Sharif_zamani Instagram Photos and Videos

Loading...


sharif_zamani شریف زمانی @sharif_zamani mentions
Followers: 5,843
Following: 78
Total Comments: 0
Total Likes: 0

. به طور اتفاقی یکی از اعضای شورای شهر تهران خانم #الهام_فخاری نظر منو به خودش جلب کرد تا کمی درباره ...
Media Removed
. به طور اتفاقی یکی از اعضای شورای شهر تهران خانم #الهام_فخاری نظر منو به خودش جلب کرد تا کمی درباره این نماینده مردم شهر تهران که در شورای شهر قرار است به مشکلات مردم و کاستی های شهری رسیدگی کند تحقیق کنم، در طی این تحقیق به مطالب بسیار جالبی رسیدم که حقیقتا دلم نیامد آن ها را با شما به اشتراک نگذارم، ... .
به طور اتفاقی یکی از اعضای شورای شهر تهران خانم #الهام_فخاری نظر منو به خودش جلب کرد تا کمی درباره این نماینده مردم شهر تهران که در شورای شهر قرار است به مشکلات مردم و کاستی های شهری رسیدگی کند تحقیق کنم، در طی این تحقیق به مطالب بسیار جالبی رسیدم که حقیقتا دلم نیامد آن ها را با شما به اشتراک نگذارم، متولد سال 1354 می باشد در واقع در حال حاضر 42 سال سن دارد، اصالتی اصفهانی دارد و در شهر اصفهان متولد شده اما به دلیل مسائل کاری در حال حاضر ساکن تهران است . دارای مدرک روانشناسی و سمت های قبل از انتخابات شورا باتوجه به رشته تحصیلی اش عضو انجمن روانشناسی ایران می باشد همچنین در انجمن های مطالعات درسی ایران و جمعیت توسعه علمی ایران فعالیت مستمری دارد و تنها سمت سیاسی که توانست راه ورود به شورا را برای وی هموار کند, مسئولیت شورای سیاست گذاری انتخابات اصلاح طلبان را بر عهده داشت . زمانیکه اسم کاندیداتورهای زن در شورای شهر از سوی اصلاح طلبان منتشر شد نام 6 خانم دیده می شد از بین آنها الهام فخاری شانس کمتری داشت با کمترین سابقه سیاسی و فعالیت های خارج از حوزه سیاست را دنبال می کرد . اما لیست امید کار خود را کرد, همان اصلاح طلبانی که به روحانی رای داده بودند به لیست امید شورای شهر رای دادند . نکته ای که بسیار مرا به خود جلب کرد صفحه های مجازی او بود که به جای اینکه پر باشد از پیگیری و حل کردن مشکلات مردم و گزارش دادن، بیشتر شبیه صفحات سرگرمی بود، از جملات حکیمانه تا ژست های شخصی و البته بازی با گربه خانگی، البته در میان اصحاب رسانه به مهره سوخته ی رسانه ای شناخته می شود، حقیقتا زبان آدمیزاد می ماند از این همه بی تفاوتی به شهر و مشکلات مردمی از سوی مسئولان شهری، امیدوارم این عضو محترم به جای گربه بازی به موضوعات مردمی و شهری بپردازند، البته از عضوی که بصورت لیستی و اتوبوسی وارد شورا شود بیش از این انتظار نمی رود.
.
#الهام_فخاری
#عضوبیکار_شورا
#کمی_انتقاد
#کاندید_اتوبوسی
.
پ.ن: برو کار کن مگو چیست کار...
.
پ.ن: خانم فخاری، آیا کارتن خواب ها و کودکان کار همزیست شما نیستند که پیگیر مسایل آنها نیستید؟
.
۱۵ فروردین ۹۷
Read more
Loading...
. روز مرد را به مردی تبریک می گوییم که در میان نامردها تنهاست، به قول شهید چمران وقتی شیپور جنگ نواخته ...
Media Removed
. روز مرد را به مردی تبریک می گوییم که در میان نامردها تنهاست، به قول شهید چمران وقتی شیپور جنگ نواخته شود، فرق بین مرد و نامرد تشخیص داده می شود. . #قالیباف . پ.ن: حاج باقر، مرد سیاست، مدیریت و عمل، روزت مبارک . . ۱۱ فروردین ۹۷ .
