Loading Content...

Toofanezard Instagram Photos and Videos

Loading...


toofanezard ToofaneZard @toofanezard mentions
Followers: 15,450
Following: 53
Total Comments: 0
Total Likes: 0

الهام فرهمند: همه بازی های سپاهان فینال است / برای هر نوع تقابل آماده ایم زادروز کاپیتان تیم فوتبال ...
Media Removed
الهام فرهمند: همه بازی های سپاهان فینال است / برای هر نوع تقابل آماده ایم زادروز کاپیتان تیم فوتبال بانوان سپاهان بهانه ای شد تا باری دیگر سراغ گفتگویی صمیمانه با این بازیکن خوش تکنیک برویم. الهام فرهمند که در فوتبال بانوان چهره ای شناخته شده است در گفتگویی با خبرنگار پایگاه خبری طوفان زرد ... الهام فرهمند: همه بازی های سپاهان فینال است / برای هر نوع تقابل آماده ایم

زادروز کاپیتان تیم فوتبال بانوان سپاهان بهانه ای شد تا باری دیگر سراغ گفتگویی صمیمانه با این بازیکن خوش تکنیک برویم. الهام فرهمند که در فوتبال بانوان چهره ای شناخته شده است در گفتگویی با خبرنگار پایگاه خبری طوفان زرد از شرایط خود، باشگاه و فصل جدید رقابت ها می گوید.

در ابتدا از وضعیت تیم سپاهان و تمرینات بگویید 
خداراشکر تمرینات خوبی را پشت سر گذاشتیم و بچه ها روز به روز از لحاظ بدنی ، تکنیک و تاکتیک رو به پیشرفت هستند. همچنین باشگاه سپاهان هم امکانات خوبی در اختیارمان قرار داده و در حال حاضر هم در اردو هستیم.

هفته اول قرار است به مصاف استقلال خوزستان بروید. این بازی را چطور میبینید؟ 
نیم فصل دوم فصل گذشته استقلال خوزستان نتایج خوبی گرفت و ما هم بازی سختی مقابل آنها داشتیم، در حال حاضر خبری از تمرینات استقلال خوزستان نداریم اما برای ما فرقی نمیکند که با چه تیمی بازی داریم چرا که همه بازی ها را به چشم فینال میبینیم و فقط برای کسب پیروزی وارد زمین می شویم.

جدایی فروغ موری بر روند سپاهان تاثیرگذار است؟ تقابل با ملوان را چطور ارزیابی می کنید؟ 
فروغ خیلی بازیکن خوبی است و ما خیلی دوست داشتیم که این فصل هم در جمع ما حضور داشته باشد ولی تصمیم گرفت به ملوان برود و ما به تصمیمش احترام میگذاریم اما ما همگی بر این باوریم که فوتبال ۱۱ نفر است و نه یک نفر. این خیلی خوب است که ملوان دوباره به لیگ برتر بازگشت. ما از این بابت بسیار خوشحالیم و قطعا لیگ جذاب تر میشود و سطح آن بالاتر میرود. مطمئنا دیدار با این تیم در هفته دوم تقابل جالبی خواهدشد و خیلی خوشحالم که میتوانم دوباره فروغ را توی زمین مسابقه ببینم. باید بگویم که ما برای هر نوع تقابل آماده ایم.

مدعیان قهرمانی امسال؟ 
به نظر من شش تیم برای قهرمانی میجنگند: سپاهان، بم، سیرجان، سنندج، ملوان و ذوب آهن

بازیکنان جوان زیادی جذب سپاهان شدند. می توانند مؤثر باشند؟ 
قطعا استفاده از بازیکنان جوان در کنار با تجربه ها میتواند بسیار مفید باشد چرا که قوای جوانی در کنار پختگی با تجربه ها همیشه جواب داده است.

اخبار تیم آقایان سپاهان را دنبال می کنید؟ 
تیم خیلی خوبی هستند البته من در جایگاهی نیستم که قصد اظهارنظر داشته باشم فقط آرزو میکنم بتوانند قهرمانی را به اصفهان بیاورند.
از اردوی تیم ملی بگویید... این اردو چطور بود؟
خداراشکر همه چیز خوب است و بچه ها برنامه های ...
ادامه در کامنت
Read more
Loading...
مهابادی وقلعه نوعی رو در روی اصحاب رسانه به گزارش پایگاه خبری طوفان زرد و به نقل از روابط عمومی باشگاه ...
Media Removed
مهابادی وقلعه نوعی رو در روی اصحاب رسانه به گزارش پایگاه خبری طوفان زرد و به نقل از روابط عمومی باشگاه فولاد مبارکه سپاهان در مرحله یک شانزدهم مسابقات فوتبال جام حذفی کشور روز جمعه 23 شهریورماه طلایی پوشان سپاهان در اصفهان میزبان شهرداری بندر ماهشهر هستند. بر همین اساس سرمربیان این دو تیم امیرقلعه ... مهابادی وقلعه نوعی رو در روی اصحاب رسانه

به گزارش پایگاه خبری طوفان زرد و به نقل از روابط عمومی باشگاه فولاد مبارکه سپاهان در مرحله یک شانزدهم مسابقات فوتبال جام حذفی کشور روز جمعه 23 شهریورماه طلایی پوشان سپاهان در اصفهان میزبان شهرداری بندر ماهشهر هستند.
بر همین اساس سرمربیان این دو تیم امیرقلعه نوعی و داوود مهابادی قبل از دیدار تیمهای متبوعشان روز پنجشنبه 22 شهریور ماه به سوالات خبرنگاران پاسخ خواهند داد. این نشست خبری از ساعت 16 در سالن کنفرانس هتل کوثر اصفهان برگزار می شود
Read more
سپاهان و شهرداری ماهشهر؛ پیش به‌سوی جام دوم تیم فوتبال سپاهان در مرحله یک‌شانزدهم نهایی جام حذفی ...
Media Removed
سپاهان و شهرداری ماهشهر؛ پیش به‌سوی جام دوم تیم فوتبال سپاهان در مرحله یک‌شانزدهم نهایی جام حذفی میزبان شهرداری ماهشهر است. به گزارش پایگاه خبری طوفان زرد و به نقل از تسنیم ، مرحله یک‌شانزدهم نهایی جام حذفی روز جمعه 23 شهریورماه با برگزاری 7 دیدار ادامه می‌یابد که در یکی از این رقابت‌ها، سپاهان ... سپاهان و شهرداری ماهشهر؛ پیش به‌سوی جام دوم

تیم فوتبال سپاهان در مرحله یک‌شانزدهم نهایی جام حذفی میزبان شهرداری ماهشهر است.
به گزارش پایگاه خبری طوفان زرد و به نقل از تسنیم ، مرحله یک‌شانزدهم نهایی جام حذفی روز جمعه 23 شهریورماه با برگزاری 7 دیدار ادامه می‌یابد که در یکی از این رقابت‌ها، سپاهان در ورزشگاه نقش‌جهان میزبان شهرداری ماهشهر است.
سپاهان در مرحله یک‌شانزدهم نهایی جام حذفی باید به مصاف تیم لیگ یکی شهرداری ماهشهر برود. دیداری نسبتاً آسان اما حساس که استارت زردپوشان برای جام دوم محسوب می‌شود.
سپاهانی‌ها که در لیگ برتر جزء تیم‌های مدعی قهرمانی محسوب می‌شوند، به دنبال قهرمانی در جام حذفی نیز بوده و قصد دارند هر 2 جام را از آن خود کنند.
شاگردان قلعه‌نویی در لیگ عملکرد مثبتی داشته و در نتیجه‌گیری نسبتاً موفق عمل کرده‌اند. سپاهانی‌ها فوتبالی هجومی و جذاب را به نمایش می‌گذارند و یکی از با کیفیت‌ترین تیم‌های حال حاضر لیگ هستند.
سپاهان از مهره‌های کلیدی و با کیفیت بسیاری بهره می‌برد که کاملاً با سیستم دلخواه قلعه‌نویی منطبق هستند. زردپوشان اصفهانی در فاز تهاجمی عملکرد بسیار خوبی داشته و عنوان بهترین خط حمله لیگ را در اختیار دارند. آنها در هر بازی، حملات پرشماری را انجام داده و موقعیت‌های گلزنی متعددی را خلق می‌کنند. سپاهانی‌ها در خط دفاعی اما عملکرد متوسطی داشته و نتوانسته‌اند موفقیت‌های فاز هجومی را تکرار کنند. آمار دریافت یک گل، به طور میانگین در هر بازی، نشان از ضعف زردپوشان در فاز دفاعی داشته و می‌تواند دردسرساز شود.
در آن سو، شهرداری ماهشهر تیمی است که دومین فصل حضور خود در لیگ آزادگان را تجربه می‌کند. شهرداری ماهشهر در فصل جاری برخلاف عملکرد خوب گذشته‌اش، حضور بسیار ضعیفی داشته و نه تنها 3 دیدار قبلی خود را با شکست پشت سر گذاشته، بلکه نتوانسته است گلی نیز به ثمر برساند. با این حال بازیکنان این تیم از انگیزه بالایی برخوردار هستند و می‌توانند برای سپاهان دردسرساز شوند.
سپاهانی‌ها که در این دیدار از حمایت هوادارنشان برخوردار هستند، می‌توانند با یک برد شیرین آماده حضور در هفته هفتم لیگ برتر شوند. در آن سو بازیکنان شهرداری ماهشهر نیز می‌توانند با شکست سپاهان شگفتی‌ساز شوند. حال باید منتظر ماند و دید نتیجه این دیدار چگونه رقم خواهد خورد.
مصدومان و محرومان:
هر 2 تیم ترکیب کامل خود را در اختیار داشته و بازیکن محروم و یا مصدومی ندارند.
برترین گلزنان:
سجاد شهباززاده با 3 گل برترین گلزن تیم سپاهان است.
Read more
روزنامه الکترونیک فوتبال اصفهان چهارشنبه 21 شهریور روزنامه الکترونیک فوتبال اصفهانچهارشنبه ...
Media Removed
روزنامه الکترونیک فوتبال اصفهان چهارشنبه 21 شهریور روزنامه الکترونیک فوتبال اصفهانچهارشنبه 21 شهریور97 با محوریت پوشش اخبار تیم های فوتبال سپاهان و ذوب آهن منتشر شد روزنامه الکترونیک فوتبال اصفهان چهارشنبه 21 شهریور

