ببینی/ شهر آزاد گشته/ خون یارانت پرثمر گشته...»
کویتی‌پور، از محمد جهان آرا و رشادت‌های او خواند و خیلی زود توانست بر مخاطب خود تاثیر گذارد و احساسات او را برانگیزد. «ممد نبودی ببینی» را کویتی پور و مسعود کرامتی خواندند و رادیو و تلویزیون بارها و بارها پخش کردند بی آن که به خاستگاه آن اشاره‌ای کنند و مسیری که این ترانه طی کرد، تا از مراسم و تکیه های عزاداری در بوشهر به فتح خرمشهر برسد و اين حماسه را بازگویند.
بوشهری ها نیز در فتح خرمشهر همچون دیگر هم وطنان خود نقش آفرینی کردند و در طراحی این تابلوى بی بدیل، نقشی شگرف داشتند و حالا نوای ممد نبودی، برای بوشهری ها که سالهای سال با ملودی آن برای امام حسین سینه زده و اشک
ریخته اند رنگ و بوی دیگر دارد.
#خرمشهر #بوشهر #بخشو #ناصرتقوایی #كويتى_پور
Read more
چه همايون زادروزى ... . در موسیقی سنتی یک گوشه‌ای هست به‌نام سَلمَک‌. یک جایی بین پرده‌ی چهارم ...
Media Removed
چه همايون زادروزى ... . در موسیقی سنتی یک گوشه‌ای هست به‌نام سَلمَک‌. یک جایی بین پرده‌ی چهارم و پنجم دستگاه شور. وقتی می‌خواهی از "شور" بیفتی تویِ "دشتی". آن‌جا؛ درست همان لحظه، یک مکث می‌کنی؛ یک توقف چند ثانیه‌ای بین دو پرده. یک لحظه آواز را به جای آن‌که رها کنی توی هوا، نگه میداری توی گلو... ... چه همايون زادروزى ...
.
در موسیقی سنتی یک گوشه‌ای هست به‌نام سَلمَک‌.
یک جایی بین پرده‌ی چهارم و پنجم دستگاه شور.
وقتی می‌خواهی از "شور" بیفتی تویِ "دشتی".
آن‌جا؛ درست همان لحظه، یک مکث می‌کنی؛ یک توقف چند ثانیه‌ای بین دو پرده.
یک لحظه آواز را به جای آن‌که رها کنی توی هوا، نگه میداری توی گلو... می‌پیچانی،
مکث می‌کنی،
خسیس می‌شوی توی خرج کردنش!
چرا؟
چون بعدش که می‌روی توی "دشتی" و صدا را رها می‌کنی، آزادش می‌کنی، آن مکث چند ثانیه‌ای کرشمه می‌شود روی صدایت.
یک دمِ دل‌انگیز می‌آفرینی؛
جانِ جهان ‌می‌شود ترمه‌ی آوازت... زندگی هم همین است.
گاهی اگر دلش خواست مکث کند، پاپِی نشوید که هُل بدهیدش جلو.
بگذارید لحظه‌ای را توقف کند،
دراز بکشد بین دو اتفاق...
رها کنید این با شتاب پیش رفتن را.
کِش بیائید میان حادثه‌ها.
دست بیندازید توی جیبتان.
سوت بزنید و خیابان‌ها را فتح کنید و بسپارید خودتان را به خیالِ خوشِ آسودگی...
شاید زندگی آن نغمه‌ی جادویی که برایتان حبس کرده است در گلو را،
همین زودی،
پشت این مکثِ کش‌دارِ بدِ حادثه‌ها،
رها کند توی سرنوشتتان!
***
٣١ ارديبهشت زادروز #همایون_شجریان
@homayounshajarian
Read more
شيطنت ... فصل امتحانات دانش آموزان عنقريب سر مى رود. بچه ها مى مانند و شهرهاى بى زمين اما مالامال از آپارتمان هايى به قاعده قوطى كبريت ... روزگارى اما شهر از دست بچه ها در تعطيلات بعد از امتحان الامان بود. ********* شما اسم اين بچه ها رو چى ميذاريد؟ ويدئو رو تماشا كنيد. شيطنت ...
فصل امتحانات دانش آموزان عنقريب سر مى رود. بچه ها مى مانند و شهرهاى بى زمين اما مالامال از آپارتمان هايى به قاعده قوطى كبريت ...
روزگارى اما شهر از دست بچه ها در تعطيلات بعد از امتحان الامان بود.
*********
شما اسم اين بچه ها رو چى ميذاريد؟
ويدئو رو تماشا كنيد.
Loading...
. لباس تيم ملى فوتبال تا ساعاتى ديگر رونمايى مى شود. اين گزينه ها فقط براى نمونه طراحى شدند و هيچكدام ...
Media Removed
. لباس تيم ملى فوتبال تا ساعاتى ديگر رونمايى مى شود. اين گزينه ها فقط براى نمونه طراحى شدند و هيچكدام لباس تيم ملى نيستند. اگر قرار باشد يك مورد را انتخاب كنيد، كدام را مى پسنديد؟ پ.ن: من از سمت چپ، اولين گزينه شما؟ #تيم_ملي #فوتبال #لباس_تيم_ملي @teammellifootball @mehditaremiofficial9 ... .
