Loading Content...

Sharareh_dolatabadi Instagram Photos and Videos

sharareh_dolatabadi shararedolatabadi(arzoomanian) @sharareh_dolatabadi mentions
Followers: 70,043
Following: 1,077
Total Comments: 0
Total Likes: 0

خرده جنایتهای زنا شوهری نویسنده:اریک امانوئل اشمیت مترجم:شهلا حائری بازیگران:میلاد قنبری،آنی ...
Media Removed
خرده جنایتهای زنا شوهری نویسنده:اریک امانوئل اشمیت مترجم:شهلا حائری بازیگران:میلاد قنبری،آنی آرزومانیان دستیار کارگردان و برنامه ریز :محبوبه ناد علی پور منشی صحنه:آنا بیگلریان طراح صحنه و لباس:دالار اله وردی اتاق فرمان :محبوبه ناد علی پور طراح بروشور و پوستر :آریگا صفریان مشاوره ... خرده جنایتهای زنا شوهری
نویسنده:اریک امانوئل اشمیت
مترجم:شهلا حائری
بازیگران:میلاد قنبری،آنی آرزومانیان
دستیار کارگردان و برنامه ریز :محبوبه ناد علی پور
منشی صحنه:آنا بیگلریان
طراح صحنه و لباس:دالار اله وردی
اتاق فرمان :محبوبه ناد علی پور
طراح بروشور و پوستر :آریگا صفریان
مشاوره روانشناسی: آنائیس صفری
ساخت دکور: میثم بابایی
انتخاب موسیقی گئورک خاچاطوریان
طراح و اجرای گریم: ماندانا اکبری
عکاس ستاره اکبری
محل اجرا.میدان فردوسی.خیابان نجات الهی،(ویلا) کوچه مراغه پلاک ۲ طبقه ۳ موسسه گندم
مدت اجرا ۹۰ دقیقه
خرید بلیط www.tiwall.com
اجرا از ۲۵ دی تا ۱۱ بهمن
Read more
اینا عزیز دلن اینا عزیز دلن
❤❤❤❤❤❤❤
زیبا جانم من رو در غم خودت شریک بدون چون خودت میدونی که خیلی خوب حالتو میفهمم ..😕هجرت نابهنگام پیام ...
Media Removed
زیبا جانم من رو در غم خودت شریک بدون چون خودت میدونی که خیلی خوب حالتو میفهمم ..😕هجرت نابهنگام پیام عزیز رو به خانواده ی صابری و بروفه ی محترم تسلیت عرض میکنم . واقعاً باورش سخته ، اما شک ندارم پیام مهربان ما در تمامی لحظات در کنارزیبای نازنین و اهورا، پسر گلش خواهد بود . زیبا جانم من رو در غم خودت شریک بدون چون خودت میدونی که خیلی خوب حالتو میفهمم ..😕هجرت نابهنگام پیام عزیز رو به خانواده ی صابری و بروفه ی محترم تسلیت عرض میکنم . واقعاً باورش سخته ، اما شک ندارم پیام مهربان ما در تمامی لحظات در کنارزیبای نازنین و اهورا، پسر گلش خواهد بود .
با درود خدمت دوستان مهربانم.اکثریت شما به شکل های مختلف ، یا از نزدیک یا از طریق کار و یا از طریق فضای ...
Media Removed
با درود خدمت دوستان مهربانم.اکثریت شما به شکل های مختلف ، یا از نزدیک یا از طریق کار و یا از طریق فضای مجازی با روحیه ی من آشنا هستید و میدانید که همیشه سعی کرده ام ،افکارو نظریات و گفته هایم با عقل و منطقی درست ، همراه باشد . در مطلب قبلی ، از" تعدادی" از دوستان و همکاران هنرمندم گله مند بودم . چون راهی که ... با درود خدمت دوستان مهربانم.اکثریت شما به شکل های مختلف ، یا از نزدیک یا از طریق کار و یا از طریق فضای مجازی با روحیه ی من آشنا هستید و میدانید که همیشه سعی کرده ام ،افکارو نظریات و گفته هایم با عقل و منطقی درست ، همراه باشد . در مطلب قبلی ، از" تعدادی" از دوستان و همکاران هنرمندم گله مند بودم . چون راهی که "عده ای از آن ها " می روند به ترکستان ختم می شود . چند روز پیش ویدئویی از همکارانم دیدم که باز هم مرا دل چرکین و ناراحت کرد . من همیشه برای عقاید دیگران احترام قائل بوده و هستم . اما عقایدی که واقعی و همراه با عقل و منطق باشد . در سال هشتاد و هشت عده ای به سمت و سوی جنبش سبز کشیده شدند،گفتم اشتباه میکنید،گوش نکرده وبا من بحث میکردند.دوره ی انتخابات،دوباره به شکلی دیگر،جناب روحانی به میدان آمد و با صدها وعده و وعید ،مردم را به پای صندوق های رای کشاند.باز گفتم وباز هم هیچ گوش شنوایی نبود؛که نتیجه اش هم معلوم شد . برای کار نکردن با صدا و سیما گفتم؛ باز هیچکس برای حرف هایم ارزشی قائل نشد . تا این اواخر که تمام مسائل پشت پرده و بدحسابی ها برای همه علنی شد ‌ و حالا تب تندوجوگیری برای حمایت از سردار قاسم سلیمانی است.برای چی؟برای اینکه ایشان از خاکش دفاع کرده ومانع ورودداعش شده!او را به فرشته ای تبدیل کرده اند که روی زمین نیست و در هواست . ما مردم کی میخواهیم دست از تملق و چاپلوسی برداریم ؟ نمیدانم! چرا از امثال ایشان قِدیس می سازیم؟! همکاران من،ای کاش،حالاکه این قدرنسبت به ایشان اظهارتشکروعلاقه کرده و به دست بوسیِشان می روید ؛موقعی که پول های مملکت ازطریق سپاه به سوی سوریه و لبنان و فلسطین و...سرازیر می شد ، حداقل یک انتقاد و اشاره ی کوچک به ایشان و همکارانشان داشتید و میپرسیدیدچرا؟!! چرا هم وطنان خود رانادیده گرفته و به جای این که به مردم خود رسیدگی کنید ، پول ها را برای همسایگان میفرستید ؟!بار ها گفتم وباز هم میگم که وظیفه ی یک هنرمند فقط نقش بازی کردن مقابل دوربین فیلمبرداری و ثبت آثار هنری و عکس و امضا نیست . وظیفه ی یک هنرمند اول انسانیت و ملی بودن و به فکر همنوع خود بودن است . شما هم از همین مردم هستید . آیا حاضرید دست به دست هم داده و از معلمان ، دانشجویان و داشن آموزان،کارگران هفت تپه و فولاد و ..‌ حمایت کنیم؟فقط یادتان نرود هنگام تکمیل سپاسگزاری های خود از ایشان حتماً بابت مناطق مختلف کشور که به اجانب سپرده اند ، هم تشکر ویژه داشته باشید . بابت رسیدگی و آبادانی خوزستان و سیستان و بلوچستان...
(ادامه متن در کامنت.....)
Read more
امروز براي انجام كار فيبروز ابرو پيش الهام عزيز رفتم كه در كنار هنر و سليقه ي خوبش و محیط دلگرم کاریش ...
Media Removed
امروز براي انجام كار فيبروز ابرو پيش الهام عزيز رفتم كه در كنار هنر و سليقه ي خوبش و محیط دلگرم کاریش باید به اخلاق خیلی خوبش اشاره کنم که اولین شاخصه ی مهم یک هنرمنده . پیجشون روی عکس تگ شده.بانوان محترم در صورت تمایل پیجشون رو فالو کنید،شماره تماس در پیج موجود هست،برای انجام کار فیبروز ابرو، بن مژه ... امروز براي انجام كار فيبروز ابرو پيش الهام عزيز رفتم كه در كنار هنر و سليقه ي خوبش و محیط دلگرم کاریش باید به اخلاق خیلی خوبش اشاره کنم که اولین شاخصه ی مهم یک هنرمنده .