روزنامه الکترونیک فوتبال اصفهانچهارشنبه 21 شهریور97 با محوریت پوشش اخبار تیم های فوتبال سپاهان و ذوب آهن منتشر شد
سپاهانی‌ها فردا پشت درهای بسته تمرین می‌کنند تمرینات سپاهان اصفهان بدون حضور تماشاگران برگزار ...
Media Removed
سپاهانی‌ها فردا پشت درهای بسته تمرین می‌کنند تمرینات سپاهان اصفهان بدون حضور تماشاگران برگزار خواهد شد. به گزارش پایگاه خبری طوفان زرد ، در آستانه دیدار تیم‌های فوتبال سپاهان وشهرداری ماهشهر, بانظر کادرفنی تمرینات شاگردان امیر قلعه‌نویی فردا ( چهارشنبه ) پشت درهای بسته برگزار می‌شود. تیم ... سپاهانی‌ها فردا پشت درهای بسته تمرین می‌کنند

تمرینات سپاهان اصفهان بدون حضور تماشاگران برگزار خواهد شد.
به گزارش پایگاه خبری طوفان زرد ، در آستانه دیدار تیم‌های فوتبال سپاهان وشهرداری ماهشهر, بانظر کادرفنی تمرینات شاگردان امیر قلعه‌نویی فردا ( چهارشنبه ) پشت درهای بسته برگزار می‌شود.
تیم فوتبال سپاهان در مرحله یک شانزدهم جام حذفی روز جمعه از ساعت 17:30 میهمان شهرداری ماهشهر خواهد بود
Read more
اصفهان تشنه بازگشت جام حذفی تیم های اصفهانی مدتی است که در جام حذفی کم فروغ ظاهر شده اند اما امسال ...
Media Removed
اصفهان تشنه بازگشت جام حذفی تیم های اصفهانی مدتی است که در جام حذفی کم فروغ ظاهر شده اند اما امسال با توجه به تیم های خوبی که دارند، می توانند از مدعیان این جام باشند. به گزارش پایگاه خبری طوفان زرد و به نقل از خبرنگار ایمنا، تیم های سپاهان و ذوب آهن به عنوان دو نماینده فوتبال اصفهان در مرحله یک شانزدهم ... اصفهان تشنه بازگشت جام حذفی

تیم های اصفهانی مدتی است که در جام حذفی کم فروغ ظاهر شده اند اما امسال با توجه به تیم های خوبی که دارند، می توانند از مدعیان این جام باشند.
به گزارش پایگاه خبری طوفان زرد و به نقل از خبرنگار ایمنا، تیم های سپاهان و ذوب آهن به عنوان دو نماینده فوتبال اصفهان در مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی باید به ترتیب به مصاف شهرداری ماهشهر و پدیده مشهد بروند که هر دو دیدار به میزبانی تیم های اصفهانی است.
سپاهان و ذوب آهن با چهار قهرمانی در جام حذفی پس از استقلال و پرسپولیس که به ترتیب ۷ و ۵ قهرمانی به دست آورده اند، پرافتخارترین تیم های ایران در این جام محسوب می شوند اما هر دو تیم، مدتی است که در این جام موفقیتی کسب نکرده اند.
پس از آخرین قهرمانی سپاهان در سال ۹۲ که با پیروزی برابر پرسپولیس همراه بود، دیگر این تیم نتوانسته موقیت چشمگیری در جام حذفی کسب کند و اکثرا در مراحل ابتدایی از دور مسابقات کنار رفته است. زردپوشان اصفهانی، در فصل ۹۳-۹۲ در مرحله یک شانزدهم نهایی برابر صنعت نفت آبادان شکست خوردند تا حتی یک مرحله نیز در جام حذفی پیش نروند. در فصل بعدی نیز سپاهان در یک بازی باورنکردنی در برابر گل گهر سیرجان شکست خورد تا باز هم طلایی پوشان قربانی مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی شوند.
اما تیم زردپوش نصف جهان در فصل ۹۵-۹۴ با پیروزی برابر سفیر قزوین و کارای شیراز جام حذفی را آغاز کرد و در مرحله یک چهارم نهایی نیز از سد راه آهن گذشت. با این حال این تیم در مرحله نیمه نهایی، در برابر تیم هم‌شهری خود یعنی ذوب آهن شکست خورد تا باز هم رنگ فینال را نبیند. البته ذوب آهن در آن سال با برتری برابر استقلال به قهرمانی جام حذفی رسید.
سپاهان در فصل بعدی نیز بار دیگر پس از شکست دادن پارس جنوبی، آلومینیوم اراک و سایپا به نیمه نهایی رسید اما تیم نفت علی دایی، ترمز سپاهان را کشید تا این تیم باز هم در مرحله نیمه نهایی با جام حذفی وداع کند. در فصل گذشته نیز سپاهان در همان گام نخست مغلوب صنعت نفت آبادان شد و طلسم ناکامی طلایی پوشان در جام حذفی به ۵ سال رسید.
ذوب آهنی ها اما در سال های ۹۴ و ۹۵، دو بار پیاپی طعم قهرمانی در جام حذفی را با یحیی گل محمدی چشیدند و در فصل ۹۶-۹۵ جام حذفی، با قبول شکست برابر تراکتورسازی در مرحله نیمه نهایی، شانس هتریک قهرمانی در جام حذفی را از دست دادند. اما فصل گذشته، سبزپوشان اصفهانی حضور کابوس واری در جام خدفی داشتند و در همان مرحله یک شانزدهم نهایی، توسط فجر س
Read more
Loading...
زمان دیدار سپاهان و شهرداری ماهشهر تغییر کرد کمیته مسابقات از تغییر دو بازی از مرحله یک شانزدهم ...
Media Removed
زمان دیدار سپاهان و شهرداری ماهشهر تغییر کرد کمیته مسابقات از تغییر دو بازی از مرحله یک شانزدهم جام حذفی خبر داد.‏ به گزارش پایگاه خبری طوفان زرد و به نقل از سایت سازمان لیگ فوتبال ایران، کمیته مسابقات اعلام کرد: دیدار دو تیم ستاره کاسپین بابل و ماشین سازی ‏تبریز که قرار بود روز پنجشنبه 22 شهریور ... زمان دیدار سپاهان و شهرداری ماهشهر تغییر کرد

کمیته مسابقات از تغییر دو بازی از مرحله یک شانزدهم جام حذفی خبر داد.‏
به گزارش پایگاه خبری طوفان زرد و به نقل از سایت سازمان لیگ فوتبال ایران، کمیته مسابقات اعلام کرد: دیدار دو تیم ستاره کاسپین بابل و ماشین سازی ‏تبریز که قرار بود روز پنجشنبه 22 شهریور 97 برگزار شود در روز جمعه 23 شهریور در ورزشگاه شهدای سیمرغ مازندران ‏در ساعت 17 برگزار خواهد شد.‏
همچنین مسابقه سپاهان اصفهان و شهرداری ماهشهر روز جمعه 23 شهریور 97 به جای ساعت 18و 30 دقیقه در همان روز ‏ساعت 17 و 30 دقیقه در ورزشگاه نقش جهان اصفهان برگزار می شود
Read more
نقش جهان آماده میزبانی از سپاهان در جام حذفی ورزشگاه نقش جهان مشکلی برای میزبانی از شهرداری ماهشهر ...
Media Removed
نقش جهان آماده میزبانی از سپاهان در جام حذفی ورزشگاه نقش جهان مشکلی برای میزبانی از شهرداری ماهشهر ندارد. به گزارش پایگاه خبری طوفان زرد و به نقل از ایلنا، ورزشگاه نقش جهان که میزبان رقابت‌های خانگی سپاهان در لیگ برتر است چند هفته‌ای می‌شود که دچار مشکل شده و چمنش تحت بازسازی قرار گرفت. مشکلات ... نقش جهان آماده میزبانی از سپاهان در جام حذفی