روز مرد را به مردی تبریک می گوییم که در میان نامردها تنهاست، به قول شهید چمران وقتی شیپور جنگ نواخته شود، فرق بین مرد و نامرد تشخیص داده می شود.
.
#قالیباف
.
پ.ن: حاج باقر، مرد سیاست، مدیریت و عمل، روزت مبارک .
.
۱۱ فروردین ۹۷
. در زمان های گذشته ادیبان، عالمان و حکیمان آنطور که باید در دسترس مردم نبودن و تجربه بزرگترها سینه ...
Media Removed
. در زمان های گذشته ادیبان، عالمان و حکیمان آنطور که باید در دسترس مردم نبودن و تجربه بزرگترها سینه به سینه و در کوچه و خیابان به کمتر دنیا دیده ها منتقل میشد، سپس کتاب های همچون کلیله و دمنه و سایر پندنامه های آمد که مقداری بار این زحمت را به دوش کشید، امروزه که عنکبوت تکنولوژی تمام زندگی بشری رو به خود ... .
در زمان های گذشته ادیبان، عالمان و حکیمان آنطور که باید در دسترس مردم نبودن و تجربه بزرگترها سینه به سینه و در کوچه و خیابان به کمتر دنیا دیده ها منتقل میشد، سپس کتاب های همچون کلیله و دمنه و سایر پندنامه های آمد که مقداری بار این زحمت را به دوش کشید، امروزه که عنکبوت تکنولوژی تمام زندگی بشری رو به خود تنیده است و فرصتی برای انتقال تجربه نیست و از طرفی روابط اجتماعی فرصت همنشینی با عالمان را از ما گرفته کتاب می تواند این خلع را پر کند و هزاران سال یک فرد را نسبت به سایرین به جلو حرکت دهد، واقعا چه درست گفته اند که تاریخ تکرار می شود و اگر کتاب بخوانید می توانید عینا تاریخ پیش رو را زودتر از آنکه اتفاق بیافتد ببینید. کلام را کوتاه کنم و فقط اشاره به این داشته باشم که کتاب را لطفا به وعده غذای خودتون اضافه کنید؛ البته غذای مغزتون.
.
#کتاب
.
۴ فروردین ۹۶
Read more
. سال ۱۳۹۶ هم به پایان رسید و یک دفتر ۳۶۵ برگ دیگر هم که ورق هایش را خط خطی کردیم به سایر دفترهای عمرمان ...
Media Removed
. سال ۱۳۹۶ هم به پایان رسید و یک دفتر ۳۶۵ برگ دیگر هم که ورق هایش را خط خطی کردیم به سایر دفترهای عمرمان اضافه شد. بعضی از برگه ها ارزش دوباره خواندن را دارن و بعضی از برگه ها را هیچ وقت نباید بازشون کرد، در هر حال عمر گران با سرعت در حال تمام شدن است اما به چه صورت تمام شود مهم است. سال ۹۶ تا به امروز یکی از مهمترین ... .
سال ۱۳۹۶ هم به پایان رسید و یک دفتر ۳۶۵ برگ دیگر هم که ورق هایش را خط خطی کردیم به سایر دفترهای عمرمان اضافه شد. بعضی از برگه ها ارزش دوباره خواندن را دارن و بعضی از برگه ها را هیچ وقت نباید بازشون کرد، در هر حال عمر گران با سرعت در حال تمام شدن است اما به چه صورت تمام شود مهم است. سال ۹۶ تا به امروز یکی از مهمترین و پر اتفاق ترین سال های زندگی من بود؛ در این سال رویدادهای بسیاری اتفاق افتاد و تصمیمات مهمی گرفته شد که تاثیر عمیقی در زندگی من داشت و مسیر زندگی من را با تغییرات زیادی همراه کرد؛ در این سال بسیاری از دوستان همراه بودن و بسیاری دیگر همراه نما؛ در هر صورت برای همراه ها آرزوی موفقیت و برای همراه نماها هم دعا جهت هدایت به مسیر مستقیم. سال ۱۳۹۷ هم آمد و باید با روحیه ای تازه پا به آن گذاشت و با قدرت شروع کرد؛ برای تمامی دوستان خودم سالی سرشار از هر آنچه خودشون می خوان آرزو می کنم و برای ایران و ایرانی سربلندی.