پیجشون روی عکس تگ شده.بانوان محترم در صورت تمایل پیجشون رو فالو کنید،شماره تماس در پیج موجود هست،برای انجام کار فیبروز ابرو، بن مژه و تتوی لب به این کلینیک مراجعه کنید.
سپاسگزارم
@elhamrahimi_permanentmakeup
Read more
با سلام و درود به دوستان مهربانم امروز سالگرد تولد مردیه که هیچوقت از یاد هیچکدام از ما نمیره . تولد یک فرشته ، یک معصوم ، یک اصیل زاده ، کسی که به غیر از هنر انگشتانش که بر روی کلاویه های پیانو می نواخت ، تمام وجودش عشق و زندگی بود . با عشق "فرشته ای"به دنیا آمد . کودکی اش هنرمندانه بود ، هنرمندانه زندگی ... با سلام و درود به دوستان مهربانم
امروز سالگرد تولد مردیه که هیچوقت از یاد هیچکدام از ما نمیره . تولد یک فرشته ، یک معصوم ، یک اصیل زاده ، کسی که به غیر از هنر انگشتانش که بر روی کلاویه های پیانو می نواخت ، تمام وجودش عشق و زندگی بود .
با عشق "فرشته ای"به دنیا آمد . کودکی اش هنرمندانه بود ، هنرمندانه زندگی کرد و هنرمندانه از این دنیای پر حیله و نیرنگ ، جدا شد. ۳۵ ساله بود و من هم ۲۷ ساله بودم که به واسطه ی کار موسیقی کنار هم قرار گرفته ، کار میکردیم . هر کدام از ما شکستی بزرگ در زندگی داشتیم . بعد از چند ماه عشق و وابستگی عمیقی بین ما به وجود آمد ، با این که از دو قوم متفاوت بودیم ولی این عشق و علاقه روز به روز و سال به سال محکم و محکم تر میشد . همیشه به خودم میگم ، به دنیا آمدن او چه نعمت بزرگی برای زندگی من و دوستان او بود ، چون او همسری نمونه ، رفیقی بسیار مهربان و همراهی بسیار صادق با همکارانش بود . دوستی بسیار خوب برای دختر اول من (موگه ی عزیزم ) بود . فرقی بین موگه ی من و دخترمان آنی نمیگذاشت . عشق خود را بین این دو دختر تقسیم میکرد و به یک اندازه آن ها را دوست میداشت . به طوری که موگه ی من همیشه او را پدر واقعی خود می دانست . خوشحالم از این که دخترم آنی هم خصوصیات پدرش را به ارث برده و یک آندره ی نازنین دوم برایم به وجود آورده .
سال ۱۳۸۴ آهنگی برای من ساخته و تنظیم و اجرا کرد ، به نام" با تو بودن " که روز تولدم به من هدیه کرد و این موسیقی را در استودیو پاپ با صدای من ، در کنار هم ضبط کردیم . شعر این آهنگ از فریدون علیخانی ست که گویا این شعر را وقتی آمریکا بودیم به سفارش آندره ساخته و به او هدیه کرده بود . قسمتی از این ترانه را به شما عزیزانم به عنوان روز تولد آندره ی عزیزم هدیه میکنم .
نازنینم درسته که این جا حضور فیزیکی نداری ولی همیشه هستی و خواهی بود .
عشق من ، آندره ی من ، تولدت مبارک .
درود به روح پدر و مادر شوهر نازنینم از فرشته ای که به دنیا آورده" به نام آندره" و او را به من هدیه کردند .
روحتان شاد .
#آندره_آرزومانیان
#شراره_دولت_آبادی
Read more
فیلم سه خط موازی سال تولید:1390 فیلم سه خط موازی
سال تولید:1390
میلاد شاه شاهان ، کوروش کبیر فرخنده باد . #کوروش_کبیر #کوروش_بزرگ #کوروش_کبیر_شاهنشاه_ایران ...
Media Removed
میلاد شاه شاهان ، کوروش کبیر فرخنده باد . #کوروش_کبیر #کوروش_بزرگ #کوروش_کبیر_شاهنشاه_ایران #زادروز_کوروش_بزرگ_خجسته_باد # میلاد شاه شاهان ، کوروش کبیر فرخنده باد .

#کوروش_کبیر #کوروش_بزرگ #کوروش_کبیر_شاهنشاه_ایران #زادروز_کوروش_بزرگ_خجسته_باد #
از لطف و محبت همه شما دوستانم سپاسگزارم
Media Removed
از لطف و محبت همه شما دوستانم سپاسگزارم از لطف و محبت همه شما دوستانم سپاسگزارم
دلم میسوزد ، جگرم خون شده از این همه بی عدالتی ، از این همه جفا و نامردی حکومت ، از این همه بی صفتی و تزویر ...
Media Removed
دلم میسوزد ، جگرم خون شده از این همه بی عدالتی ، از این همه جفا و نامردی حکومت ، از این همه بی صفتی و تزویر دولت تدبیر و امید جناب روحانی و دار و دسته اش!! و در آخر از بی تفاوتی مردم و به خصوص هنرمندان و همکارانی که با هم یک صدا نشده و فقط نظاره گر تکه تکه شدن کشورمان شده و دردی حس نمی کنند . همکاران من ، مخصوصاً ... دلم میسوزد ، جگرم خون شده از این همه بی عدالتی ، از این همه جفا و نامردی حکومت ، از این همه بی صفتی و تزویر دولت تدبیر و امید جناب روحانی و دار و دسته اش!! و در آخر از بی تفاوتی مردم و به خصوص هنرمندان و همکارانی که با هم یک صدا نشده و فقط نظاره گر تکه تکه شدن کشورمان شده و دردی حس نمی کنند .
همکاران من ، مخصوصاً روی سخنم با شماست . تعداد زیادی از شما که الگوی بسیار خوبی برای من بودید و هستید ، یکباره ساکت و بی تفاوت شدید . کجائید ؟! واقعاً دارید زندگی میکنید ؟ به غیر از تعدادی انگشت شمار از ما، امثال من ، پرستو صالحی ، آناهیتا همتی ، فلور نظری ، سوسن پرور ، حمیدرضا آذرنگ ،حمید فرخ نژاد و امین حیایی وچند نفر دیگر ، بقیه کجائید ؟ (منظورم آن دسته از همکارانی است که تا به امروز سکوت کردند ) در مورد اتفاقی که برای پرستو صالحی عزیزم افتاده بود ، همه ی هنرمندان به اتفاق باید حرکتی میکردیم ، باید از طریق فضای مجازی او را حمایت کرده و همه ی هنرمندان ، پشت او را گرفته و نارضایتی خود را اعلام‌میکردیم .
چه در مورد این موضوع چه در مورد غارت اراضی کشورمان مثل دریای مازندران و یا اتفاقات خلیج فارس و سیستان و بلوچستان و غیره . یا حوادث و اتفاقاتی که از دختران و خواهرانم در مورد صیغه کردن آقایان در مشهد میشنوم .
در این دولت مزخرف (جناب روحانی) با آن وزیر امور خارجه ای که از شرف و انسانیت به دور است (آقای ظریف)  که همین شما اکثریت همکاران هنرمند به خود بالیده و به ایشان رای دادید ، میتوانستید حداقل با عذرخواهی از مردم و ابراز تاسف کار در سینما و تلویزیون را تحریم کرده و از این طریق نارضایتی خود را اعلام کنید .