ورزشگاه نقش جهان مشکلی برای میزبانی از شهرداری ماهشهر ندارد.
به گزارش پایگاه خبری طوفان زرد و به نقل از ایلنا، ورزشگاه نقش جهان که میزبان رقابت‌های خانگی سپاهان در لیگ برتر است چند هفته‌ای می‌شود که دچار مشکل شده و چمنش تحت بازسازی قرار گرفت.
مشکلات چمن نقش جهان باعث شد سپاهان در دیدار با تراکتورسازی نتواند در این ورزشگاه از حریف خود میزبانی کند و به ورزشگاه فولادشهر پناه برد ولی همان زمان طبق گفته مسئولان باشگاه، نقش جهان تا زمان دیدار هفته هفتم مقابل فولاد آماده می‌شد و مشکلی در ادامه لیگ نداشت.
در این میان قرعه‌کشی جام حذفی نشان داد سپاهان در اولین دیدارش در این رقابت‌ها باید از شهرداری ماهشهر میزبانی کند و همین موضوع اما و اگرهایی در مورد آماده شدن نقش جهان ایجاد کرد.
در همین راستا و طبق اعلام مسئولان باشگاه، نقش جهان مراحل پایانی آماده‌سازی خودش را سپری می‌کند و مشکلی برای میزبانی در جام حذفی از شهرداری ماهشهر ندارد.
این دیدار روز جمعه و در ساعت 17:30 برگزار می‌شود
Read more
Loading...
روزنامه الکترونیک فوتبال اصفهان سه شنبه 20 شهریور روزنامه الکترونیک فوتبال اصفهان سه شنبه 20 ...
Media Removed
روزنامه الکترونیک فوتبال اصفهان سه شنبه 20 شهریور روزنامه الکترونیک فوتبال اصفهان سه شنبه 20 شهریور با محوریت پوشش اخبار تیم های فوتبال سپاهان و ذوب آهن منتشر شد روزنامه الکترونیک فوتبال اصفهان سه شنبه 20 شهریور

روزنامه الکترونیک فوتبال اصفهان سه شنبه 20 شهریور با محوریت پوشش اخبار تیم های فوتبال سپاهان و ذوب آهن منتشر شد
تابش: سپاهان الان باید 18 امتیازی بود مسعود تابش مدیرعامل باشگاه سپاهان می گوید که در انتقال احسان ...
Media Removed
تابش: سپاهان الان باید 18 امتیازی بود مسعود تابش مدیرعامل باشگاه سپاهان می گوید که در انتقال احسان حاج صفی یک سری مسائل وجود دارد که بهتر است گفته نشود. به گزارش پایگاه خبری طوفان زرد ، مسعود تابش مدیرعامل باشگاه سپاهان در گفتگو با "ورزش سه" در خصوص شرایط این تیم و اینکه از نتایج تیم رضایت دارد ... تابش: سپاهان الان باید 18 امتیازی بود

مسعود تابش مدیرعامل باشگاه سپاهان می گوید که در انتقال احسان حاج صفی یک سری مسائل وجود دارد که بهتر است گفته نشود.
به گزارش پایگاه خبری طوفان زرد ، مسعود تابش مدیرعامل باشگاه سپاهان در گفتگو با "ورزش سه" در خصوص شرایط این تیم و اینکه از نتایج تیم رضایت دارد یا خیر، اظهار داشت: من با دوستان شما هم که صحبت می کردم، گفتم از تیم خیلی راضی هستم و از شرایط و نحوه بازی تیم خیلی راضی هستم، ولی از نتایج نه؛ شما ببینید که ما از سه میزبانی سه امتیاز گرفتیم و دلیل آن هم معلوم است. مقصر کادر فنی ما نیست؛ ما بازی های هجومی بسیار خوبی انجام دادیم و تمام بازی هایی که سپاهان یک طرف آنها بوده جذاب و تماشایی شده است؛ دلیل اینکه از نتایج رضایت نداریم اینکه قضاوت های ناعادلانه ای انجام شده؛ سپاهان الان باید 18 امتیاز می داشت. ما فیلم تمام اشتباهات داوری را آماده کردیم و به فدراسیون فرستادیم. یک کارشناس هم نبوده که این اشتباهات را تایید کرده و چند کارشناس در این مورد نظر داده اند؛ 4،5 پنالتی ما گرفته نشده و یک پنالتی هم به ضرر ما گرفته شده؛ بازی با سپیدرود هم گلر تیم حریف را اخراج نمی کنند؛ ما آن بازی را 6 بر 1 بردیم ولی واقعا چرا دروازه بان آنها را اخراج نمی کنند؟ چرا حمودی را در بازی با پیکان اخراج نکردند؟! چرا بازی با پارس جنوبی دقیقه 45 برای ما پنالتی گرفته می شود و بعد هم گل می زنیم که پذیرفته نمی شود. دلیل اعتراضات ما دقیقا این است که داوری امتیازات را از ما گرفته است. نمی خواهیم داوران را تخطئه کنیم. من هم هیچ وقت با داوران مشکلی نداشتم، تنها خواهشم این است که از این بعد حق و حقوق ما عادلانه رعایت شود. نه امتیاز می خواهیم و نه باج؛ فکر می کنم داوران به دلیل اینکه فدراسیون اصفهانی است، قضاوت هایشان اینطور می شود؛ شاید این هم عمدی نباشد برای داوران ولی اتفاق افتاده و حداقل 6 تا 8 امتیاز ما گرفته شده است.
مدیرعامل سپاهان در مورد انتخاب بنیادی فر به عنوان داور دیدار جام حذفی سپاهان و اینکه آیا از انتخاب او رضایت دارند، اضافه کرد: من شخصا هیچ وقت در مورد داور صحبت نمی کنم. از انتخاب داور استقبال می کنم و امیدوارم قضاوت عادلانه ای داشته باشد؛ ما که هیچ مشکلی با داوران نداریم، امیدوارم آنها هم مشکلی با ما نداشته باشند.
کاپیتان سال های دور باشگاه سپاهان در مورد کیفیت نقش جهان و اینکه چمن ورزشگاه آماده برگزاری مسابقه شده است یا خیر، بیان کرد: بله الان چمن خیلی بهترشده حتی تمایل داشتیم که در بازی جام حذفی میهمان باشیم ولی نگرانی نداریم
Read more
بازگشت امنیت به سنگر طوفان زرد سپاهان در طول دوران لیگ برتر و حتی پیش از آن همیشه خیالش از چارچوب دروازه ...
Media Removed
بازگشت امنیت به سنگر طوفان زرد سپاهان در طول دوران لیگ برتر و حتی پیش از آن همیشه خیالش از چارچوب دروازه راحت بود ولی این موضوع فصل گذشته شکل دیگری به خودش گرفته بود. به گزارش پایگاه خبری طوفان زرد و به نقل از ایلنا، سپاهان با کسب 5 عنوان قهرمانی در لیگ برتر پر افتخار‌ترین تیم در این رقابت‌ها محسوب ... بازگشت امنیت به سنگر طوفان زرد

سپاهان در طول دوران لیگ برتر و حتی پیش از آن همیشه خیالش از چارچوب دروازه راحت بود ولی این موضوع فصل گذشته شکل دیگری به خودش گرفته بود.
به گزارش پایگاه خبری طوفان زرد و به نقل از ایلنا، سپاهان با کسب 5 عنوان قهرمانی در لیگ برتر پر افتخار‌ترین تیم در این رقابت‌ها محسوب می‌شود و در فصل‌هایی که این تیم موفق به قهرمانی نشده هم معمولاً در جمع مدعیان و بالانشینان قرار گرفته است.
سیاست باشگاه سپاهان که همیشه به عنوان یکی از حرفه‌ای‌ترین و ساختارمند‌ترین باشگاه‌های ایران از آن یاد می‌شود، هزینه قابل قبول و جذب مهره‌های کارآمد و در کنار آن پرورش استعداد از دل آکادمی و تیم‌های پایه بوده است. اگر روزگاری جلال حسینی و مهدی رحمتی به عنوان ستاره‌های لیگ برتر جذب این تیم شدند، در کنارشان احسان حاج‌صفی و محرم نویدکیا در راه قهرمانی به تیم کمک کردند تا یکی از قدرت‌های فوتبال ایران شکل بگیرد.
یکی از پست‌هایی که سپاهان همیشه خیالش در آن راحت بوده است چهارچوب دروازه است. از سال‌های پیشین و اولین دوره‌های لیگ برتر و پیش از آن سال‌های پایانی فرمت قبلی سطح اول فوتبال ایران که به نام لیگ آزادگان شناخته می‌شد، آرمناک پطروسیان برای چند فصل توانست قفل محکمی به دروازه طلایی پوشان بزند و پس از جدایی او اگرچه سپاهانی‌ها تغییرات زیادی در این پست داشتند ولی معمولاً با انتخاب‌های خوب کاری کردند که دچار مشکل نشوند. حضور نفراتی مثل مهدی رحمتی در دو مقطع، رحمان احمدی، شهاب گردان و... باعث شد طلایی‌پوشان مشکل چندانی در پست دروازه نداشته باشند.
با این حال تزلزل نسبی در فصل گذشته در این پست مشکلاتی برای سپاهان ایجاد کرد که در نتایج ضعیف این تیم و تغییرات کادرفنی و کسب ضعیف‌ترین نتایج تیم در تاریخ لیگ برتر نقش اساسی داشت. تغییر چند باره گلر در طول فصل و استفاده از لی اولیویرا، مهدی صدقیان، علی کیخسروی و در نهایت ابراهیم عالمه گره‌ از کار سپاهان باز نکرد تا پست دروازه‌بانی تبدیل به دغدغه جدی طلایی پوشان شود.
با اضافه شدن قلعه‌نویی مشخص بود سرمربی کهنه‌کار لیگ برتری برنامه‌ای برای این پست دارد و صحبت‌هایی از علاقه به جذب حسین حسینی مطرح شده بود. گزینه‌ای که اگرچه مناسب بود ولی جذب آن به ماموریت غیر ممکن می‌مانست و حساب روی آن و مانور دادن رویش ممکن بود مثل فصل گذشته زمان از این تیم بگیرد و دستشان در نهایت خالی بماند.
قلعه‌نویی ولی به جای رفتن سراغ حسینی و در افتادن با هواداران استقلال یک اقدام هوشمندانه کرد و
ادامه در کامنت
Read more
بنیادی فر برای سپاهان سوت میزند از سوی کمیته داوران اسامی داوران قضاوت کننده در مرحله یک شانزدهم ...
Media Removed
بنیادی فر برای سپاهان سوت میزند از سوی کمیته داوران اسامی داوران قضاوت کننده در مرحله یک شانزدهم جام حذفی کشور مشخص شد. به گزارش پایگاه خبری طوفان زرد و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، اسامی داوران به شرح زیر است: چهارشنبه ۲۱ شهریورماه ۹۷ استقلال خوزستان - شاهین بندر انزلی - ورزشگاه غدیر ... بنیادی فر برای سپاهان سوت میزند