.
#عید
.
پ.ن: سال ۱۳۹۷ مبارک.
.
۱ فروردین ۹۷
Read more
. روز مادر را به مادرانی تبریک می گویم که چشم به در دوخته اند تا فرزند رشیدشان داخل شود و بگوید سلام مادرم؛ ...
Media Removed
. روز مادر را به مادرانی تبریک می گویم که چشم به در دوخته اند تا فرزند رشیدشان داخل شود و بگوید سلام مادرم؛ روزت مبارک؛ . #مادر #شهید_گمنام . پ.ن: مادرم روزت مبارک و هزار سپاس بابت تمامی زحمت های که برای من کشیدی‌. . پ‌.ن: ولادت حضرت فاطمه زهرا س و روز زن مبارک. . ۱۷ اسفند ۹۶ .
روز مادر را به مادرانی تبریک می گویم که چشم به در دوخته اند تا فرزند رشیدشان داخل شود و بگوید سلام مادرم؛ روزت مبارک؛
.
#مادر
#شهید_گمنام
.
پ.ن: مادرم روزت مبارک و هزار سپاس بابت تمامی زحمت های که برای من کشیدی‌.
.
پ‌.ن: ولادت حضرت فاطمه زهرا س و روز زن مبارک.
.
۱۷ اسفند ۹۶
. بعضی کارها هستن که هیچ وقت از انجام دادنشون خسته نمیشی و در نهایت خستگی و مریضی سعی می کنی هرطور شده ...
Media Removed
. بعضی کارها هستن که هیچ وقت از انجام دادنشون خسته نمیشی و در نهایت خستگی و مریضی سعی می کنی هرطور شده اونو انجام بدی، چند وقت پیش ( ۹ الی ۱۱ اسفند ۹۶ ) به لطف بعضی دوستان مارو به عنوان مربی برنامه نویسی سه تیم در یک رویدادی به اسم #تواناشو انتخاب کردند؛ من به شدت مریض بودم و کل بدنم سرماخورده بود و در حالت ... .
بعضی کارها هستن که هیچ وقت از انجام دادنشون خسته نمیشی و در نهایت خستگی و مریضی سعی می کنی هرطور شده اونو انجام بدی، چند وقت پیش ( ۹ الی ۱۱ اسفند ۹۶ ) به لطف بعضی دوستان مارو به عنوان مربی برنامه نویسی سه تیم در یک رویدادی به اسم #تواناشو انتخاب کردند؛ من به شدت مریض بودم و کل بدنم سرماخورده بود و در حالت تب و لرز و با اینکه با قرص سرپا بودم خودم رو به تیم ها رسوندم و سعی کردم حاصل تجربه خودم رو بهشون بدم که البته از سه تیمی که دست من بود یکی از تیم ها در نهایت دوم شد و باعث افتخار بود؛ امروز داشتم بعد مدتی عکس هاش رو نگاه می کردم و این عکس رو انتخاب کردم تا با شما همراهان به اشتراک بزارم و چند کلامی صحبت کنم؛ این عکس منو یاد چند سال پیش انداخت که در برج میلاد برنامه ای داشتیم به اسم #دهکده_جوانی که دوماهی به طول انجامید و شکل کارش تقریبا شبیه این برنامه بود؛ خاطراتی برای من زنده شده و باعث شد این پست را به اشتراک بزارم؛ عالم بسیار جالبیست دنیای استارتاپ و جوانان و ایده های نو و تلاش ها و شکست ها و پیروزی ها و فکر کردن ها و رقابت و نوعی اکسیر برای جوان ماندن و دور شدن از دنیای پر از سیاهیست؛ شاید استارتاپ راه فراری نوین برای جوانان از بیکاریست؛ شاید شکل کار کردن در دنیای امروز تغییر کرده و باید جوانان برای خود با ایده های نو کسب و کارهای جدیدی راه بندازن؛ البته لازم به ذکر نیاز نیست حتما ایده ای فضایی باشه؛ همین که یک مشکل رو حل کنه و یا کاری رو ساده تر بکنه کفایت می کنه؛ به نظرم یک تیم جوان با مقداری توجه به محیط و کمی فکر قطعا با تلاش می تونه دنیای خودش و دیگران رو بهتر کنه و برای خودش کسب و کاری راه بندازه؛ در پایان دوست دارم فقط بگم که باید "دوباره فکر کرد"؛ .