این همان حمایت از همدیگر است که همیشه می گفتم و می گفتم و میگفتم . ولی ظاهراً تا حالا حرفهایم تاثیری بر همکاران نداشته . کاری نکنید روزی از فرطِ شرمندگی و بی تفاوتی به وجدان درد گرفتار شده و روی چشم در چشم شدن با هموطنانتان را نداشته باشید و در آینده مورد انتقام شدید از طرف فرزندانتان قرار بگیرید .
من به سهم خود خوشحالم چون در طول این چهل سال در هیچ انتخاباتی شرکت نکردم ؛ و مدتی است به دلیل غیر حرفه ای عمل کردن مسئولین چه در صدا و سیما و چه غیره کار نمیکنم . آیا بقیه ی شما همکارانی که تا حالا سکوت کرده اید ، این وجود را دارید که همگی یک پارچه شده و همراه من و امثال من حداقل از این به بعد اینگونه عمل کنید یا نه ؟
با تشکر از همه ی دوستان برای توجه همیشگی شما به پست هایم
Read more
این روزها ، دلتنگیها و فشارها ، همه ی ما رو آزرده کرده . از اوضاع اقتصادی ، از نا امنی ، از دریای مازندرانی ...
Media Removed
این روزها ، دلتنگیها و فشارها ، همه ی ما رو آزرده کرده . از اوضاع اقتصادی ، از نا امنی ، از دریای مازندرانی که همه ی ما با آن خاطره داشته و داریم که به چه شکلی مزدورانه داره از ما گرفته میشه و سهم ما از این دریای بزرگ ، کوچک و کوچک تر میشه . از خلیج فارس که به اجاره ی چینی ها در آمده و سیستان و بلوچستاتی که روز به روز ... این روزها ، دلتنگیها و فشارها ، همه ی ما رو آزرده کرده . از اوضاع اقتصادی ، از نا امنی ، از دریای مازندرانی که همه ی ما با آن خاطره داشته و داریم که به چه شکلی مزدورانه داره از ما گرفته میشه و سهم ما از این دریای بزرگ ، کوچک و کوچک تر میشه . از خلیج فارس که به اجاره ی چینی ها در آمده و سیستان و بلوچستاتی که روز به روز بیشتر رو به نابودی میره . دور تا دور کشور عزیزمان ایران داره به غارت میره و همه نشسته ایم و نظاره گر این چپاول ها هستیم . در این شرایط هم احضار هنرمند عزیز و دوست داشتنی ، پرستو صالحی و بازخواست او . ناراحتی او و ریختن اشک عمیق او از ته دل ،بی نهایت قلبم را آزرده کرده . چرا که ابراز عقیده ی او عقیده و نظر اکثر ماست . تمام پست هایی که تاکنون گذاشته همیشه به حق و درست بوده  ولی چرا باید در مملکتی که ادعا میکنند ، آزادی فکر و آزادی بیان هست او را بازخواست کرده و بخواهند به حزب و نهادی بچسبانند ؟! دوستان عزیزم ، همکاران نازنینم ، بارها گفته ام باید پشت هم باشیم . همه ی ما هنری ها به عشق شماها و محبت شما نیاز داریم . به عشق همه ی شما سال ها کار کردیم و با حمایت تک تک شماها در این سال ها دوام آوردیم ، ممکن است چند روز دیگه نوبت  احضار من یا بقیه ی دوستان هنرمند برسد ، از همه ی شما می خواهم هنرمندانی که همراه شما درد های جامعه را در فضای مجازی بازتاب می دهند و نه فقط برای خود ، بلکه برای تک تک شماها خود را به خطر انداخته و به شکل های مختلف ، انتقاد خود را از فضای موجود در جامعه ابراز میکنند ، حمایت کرده و در کنارشان قرار بگیرید . همکاران نازنینم ماها فقط همدیگه رو داریم . از نظر کاری و مالی که اکثر ما را فراری دادند ، حداقل بیایید پشتیبانی از همدیگر رو فراموش نکرده و در کنار هم باشیم .
پرستوی عزیزم ، من همیشه پست های تو را خوانده و سخنان تو را تایید کرده و می کنم و به سهم خود همیشه در کنار تو دوست و همکار نازنینم خواهم بود . امیدوارم سایه ی مادر بزرگوارت همیشه با عزت و سلامتی بالای سر تو ، مهربان باشد . هم چنین سلامتی کامل هرچه سریع تر خاله ی عزیزت را از ایزد مهر خواهانم .
Read more
ماایرانیان،همیشه به مردمی باصفات بسیاربسیارخوب درطول تاریخ،معروف بودیم.پس چراهرچه به جلو رفتیم،این ...
Media Removed
ماایرانیان،همیشه به مردمی باصفات بسیاربسیارخوب درطول تاریخ،معروف بودیم.پس چراهرچه به جلو رفتیم،این صفات خوب،روزبه روزکمرنگ و کمرنگترشدند؟زمانی بودکه به هرکشوری واردمی شدیم ومیفهمیدندایرانی هستیم،باچه غرورو صلابتی باآنهابرخوردمی کردیم.ولی حالاحتی رویمان هم نمیشوددرجایی بگوییم ... ماایرانیان،همیشه به مردمی باصفات بسیاربسیارخوب درطول تاریخ،معروف بودیم.پس چراهرچه به جلو رفتیم،این صفات خوب،روزبه روزکمرنگ و کمرنگترشدند؟زمانی بودکه به هرکشوری واردمی شدیم ومیفهمیدندایرانی هستیم،باچه غرورو صلابتی باآنهابرخوردمی کردیم.ولی حالاحتی رویمان هم نمیشوددرجایی بگوییم ایرانی هستیم.چرا؟!
شایددلیلش درست استفاده نکردن ازعقل وخرد باشدبه مرورسالهاوقرنهاشایدانقدردچارتعصبات و خرافات بیش ازحدشدیم که دیگه عقل ومنطق ازمافاصله گرفت وباعث ایجادجریاناتی شد که میبینیم والان داریم با آنها دست و پنجه نرم میکنیم ومتأسفانه،نسل جوان خودرابه بدبختی کشاندیم.یادمه ازبچگی به من یاددادند:"هرچیزی به اندازه ی خودوبه حداعتدال"ما مردم متأسفانه با کلمه ای به نام تعادل همیشه غریبه بودیم.یادمه عده ای ازافرادمتعصب ودوآتیشه،باهمسرمرحومم آندره ی نازنین دست نمی دادند،درحالی که به جرأت میتونم بگم که ازاکثرمامسلمانها انسان ترو بی آزارتر بودولی درتمام این چهل سال مثل بسیاری از همکارانش،باریاوتظاهردنبال موقعیت نبود.برای همین هم،شایدبه جایی که واقعاشایسته ی اودرهنر بودنرسید.دوستان،ماتازمانی که پیروتعصبات هستیم وعقل ومنطق راازخوددورمیکنیم،بهترازاینی که هست نخواهیم دید.حدوحدودخودمان را نمی شناسیم.در کار،زندگی و اعتقادات هم،دخالت می کنیم.حتی به نوع پوشش هم نیز کارداریم.به اندازه ی کافی زندگی شخصی ما،دراین چهل سال درگیر زورودخالت شده.دیگربرای چی بایدمامردم هم از نظام یاد گرفته واین جهالت راادامه دهیم؟!درسایتی دیدم که خریدوفروش زمین دربهشت انجام میشود.ببینیدبه کجارسیدیم!زن یامردی با بدبختی دست فروشی میکندبرای تهیه ی یک لقمه نان ومأموران شهرداری به قصدکشت آنهارامی زنند. سوالم از این مأموران این است که حتمابایدحقوق خودت هم ماه هاداده نشودتادرداین مردم را بفهمی؟ یاآن خانم چادری که یا مأموراست ویا زنی عادی ، چطوربه خود اجازه می دهد،بازن یا دختری بی حجاب یامثلابدحجاب به خاطراعتقادخودرفتاری وحشیانه داشته باشد؟! شایدنوع پوشش شما هم برای ماجذاب نباشد.آیاشمادخالتی از مامیبینی؟!مگر غیراز این است که حقوق توی زن رادراین کشور نصف یک مردمیدانند؟! چطورچنین چیزی را میپذیری؟امثال شما،که ازحدخودخارج شده ایدازدید من وامثال من،ابدا مسلمان محسوب نمیشوید.شما اژدهایی درپیکر انسان هستید که زندگی وآرامش و حق فردی مردم راصاحب شدید.کاری نکنیدکه اگر شرایط عوض شد،همین دختران وزنان جوان،اینقدر به خون شما تشنه شوندکه کسی حتی جرأت نکندبا چادر به خیابان بیاید.شمافوری متوسل به نام شهداو جانبازان میشوید.(ادامه متن درکامنت اول...)