از سوی کمیته داوران اسامی داوران قضاوت کننده در مرحله یک شانزدهم جام حذفی کشور مشخص شد.
به گزارش پایگاه خبری طوفان زرد و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، اسامی داوران به شرح زیر است:
چهارشنبه ۲۱ شهریورماه ۹۷
استقلال خوزستان - شاهین بندر انزلی - ورزشگاه غدیر اهواز - ساعت ۱۸:۵۰
روح الله شریفی – محمد راهی – حمیدرضا افشون – عقیل جهانبازی
ناظر: اسماعیل آمری
پنج شنبه ۲۲ شهریورماه ۹۷
ستاره کاسپین بابل - ماشین سازی تبریز - ورزشگاه شهداء سیمرغ - ساعت ۱۷
مهدی مرجانزاده – یعقوب سخندان – جعفر مهاجر – مرتضی منصوریان
ناظر: رضا عبدوس
ذوب آهن اصفهان - پدیده مشهد - ورزشگاه فولاد شهر اصفهان - ساعت ۱۸:۳۰
مهدی سیدعلی – محمدرضا منصوری – سجاد طوری – جواد رحیم زاده
ناظر: یدالله جهانبازی
سایپا تهران - سردار بوکان - ورزشگاه دستگردی - ساعت ۱۸:۴۰
حسین زیاری – هادی طوسی – عباس پورحیدری – مجید محمدی
ناظر: حسین خانبان
جمعه ۲۳ شهریورماه ۹۷
پدیده ملک شاهی ایلام – مس کرمان ورزشگاه تختی ایلام – ساعت ۱۷
وحید کیهانی – فرزاد بهرامی – امید افخمی – پیام ساری اصلانی
ناظر: جواد شرفی
سیراف کنگان بوشهر – خونه به خونه مازندران ورزشگاه شهدای ورزشکار- ساعت ۱۷
پیمان فرخی مهر – رحیم حاجی پور – مرتضی شهریاری – عبدالنبی پورخلف
ناظر: رحیم مهرپیشه
ملوان بندرانزلی- سپیدرود رشت – ورزشگاه تختی انزلی ساعت ۱۷:۴۵
حسین زرگر – تورج عیوض محمدی – علی دودانگه – وحید صالحی
ناظر: زاهد بحرینی
فولادمبارکه سپاهان – شهرداری ماهشهر – ورزشگاه نقش جهان ساعت ۱۸:۳۰
موعود بنیادی فر – قهرمان نجفی – براتعلی مولوی – میثم حیدری
ناظر: حیدر شکور
پیکان تهران - پارس جنوبی جم - ورزشگاه شهدای قدس - ساعت ۱۸:۴۰
محمدرضا اکبریان – محمدرضا مدیرروستا – محسن سلطانی – حسین زمانی
ناظر: اسماعیل صفیری
صنعت نفت آبادان - تراکتورسازی تبریز - ورزشگاه تختی آبادان - ساعت ۲۰
بیژن حیدری – بابک داوری – محمد عطایی – یاسر همرنگ 
ناظر: ابراهیم میرزابیگی
شنبه ۲۴ شهریور ۹۷
چوکای تالش- داماش گیلانیان – ورزشگاه پوریای ولی تالش – ساعت ۱۶:۳۰
وحیدکاظمی – علی اکبر عظیم پور – اسماعیل احمدی – مهرداد خسروی
ناظر: کریم اصغرزاده
استقلال جنوب تهران –مقاومت تهران وزشگاه دستگردی تهران – ساعت
علی میرغفاری – امیرمحمد داودزاده – وحید سیفی – مهدی اجاقی
ناظر: بهرام مهرپیما
فولاد خوزستان - مس شهربابک - ورزشگاه غدیر اهواز - ساعت ۱۸:۵۰۱۸:۴۰
امید سعیدفر – مهدی شفیعی – حمید نادری – ا
Read more
Loading...
تابش:کی‌روش با قلعه‌نویی و سپاهان اختلاف دارد مدیر عامل باشگاه سپاهان گفت:قلعه نویی همیشه از ...
Media Removed
تابش:کی‌روش با قلعه‌نویی و سپاهان اختلاف دارد مدیر عامل باشگاه سپاهان گفت:قلعه نویی همیشه از تیم ملی حمایت کرده است،‌ اگر اختلافی باشد از جانب قلعه نویی نیست این اختلاف از جانب کی‌روش است او با قلعه‌نویی و سپاهان مشکل دارد. به گزارش پایگاه خبری طوفان زرد ، مسعود تابش در گفت‌وگو با فارس، در خصوص ... تابش:کی‌روش با قلعه‌نویی و سپاهان اختلاف دارد

مدیر عامل باشگاه سپاهان گفت:قلعه نویی همیشه از تیم ملی حمایت کرده است،‌ اگر اختلافی باشد از جانب قلعه نویی نیست این اختلاف از جانب کی‌روش است او با قلعه‌نویی و سپاهان مشکل دارد.
به گزارش پایگاه خبری طوفان زرد ، مسعود تابش در گفت‌وگو با فارس، در خصوص آخرین شرایط تیم سپاهان اظهار داشت: حال و هوای تیم بسیار خوب است، همه چیز منظم انجام می‌شود و هیچ آسیب‌دیده‌ای نداریم، روز گذشته دیدار تدارکاتی خوبی با ذوب‌آهن برگزار کردیم که بازی بسیار خوبی بود، شرایط ما رفته به رفته بهتر می‌شود و امیدواریم در ادامه نتایج خوبی را کسب کنیم. 
وی در ادامه درباره اینکه آیا این تعطیلات به نفع سپاهان خواهد بد،‌گفت: من قبلا هم گفتم با توجه به اینکه تعطیلات زیادی داشتیم نیاز داریم تا به آمادگی بیشتری برسیم، این فرصت به نفع ما بود تا به هماهنگی بهتری برسیم، خوشحالم که از بازیکنان آکادمی سپاهان هم روز گذشته در بازی تدارکاتی با ذوب‌آهن هم استفاده شد. کادر فنی بازیکنان جوان به میدان می‌دهد تا در آینده به سپاهان کمک کند. 
تابش درباره اینکه آیا مشکل جلال علی‌محمدی با سپاهان برطرف شد یا خیر، گفت: هیچ مشکلی با جلال علی‌محمدی نداریم، او در بازی با ذوب‌آهن روز گذشته نزدیک به ۶۰، ۷۰ دقیقه بازی کرد، کمی نگران بود که شاید با توجه به بازیکنانی که در تیم هستند به او بازی نرسد، ولی ما او را دوست داریم، علاقمند هستیم تا از او استفاده کنیم، او از آکادمی سپاهان رشد کرده است، به هر حال باید بازیکن با تلاش در زمین تمرین مسابقه خودش را به کادر فنی ثابت کند، ولی با او مشکل نداریم و جلال علی‌محمدی در کنار ما خواهد بود. 
مد یرعامل باشگاه سپاهان در ادامه در خصوص حضور بازیکنان جدید خارجی به این تیم نیز گفت: فکر نمی‌کنم تا نیم‌فصل بخواهیم بازیکنی را جذب کنیم، با شرایط ارزی که در کشور حاکم است نمی‌تواند بازیکن خارجی جذب کرد، هیچ مشکلی در پست‌های تیم وجود ندارد، باید تا نیم‌فصل منتظر باشیم تا ببینیم کادر فنی چه انتظاری دارد. 
وی در ادامه درباره اعتراض باشگاه سپاهان به کمیته داوران و نحوه قضاوت داوران در بازی‌های سپاهان گفت: ما همیشه به فدراسیون فوتبال، کمیته داوران احترام قائل هستیم، من هفته گذشته به کمیته داوران رفتم تا با آقای اصفهانیان دیدار کنم، ۶ دی‌وی‌دی بازی سپاهان را همراه خود به کمیته داوران بردم تا یکی یکی بازی‌ها بررسی شوند. برای مثال در بازی سپیدرود که ۶ بر یک برنده شدیم باید گلر دروازه‌بان اخراج می‌شد، ...
Read more
قلعه‌نویی: از پرسپولیس پیشنهاد دو میلیون دلاری داشتم سرمربی تیم سپاهان با اشاره به پیشنهادی که ...
Media Removed
قلعه‌نویی: از پرسپولیس پیشنهاد دو میلیون دلاری داشتم سرمربی تیم سپاهان با اشاره به پیشنهادی که سال ها پیش از پرسپولیس داشت، گفت: آن زمان که رویانیان مدیرعامل پرسپولیس به من پیشنهاد دو میلیون دلاری برای حضور در این تیم داد. به گزارش پایگاه خبری طوفان زرد و به نقل از مهر، امیر قلعه نویی درباره ... قلعه‌نویی: از پرسپولیس پیشنهاد دو میلیون دلاری داشتم