#استارتاپ
.
#جوانی
.
۱۶ اسفند ۹۶
Read more
Loading...
. اردوی استارتآپ چیست؟ اردوی استارتآپ یک رویداد آموزشی-تجربی (Experiental Education) در سراسر ...
Media Removed
. اردوی استارتآپ چیست؟ اردوی استارتآپ یک رویداد آموزشی-تجربی (Experiental Education) در سراسر دنیاست که در ۳ روز متوالی (در انتهای هفته) بر‌گزار می‌گردد. در این برنامه شرکت کنندگان پر انگیزه‌ای شامل طراحان سایت و اپلیکیشن، علاقمندان به کسب و کارهای اینترنتی ، کسانی که ایده ای برای راه اندازی ... .
اردوی استارتآپ چیست؟
اردوی استارتآپ یک رویداد آموزشی-تجربی (Experiental Education) در سراسر دنیاست که در ۳ روز متوالی (در انتهای هفته) بر‌گزار می‌گردد. در این برنامه شرکت کنندگان پر انگیزه‌ای شامل طراحان سایت و اپلیکیشن، علاقمندان به کسب و کارهای اینترنتی ، کسانی که ایده ای برای راه اندازی کسب و کار ، عاشقان استارتآپ، بازاریاب‌ها و طراحان گرافیک گرد هم می‌آیند تا طی ۵۴ ساعت ایده‌هایشان را مطرح کنند، گروه تشکیل بدهند و هر گروه ایده‌ای را اجرا کند.
این برنامه از ساعت 3 بعدازظهر روز چهارشنبه آغاز و تا ساعت 8 شب روز جمعه ادامه دارد. در این برنامه شرکت کنندگان (کمتر 120 نفر در 12 تیم) همگی در یک فضای مشترک قرار می‌گیرند و با کمک مربیان خبره که از میان کارآفرینان موفق انتخاب می‌گردند ایده‌ها را به کسب و کار تبدیل می‌نمایند. در پایان برنامه تیم‌ها پروژه‌های خود را به هیئتی از داوران که از میان جامعه سرمایه‌گذار و اساتید دانشگاهی و کارآفرینان هستند، ارائه می‌نمایند. • روز اول افراد ایده‌های خود را مطرح می‌کنند و از بین ایده‌های مطرح شده بهترین آن‌ها با رأی حاضران انتخاب می‌شوند. صاحبان ایده‌های انتخاب شده شروع به تشکیل تیم و جذب تخصص‌های مورد نیاز برای پیشبرد ایده می‌کنند. بعد از تشکیل گروه‌ها روز اول به پایان می‌رسد.
⃣ در روز دوم گروه‌ها از اول صبح در مکانی که برایشان تدارک دیده شده حاضر شده و با امکاناتی که در اختیار دارند شروع به اجرایی کردن ایده‌ی خود می‌نمایند. در این بین افرادی به عنوان مربی که در زمینه‌های مختلف دارای تخصص می‌باشند و یا سابقه ایجاد استارتآپ را دارند گروه‌ها را در جهت اجرایی کردن ایده‌هایشان راهنمایی و کمک می‌کنند، با این اوصاف روز دوم کاملاً به اجرایی کردن استارتآپ سپری شده و در این بین ممکن است کارگاه‌های آموزشی کوتاه مدت هم برگزار شود.
• با آغاز روز سوم باز گروه‌ها دور هم جمع شده و آخرین تلاش‌ها را در جهت تولید نمونه اولیه محصولشان انجام می‌دهند و آماده ارائه آن در حضور داوران می‌شوند. عصر روز سوم زمان بررسی ایده‌ها و محصول اولیه حاصل از آن ایده است ، بطوری که گروه‌ها با ارائه توضیحات در زمینه توجیه اقتصادی طرح، ارزشی که ارائه می‌دهد و افرادی که به عنوان مصرف‌کنندگان نهایی در نظر گرفته شده‌اند و… از طرح خود دفاع می‌کنند. در نهایت سه تیم برتر با رأی نهایی داوران انتخاب می‌شوند.