Read more
به یاد آندره عزیزم.... #آندره_آرزومانیان #شراره_دولت_آبادی به یاد آندره عزیزم....
#آندره_آرزومانیان
#شراره_دولت_آبادی
دوستان خوبم،سلام میخوام درمورد جریانی صحبت کنم که طی این سال ها متاسفانه،درس بی اخلاقی ونامردی ...
Media Removed
دوستان خوبم،سلام میخوام درمورد جریانی صحبت کنم که طی این سال ها متاسفانه،درس بی اخلاقی ونامردی رادرهر حرفه ای واردکرد.ازجمله،حرفه ی ما!درحرفه ی هنر که هرکدام ازما با قلب و روح خودسعی کرده وظیفه ومسئولیت خود راتمام وکمال درست انجام دهیم، گاهی باتهیه کنندگانی روبه رومیشویم که ازاین  حُسن رفتارواخلاق ... دوستان خوبم،سلام
میخوام درمورد جریانی صحبت کنم که طی این سال ها متاسفانه،درس بی اخلاقی ونامردی رادرهر حرفه ای واردکرد.ازجمله،حرفه ی ما!درحرفه ی هنر که هرکدام ازما با قلب و روح خودسعی کرده وظیفه ومسئولیت خود راتمام وکمال درست انجام دهیم، گاهی باتهیه کنندگانی روبه رومیشویم که ازاین  حُسن رفتارواخلاق حرفه ای سوءِاستفاده کرده و  حرمت این حرفه،حرمت سن وسال وحرمت سابقه ی چند ساله ی یک فردهنری راحفظ نمیکنند.چندی پیش ازطرف استاد محترم مسعود کیمیایی، برای بازی در فیلم قاتل اهلی دعوت به کار شده وقرارداد بستم.بعدازدوماه ازطرف تهیه کننده ،" آقای لشگری قوچانی" به دلیل اختلافی که باکارگردان یعنی آقای کیمیایی ایجادشد؛سکانس مارا حذف وبا تدوینی مختص به خود،این فیلم راروانه ی جشنواره ی فجر کرده،بامن تماس گرفته وعذرخواهی کردند.
حتی به من گفتندبرای جبران این کار( که مبادا بنده شکایتی به خانه ی سینما داشته باشم)نام مرادر تیتراژ فیلم به عنوان(باتشکرازخانم...) یادآورشوند.من تشکرکرده وگفتم ضرورتی دراین کار نمیبینم.بعداز یک ماه،دوباره بابنده تماس گرفته، گفتند:آقای کیمیایی خواسته اندسکانس ما(که یک سکانس پنج صفحه ای بود)حتماًفیلمبرداری شود. من هم قبول کرده وبا توجه به اتفاقی که قبلاً افتاده بودواحترامی که برای آقای کیمیایی قائل بودم،بدون هیچ شرطوشروطی قبول مسئولیت کرده وبه گروه بازیگران پروژه پیوستم.بعدازدوروزفیلمبرداری، سکانس ماهم بسته وبرای تدوین فرستاده شد.وقتی فیلم رادیدم،متوجه شدم ازاین سکانس  کلی ازپلان ها(صحنه ها) ی من و آقای رسول توکلی که نقش همسرمرادرفیلم ایفا کردندوایشان ازبازیگران با سابقه ی قدیمی هستند،حذف وبه دوصحنه ی بسیار بسیارکوتاه و بی محتوا تبدیل شد.که ای کاش همین دوصحنه ی ناچیزراهم نمیگذاشتند وبا آبروی چند ساله ی ما بازی نمیشد.حتی نام من در تیتراژ اول هم نبود.بماندکه این حرکت غیرحرفه ای ازطرف جناب تهیه کننده،درحقیقت نوعی لجبازی باآقای کیمیایی بود،چون یکی از اختلافات این دونفربرسربودونبود همین سکانس بود.احتمالاً شما دوستان تاحدودی در جریان این اختلافات قرارگرفتید.ولی چرااین مسائل حاشیه ای بایدگریبان گیربازیگران فیلم شود؟! (ادامه متن در کامنت اول........)
Read more
با سلام به دوستان,رئیس بنیادحفظ آثارونشرارزش های دفاع مقدس جناب کارگربیانیه ای دادند که درپیج بانی ...
Media Removed
با سلام به دوستان,رئیس بنیادحفظ آثارونشرارزش های دفاع مقدس جناب کارگربیانیه ای دادند که درپیج بانی فیلم هم موجود میباشد.شاید تعدادی از شماعزیزان این مطلب راخوانده باشید.من به سهم خود فکر کردم ازطرف خودم وشایدتعدادی ازهمکاران وهموطنانم،جواب بیانیه ی ایشان رابدهم. ۱-ایشان اشاره داشتندبه ... با سلام به دوستان,رئیس بنیادحفظ آثارونشرارزش های دفاع مقدس جناب کارگربیانیه ای دادند که درپیج بانی فیلم هم موجود میباشد.شاید تعدادی از شماعزیزان این مطلب راخوانده باشید.من به سهم خود فکر کردم ازطرف خودم وشایدتعدادی ازهمکاران وهموطنانم،جواب بیانیه ی ایشان رابدهم.
۱-ایشان اشاره داشتندبه عزاداری برای سینمایی که الگویش,امثال بهروزوثوقی است:بابدبگویم بله!صد درصدعزادارخواهیم بود,چون امثال آقای وثوقی، اسطوره های سینمای ایران برای اکثریت مابوده وهستندوجای امثال اینهاهیج وقت پرنخواهدشد.
۲-ایشان گفتند:مردم ازروی خانواده های شهدا خجالت نمیکشند؟!باید بگویم امثال ما،قدرخانواده های شهدا روهم میدانیم چون اصولاً قدردان فداکاری های همه ی اقشار جامعه هستیم؛ولی شماچقدرتوانستیدآنها رادریابید؟! آیا از دل و غم های آن هاخبر دارید؟!۳-شما پرسیدید"چراانقلاب کردیم؟"جواب میدهم:فکر کنم یکی از نیت های شما،رسیدگی به قشرمستضعفان بود.آیاتاکنون چنین بوده؟!درهرکجای دنیاهر حکومتی،اول به فکر مردم وجامعه ی خودبوده و بعد، همسایگان.ولی اینجا درست،برعکس.
۴-فرمودید:"آقای وثوقی،عنصرفاسدطاغوت است. میخواهم دلیلش را بدانم !!درضمن مرحوم استاد فردین،اصولاً ازهمکارانشان بدگویی نمیکردند،ولی ازکسانی که گردن کج میکردند،چرا!!