سرمربی تیم سپاهان با اشاره به پیشنهادی که سال ها پیش از پرسپولیس داشت، گفت: آن زمان که رویانیان مدیرعامل پرسپولیس به من پیشنهاد دو میلیون دلاری برای حضور در این تیم داد.
به گزارش پایگاه خبری طوفان زرد و به نقل از مهر، امیر قلعه نویی درباره خبر حضورش در پرسپولیس و پیشنهاد محمد رویانیان به وی گفت: این جزو اسرار زندگی ام بود و نمی خواستم آن را باز کنم . سال ۹۲ آقای رویانیان مدیرعامل پرسپولیس بود و فوتبال به او ظلم کرد. آن سال نیم فصل اول در استقلال بودم و رویانیان پیشنهاد دو میلیون دلاری به من داد. من، رویانیان و امیری مدیرعامل نساجی در جریان این موضوع بودیم.
وی افزود: این رقم بالایی بود و رکورد لیگ را می شکست. به رویانیان گفتم همه دوست دارند مربی پرسپولیس شوند. پرسپولیس تیم بسیار بزرگی است. همین الان هم تماشاگران بزرگی دارد. به رویانیان گفتم اگر در استقلال یک نفر هم مرا دوست داشته باشد، به خاطر آن یک نفر به پرسپولیس نمی آیم. رویانیان از من تشکر کرد و گفت رسم پهلوانی هنوز هست.
سرمربی سپاهان درباره معیارهای بازی های تدارکاتی تیم ملی هم تاکید کرد: خود من یکسال تجربه کار در تیم ملی را داشتم. آن زمان اولین کاری که کردم به کیومرث هاشمی که کمی از او دلخور هستم گفتم یک مربی وقت می خواهد تا کارش را انجام بدهد. اولین چیزی که مربی لازم دارد، زمان است تا اهدافش را پیاده کند.
قلعه نویی با بیان اینکه کارلوس کی روش در ایران هشت سال فرصت داشته است، تاکید کرد: آن زمان که در تیم ملی بودیم، ما درگیر جام ملتها بودیم و با همان بازیکنان هم به این رقابتها رفتیم. بلافاصله تیم ب ایران را هم تشکیل دادیم که در اردن قهرمان شد. اهداف ما چهار ساله بود.
وی ادامه داد: همان موقع نامه ای به فدراسیون زدم که «فیفا دی‌ها» را تا دو سال آینده رزرو کنید و بهتر است برنامه ای بچینید که با ۲۰ تیم برتر جهان بازی کنیم. این وظیفه ما بود و دنبالش هم رفتیم. فدراسیون شرایط خوبی نداشت ولی یک بازی با مکزیک انجام دادیم. آنها حتی هزینه های ما را دادند و بهترین پرواز را برای ما گرفتند. یک تورنمنت هم در امارات بود که رفتیم. اگر شما بخواهید تحت هر شرایطی می شود بازی های خوبی انجام داد.
سرمربی سابق تیم ملی یادآور شد: یک سئوال دارم. مگر شرایط ارتباطات بین المللی ما خوب نیست؟ چرا والیبال ما اینقدر خوب برنامه ریزی می کند و بهترین بازی ها را انجام می دهد؟ خب این تیم هم برای ایران است.
ادامه در کامنت ...
Read more
روزنامه الکترونیک فوتبال اصفهان دوشنبه 19 شهریور روزنامه الکترونیک فوتبال اصفهان دوشنبه 19 ...
Media Removed
روزنامه الکترونیک فوتبال اصفهان دوشنبه 19 شهریور روزنامه الکترونیک فوتبال اصفهان دوشنبه 19 شهریور97 با محوریت پوشش اخبار تیم های فوتبال سپاهان و ذوب آهن منتشر شد روزنامه الکترونیک فوتبال اصفهان دوشنبه 19 شهریور

روزنامه الکترونیک فوتبال اصفهان دوشنبه 19 شهریور97 با محوریت پوشش اخبار تیم های فوتبال سپاهان و ذوب آهن منتشر شد
Loading...
برتری سپاهان در دربی دوستانه اصفهان به گزارش پایگاه خبری طوفان زرد دربی دوستانه اصفهان که امروز ...
Media Removed
برتری سپاهان در دربی دوستانه اصفهان به گزارش پایگاه خبری طوفان زرد دربی دوستانه اصفهان که امروز در زمین شماره یک مجموعه فردوس و پشت درب های بسته و راس ساعت 17:30 آغاز شد با برتری یک بر صفر طلایی پوشان خاتمه یافت. سپاهان در این دیدار با ترکیب اولیه علی کیخسروی، حسن جعفری. حامد بحیرایی. سیاوش یزدانی. ... برتری سپاهان در دربی دوستانه اصفهان

به گزارش پایگاه خبری طوفان زرد دربی دوستانه اصفهان که امروز در زمین شماره یک مجموعه فردوس و پشت درب های بسته و راس ساعت 17:30 آغاز شد با برتری یک بر صفر طلایی پوشان خاتمه یافت. سپاهان در این دیدار با ترکیب اولیه علی کیخسروی، حسن جعفری. حامد بحیرایی. سیاوش یزدانی. مهرداد محمدی ، میلاد سرلک. ولادیمیر کومان. بختیار رحمانی ،جلال علیمحمدی.سجاد شهباز زاده و رضا دهقانی به میدان رفت.
تک گل بازی را رضا دهقان به ثمر رساند.
همچنین عارف غلامی بازیکن فصل گذشته سپاهان که در نقل و انتقالات راهی تیم همشهری شده بود از چهره های خاص این دیدار بود
Read more
تغییرات پرتعداد قلعه‌نویی در نیمه دوم دربی امیرقلعه نویی در نیمه دوم برابر ذوب آهن تغییرات پرتعدادی ...
Media Removed
تغییرات پرتعداد قلعه‌نویی در نیمه دوم دربی امیرقلعه نویی در نیمه دوم برابر ذوب آهن تغییرات پرتعدادی را در ترکیب تیمش ایجاد کرد. به گزارش پایگاه خبری طوفان زرد و به نقل از "ورزش سه"، تیم فوتبال سپاهان نیمه اول دیدار برابر ذوب آهن را با تک گل رضا دهقانی پشت سر گذاشت و برای نیمه دوم امیرقلعه نویی از ... تغییرات پرتعداد قلعه‌نویی در نیمه دوم دربی

امیرقلعه نویی در نیمه دوم برابر ذوب آهن تغییرات پرتعدادی را در ترکیب تیمش ایجاد کرد.
به گزارش پایگاه خبری طوفان زرد و به نقل از "ورزش سه"، تیم فوتبال سپاهان نیمه اول دیدار برابر ذوب آهن را با تک گل رضا دهقانی پشت سر گذاشت و برای نیمه دوم امیرقلعه نویی از بازیکنان اصلی خود بهره برده است.
در نیمه اول سپاهان با ترکیب علی کیخسروی، حسن جعفری. حامد بحیرایی. سیاوش یزدانی. مهرداد محمدی، میلاد سرلک. ولادیمیر کومان، بختیار رحمانی، جلال علیمحمدی، سجاد شهباز زاده و رضا دهقانی وارد میدان شد ولی در نیمه دوم تغییرات زیادی در ترکیب این تیم صورت گرفت تا طلایی پوشان با ترکیب اصلی و قدرت بیشتری برابر حریف صف آرایی کنند.