لباس تيم ملى فوتبال تا ساعاتى ديگر رونمايى مى شود.
اين گزينه ها فقط براى نمونه طراحى شدند و هيچكدام لباس تيم ملى نيستند.
اگر قرار باشد يك مورد را انتخاب كنيد، كدام را مى پسنديد؟
پ.ن: من از سمت چپ، اولين گزينه
شما؟
#تيم_ملي #فوتبال #لباس_تيم_ملي
@teammellifootball @mehditaremiofficial9 @sardar_azmoun @hossein_mahini_13 @seyed_jalal_hosseini4
Read more
صدام مال تو کلام و صدا:محمد لاریان تنظیم کننده و آهنگساز:سجاد بهادری پرکاشن: بهروز شریفیان عود:ناصر کاوه خو ضبط و میکس و مستر:رهاد تهیه کننده:ماکان صغیرى @sajjad.bahadorii @naser_kaveh @macansaghiri @behrooz_sharifian @mehdimonfared___siriya @mohammadlaryan ******** به ... صدام مال تو
کلام و صدا:محمد لاریان
تنظیم کننده و آهنگساز:سجاد بهادری
پرکاشن: بهروز شریفیان
عود:ناصر کاوه خو
ضبط و میکس و مستر:رهاد
تهیه کننده:ماکان صغیرى

@sajjad.bahadorii @naser_kaveh
@macansaghiri @behrooz_sharifian
@mehdimonfared___siriya @mohammadlaryan ********
به خورشید و خرما قسم میخورم
به چادر نماز سر مادرم
به تیر و به بازوی مرد نبرد
به قدر و به قرآن روی سرم
به اشکای شوقم زمان رکوع
به ذکر بزرگیت وقت وضوء
به تحریر آواز و صوت اذون
به بغض کمین کرده توی گلو
چشام مال تو گریه هام مال تو
صدام مال تو خندهام مال تو
جوونیم همی زور زونیم فدات
شروم مال تو انتهام مال تو
**********************************
پيشكش به همه مادران عزيزتر از جان براى درياى مهرشان. اينكه توى همين ماه خدا چقدر برامون زحمت كشيدن و ميكشن.
اگر قرار باشه يه جمله به مادرت بگى، اون چيه؟
#مادر #رمضان
Read more
صداى ماندگار ... مرد خوش صداى خبر، قاسم (بهرام) افشار جان به جان آفرين تسليم كرد. پرديس پروردگار پناهگاهش #قاسم_افشار #بهرام_افشار #گوينده #گوينده_خبر صداى ماندگار ...
مرد خوش صداى خبر، قاسم (بهرام) افشار جان به جان آفرين تسليم كرد.
پرديس پروردگار پناهگاهش
#قاسم_افشار #بهرام_افشار #گوينده #گوينده_خبر
Loading...
روزى روزگارى امجديه ... میخ‌کوب کننده بود. از آن بازی‌هایی که آدم را عاشق فوتبال می‌کند. حتی اگر هوادار استقلال یا ذوب‌آهن نیستید امکان ندارد از دیدن آن همه هیجان لذت نبرده باشید. استقلال و ذوب، جام باشگاههاى آسيا. افیون یا جادو؛ فرقی نمی‌کند، دیشب با فوتبال ٩٠ دقیقه اخبار همه تلخ این روزها ... روزى روزگارى امجديه ...
میخ‌کوب کننده بود. از آن بازی‌هایی که آدم را عاشق فوتبال می‌کند. حتی اگر هوادار استقلال یا ذوب‌آهن نیستید امکان ندارد از دیدن آن همه هیجان لذت نبرده باشید. استقلال و ذوب، جام باشگاههاى آسيا.
افیون یا جادو؛ فرقی نمی‌کند، دیشب با فوتبال ٩٠ دقیقه اخبار همه تلخ این روزها را به بایگانی راکد سپردیم! چند پدیده در جهان وجود دارند که قادر باشند تا این اندازه آدم را مسخ کنند؟
(احسان محمدى)
اين فوتبال هجومى زيبا و چشم نواز است. تماشاگر پسند. چند گل زيبا در ورزشگاه روئيد تا بهانه اى باشد براى اين خاطره بازى با گل عبدالعلى چنگيز مقابل اكباتان، گريزپايى كه چون تيرى رها يافته از چله، زمين را در مى نورديد.
به ياد ترقص زرينچه و نامجو در بال راست هجومى آبى ها. كارگردانى مختارى فر و شليك هاى آر پى جى گونه يكه و نعلچگر در ميانه ميدان. شاعرانگى شاهين و شاهرخ در شيرودى و چپ رؤيايى با اصغر داداش و پا پرانتزى هنرمند، زنده ياد احدى و يك ديوار محكم از جنس بتن بنام مراغه چيان.