۵-گفتید:این همه بازیگر قبل انقلابی، بعدازانقلاب باز هم به کارشان ادامه دادندوکاری باهاشون نداشتیم.در جواب بایدبگم،ازچهره ی اسطوره هاجلوگیری کردیدتا گذشتگان راکاملاًازصفحه ی هنر پاک نمایید.از بازیگران آن زمان،اگر آقای وثوقی ایران نبود،مرحوم آقای ناصرملک مطیعی وفردین که ازایران خارج نشدند ؛ و یاخانم پوری بنایی.اینهاچه گناهی داشتند که اجازه ی بازی دراین سالها به آنها داده نشد؟! ۶-گفتید :"امثال ما دعوت رئیس جمهوررابرای افطار رد کردیم،بله! همه ی ما دلیل داشتیم.چون همان هزینه ی افطاری،میتوانست حداقل خرج نیازمندان شود.درضمن جناب روحانی،درزمان انتخابات از ترفندهای بسیاری برای جذب رای به نفع خود ،استفاده کردند. به خصوص ازهنرمندان .
7-اگر آزادی بیان هست،چرا دانشجویی که نزدرهبر معظم رفته وانتقادکرده بود،دوروزبعد بازداشت شد؟!! وامثال زندانی های دیگه که درهزاران مورداعتراض داشتند.8-گفتید:زمان شاه چه بلاهایی سر جوانان می آمد!! لطف کرده بفرمائید،الآن چه بلاهایی برسرجوانان نمی آید!!؟آیااکنون جوانان درراحتی و امنیت هستند؟! کسی دیگر حتی جرات میکندفرزندش رابه مدرسه  بفرستد؟جوانان یابیکارند،یادچاراعتیادیازندان ویادچارافسردگی.لطف کرده یک ماه درنزدیکی همین جوانان باشیدتا عرایض بنده ثابت شود..ادامه درکامنت اول
Read more
آندره ی نازنینم ، دیروز وارد نهمین سال پروازت به دنیای پاکی ها شدی . دنیایی به دور از هرگونه ریا و تزویر ...
Media Removed
آندره ی نازنینم ، دیروز وارد نهمین سال پروازت به دنیای پاکی ها شدی . دنیایی به دور از هرگونه ریا و تزویر ، تظاهر و دروغ ، خودپرستی و اختلاس و .... خوشا به حالت که به دور از تمام جنایت های بشری زندگی میکنی بایدم‌ اینطور باشه .. تو هیچوقت موجود زمینی نبودی. از این خصوصیات به دور و متعلق به دنیای بهتری بودی ... آندره ی نازنینم ، دیروز وارد نهمین سال پروازت به دنیای پاکی ها شدی . دنیایی به دور از هرگونه ریا و تزویر ، تظاهر و دروغ ، خودپرستی و اختلاس و .... خوشا به حالت که به دور از تمام جنایت های بشری زندگی میکنی بایدم‌ اینطور باشه ..
تو هیچوقت موجود زمینی نبودی. از این خصوصیات به دور و متعلق به دنیای بهتری بودی . بارها گفتم با تو زندگی میکنم ، همه جا در کنارم تو را احساس میکنم . ای کاش میتونستم ببینمت . این آزردم میکنه 😔 هرروز و شب دلتنگت هستم . همه میگن "چقدر این هشت سال زود گذشت" ولی برای من هر یک روزش هشت سال گذشت . خیلی طولانی شد . در این یکسال ناصر فرهودی و ناصر چشم آذر عزیزم ، همینطور اسطوره ی نازنین ما ناصر ملک مطیعی بزرگوار هم به جمع شماها اضافه شدن .ولی من هنوز بهت نرسیدم . نمیدونم چه زمانی و در چه شرایطی منم از این جا و این زمانه ی بی وفا کنده میشم و به سمت تو پرواز میکنم ؟!
امروز وقتی اومدم قطعه ی هنرمندان دو ساعتی با تو و بقیه حرف زدم و غبطه خوردم ."دیدی چه بارونی گرفته بود؟!! "اکثرشون دوستانمون بودن . تنها دلخوشیم به غیر از بچه هامون ، بقیه ی دوستامونن که هنوز هستن و وقتی یاد تو میکنن و از تو حرف میزنن ، احساس تنهایی نمیکنم . چون یادگار های دوران زندگی من و تو هستند . میدونم هنوز هم نگران منی ؛ ولی نگران نباش تا اون روز موعود هرجور هست دوام میارم .
پ.ن : در صورت تمایل به شنیدن آخرین اثر آندره آرزومانیان به چنل تلگرام مراجعه کنید .
لینک در بیو
(لطفا ورق بزنید....)
#شراره_دولت_آبادی
#آندره_آرزومانیان
Read more
با تشکر دوست و هنرمند عزیز آقای حسین شریفی .. با تشکر از مهر شما نسبت به آندره ی عزیزم .. سپاسگزارم از ویدئوی زیباتون ... پ.ن : خواننده ی اثر : حسین شریفی @hossein_sharifi #شراره_دولت_آبادی #آندره_آرزومانيان با تشکر دوست و هنرمند عزیز آقای حسین شریفی .. با تشکر از مهر شما نسبت به آندره ی عزیزم .. سپاسگزارم از ویدئوی زیباتون ...
پ.ن : خواننده ی اثر : حسین شریفی
@hossein_sharifi
#شراره_دولت_آبادی
#آندره_آرزومانيان
با سلام به دوستان و همکاران خوبم جناب رئیس جمهور (آقای روحانی ) ، عنایت فرموده و مهمانی افطار برای ...
Media Removed
با سلام به دوستان و همکاران خوبم جناب رئیس جمهور (آقای روحانی ) ، عنایت فرموده و مهمانی افطار برای هنرمندان راه انداخته اند . از شما همکارانم ، خواهش میکنم ، یک پارچه شوید و پا به این مهمانی نگذارید . اجازه ندهید از قشر ما هنری ها سوءِ استفاده شود . جناب روحانی ! شما یک سیاستمدار انگلیسی واقعی هستید ... با سلام به دوستان و همکاران خوبم
جناب رئیس جمهور (آقای روحانی ) ، عنایت فرموده و مهمانی افطار برای هنرمندان راه انداخته اند . از شما همکارانم ، خواهش میکنم ، یک پارچه شوید و پا به این مهمانی نگذارید .
اجازه ندهید از قشر ما هنری ها سوءِ استفاده شود .
جناب روحانی ! شما یک سیاستمدار انگلیسی واقعی هستید .
تقاضا دارم به جای این همه ریخت و پاش و خودشیرینی برای هنرمندان ، این افطاری را نثار کسانی کنید که مدت هاست از تغذیه ی درست و به جا ، محروم بوده اند ‌ . جایی که باید برای هنرمندان کاری میکردید ، انجام ندادید .
همکارانم نیازی به افطاری شما نداشته و ترجیح میدهند ؛ این افطار برای نیازمندان صرف شود .
پ.ن ۱ : لطف کرده و به غلامحسین لطفی سری بزنید و از درد دلش با خبر شوید .
پ.ن ۲ : قبل از مرگ اسطوره ها به دادشان برسیم .
#اسطوره_هرگز_نمیمیرد
Read more
دوستان خوبم می بینید ؟! هنرمندان قدیمی ما ، اساتید ما چطور یکی پس از دیگری ما رو تنها گذاشته و با این سیاره ...
Media Removed
دوستان خوبم می بینید ؟! هنرمندان قدیمی ما ، اساتید ما چطور یکی پس از دیگری ما رو تنها گذاشته و با این سیاره و آدم های زمینی خداحافظی میکنند ؟ سومین ناصر خان هم در این یکسال پرواز کرد و رفت به دنیای پاکی ها . اول ناصر فرهودی عزیز ، دوم ناصر چشم آذر دوست داشتنی و سوم ، ناصر ملک مطیعی استاد بزرگوار ، آقا مهدیِ ... دوستان خوبم می بینید ؟! هنرمندان قدیمی ما ، اساتید ما چطور یکی پس از دیگری ما رو تنها گذاشته و با این سیاره و آدم های زمینی خداحافظی میکنند ؟
سومین ناصر خان هم در این یکسال پرواز کرد و رفت به دنیای پاکی ها . اول ناصر فرهودی عزیز ، دوم ناصر چشم آذر دوست داشتنی و سوم ، ناصر ملک مطیعی استاد بزرگوار ، آقا مهدیِ اوستا کریم ، آقا مهدی پاشنه طلا ، آقا کریم ابر مرد ، آقا فرمونِ قیصر و صدها فیلم و شخصیت دیگه با بازی ماندگار او .