در نیمه دوم تغییرات به شرح زیر انجام شده است:
سعید اقایی، ساسان انصاری، محمد کریمی، ایرانپوریان، مهدی رحیمی، مهدی کیانی، رسول نویدکیا و حسین پاپی وارد زمین شدند و جلال علی محمدی، بختیار رحمانی، رضا دهقان، حسن جعفری، حامد بهیرایی، میلاد سرلک، ولادیمیر کومان و سجاد شهباز زاده از زمین خارج شدند تا تمام بازیکنان در دسترس امیرقلعه نویی به غیر از خالد شفیعی و استنلی کی روش که با مصدومیت مواجه هستند، در دیدار دوستانه برابر ذوب آهن مح خورده باشند.
Read more
اولین پاس گل بازیکن مجاری برای سپاهان تیم فوتبال سپاهان در دیدار برابر ذوب آهن با گل رضا دهقانی که ...
Media Removed
اولین پاس گل بازیکن مجاری برای سپاهان تیم فوتبال سپاهان در دیدار برابر ذوب آهن با گل رضا دهقانی که روی پاس ولادیمیر کومان ثبت شد، از حریف خود پیش افتاده است. به گزارش پایگاه خبری طوفان زرد و به نقل از "ورزش سه"، تیم فوتبال سپاهان از ساعت 17:30 دقیقه در کمپ اختصاصی خود میزبان شاگردان امید نمازی شده ... اولین پاس گل بازیکن مجاری برای سپاهان

تیم فوتبال سپاهان در دیدار برابر ذوب آهن با گل رضا دهقانی که روی پاس ولادیمیر کومان ثبت شد، از حریف خود پیش افتاده است.
به گزارش پایگاه خبری طوفان زرد و به نقل از "ورزش سه"، تیم فوتبال سپاهان از ساعت 17:30 دقیقه در کمپ اختصاصی خود میزبان شاگردان امید نمازی شده است تا دو تیم در فاصله تعطیلات لیگ برای حضور در جام حذفی آماده شوند.
در این مسابقه ولادیمیر کومان بالاخره فرصت حضور در ترکیب ابتدایی سپاهان را پیدا کرد؛ این هافبک مجارستانی برای پوشش نقاط ضعف طلایی پوشان در خط میانی آمده بود، اما درخشش غیر منتظره شهباززاده و محمد کریمی در این پست، فرصت زیادی به این بازیکن تاکنون نداده است.
کومان اما در نیمه اول دیدار برابر ذوب آهن موفق شد با ارسال پاس برای رضا هقانی اولین پاس گل خود را هر چند در دیداری غیررسمی برای سپاهان ثبت کند؛ چیزی که امیرقلعه نویی برای همین موضوع او را به اصفهان آورده است.
Read more
Loading...
کیانی: شهرداری ماهشهر را تیمی آسان نمی‌دانیم بازیکن باسابقه تراکتور و فعلی سپاهان به خبرورزشی ...
Media Removed
کیانی: شهرداری ماهشهر را تیمی آسان نمی‌دانیم بازیکن باسابقه تراکتور و فعلی سپاهان به خبرورزشی گفت: در جام‌حذفی هم مانند لیگ دنبال قهرمانی هستیم. به گزارش پایگاه خبری طوفان زرد و به نقل از خبرورزشی، مهدی کیانی بازیکن باسابقه تراکتور که در لیگ جدید به سپاهان پیوسته از اهداف بزرگ تیمش در این ... کیانی: شهرداری ماهشهر را تیمی آسان نمی‌دانیم

بازیکن باسابقه تراکتور و فعلی سپاهان به خبرورزشی گفت: در جام‌حذفی هم مانند لیگ دنبال قهرمانی هستیم.
به گزارش پایگاه خبری طوفان زرد و به نقل از خبرورزشی، مهدی کیانی بازیکن باسابقه تراکتور که در لیگ جدید به سپاهان پیوسته از اهداف بزرگ تیمش در این فصل می‌گوید و از دو بازی بزرگ تیمش در جام‌حذفی و لیگ مقابل شهرداری ماهشهر و فولاد که اتفاقاً در هر دو بازی هم سپاهان میزبان است با خبرورزشی حرف می‌زند. * رویارویی با شهرداری ماهشهر در جام‌حذفی را چگونه ارزیابی می‌کنی؟
بازی سختی با تیم شهرداری ماهشهر که در دسته یک حضور دارد، پیش رو داریم و حریف خود را تیمی آسان نمی‌دانیم و در آن تک بازی تلاش‌مان را انجام می‌دهیم تا از سد حریف بگذریم و به مرحله بعدی قدم بگذاریم. * سرمربی تیم‌تان نگاهی جدی به جام‌حذفی دارد؟
بله آقای قلعه‌نویی در یکی از جلسات تمرینی توصیه‌های ویژه‌ای به بازیکنان‌مان داشتند و به ما گفتند از چنین بازی‌هایی باید ترسید و به بازیکنان توصیه کردند با تمام قدرت مقابل شهرداری ماهشهر بازی کنند تا به مرحله بعدی صعود کنند. * در جامی که جام شگفتی هاست که اجازه خلق شگفتی به حریف‌تان نمی‌دهید؟
درست است که جام‌حذفی، جام شگفتی هاست، اما ما سپاهانیم و در این فصل با تیمی که داریم و برای قهرمانی در دو جام بسته شده، اجازه خلق شگفتی به حریف نمی‌دهیم. * در لیگ هم میزبان فولادی هستید که نتایج خوبی نگرفته و فعلاً سرمربی ندارد!
فولاد تیم خوبی است و بازیکنان خوبی دارد. تیمی که البته نتایج خوبی نگرفته، اما ما به موارد داخلی این تیم کاری نداریم، چون به خودشان ارتباط دارد. هر تیم برای هر بازی انگیزه‌های خاص خودش را دارد. ما تیم فولاد را دست‌کم نمی‌گیریم و البته با تمام وجود تلاش می‌کنیم تا در خانه سه امتیاز را بگیریم تا از هدفی که در این فصل برای سپاهان تعیین شده دور نشویم. * هواداران سپاهان بعد از چند سال ناکامی، از بازی‌های خانگی سپاهان استقبال خوبی به عمل می‌آورند؟
هواداران سپاهان بهترین هستند و در چند بازی خانگی که داشتیم واقعاً استقبال خوبی از بازی‌های تیم محبوب‌شان به عمل آورده‌اند به همین دلیل در بازی‌های جام‌حذفی و لیگ بیشترین تلاش را با انرژی مثبتی که هواداران‌مان به ما می‌دهند برای پیروزی و موفقیت به خرج می‌دهیم. * در تراکتور محبوب‌ترین بازیکن هواداران بودی. در سپاهان هم خودت را در دل هواداران جا می‌کنی؟
هواداران بزرگترین سرمایه‌های یک تیم هستند که همیشه به تیم‌شان انگیزه می‌ده
Read more
پیروزی جوانان سپاهان در مقابل ستارگان گرگان به گزارش پایگاه خبری طوفان زرد و به نقل از روابط عمومی ...
Media Removed
پیروزی جوانان سپاهان در مقابل ستارگان گرگان به گزارش پایگاه خبری طوفان زرد و به نقل از روابط عمومی باشگاه فولاد مبارکه سپاهان، جوانان سپاهانی، مسابقات فوتبال لیگ برتر جوانان کشور را با پیروزی آغاز کردند. تیم فوتبال جوانان سپاهان در نخستین دیدار خود، با نتیجه یک بر صفر در مقابل ستارگان گرگان ... پیروزی جوانان سپاهان در مقابل ستارگان گرگان

به گزارش پایگاه خبری طوفان زرد و به نقل از روابط عمومی باشگاه فولاد مبارکه سپاهان، جوانان سپاهانی، مسابقات فوتبال لیگ برتر جوانان کشور را با پیروزی آغاز کردند.
تیم فوتبال جوانان سپاهان در نخستین دیدار خود، با نتیجه یک بر صفر در مقابل ستارگان گرگان به پیروزی دست یافتند.
در این دیدار که در گرگان برگزار شد رضا آروین، تک گل تیم سپاهان را به ثمر رساند
Read more
حضور سپاهانی ها در گلستان شهدای اصفهان کادر فنی و مدیریت باشگاه فولاد مبارکه سپاهان امروز در گلستان ...
Media Removed
حضور سپاهانی ها در گلستان شهدای اصفهان کادر فنی و مدیریت باشگاه فولاد مبارکه سپاهان امروز در گلستان شهدای اصفهان حاضر شدند و نسبت به مقام شامخ شهیدان اسلام ادای احترام کردند. به گزارش پایگاه خبری طوفان زرد ، در این بازید مسعود تابش به همراه امیر قلعه نوعی و دیگر دست اندرکاران باشگاه فولاد مبارکه ... حضور سپاهانی ها در گلستان شهدای اصفهان

کادر فنی و مدیریت باشگاه فولاد مبارکه سپاهان امروز در گلستان شهدای اصفهان حاضر شدند و نسبت به مقام شامخ شهیدان اسلام ادای احترام کردند.
به گزارش پایگاه خبری طوفان زرد ، در این بازید مسعود تابش به همراه امیر قلعه نوعی و دیگر دست اندرکاران باشگاه فولاد مبارکه سپاهان نسبت به مقام شامخ شهدای اصفهان ادای احترام کردند و با آرمان های این عزیزان تجدید بیعت کردند
Read more
تکسیرا: حرف آخر را امیرخان می زند مربی تیم فوتبال سپاهان گفت: اعضای کادر فنی تیم با یکدیگر ارتباطی ...
Media Removed
تکسیرا: حرف آخر را امیرخان می زند مربی تیم فوتبال سپاهان گفت: اعضای کادر فنی تیم با یکدیگر ارتباطی قوی دارند، توانستیم تفکرات و برنامه ریزی هایی که از جانب امیر خان پی ریزی می شود را درست انجام دهیم و تابع حرف هایشان باشیم و نتیجه بگیریم. به گزارش پایگاه خبری طوفان زرد میگوئل تکسیرا در گفت و گو با ... تکسیرا: حرف آخر را امیرخان می زند