.
#تواناشو
.
پ.ن: منتظر حضور شما عزیزان هستم.
.
۶ اسفند ۹۶
Read more
. بسیاری از ما انسان ها دوست داریم کارهای رو انجام بدیم ولی هیچ وقت به خاطر ترس از اینکه اگر یه وقت نشه، ...
Media Removed
. بسیاری از ما انسان ها دوست داریم کارهای رو انجام بدیم ولی هیچ وقت به خاطر ترس از اینکه اگر یه وقت نشه، نتونیم و یک سری فعل منفی دیگه اون کار رو انجام نمیدیم، اما تجربه به من آموخت که فقط کافی اون کار رو شروع کنی و مهم نیست چقدر سخت فقط باید شروع کرد و رفت جلو؛ یه وقت به خودت میایی می بینی کل کار رو به نحو احسنت ... .
بسیاری از ما انسان ها دوست داریم کارهای رو انجام بدیم ولی هیچ وقت به خاطر ترس از اینکه اگر یه وقت نشه، نتونیم و یک سری فعل منفی دیگه اون کار رو انجام نمیدیم، اما تجربه به من آموخت که فقط کافی اون کار رو شروع کنی و مهم نیست چقدر سخت فقط باید شروع کرد و رفت جلو؛ یه وقت به خودت میایی می بینی کل کار رو به نحو احسنت انجام دادی.
.
#کار
.
پ.ن: فقط شروع کن و نترس
.
۴ اسفند ۹۶
Read more
Loading...
. هیچ وقت نقشه هات رو به مردم نگو؛ فقط نتیجه هاشو بهشون نشون بده. . #دیالوگ_فیلم . ۱۲ بهمن ۹۶ . پ.ن: ...
Media Removed
. هیچ وقت نقشه هات رو به مردم نگو؛ فقط نتیجه هاشو بهشون نشون بده. . #دیالوگ_فیلم . ۱۲ بهمن ۹۶ . پ.ن: گاهی باید مرز هارو کمی جابجا کرد تا بعضی مسائل رو بشه بهتر دید. .
هیچ وقت نقشه هات رو به مردم نگو؛ فقط نتیجه هاشو بهشون نشون بده.
.
#دیالوگ_فیلم
.
۱۲ بهمن ۹۶
.
پ.ن: گاهی باید مرز هارو کمی جابجا کرد تا بعضی مسائل رو بشه بهتر دید.
. زندگی انسان دقیقا مثل یک دفتر می مونه که ورق های سفیدی داره؛ اولین برگه ها صرف کودکی و دوران مدرسه ...
Media Removed
. زندگی انسان دقیقا مثل یک دفتر می مونه که ورق های سفیدی داره؛ اولین برگه ها صرف کودکی و دوران مدرسه میشه تا اینکه در ورقی جدید از دفتر زندگی وارد اجتماع بشی و مسئولیت قبول کنی و به قولی بشی مثل ادم بزرگ های دوران کودکی؛ وقتی که وارد برگه ی سفید دوران بزرگ سالی میشی خیلی سریعتر ورق های این دفتر سفید خط خطی ... .
زندگی انسان دقیقا مثل یک دفتر می مونه که ورق های سفیدی داره؛ اولین برگه ها صرف کودکی و دوران مدرسه میشه تا اینکه در ورقی جدید از دفتر زندگی وارد اجتماع بشی و مسئولیت قبول کنی و به قولی بشی مثل ادم بزرگ های دوران کودکی؛ وقتی که وارد برگه ی سفید دوران بزرگ سالی میشی خیلی سریعتر ورق های این دفتر سفید خط خطی میشه؛ چون قدرت تصمیم گیری بیشتری داری و تجربه کمتری؛ امکان اشتباه زیاد و برگه های سفید زود به زود کثیف میشن و باید برگه هارو عوض کنی؛ امروز داشتم فکر می کردم خیلی از ما انسان ها جرات ورق زدن و رفتن به برگه سفید بعدی از دفتر زندگی رو نداریم و اکثرا در یک برگه ی سیاه شده همچنان پی نوشت میزنیم و سعی می کنیم از تمامی قسمت های اون برگه سیاه شده استفاده کنیم و این باعث رنجش ما در زندگی میشه؛ گاهی باید پشت کرد به برگه های به اشتباه سیاه شده و جرات ورق زدن داشت و برگه ی سفیدی را شروع کرد و بسم الله گفت و با تجربیات جمع شده این بار حواسمان را جمع کنیم در صفحات بعدی کمتر خط خطی کنیم و بیشتر طرح های زیبا بزنیم.