حیف ، حیف از نااهلانی که هیچوقت قدر این اسطوره ها را ندانسته و نمیدانند . ناصر چشم آذر به صدا و سیما رفته و او را راه ندادند . فوت ناصر ملک مطیعی را تلویزیون تکذیب کرده و از پخش مصاحبه ی او در یک برنامه ی تلویزیونی جلوگیری میکنند و اجازه ی برگزاری مراسم در تالار وحدت ندادند . چه باید گفت ؟! فقط میتونم بگم از این همه تعصب و بی فرهنگی داره حالم به هم میخوره .. دوستان باید همگی ، مخصوصاً دوستان و همکاران هنرمندم ، یک پارچه شده و تلویزیون را تحریم کنیم . من که خودم دو ساله تلویزیون را تحریم کرده و کار نمیکنم . مراکز و جاهایی که با هنرمندان خود چنین رفتاری دارند ، باید به انزوا و پستو فرستاده شوند چون از انسانیت بویی نبرده و لایق همکارانم نیستند. ‌ ناصر ملک مطیعی عزیزم ، پرواز شما را به سمت دنیای پاکیها تبریک گفته و خوشحالم که از این روزگار نامرد ، رهایی پیدا کردید . اینجا جای امثال شما نیست . فقط عدم حضور امثال شما بالای سر ما ، باعث روز به روز تنهاتر شدن ما و خلاءِ هنری سینمای ایران است . فوت اسطوره ی نازنین ناصر ملک مطیعی عزیز را به همه ی هموطنان و همکاران عزیزم تسلیت میگویم .
پاینده باشید
دوستدار همه ی شما
شراره دولت آبادی (آرزومانیان)
Read more
سریال گاوصندوق سال تولید 1388 کارگردان مازیار میری لطفا ورق بزنید #شراره_دولت_آبادی
Media Removed
سریال گاوصندوق سال تولید 1388 کارگردان مازیار میری لطفا ورق بزنید #شراره_دولت_آبادی سریال گاوصندوق
سال تولید 1388
کارگردان مازیار میری
لطفا ورق بزنید
#شراره_دولت_آبادی
با سلام به دوستان نازنینم از یکایک شما ، بابت این همه لطف و توجه ای که به من دارید بسیار سپاسگزارم . امیدوارم ...
Media Removed
با سلام به دوستان نازنینم از یکایک شما ، بابت این همه لطف و توجه ای که به من دارید بسیار سپاسگزارم . امیدوارم لایق این همه محبت باشم و میتونم به جرات بگم مهربانی های شماست که مرا زنده نگه داشته . برای تک تک شما عزیزانم ، آرزوی سلامتی و دلی شاد همراه با اتفاق های خوب و مثبت از ایزد مهر خواهانم . دوستتان ... با سلام به دوستان نازنینم
از یکایک شما ، بابت این همه لطف و توجه ای که به من دارید بسیار سپاسگزارم . امیدوارم لایق این همه محبت باشم و میتونم به جرات بگم مهربانی های شماست که مرا زنده نگه داشته .
برای تک تک شما عزیزانم ، آرزوی سلامتی و دلی شاد همراه با اتفاق های خوب و مثبت از ایزد مهر خواهانم .
دوستتان دارم ‌ . 🌺🌺🌺
Read more
چه سخته ! روز به روز کم شدن تعداد خانواده ی هنر ! یکی یکی میرن و بقیه رو تنها میزارن .. هنرمند و دوست من ...
Media Removed
چه سخته ! روز به روز کم شدن تعداد خانواده ی هنر ! یکی یکی میرن و بقیه رو تنها میزارن .. هنرمند و دوست من و آندره ی عزیزم، ناصر چشم آذر هم رفت به همون دنیای صداقت و پاکی ها .. در اون دنیا ، اون ها روز به روز جمعشون بیشتر میشه و کم تر تنهایی رو حس میکنن و ما برعکس ! در این دنیای بی معرفتی و نامردی ،تنها و تنهاتر میشیم ... چه سخته ! روز به روز کم شدن تعداد خانواده ی هنر ! یکی یکی میرن و بقیه رو تنها میزارن ..
هنرمند و دوست من و آندره ی عزیزم، ناصر چشم آذر هم رفت به همون دنیای صداقت و پاکی ها ..
در اون دنیا ، اون ها روز به روز جمعشون بیشتر میشه و کم تر تنهایی رو حس میکنن و ما برعکس !
در این دنیای بی معرفتی و نامردی ،تنها و تنهاتر میشیم ‌.
شیرین احمدلوی عزیزم ، خواهر نازنینم:
میتونم کاملاً درک کنم اتفاقی که برات افتاده رو . فعلاً دورت شلوغه و داغی و گیج ؛
زیاد درکش نمیکنی! امیدوارم بلایی که در این هشت سال (بعد از رفتن آندره ) به سرم اومد رو تجربه نکنی ..
ناصر عزیزم ، استاد بزرگوارم ، مثل همیشه دستانت را میبوسیدم و تو ناراحت میشدی ، باز هم دستان و روی ماهت را میبوسم و تو را به سمت و سوی آندره ی عزیزم ، ناصر فرهودی و بابک بیات و خورشید فر عزیز و بقیه ی هنرمندان سرزمینم به دنیای پاکی ها بدرقه میکنم.
باشد که در آنجا دور هم جمع شده و با آرامش خاطری که در اینجا وجود نداشت ، ملودی های زیبا ، ساخته و تنظیم و اجرا کنی .‌ این اتفاق دردناک را به تمام شما هم وطنان و دوستان نازنینم ، به خصوص به شیرین و شاهد و رعنای عزیزم و کل خانواده ی احمدلو و چشم آذر نازنین تسلیت گفته و آرزوی سلامتی و صبر برای یکایک عزیزانم از ایزد مهر خواهانم .
روحش شاد
یادش همیشه گرامی
Read more
دوستان فیلم رو دیدین ؟!! دورویی ها و رنگ عوض کردن ها رو دیدین ؟!! تا کی باید شاهد این همه وقاحت باشیم ؟؟ نمیدونم ...
Media Removed
دوستان فیلم رو دیدین ؟!! دورویی ها و رنگ عوض کردن ها رو دیدین ؟!! تا کی باید شاهد این همه وقاحت باشیم ؟؟ نمیدونم . در فرهنگ ودین من احترام به رفتگان امری واجب بوده و هست ؛ ولی روش حاکم در ایران برایم بسیار غریب و وحشیانه اس . کسانی امثال رضاشاه که به غیر از خدمت به بشریت و کشور کار دیگه ای انجام ندادن ، باید ... دوستان فیلم رو دیدین ؟!! دورویی ها و رنگ عوض کردن ها رو دیدین ؟!! تا کی باید شاهد این همه وقاحت باشیم ؟؟
نمیدونم . در فرهنگ ودین من احترام به رفتگان امری واجب بوده و هست ؛ ولی روش حاکم در ایران برایم بسیار غریب و وحشیانه اس . کسانی امثال رضاشاه که به غیر از خدمت به بشریت و کشور کار دیگه ای انجام ندادن ، باید مورد اهانت عده ای نادان قرار بگیرن !