مربی تیم فوتبال سپاهان گفت: اعضای کادر فنی تیم با یکدیگر ارتباطی قوی دارند، توانستیم تفکرات و برنامه ریزی هایی که از جانب امیر خان پی ریزی می شود را درست انجام دهیم و تابع حرف هایشان باشیم و نتیجه بگیریم.
به گزارش پایگاه خبری طوفان زرد میگوئل تکسیرا در گفت و گو با ایمنا، در خصوص همکاری با قلعه نویی و ماندگاری اش در ایران اظهار کرد: وقتی وارد تیم تراکتور شدم، امیرخان یک کمک مربی می خواست، زیرا دستیار اولش رودورف رفته بود و از تاوارز مقداری اطلاعات راجع به امیرخان گرفتم که بعد از صحبت با خود ایشان به توافق رسیدیم تا با یکدیگر کار کنیم.
وی افزود: از وقتی که در تراکتور باهم کار می کردیم تا الان که در سپاهان هستیم، رابطه ای خوب و قوی با یکدیگر داشتیم و برای تمام زحماتی که برای من کشیده اند از ایشان تشکر می کنم .
مربی سپاهان درخصوص سیستم مربی گری قلعه نویی و نظرخواهی از مربیان برای هر مسابقه تصریح کرد: همیشه همه چیز از طرف قلعه نویی سازمان دهی می شود و حرف آخر را امیرخان می زند. اعضای کادر فنی تیم با یکدیگر ارتباطی قوی دارند، توانستیم تفکرات و برنامه ریزی هایی که از جانب امیر خان پی ریزی می شود را درست انجام دهیم و تابع حرف هایشان باشیم و نتیجه بگیریم.
تکسیرا ادامه داد: همه شاهد بودند که در تراکتور به چه جایگاهی رسیدیم و توانستیم به نیمه نهایی جام حذفی صعود کنیم، با ذوب آهن بهترین تیم در لیگ بودیم و این تیم را به رده های بالایی رساندیم و امسال هم دنبال این هستیم که بتوانیم سپاهان را به جایگاه اصلی خود برگردانیم.
وی با بیان اینکه باشگاه سپاهان تلفیقی از ذوب آهن و تراکتور است، خاطرنشان کرد: باشگاه های ایران هر کدام شخصیت خاص خودشان را دارند. در رابطه با سپاهان و تراکتور بخواهم صحبت کنیم، باید بگویم هواداران خیلی خوبی دارند و ذوب آهن هم باشگاهی است که هواداران کمی دارد اما خیلی سازمان دهی شده است. ولی سپاهان به دلیل هواداران پرشور و سازمان دهی خوبش، تلفیقی از هر دو تیم تراکتور و ذوب آهن است.
مربی سپاهان با بیان اینکه مردم اصفهان فوق العاده اند، تصریح کرد: من واقعا عاشق این شهر شدم و مردمش خیلی مؤدب و مهربان هستند، می توانم بگویم من واقعا غافلگیر شدم. امسال مصاحبه ای در پرتغال داشتم که از اصفهان و مردمش خیلی خوب صحبت کردم
Read more
خلعتبری: من مقصر نیستم، سپاهانی‌ها سهل‌انگاری کردند هافبک تهاجمی تیم فوتبال پدیده گفت: دوست ...
Media Removed
خلعتبری: من مقصر نیستم، سپاهانی‌ها سهل‌انگاری کردند هافبک تهاجمی تیم فوتبال پدیده گفت: دوست نداشتم از سپاهان شکایت کنم به گزارش پایگاه خبری طوفان زرد و به نقل از تسنیم مهاجم پیشین سپاهان در مورد شکایت از این باشگاه و حاشیه‌هایی که در این زمینه ایجاد شده است، اظهار داشت: یکی از مسئولان سپاهان ... خلعتبری: من مقصر نیستم، سپاهانی‌ها سهل‌انگاری کردند

هافبک تهاجمی تیم فوتبال پدیده گفت: دوست نداشتم از سپاهان شکایت کنم
به گزارش پایگاه خبری طوفان زرد و به نقل از تسنیم مهاجم پیشین سپاهان در مورد شکایت از این باشگاه و حاشیه‌هایی که در این زمینه ایجاد شده است، اظهار داشت: یکی از مسئولان سپاهان مصاحبه‌ای انجام داده و گفته است که من از این باشگاه طلب ندارم. من چند روز پیش هم با آقای فتاحی صحبت کردم و قرار شد ایشان با آقای تابش صحبت کند تا این مشکل همین هفته برطرف شود. من دو سال پیگیر بودم تا طلبم را بگیرم، حتی بازیکنان مثل وریا غفوری و عبدالله کرمی شکایت کردند و پول‌شان را گرفتند، اما من دوست نداشتم شکایت کنم. در نهایت به خواسته من رسیدگی نشد و مجبور به شکایت شدم.
خلعتبری در پایان گفت: در این زمینه من مقصر نیستم و باشگاه سپاهان سهل‌انگاری کرد. من خاطرات خوبی از زندگی در اصفهان و بازی در سپاهان و ذوب‌آهن دارم و هیچ وقت نمی‌خواستم از سپاهان شکایت کنم. حالا هم اگر مشکل من برطرف شود شکایتم را پس می‌گیرم
Read more
هواداران تراکتورسازی و سپاهان به یکدیگر احترام بگذارند بازیکن پیشین تیم تراکتورسازی گفت: امیدوارم ...
Media Removed
هواداران تراکتورسازی و سپاهان به یکدیگر احترام بگذارند بازیکن پیشین تیم تراکتورسازی گفت: امیدوارم هم هواداران تراکتورسازی و هم هواداران سپاهان همانند گذشته به یکدیگر احترام بگذارند. به گزارش پایگاه خبری طوفان زرد ، محمد ایران‎پوریان در گفت‎وگو با تسنیم، درباره دلخوری‌های به وجود آمده ... هواداران تراکتورسازی و سپاهان به یکدیگر احترام بگذارند

بازیکن پیشین تیم تراکتورسازی گفت: امیدوارم هم هواداران تراکتورسازی و هم هواداران سپاهان همانند گذشته به یکدیگر احترام بگذارند.
به گزارش پایگاه خبری طوفان زرد ، محمد ایران‎پوریان در گفت‎وگو با تسنیم، درباره دلخوری‌های به وجود آمده بین میان هواداران دو تیم تراکتورسازی و سپاهان، اظهار داشت: به هر حال من سال‌ها در تراکتورسازی بازی کردم و الان هم در سپاهان توپ می‌زنم. من در این سال‌ها همواره شاهد رابطه خوب بین هواداران خوب سپاهان و پرشورهای بامعرفت تراکتورسازی بودم.
وی افزود: معمولاً هر وقت هواداران تراکتورسازی به اصفهان می‌آیند مورد استقبال سپاهانی‎ها قرار می‎گیرند و تبریزی‎ها هم در شهر خودشان از هواداران سپاهان با ناهار، گل و شیرینی استقبال می‎کنند.
بازیکن تیم سپاهان اصفهان ادامه داد: اینکه الان به خاطر رفتن احسان حاج‌صفی به تراکتورسازی رابطه هواداران این تیم با هواداران سپاهان کمی تیره و تار شده، اتفاق خوبی نیست. هواداران دو تیم در سال‎های گذشته رابطه فوق‌العاده‎ای با یکدیگر داشتند و خاطرات خوبی را رقم زده‎اند. الان هم امیدوارم هم هواداران تراکتورسازی و هم هواداران سپاهان همانند گذشته احترام یکدیگر را نگه دارند
Read more
تابش: از نتایج تیم راضی نیستیم مدیرعامل باشگاه سپاهان گفت: ما از نتایج تیم راضی نیستیم و انتظار ...
Media Removed
تابش: از نتایج تیم راضی نیستیم مدیرعامل باشگاه سپاهان گفت: ما از نتایج تیم راضی نیستیم و انتظار داریم حداقل در بازی‌های خانگی بیشترین امتیاز را کسب کنیم. به گزارش پایگاه خبری طوفان زرد ، مسعود تابش در گفت‌وگو با میزان، در خصوص شرایط این روز‌ها تیم فوتبال سپاهان اظهارداشت: ما از نحوه بازی تیم ... تابش: از نتایج تیم راضی نیستیم