ياد باد آن روزگاران، ياد باد
گزارشگر: جهانگير كوثرى
#استقلال #امجدیه #چنگيز #كوثرى #نوستالژی
Read more
دُم دُم سحری ..... آن زمان که بوشهر به گستردگي و پراکندگي امروز نبود و اين شهر در چهار محله بهبهاني، دهدشتي، کوتي و شنبدي و محله هاي تاريخى و باستانى دورتر خلاصه مي شد، سحر هاي رمضان، دو مرد، يکي مسن و ديگري جوان که اغلب پدر و پسر بودند، فانوس به دست و دمام به دوش مي گرفتندو با سردادن نواي دلنشين دم دم سحري ... دُم دُم سحری .....
آن زمان که بوشهر به گستردگي و پراکندگي امروز نبود و اين شهر در چهار محله بهبهاني، دهدشتي، کوتي و شنبدي و محله هاي تاريخى و باستانى دورتر خلاصه مي شد، سحر هاي رمضان، دو مرد، يکي مسن و ديگري جوان که اغلب پدر و پسر بودند، فانوس به دست و دمام به دوش مي گرفتندو با سردادن نواي دلنشين دم دم سحري محله ها را کوچه به کوچه و خانه به خانه مي گشتند.
دم دم سحري آهنگ موزوني است که از ترکيب دو کلمه دم دم و سحري از ضرب آهنگ کوبش چوب بر دمام ايجاد مي شود و دم دم سحري خوانان با ضربه هاي آهنگيني بر دمام با ريتم سه ضربي، همراه با خواندن اشعار دعاگونه روزه داران را وقت سحر از خواب بيدار مي کنند.
بيت "خداوندا تو ستاري همه خوابند تو بيداري/ به حق لا اله الا الله همه عالم نگه داري "
يکي از معروف ترين اشعاري است که در اين سنت بسيار ديرينه خوانده مي شود و اگرچه امروز مردم با انواع ابزارها، نيازي به بيدار شدن با آهنگ دم دم سحري ندارند و اين نوا در پشت ديوارهاي بلند برج ها و آپارتمان ها گم شده، اما هنوز اهالي قديم چهار محل بوشهر اين سنت زيبا را در نواحي مرکز شهر و محله هاي حاشيه اي اجرا مي کنند.
البته اين آيين اختتاميه اي هم دارد که در روز عيد فطر برگزار مي شود ؛ بوشهري ها اين را خوب مي دانند که در روز عيد فطر باز هم دمام زن ها بر سر کوي و برزنشان خواهند آمد و با نواختن ساز ، هم شادي خود را از فرارسيدن عيد فطر ابراز مي دارند و هم خبر مي دهند که آمده اند پاداش شب بيداري هاشان را بگيرند .
مردم نيز شادمانه به نوازندگان پول و هديه مي دهند که در واقع حکم عيدي را دارد .
.
پ.ن: كارى از گروه سيريا با صداى ابراهيم ابن رومى و تنظيم سجاد بهادرى
@siriyaensemble
Read more
سوپرمن ... . روی دیواری فروریخته در سوریه به عربی نوشته شده بود:«دوستت دارم مثل گل دقیقه ٩٠»! گل دقیقه آخر که منجر به پیروزی می شود همیشه لذتبخش است، مثل یک هدیه از طرف کسی که انتظارش را نداری. (احسان محمدی) تماشاى اين گل با اين گزارش از شبكه الكأس لذت بيشترى داره با آرزوى موفقيت براى تمام ورزشكاران ... سوپرمن ...
.
روی دیواری فروریخته در سوریه به عربی نوشته شده بود:«دوستت دارم مثل گل دقیقه ٩٠»! گل دقیقه آخر که منجر به پیروزی می شود همیشه لذتبخش است، مثل یک هدیه از طرف کسی که انتظارش را نداری.
(احسان محمدی)
تماشاى اين گل با اين گزارش از شبكه الكأس لذت بيشترى داره
با آرزوى موفقيت براى تمام ورزشكاران ميهن هر جا كه نام ايران
در ميان است.
پ.ن: سيد جلال يكى از بينندگان پر و پاقرص شونشينى است.
@seyed_jalal_hosseini4 @hossein_mahini_13 @mehditaremiofficial9 @hassan_gholami.henel
#ايران #پرسپولیس #استقلال #سيدجلال_حسيني
و صحبتهاى گزارشگر:
پاس توى عرض، چه كار مى كنن؟ دور ميكنه
اين خطرناكه، اووووووووووووووو
جلال حسينى گل دوم رو براى پرسپوليس به ثمر ميرسونه
در دقيقه ٨٩
در زمان كشته شده، نفس ميكشه آقاى برانكو و دستيارنش
بزرگترين بازيكن در زمين بازى
جلال حسينى، گل دوم رو ميزنه
از روى اشتباه در قطع كردن توپ
از روى اشتباه در رقابت
در زمان مرده، چيه اين فوتبال؟
ديوانگيش رو از هيچ چيز ديگه نميشه توقع داشت حتى تا سوت پايان. از هيچ چيز ديگه نميشه توقع داشت حتى تا سوت پايان.
Read more
مفتون ... اگر آرام جان باشد تو باشى وگر روح روان باشد تو باشى وگر در ديده ى مفتون دشتى نگارى مهربان ...