ولی ایرانی های اصیلی که من میشناسم ، بیشتر از این اجازه نمیدن توهین و تحقیر به خانواده ای بشه که به همه ی ما شخصیت و شناسنامه داده ( کسی که تمدن ایرانی رو مدیون مدیریتش هستیم ، اعم از تدریس دانشگاه هایی که هم اکنون فرزندانمان در آن ها مشغول تحصیلن و یا تاسیس راه آهن و غیره ) او در دل ما تک تک ایرانی های اصیل، جایگاهی والا دارد . من و خانوادم ، برای آن زنده یاد همیشه بزرگ ، به پاس خدمات بسیارش احترام قائل بوده و هستیم . فک کنم وظیفه ی هر ایرانی اصیل حفظ حرمت او باشه ..
روحش شاد . یادش گرامی
پ.ن : ویدئوی کامل در تلگرام
Read more
با سلام خدمت دوستان مهربانم ، از یکایک شما عزیزان بابت محبت فراوانی که همیشه نسبت به من و آندره ی عزیزم ...
Media Removed
با سلام خدمت دوستان مهربانم ، از یکایک شما عزیزان بابت محبت فراوانی که همیشه نسبت به من و آندره ی عزیزم داشته و دارید و برایم تبریک روز مادر و سال نو فرستادید ، بی نهایت سپاسگزارم ، امیدوارم لایق باشم . منو ببخشید که به دلیل شلوغی روزهای عید و تعداد بالای دایرکت ها ، دیر جواب گو شدم . سالی پر از امید و سلامتی ... با سلام خدمت دوستان مهربانم ، از یکایک شما عزیزان بابت محبت فراوانی که همیشه نسبت به من و آندره ی عزیزم داشته و دارید و برایم تبریک روز مادر و سال نو فرستادید ، بی نهایت سپاسگزارم ، امیدوارم لایق باشم . منو ببخشید که به دلیل شلوغی روزهای عید و تعداد بالای دایرکت ها ، دیر جواب گو شدم .
سالی پر از امید و سلامتی و دلی شاد ، برای تک تک شما هموطنانم ، چه در داخل و چه در خارج از کشور از ایزد مهر خواهانم .
دوستدار همیشگی شما
شراره دولت آبادی (آرزومانیان)
#شراره_دولت_آبادی
Read more
با سلام به شما دوستان مهربانم. .. سال ۱۳۹۷ خورشیدی(۲۵۷۷) و عید نوروز باستانی، یادگار زرتشت، جمشید و کوروش کبیر را به تک تک شما ایرانی های اصیل و وطن دوست تبریک میگم با آرزوی تغییرات بزرگ و مثبت برای هموطنان عزیزم در سال جدید .. موسیقی که روی کلیپ گذاشته شده ، به گوش خیلی از شماها آشناست .. ... با سلام به شما دوستان مهربانم. ..
سال ۱۳۹۷ خورشیدی(۲۵۷۷) و عید نوروز باستانی، یادگار زرتشت، جمشید و کوروش کبیر را به تک تک شما ایرانی های اصیل و وطن دوست تبریک میگم ❤️😊😊💝💝💝
با آرزوی تغییرات بزرگ و مثبت برای هموطنان عزیزم در سال جدید ..
موسیقی که روی کلیپ گذاشته شده ، به گوش خیلی از شماها آشناست .. همان موسیقی خاطره انگیز کودکی و جوانی خیلی از ماها
بوی عیدی
خواننده: فرهاد مهراد
آهنگساز : اسفندیار منفرد زاده
ترانه سرا : شهیار قنبری
تنظیم و اجرای جدید : آندره آرزومانیان(مربوط به ضبط استودیویی سال ۱۳۸۶)
پ.ن: این ترَک مربوط به آلبوم بی کلام (صدای بی صدا) با تنظیم و اجرای آندره ی عزیزم ، می باشد که گویا هنوز مجوز پخش آن صادر نشده ..
#آندره_آرزومانیان
Read more
دوستان می بینید ؟!دوباره اخبار ناگوار ! فرو ریختن و آتش سوزی پلاسکو ، از دست دادن آتش نشان ها ، زلزله ، خشکسالی ، آلودگی هوا ، انفجار کشتی ، و سقوط هواپیما ! واقعاً چه خبره ؟!چه چیزهایی در کنار هم چیده شده ؟ دیگه نمیتونم .. اصلاً نمیخوام دیگه به کسی تسلیت بگم .. دیگه بسه . همیشه موقع گفتن تسلیت خجالت ... دوستان می بینید ؟!دوباره اخبار ناگوار !
فرو ریختن و آتش سوزی پلاسکو ، از دست دادن آتش نشان ها ، زلزله ، خشکسالی ، آلودگی هوا ، انفجار کشتی ، و سقوط هواپیما ! واقعاً چه خبره ؟!چه چیزهایی در کنار هم چیده شده ؟
دیگه نمیتونم ..
اصلاً نمیخوام دیگه به کسی تسلیت بگم ..
دیگه بسه .
همیشه موقع گفتن تسلیت خجالت کشیدم .
چون دردهای عمیق برای هرکدام از ما در زندگی اتفاق افتاده و متاسفانه کلمه ی تسلیت دیگه ارزش عمیق خودش رو از دست میده . شاید این اتفاق ها میفته که اقتدار ما رو از بین ببره و روز به روز خموده تر بشیم ؛ بی حوصله تر شده و از همه چی کناره گیری کنیم و منزوی بشیم .
در هر صورت نباید اجازه بدیم این اتفاق بیفته ، میدونم خیلی سخته ، ولی در کنار این اتفاقات باید محکم تر و مصمم تر شد . به عنوان یه فرد کوچک و کسی که سال ها دچار تجربه های بسیار بسیار تلخ و سنگین شده و طعم زهر گونه ی ناراحتی ها را بارها چشیده، از همه ی شما ، دختران و پسرانم و خواهران و برادرانم ، میخوام روحیه اتون رو هر چه قدر سخت حفظ کنید .
آینده ی خوب متعلق به همه ی شما و لیاقتتان ، بهترین هاست . فقط سعی کنید با ناراحتی ها مقابله کرده و محکم تر باشید ‌ و تا لحظات آخر در کنار هم و دلسوز همدیگر باشید .
(از موسیقی های آندره آرزومانیان)
Read more
با سلام به دوستان عزیزم ، ویدئویی از کارهای ضبط شده ی آندره ی نازنینم در استودیوی (استودیو شهرکی) پسر عزیز من و آندره ، بابک شهرکی از طریق خود او برام فرستاده شده که مثل همیشه من رو بسیار خوشحال کرد . دوست داشتم در این شرایط حادِ حاکم که همه بسیار عصبی و ناراحت هستیم ، شما رو برای دقایقی به یک آرامش هر ... با سلام به دوستان عزیزم ،
ویدئویی از کارهای ضبط شده ی آندره ی نازنینم در استودیوی (استودیو شهرکی) پسر عزیز من و آندره ، بابک شهرکی از طریق خود او برام فرستاده شده که مثل همیشه من رو بسیار خوشحال کرد .
دوست داشتم در این شرایط حادِ حاکم که همه بسیار عصبی و ناراحت هستیم ، شما رو برای دقایقی به یک آرامش هر چند کوتاه دعوت کنم . امیدوارم لذت ببرید .
دوستتان دارم ، بسیار زیاد
ویدئوی کامل در تلگرام
شراره دولت آبادی (آرزومانیان)
@shahraki_babak
#شراره_دولت_آبادى
#آندره_آرزومانیان
#بابک_شهرکی
Read more
گاهی با فریاد زدن ، میتوان گوش ها را کَر، کرد ، ولی مفهوم را نمیتوان رساند . اما این سکوت است که زادگاه ...