.
#دفتر_زندگی
#گاهی_زندگی
.
پ.ن: گاهی باید پشت کرد به ورق های سیاه زندگی و رو کرد به برگه های سفید سفید و با لبخندی بر لب فقط نوشت.
.
۱۲ بهمن ۹۶
Read more
. از نظر من #قالیبافی به کسی گفته نمیشه که صرفا طرفدار #قالیباف ؛ قالیبافی به کسی گفته میشه که دنباله ...
Media Removed
. از نظر من #قالیبافی به کسی گفته نمیشه که صرفا طرفدار #قالیباف ؛ قالیبافی به کسی گفته میشه که دنباله روی تفکر شخص #حاج_باقر یعنی کسی که با عملش و نه با حرفش برای مردم کار می کنه؛ یعنی کسی که برای مردم و به خاطر مردم در هر جایی که هست با تمام توان زحمت بکشه و تلاش کنه؛ یعنی کسی که هیچ وقت خسته نشه از کار برای ... .
از نظر من #قالیبافی به کسی گفته نمیشه که صرفا طرفدار #قالیباف ؛ قالیبافی به کسی گفته میشه که دنباله روی تفکر شخص #حاج_باقر یعنی کسی که با عملش و نه با حرفش برای مردم کار می کنه؛ یعنی کسی که برای مردم و به خاطر مردم در هر جایی که هست با تمام توان زحمت بکشه و تلاش کنه؛ یعنی کسی که هیچ وقت خسته نشه از کار برای مردم؛ یعنی کسی که با تمام وجود هرچه در توان داره بزاره وسط و کار رو به نفع مردم پیش ببره؛ یعنی که نداریم و نمی توانیم و نمی شود تو کله اش نره و باید بشود.
.
#قالیباف .
22 دی ۹۶
.
پ.ن: قالیباف شخص نیست؛ تفکر کار بدون منت برای مردم در حد توان، تفکری که یعنی هرجا هستی؛ هر پست و سمت و مسئولیتی داری؛ بهترین خودتو انجام بدی برای مردم.
Read more
. جاری است در زلالی این دشت آسمان با این حساب سهم زمین هشت آسمان این جا پرنده های زیادی رها شدند باید ...
Media Removed
. جاری است در زلالی این دشت آسمان با این حساب سهم زمین هشت آسمان این جا پرنده های زیادی رها شدند باید خطاب کرد به این دشت آسمان دشتی که در قدم قدم خاک روشنش دنبال رد پای خدا گشت آسمان در پیشواز آن همه پرواز، بارها تا این دیار آمد و برگشت آسمان ای دشت بر غروب تو سوگند لحظه ای  از خون کشتگان تو نگذشت ... .
جاری است در زلالی این دشت آسمان
با این حساب سهم زمین هشت آسمان
این جا پرنده های زیادی رها شدند
باید خطاب کرد به این دشت آسمان
دشتی که در قدم قدم خاک روشنش
دنبال رد پای خدا گشت آسمان
در پیشواز آن همه پرواز، بارها
تا این دیار آمد و برگشت آسمان
ای دشت بر غروب تو سوگند لحظه ای 
از خون کشتگان تو نگذشت آسمان
.
#شهید
#شعر
.
پ.ن: به یاد شهدا و رزمندگان ۸ سال دفاع مقدس که هیچ وقت نمی توانیم عشق؛ ایمان؛ محبت؛ مظلومیت ها؛ سختی ها؛ دلتنگی ها و رشادت های آنها را درک کنیم.
.
۲۱ دی ۹۶
Read more
Loading...
Loading...
Loading...

Loading...