Media Removed
مفتون ... اگر آرام جان باشد تو باشى وگر روح روان باشد تو باشى وگر در ديده ى مفتون دشتى نگارى مهربان باشد تو باشى عكس: @kaveh.abedi دوبيتى مورد نظر و مورد طبع خود را بنويسيد، لطفاً مفتون ...
اگر آرام جان باشد تو باشى
وگر روح روان باشد تو باشى
وگر در ديده ى مفتون دشتى
نگارى مهربان باشد تو باشى
عكس: @kaveh.abedi
دوبيتى مورد نظر و مورد طبع خود را بنويسيد، لطفاً
رنج سى ساله ... . بیست و پنجم اردیبهشت‌ماه روز بزرگداشت فردوسی، شاعر و حماسه‌سرای نامی ایران و سراینده «شاهنامه» است که با پاسداشت زبان پارسی نیز همراه شده. بسى رنج بردم در اين سالْ سى عجم زنده كردم بدين پارسى در بوشهر سه نسل از خانواده ى صغيرى به خوانش شاهنامه و پرورش شاهنامه خوان مى پردازند. استاد ... رنج سى ساله ... .
بیست و پنجم اردیبهشت‌ماه روز بزرگداشت فردوسی، شاعر و حماسه‌سرای نامی ایران و سراینده «شاهنامه» است که با پاسداشت زبان پارسی نیز همراه شده.
بسى رنج بردم در اين سالْ سى
عجم زنده كردم بدين پارسى
📔📔📔
در بوشهر سه نسل از خانواده ى صغيرى به خوانش شاهنامه و پرورش شاهنامه خوان مى پردازند.
استاد محمّد صغيرى، دخترشان نيكى و نوه ايشان آريا. ضمن اينكه ديگر نوه ايشان، برديا نيز با نواختن ضرب به شيوه حماسى در اجراها ايشان را همراهى مى كنند.
@mohammadsaghiri124 @niki_saghiri @bardia_saghiri_official
تماشا كنيد اجراى پدر، فرزند و فرزندِ فرزند را
Read more
بنام دختر ... دختر كه باشى خوب ميدانى با ظرافت چگونى گل بزنى، تميز، زيبا و بى حرف و حديث. احساساتمان خوب هوايى خورد با شكوه خيركننده ى بردهايتان. ايراندختان سرزمينم، قهرمانى در قاره كهن، گوارايتان. نه تنها سكوى قهرمانى كه قلبها را تسخير كرديد همراه با عنوان برترين گلزن، بهترين بازيكن و تيم ... بنام دختر ...
دختر كه باشى خوب ميدانى با ظرافت چگونى گل بزنى، تميز، زيبا و بى حرف و حديث.
احساساتمان خوب هوايى خورد با شكوه خيركننده ى بردهايتان.
ايراندختان سرزمينم، قهرمانى در قاره كهن، گوارايتان.
نه تنها سكوى قهرمانى كه قلبها را تسخير كرديد همراه با عنوان برترين گلزن، بهترين بازيكن و تيم اخلاق.
ايران در فينال ژاپن را هم ٥ تايى كرد.
ببينيد اين سوپرگل زيباى فهيمه زارعى را در فينال
#تيم_ملي_فوتسال_بانوان #فوتسال_بانوان #فوتسال #ايران #فهيمه_زارعى
Read more
در ستايش اِل كلاسيكو ... بشنويد شاعرانگى عصام الشوالى را در ديباچه ى ال كلاسيكوى چند سال پيش ... با اين سجع و صناعات، زيبنده ترين دعوتنامه را براى تماشاى بازى به مخاطب عرضه مى كند. #عصام_الشوالي #الكلاسيكو #رئال_مادريد #بارسلونا #گزارشگر_فوتبال در ستايش اِل كلاسيكو ...
بشنويد شاعرانگى عصام الشوالى را در ديباچه ى ال كلاسيكوى چند سال پيش ...
با اين سجع و صناعات، زيبنده ترين دعوتنامه را براى تماشاى بازى به مخاطب عرضه مى كند.
#عصام_الشوالي #الكلاسيكو #رئال_مادريد #بارسلونا #گزارشگر_فوتبال
به بهانه برپايى نمايشگاه كتاب <span class="emoji emoji1f4da"></span> کیفیت زندگی شما را دو چیز تعیین می کند: کتابهایی که می‌خوانید و انسانهایی ...
Media Removed
به بهانه برپايى نمايشگاه كتاب کیفیت زندگی شما را دو چیز تعیین می کند: کتابهایی که می‌خوانید و انسانهایی که ملاقات می‌کنید. “مک لوهان” خواهشمندم آخرين كتابى كه خوانديد يا در حال خواندنش هستيد يا به زودى مى خوانيد به دوستان خود همين جا معرفى كنيد من بزودى ميخوانم: فوتبال و فلسفه (ذهن ... به بهانه برپايى نمايشگاه كتاب
📚
کیفیت زندگی شما را دو چیز تعیین می کند: کتابهایی که می‌خوانید و انسانهایی که ملاقات می‌کنید. “مک لوهان”
📚📚📚📚
خواهشمندم آخرين كتابى كه خوانديد يا در حال خواندنش هستيد يا به زودى مى خوانيد به دوستان خود همين جا معرفى كنيد 📔📔
من بزودى ميخوانم: فوتبال و فلسفه (ذهن زيبا بازي زيبا)
نويسنده: تد ريچاردز
مترجم / مصحح: عيسي عظيمي
قطع: وزيري
نوع جلد: شوميز
ناشر: مركز
زبان: فارسي
تعداد صفحات: 464
سال انتشار: 1396
نوبت چاپ: دوّم
قیمت: 450,000 ريال
@isaazimi
@ehsanabdipoor
Read more
٢٠١٨ ... اين هفته آخرين برنامه نود در اين فصل فوتبالى پخش ميشه اما اين تيم برنامه ساز مهيّا ميشن براى ...