Media Removed
گاهی با فریاد زدن ، میتوان گوش ها را کَر، کرد ، ولی مفهوم را نمیتوان رساند . اما این سکوت است که زادگاه بسیاری از حرف هاست .. شراره بهمن ۹۶ #سکوت سرشار از ناگفته هاست #احمد شاملو #آندره آرزومانیان #شراره_دولت_آبادی پ.ن : عکس مربوط به سال ۶۴ گاهی با فریاد زدن ، میتوان گوش ها را کَر، کرد ، ولی مفهوم را نمیتوان رساند . اما این سکوت است که زادگاه بسیاری از حرف هاست .. شراره
بهمن ۹۶
#سکوت سرشار از ناگفته هاست
#احمد شاملو
#آندره آرزومانیان
#شراره_دولت_آبادی
پ.ن : عکس مربوط به سال ۶۴
موسیقی فیلم شکار : آهنگساز : زنده یاد استاد بابک بیات ویلونسل : استاد کریم قربانی صدای سوت : مرحوم استاد علیرضا خورشیدفر ، نوازنده ی پیشکسوت کنترباس پیانو : زنده یاد آندره آرزومانیان صدابردار و ناظر صبط استودیو : مرحوم ناصر فرهودی فیلمی از مجید جوانمرد با بازی درخشان زنده یاد خسرو شکیبایی ... موسیقی فیلم شکار :
آهنگساز : زنده یاد استاد بابک بیات
ویلونسل : استاد کریم قربانی
صدای سوت : مرحوم استاد علیرضا خورشیدفر ، نوازنده ی پیشکسوت کنترباس
پیانو : زنده یاد آندره آرزومانیان
صدابردار و ناظر صبط استودیو : مرحوم ناصر فرهودی
فیلمی از مجید جوانمرد
با بازی درخشان زنده یاد خسرو شکیبایی عزیزم
برای شنیدن موزیک کامل به کانال تلگرام مراجعه فرمایید .
@sharare_dolatabadi
@parvizparastouei
@bamdadbayat
#آندره_آرزومانیان
#بابک_بیات
Read more
دوستان عزیزم ، امشب به همراه دخترم ، آنی به دیدن نمایش هایلایت به کارگردانی و بازی زیبای سوسن پرور (عزیز ...
Media Removed
دوستان عزیزم ، امشب به همراه دخترم ، آنی به دیدن نمایش هایلایت به کارگردانی و بازی زیبای سوسن پرور (عزیز دلم ) و استاد بزرگوارم سرکار خانم صدیقه ی کیانفر همیشه مهربان و دوستان دیگرم ، خانم ها : مرضیه صدرایی عزیزم ، فاطمه هاشمی بزرگوارم ، شراره درشتی نازنینم ، غزاله جزایری دختر نازنینم و سمیه شوقی عزیز ... دوستان عزیزم ، امشب به همراه دخترم ، آنی به دیدن نمایش هایلایت به کارگردانی و بازی زیبای سوسن پرور (عزیز دلم ) و استاد بزرگوارم سرکار خانم صدیقه ی کیانفر همیشه مهربان و دوستان دیگرم ، خانم ها : مرضیه صدرایی عزیزم ، فاطمه هاشمی بزرگوارم ، شراره درشتی نازنینم ، غزاله جزایری دختر نازنینم و سمیه شوقی عزیز ، شیما ملکیان و منا شمس الدینی دوست داشتنی و جناب آقای بیژن قهرمانی محترم رفتم و بسیار از دیدن این پیِس ، با بازی های بسیار زیبا و خوش ریتم عزیزانم لذت بردم و شاد شدم .
دوستان پیشنهاد میکنم این تئاتر و همکارانم رو حمایت کرده و به دیدن این نمایش برید ‌ .
اول این که در این زمانه ی غمگین ، تاثیر بسیار مثبتی در روحیه ی شما خواهد داشت و دوم این که کسانی که ماه ها برای تهیه ی این اثر هنری با عشق زحمت کشیده اند انرژی بسیار مثبتی از شما عزیزان دریافت خواهند کرد .
دوستتان دارم .
شاد و موفق باشید .
@ghazalehjazayeri
@marzisadraei
Read more
سومین جشن سالنوای موسیقی ایران عکس از سارا هاشمی و کامبیز باقری عزیز عکس های بیشتر در کانال تلگرام
Media Removed
سومین جشن سالنوای موسیقی ایران عکس از سارا هاشمی و کامبیز باقری عزیز عکس های بیشتر در کانال تلگرام سومین جشن سالنوای موسیقی ایران
عکس از سارا هاشمی و کامبیز باقری عزیز
عکس های بیشتر در کانال تلگرام
دو سه روزه که فکر میکردم ، برای روز تولدت باید چه چیزی تهیه کنم که لیاقت تو رو داشته باشه .آخه ما تو این ...
Media Removed
دو سه روزه که فکر میکردم ، برای روز تولدت باید چه چیزی تهیه کنم که لیاقت تو رو داشته باشه .آخه ما تو این دنیای مادی هستیم و نفس میکشیم و تو در دنیای عشق و زیبایی . میدونم که همیشه عاشق پیانوی رویال بودی ولی چه فایده ؟؟ اگر هم برات تهیه کنم ، فقط میتونی نگاهش کنی ! ولی نمیتونی مثل اون موقع ها لمسش کنی و بعد با ... دو سه روزه که فکر میکردم ، برای روز تولدت باید چه چیزی تهیه کنم که لیاقت تو رو داشته باشه .آخه ما تو این دنیای مادی هستیم و نفس میکشیم و تو در دنیای عشق و زیبایی .
میدونم که همیشه عاشق پیانوی رویال بودی ولی چه فایده ؟؟ اگر هم برات تهیه کنم ، فقط میتونی نگاهش کنی !
ولی نمیتونی مثل اون موقع ها لمسش کنی و بعد با دنیای عشق شروع به اجرا !
چیزهای مادی دیگری هم که تو این دنیا وجود داره اون موقع هم برات اهمیتی نداشت چه برسه به حالا !
پس باید چه هدیه ای بهت بدم که خوشحالت کنه؟؟شاید بهتر باشه همون عشقی که همیشه بهت داشتم و دارم ، باز هم بهت هدیه بدم . بله این درسته، چون تو همیشه بیشتر از هرچیز عاشق رابطه ی عاشقانه امون بودی . پس الان هم بهت میگم :
آندره ی عزیزم، نازنینم، با تمام وجودم ، قلب و عشقم رو بهت هدیه میکنم .
۱۵ آبان تولد ۶۳ سالگی زمینیت مبارک عزیزم .
منتظرم باش .
عاشق همیشگی تو
همسرت
شراره
Read more
با سلام به تمامی دوستان و همکاران عزیزم ، میخواستم از همگی شما خواهش کنم ، در مقابل کشور عزیزمان ایران ...
Media Removed
با سلام به تمامی دوستان و همکاران عزیزم ، میخواستم از همگی شما خواهش کنم ، در مقابل کشور عزیزمان ایران و تمامیت عرضی ما بسیار جدی و کوشا باشید و این هشتگ خلیج همیشگی پارس را نشر دهید تا هیچکدام از بیگانگان به خود اجازه نداده ، تا در مورد خاک میهن ما خودسرانه تصمیم گیرند و به سلیقه ی خود نام دیگری بگذارند. ... با سلام به تمامی دوستان و همکاران عزیزم ، میخواستم از همگی شما خواهش کنم ، در مقابل کشور عزیزمان ایران و تمامیت عرضی ما بسیار جدی و کوشا باشید و این هشتگ خلیج همیشگی پارس را نشر دهید تا هیچکدام از بیگانگان به خود اجازه نداده ، تا در مورد خاک میهن ما خودسرانه تصمیم گیرند و به سلیقه ی خود نام دیگری بگذارند.
با سپاس از همگی شما دوستان عزیزو میهن پرست .
#خلیج_همیشه_پارس_
Read more