Media Removed
٢٠١٨ ... اين هفته آخرين برنامه نود در اين فصل فوتبالى پخش ميشه اما اين تيم برنامه ساز مهيّا ميشن براى تهيه برنامه ٢٠١٨ ويژه مسابقات جام جهانى روسيه كه از ٢٤ خرداد ماه روى آنتن مى ره. اما مسابقه؛ ️مقام اول تا چهارم را در اين دوره چه تيمهايى به دست مى آورند؟️ . به افرادى كه پاسخ درست را زير همين پست ... ٢٠١٨ ...
اين هفته آخرين برنامه نود در اين فصل فوتبالى پخش ميشه اما اين تيم برنامه ساز مهيّا ميشن براى تهيه برنامه ٢٠١٨ ويژه مسابقات جام جهانى روسيه كه از ٢٤ خرداد ماه روى آنتن مى ره.
اما مسابقه؛
⚽️مقام اول تا چهارم را در اين دوره چه تيمهايى به دست مى آورند؟⚽️
.
به افرادى كه پاسخ درست را زير همين پست بنويسند، بعد از فينال (٢٤ تير) هداياى نفيس فرهنگى از طرف خودم براى يادگارى اهدا مى شود.
مهلت پاسخگويى: ٢٤ خرداد
⚽️
پ.ن: دقايقى قبل از فوتبال ١٢٠
از چپ: #عادل_فردوسی_پور #شاهين_بهرام_نژاد #محمدحسين_ميثاقي
Read more
آقاى گزارشگر ... از جام جهانى ١٩٨٢ اسپانيا، گوشم با گزارش هاى عربى آشنا شد. زمانى كه پخش زنده تلويزيونى نداشتيم، ما در بندر بوشهر به لطف آنتن گردون و دستگاه تقويت دريافت امواج، از كويت و قطر و بحرين و عراق و ... بازيهاى فوتبال رو تماشا مى كرديم. خاطرم هست دو آتيشه هاى فوتبال خرداد هر سال براى تماشاى ... آقاى گزارشگر ...
از جام جهانى ١٩٨٢ اسپانيا، گوشم با گزارش هاى عربى آشنا شد. زمانى كه پخش زنده تلويزيونى نداشتيم، ما در بندر بوشهر به لطف آنتن گردون و دستگاه تقويت دريافت امواج، از كويت و قطر و بحرين و عراق و ... بازيهاى فوتبال رو تماشا مى كرديم.
خاطرم هست دو آتيشه هاى فوتبال خرداد هر سال براى تماشاى فينال باشگاههاى اروپا و هر ٤ سال براى تماشاى جام جهانى ساك بسته بوشهر بودن و خونه ى يكى كه حتى يه سلام و عليك تنها داشتند لنگر مينداختن.
اين گزارش مربوط به ديدار رفت بايرن و رئال هست با گزارش عصام الشوالى، گزارشگر تونسى.
بشنويد اوج هيجان رو با صداى او كه تمام اتمسفر ورزشگاه رو به بيننده ى تلويزيونى منتقل ميكنه.
#رئال_مادريد #بايرن_مونيخ #جام_باشگاههاى_اروپا #ليگ_قهرمانان #گزارشگر #فوتبال #گزارشگر_فوتبال #عصام_الشوالي
Read more
آنكه مى آموزد ... هفت شهر عشق را عطار گشت ما هنوز اندر خم يك كوچه ايم . روز معلّم را به تمام معلّم هاى ...
Media Removed
آنكه مى آموزد ... هفت شهر عشق را عطار گشت ما هنوز اندر خم يك كوچه ايم . روز معلّم را به تمام معلّم هاى زندگيم از آغاز تا اكنون و آينده، شادباش مى گويم و تا نفس دارم مديونشانم. . از مهر تمام دوستان و رفقاى جان كه بنده نوازى كردند، يك جهان سپاسگزارم. . عكس: @masoud_basti1 آنكه مى آموزد ...
هفت شهر عشق را عطار گشت
ما هنوز اندر خم يك كوچه ايم
.
روز معلّم را به تمام معلّم هاى زندگيم از آغاز تا اكنون و آينده، شادباش مى گويم و تا نفس دارم مديونشانم.
.
از مهر تمام دوستان و رفقاى جان كه بنده نوازى كردند، يك جهان سپاسگزارم.
.
عكس: @masoud_basti1
نامى براى هميشه ... چه گواراست در مدرسه اى كه در آن رشد كردى (سعادت - ١٢٧٨ خورشيدى) از خليج فارس بخوانى. #روز_ملى_خليج_فارس #روز_خلیج_فارس #خليج_فارس #شاهين_بهرام_نژاد #persiangulf Video: @sedialavi نامى براى هميشه ...
چه گواراست در مدرسه اى كه در آن رشد كردى (سعادت - ١٢٧٨ خورشيدى) از خليج فارس بخوانى.
#روز_ملى_خليج_فارس #روز_خلیج_فارس #خليج_فارس #شاهين_بهرام_نژاد #persiangulf
Video: @sedialavi
هميشه فارس ... نام خليج فارس در آثار عربى پژوهشگران برشى از فيلم مستند "هميشه فارس" ساخته ى دوست هنرمندم: @vahidgolestan با آهنگسازى: @mohsen_sharifian #persiangulf #روز_ملى_خليج_فارس #روز_خلیج_فارس #خليج_فارس هميشه فارس ...
نام خليج فارس در آثار عربى پژوهشگران
برشى از فيلم مستند "هميشه فارس" ساخته ى دوست هنرمندم: @vahidgolestan
با آهنگسازى: @mohsen_sharifian
#persiangulf #روز_ملى_خليج_فارس #روز_خلیج_فارس #خليج_فارس
شاخاب پارس ... قسمتى از فیلم ملوانان ساخته ی آلن ویلرز به سال ١٩٤٠ میلادی در #خليج_فارس موسيقى: نِى مه (آواز كار صيّادان و جاشوها) با صداى: @mohsen_sharifian و همراهى ساز: @habiboo از آلبوم پار و پيرار با سپاس از دوست هنرمندم براى در اختيار قرار دادن اين تصاوير: @leymer_bushehr_folklore ... شاخاب پارس ...
قسمتى از فیلم ملوانان ساخته ی آلن ویلرز به سال ١٩٤٠ میلادی در #خليج_فارس
موسيقى: نِى مه (آواز كار صيّادان و جاشوها) با صداى: @mohsen_sharifian
و همراهى ساز: @habiboo
از آلبوم پار و پيرار
با سپاس از دوست هنرمندم براى در اختيار قرار دادن اين تصاوير: @leymer_bushehr_folklore
پيشكشى از من براى اين روز بزرگ
#persiangulf #روز_خلیج_فارس #روز_ملى_خليج_فارس #sailorman
Read more
يزله ... اين تصاوير با صداى امير ميرشكارى پيشكش به شما رفقاى جان. كارى از : @akbar_ebrahimi.irib . #روز_ملى_خليج_فارس #روز_خلیج_فارس #خليج_فارس #persiangulf يزله ...
اين تصاوير با صداى امير ميرشكارى پيشكش به شما رفقاى جان.
كارى از : @akbar_ebrahimi.irib .
#روز_ملى_خليج_فارس #روز_خلیج_فارس #خليج_فارس #persiangulf
دوستان عزیزم، برند فیکورس اخیرا توسط یکی‌ از دوستانم به بازار معرفی شده. چون به شخصه در جریان روند ...
Media Removed
دوستان عزیزم، برند فیکورس اخیرا توسط یکی‌ از دوستانم به بازار معرفی شده. چون به شخصه در جریان روند کاریشون بودم، میدونم که اسانس هاشون رو از شرکت شماره ۱ تولید اسانس در دنیا تهیه کردن، که به صورت حرفه ای برای بهترین برندهای دنیا عطر تولید میکنه. اما پرفیوم ها و اسپری های فیکورس بخاطر اینکه تو کشور ... دوستان عزیزم،
برند فیکورس اخیرا توسط یکی‌ از دوستانم به بازار معرفی شده. چون به شخصه در جریان روند کاریشون بودم، میدونم که اسانس هاشون رو از شرکت شماره ۱ تولید اسانس در دنیا تهیه کردن، که به صورت حرفه ای برای بهترین برندهای دنیا عطر تولید میکنه. اما پرفیوم ها و اسپری های فیکورس بخاطر اینکه تو کشور خودمون پر و بسته بندی میشن، نسبت به کیفیتشون قیمت مناسبی دارن.
میتونید اونها رو تو نمایشگاه آرایشی-بهداشتی ایران که ۶ تا ۹ اردیبهشت برگزار میشه، تست کنید و سمپل دریافت کنید. مطمئنم خوشتون میاد!
پ.ن: همونطور که میدونید، چیزی که تو عطر و ادکلن حرف اول رو میزنه، نوع و کیفیت اسانسه، که در صورت مرغوب نبودن باعث میشه بوی عطر بعد از گذشت مدتی از مسیر خودش خارج بشه و حتی ایجاد خستگی و سردرد کنه.
www.fikores.com
@fikores.cosmetics
Read more
عشق ... عشق در یک نگاه یعنی وقتی محمدصلاح دو دست را کنار سر گرفته تا نشان بدهد به احترام باشگاه سابق ...
Media Removed
عشق ... عشق در یک نگاه یعنی وقتی محمدصلاح دو دست را کنار سر گرفته تا نشان بدهد به احترام باشگاه سابق شادی نمی کند، اگرچه در همان حال فرمینو، هم بازی برزیلی یک متری به آسمان بلند شده تا از فشار بزرگ ارگاسم وار گل به رم خلاص شود. صلاح ، با سر پایین چشم ها را به زمین دوخته ؛ طوری که با رمی های پای تصاویر نیمه نهایی ... عشق ...
عشق در یک نگاه یعنی وقتی محمدصلاح دو دست را کنار سر گرفته تا نشان بدهد به احترام باشگاه سابق شادی نمی کند، اگرچه در همان حال فرمینو، هم بازی برزیلی یک متری به آسمان بلند شده تا از فشار بزرگ ارگاسم وار گل به رم خلاص شود. صلاح ، با سر پایین چشم ها را به زمین دوخته ؛ طوری که با رمی های پای تصاویر نیمه نهایی لیگ قهرمانان چشم در چشم نشود. این همان وقتی است که دل ما و مصری ها به هم دوخته می شود به یاد خیلی وقت پیش که از رادیو صدای اُم کلثوم می آمد و پدرها کیف می کردند از"صنعت جمیل و افدیک بروحی".وقتی خاورمیانه اینقدر بزرگ نبود که مرزها اینقدر دور و بسته. وقتی قاهره و تهران عاری از مفاهیم سیاسی.
همیشه دوست داشتم محمد صلاح بودم . همین قدر فوتبالیست ودرخشان.آنقدر که سرعت گام هایم از سرعت ٢٤ فریم درثانیه بیشتر باشد و بعد، بعد از گل ، بایستم و دست باز کنم به سمت میلیون ها عشق فوتبال که خودشان را در من جست وجو می کنند.
به آغوش ما خوش آمدی محمد .
به قلم دوست هنرمندم؛ پژمان راهبر بى نظير
@pejmanrahbar
#محمد_صلاح #ليورپول #ليفربول #liverpool #mohamed_salah
Read more
پست موقت ... شادباش به دوست هنرمندم ايليا الهى يار براى انتشار كار جديد. موزیک : راز ترانه،ملودی و تنظیم: ایلیا الهی یار @eliyaelahiyar پست موقت ...
شادباش به دوست هنرمندم ايليا الهى يار براى انتشار كار جديد.
موزیک : راز
ترانه،ملودی و تنظیم: ایلیا الهی یار
@eliyaelahiyar
فیلمی شامل تصاویر بکر از آثارشهرهایی چون اصفهان، شیراز، یزد، بوشهر، ری، تهران، قم، کرمان، ماهان، تخت جمشید و.. که در سال۱۳۲۶ توسط یک انگلیسی ثبت شده قسمتهاى كوتاهى مربوط به بندر بوشهر از اين فيلم را به اشتراك مى گذارم. دوستانى كه حدس مى زننداين بناها كجاست، لطفاً بنويسند. #بوشهر #تاريخ #نوستالژى فیلمی شامل تصاویر بکر از آثارشهرهایی چون اصفهان، شیراز، یزد، بوشهر، ری، تهران، قم، کرمان، ماهان، تخت جمشید و..
که در سال۱۳۲۶ توسط یک انگلیسی ثبت شده
قسمتهاى كوتاهى مربوط به بندر بوشهر از اين فيلم را به اشتراك مى گذارم.
دوستانى كه حدس مى زننداين بناها كجاست، لطفاً بنويسند.
#بوشهر #تاريخ #نوستالژى
جشنواره سعدى سال ١٣٦٩ براى شركت در اردوى دانش آموزان ممتاز به اردوگاه شهيد رجايى (باغرود) نيشابور ...
Media Removed
جشنواره سعدى سال ١٣٦٩ براى شركت در اردوى دانش آموزان ممتاز به اردوگاه شهيد رجايى (باغرود) نيشابور رفتيم و بعد هم براى يك زيارت براى اولين بار به مشهد. حالا بعد از نزديك به ٢٨ سال براى دومين بار دعوت شدم به سرزمين طوس در #هشتمین_جشنواره_مجریان_و_هنرمندان_صحنه_ایران اگر دوست داشتيد ورق بزنيد. @iran_mojri ... جشنواره سعدى
سال ١٣٦٩ براى شركت در اردوى دانش آموزان ممتاز به اردوگاه شهيد رجايى (باغرود) نيشابور رفتيم و بعد هم براى يك زيارت براى اولين بار به مشهد.
حالا بعد از نزديك به ٢٨ سال براى دومين بار دعوت شدم به سرزمين طوس در
#هشتمین_جشنواره_مجریان_و_هنرمندان_صحنه_ایران
اگر دوست داشتيد ورق بزنيد.

@iran_mojri @mojri_irib @shahram_malekinia @fariba_olumi_yazdi
Read more
بازى هاى كودكى ... حتى ديزنى لند پاريس برابرى نميكنه با لذتى كه با بچه هاى محل در دنياى كودكى همبازى بوديم. الان كه ديگه خبرى از اون بازيها نيست ولى بيايد خاطره بازى كنيم. شما بهترين بازى دوره ى كودكيتون چى بوده؟ من خودم؟ گل بگير شدّه (شبيه ورزش بيسبال امروزى). شما چطور؟ #بازى_كودك #بازى_محلى ... بازى هاى كودكى ...
حتى ديزنى لند پاريس برابرى نميكنه با لذتى كه با بچه هاى محل در دنياى كودكى همبازى بوديم.
الان كه ديگه خبرى از اون بازيها نيست ولى بيايد خاطره بازى كنيم. شما بهترين بازى دوره ى كودكيتون چى بوده؟
من خودم؟ گل بگير شدّه (شبيه ورزش بيسبال امروزى). شما چطور؟
#بازى_كودك #بازى_محلى #كودك #نوستالژی
Read more
پست موقت . آموزش مبانی عکاسی زمان شروع: چهار شنبه، 29 فروردین 97 مدت دوره: 8 جلسه، هر هفته دو جلسه، ...
Media Removed
پست موقت . آموزش مبانی عکاسی زمان شروع: چهار شنبه، 29 فروردین 97 مدت دوره: 8 جلسه، هر هفته دو جلسه، روزهای یک شنبه و چهار شنبه از ساعت 18 الی 20 شرایط ویژه: با معرفی دو نفر، می توانید به صورت رایگان برای این دوره ثبت نام کنید. مدارک و هزینه ثبت نام: یک قطعه عکس، یک عدد فتوکپی کارت ملی، رسید واریز ... پست موقت
.
آموزش مبانی عکاسی
زمان شروع: چهار شنبه، 29 فروردین 97
مدت دوره: 8 جلسه، هر هفته دو جلسه، روزهای یک شنبه و چهار شنبه از ساعت 18 الی 20
شرایط ویژه: با معرفی دو نفر، می توانید به صورت رایگان برای این دوره ثبت نام کنید.
مدارک و هزینه ثبت نام: یک قطعه عکس، یک عدد فتوکپی کارت ملی، رسید واریز مبلغ 300 هزارتومن به شماره کارت
6104_3377_6879_0923
بنام سمانه میرشکار ( پرداخت وجه نقد حضوری امکان پذیر است)
ساعت مراجعه:
عصر از ساعت 17:30 الی 20:30
@poriabahramnezhad @poriabahramnezhad
Read more
بدرود صداى آشنا بهرام زند صداى آشناى دوبله ايران در هجدهمين روز از فروردين چشم از جهان فرو بست. ببينيد چند پلان بيادماندنى از فيلم جنگ نفتكشها ساخته ى محمد بزرگ نيا كه صداى زنده ياد زند چه نيكو با بازى جمشيد جهانزاده همسان گشته. صداى نقش مقابل (مجيد مظفرى) استاد خسرو خسروشاهى است. پرديس پروردگار ... بدرود صداى آشنا
بهرام زند صداى آشناى دوبله ايران در هجدهمين روز از فروردين چشم از جهان فرو بست.
ببينيد چند پلان بيادماندنى از فيلم جنگ نفتكشها ساخته ى محمد بزرگ نيا كه صداى زنده ياد زند چه نيكو با بازى جمشيد جهانزاده همسان گشته.
صداى نقش مقابل (مجيد مظفرى) استاد خسرو خسروشاهى است.
پرديس پروردگار پناهگاهش باد.
#بهرام_زند #دوبله #جنگ_نفتکش_ها
Read more
احسان ... هر دو احسان، هر دو عبدى پور و هر دو هنرمند. هنرمند درجه يك و همه چى تموم. سمت چپى كه داستان ...
Media Removed
احسان ... هر دو احسان، هر دو عبدى پور و هر دو هنرمند. هنرمند درجه يك و همه چى تموم. سمت چپى كه داستان نويس و فيلمساز و بازيگر كه ننه ش بيشتر خودش مى دونه چقدر خاطرش رو مى خوام. رفاقتمون هم مال خيلى سال پيشه. سمت راستى رو مى شناختم امّا فقط به خاطر هنرش. سُرنا مى زنه كه بيا بر تماشا.خيلى قبولش داشتم و دارم. ... احسان ...
هر دو احسان، هر دو عبدى پور و هر دو هنرمند. هنرمند درجه يك و همه چى تموم.
سمت چپى كه داستان نويس و فيلمساز و بازيگر كه ننه ش بيشتر خودش مى دونه چقدر خاطرش رو مى خوام. رفاقتمون هم مال خيلى سال پيشه.
سمت راستى رو مى شناختم امّا فقط به خاطر هنرش. سُرنا مى زنه كه بيا بر تماشا.خيلى قبولش داشتم و دارم. براى دعوت به كوچه فستيوال بهش زنگ زدم و اين شد اولين مكالمه. بعد از الو بفرماييد انگار قدّ احسان اوّلى ميشناسمش. مرام و معرفت اين پسر لُر از هنرش بالاتره.
حالا دو تا ككا بيشتر دارم
هر دو احسان، هر دو عبدى پور، هر دو هنرمند.
عشقتون مى خورم.
@ehsanabdipoor
@ehsan.abdipour
#احسان_عبدی_پور #شاهين_بهرام_نژاد
Read more

Loading...