مدیرعامل باشگاه سپاهان گفت: ما از نتایج تیم راضی نیستیم و انتظار داریم حداقل در بازی‌های خانگی بیشترین امتیاز را کسب کنیم.
به گزارش پایگاه خبری طوفان زرد ، مسعود تابش در گفت‌وگو با میزان، در خصوص شرایط این روز‌ها تیم فوتبال سپاهان اظهارداشت: ما از نحوه بازی تیم راضی هستیم ولی از نتایج راضی نیستیم و انتظار داریم حداقل در بازی‌های خانگی بیشترین امتیاز را کسب کنیم. البته فکر می‌کنم به مرور زمان شرایط سپاهان بهتر شود و بتوانیم نتایج بهتری کسب کنیم. 
وی افزود: البته نتیجه نگرفتن ما تنها منوط به داوری نیست بلکه داوری هم نقش زیادی در این مورد داشته است. ما بار‌ها به کمیته داوران به صورت مکتوب اعتراض کردیم، ولی هنوز هیچ پاسخی نگرفتیم. به نظرم هیچکس امسال اندازه سپاهان از داوری ضربه نخورده است و تقریبا ما در همه بازی‌ها خود با مشکل داوری روبرو بودیم.
مدیرعامل باشگاه سپاهان در مورد انتقال حاج‌صفی به تراکتورسازی در حالی که شنیده می‌شد او به سپاهان می‌رود، تصریح کرد: به هر حال شرایط برای حضور حاج‌صفی در سپاهان فراهم نشد و این انتخاب خود او بود که تراکتورسازی برود. قطعا پیشنهاد مالی تراکتورسازی بهتر بوده که «احسان» را راهی تبریز کرده است. البته فوتبال حرفه‌ای همین است و ما در کار تیم دیگری دخالت نمی‌کنیم و فقط در مورد تیم خود نظر می‌دهیم.
تابش در پایان خاطرنشان کرد: ما نسبت به انتقال حاج‌صفی به تراکتورسازی اعتراضی نداریم و هیچ صحبتی هم در این خصوص نمی‌کنیم. امیدواریم حاج‌صفی در تیم جدید خود موفق شود و سپاهان خانه او است. سوءتفاهمی هم که بین هواداران ۲ تیم به وجود آمد خدا را شکر حل شد و هواداران ۲ تیم مشکلی با یکدیگر ندارند.
Read more
سپاهان؛ شوت‌زن‌ترین تیم لیگ برتر بررسی عملکرد سپاهان در ۶ هفته گذشته لیگ برتر نشان می‌دهد که زردپوشان ...
Media Removed
سپاهان؛ شوت‌زن‌ترین تیم لیگ برتر بررسی عملکرد سپاهان در ۶ هفته گذشته لیگ برتر نشان می‌دهد که زردپوشان اصفهانی شوت‌زن‌ترین تیم حاضر در این مسابقات هستند. به گزارش پایگاه خبری طوفان زرد و به نقل از تسنیم، فصل جدید رقابت‌های لیگ برتر، پس از 6 هفته برگزاری مسابقات به دلیل برنامه‌های آماده‌سازی ... سپاهان؛ شوت‌زن‌ترین تیم لیگ برتر

بررسی عملکرد سپاهان در ۶ هفته گذشته لیگ برتر نشان می‌دهد که زردپوشان اصفهانی شوت‌زن‌ترین تیم حاضر در این مسابقات هستند.
به گزارش پایگاه خبری طوفان زرد و به نقل از تسنیم، فصل جدید رقابت‌های لیگ برتر، پس از 6 هفته برگزاری مسابقات به دلیل برنامه‌های آماده‌سازی تیم ملی برای جام ملت‌های آسیا با وقفه 22 روزه مواجه شده و تا روز سی‌ام شهریورماه تعطیل شد. این تعطیلی، اگرچه از نظر بسیاری از کارشناسان فوتبال آسیب‌زننده بوده و مانع پویایی و رشد کیفیت لیگ شده و با بدنسازی مجدد بازیکنان، احتمال مصدومیت‌ها را افزایش می‌دهد، اما برای بسیاری از تیم‌ها و سرمربیانشان، فرصت مناسبی است تا نقاط ضعف خود را ترمیم کرده و نقاط قوت را افزایش دهند
Read more
نوستالژیک های سپاهانی من در مطالب این سرویس پایگاه خبری طوفان زرد تصویری خاطره انگیز از بازیکنان ...
Media Removed
نوستالژیک های سپاهانی من در مطالب این سرویس پایگاه خبری طوفان زرد تصویری خاطره انگیز از بازیکنان ،افتخار آفرینی ها ،شکست ها ،پیروزی ها و یا عکس های تیمی ادوار گذشته منتشر می شود تا از هواداران خواسته شود جمله ،عبارت یا دیدگاهی که در اولین مشاهده تصویر به طور آنی از ذهنشان عبور می کنند را از طریق ... نوستالژیک های سپاهانی من

در مطالب این سرویس پایگاه خبری طوفان زرد تصویری خاطره انگیز از بازیکنان ،افتخار آفرینی ها ،شکست ها ،پیروزی ها و یا عکس های تیمی ادوار گذشته منتشر می شود تا از هواداران خواسته شود جمله ،عبارت یا دیدگاهی که در اولین مشاهده تصویر به طور آنی از ذهنشان عبور می کنند را از طریق درج دیدگاه در همان مطلب اعلام کنند
Read more
ایران‌پوریان: سپاهان با حرف زدن من قهرمان نمی‎شود مدافع – هافبک تیم فوتبال سپاهان گفت: دوست داشتیم ...
Media Removed
ایران‌پوریان: سپاهان با حرف زدن من قهرمان نمی‎شود مدافع – هافبک تیم فوتبال سپاهان گفت: دوست داشتیم حاج‌صفی به اصفهان بیاید، اما حالا که نشد در ادامه نتایجی رقم می‌زنیم که این کمبود‌ها را جبران کنیم. به گزارش پایگاه خبری طوفان زرد ، محمد ایران‎پوریان در گفت‌وگو با میزان، صحبت‎هایی را درباره ... ایران‌پوریان: سپاهان با حرف زدن من قهرمان نمی‎شود

مدافع – هافبک تیم فوتبال سپاهان گفت: دوست داشتیم حاج‌صفی به اصفهان بیاید، اما حالا که نشد در ادامه نتایجی رقم می‌زنیم که این کمبود‌ها را جبران کنیم.
به گزارش پایگاه خبری طوفان زرد ، محمد ایران‎پوریان در گفت‌وگو با میزان، صحبت‎هایی را درباره وضعیت تیم سپاهان، آینده این تیم، حضور احسان حاج‌صفی در تراکتورسازی و ... انجام داد که مشروح آن را در زیر می‌خوانید:
*از وضعیت تیم سپاهان شروع کنیم، همه چیز خوب پیش می‌‎رود؟
بله خدا را شکر. از از روز دوشنبه تمرینات‌مان را در اصفهان شروع کردیم و گاهی اوقات در دو نوبت صبح و بعد از ظهر هم تمرین می‎کنیم. بچه‌ها تلاش می‌کنند آمادگی‎شان را حفظ کنند و در ادامه نتابج بهتری به دست بیاورند. همه تلاش ما این است که بعد از تعطیلات روند بهتری نسبت به گذشته داشته باشیم.
*سپاهان در حال حاضر با ۱۰ امتیاز در رده دهم جدول قرار دارد که با توجه به بازیکنان حاضر در این تیم نتایج قابل قبولی به حساب نمی‎آید، این موضوع را قبول داری؟
همه تیم و همه بچه‎ها باید سعی کنند که عملکردی به مراتب بهتر از این را داشته باشند. ما می‌توانستیم در این ۶ هفته نتایج بهتری کسب کنیم، اما امتیازات را از دست دادیم.
*با این وضعیت می‌توان انتقادات از عملکرد سپاهان را عادلانه دانست؟
من اگر در مورد این مسائل صحبت نکنم بهتر است. باور کنید اگر تمرکز بیشتری داشته باشیم، امتیازات بیشتری کسب خواهیم کرد. کلِ مجموعه تیم باید اشتباهاتش کمتر شود.
*خودت چندین سال در تراکتورسازی بازی کردی و حالا هم در سپاهان حضور داری. در روز‌های گذشته به خاطر موضوع احسان حاج‌صفی اختلافات زیادی بین هواداران دو تیم به وجود آمد؟
امیدوارم هواداران خاطرات خوبی که در گذشته از خود به‌جا گذاشتند را در ادامه هم دنبال بکنند. هواداران دو تیم سپاهان و تراکتورسازی همیشه احترام یکدیگر را حفظ کردند و حالا هم امیدوارم آن را ادامه بدهند.
*به نظر می‌رسد مجموعه سپاهان، امیر قلعه‎نویی و هواداران انتظار داشتند که حاج‌‎صفی به اصفهان برگردد؟
احسان (حاج‌صفی) بازیکن برزگی است و در هر تیمی که باشد، می‎تواند به آن تیم کمک کند. او دوست خوب من است و هر تیمی هم دوست دارد بازیکنی مثل حاج‌صفی را در ترکیب خود داشته باشد. باشگاه سپاهان تلاش کرد که او به اصفهان بیاید، اما حالا به هر نحوی این اتفاق رخ نداد. مسلماً یک اسم بزرگ به نام سپاهان در این میان است که هواداران باید به این باشگاه ببالند. احسان حاج‌صفی دوست خوب من است، اما سعی می‎کنیم
ادامه در کامنت
Read more
نویدکیا: سپاهان در اوج باشد استقلال و پرسپولیس با استرس بازی می کنند سپاهان در اوج باشد استقلال ...
Media Removed
نویدکیا: سپاهان در اوج باشد استقلال و پرسپولیس با استرس بازی می کنند سپاهان در اوج باشد استقلال و پرسپولیس با استرس بازی می کنند به گزارش پایگاه خبری طوفان زرد و به نقل از فرتاک ورزشی،رسول نوید کیا هافبک باتجربه سپاهان که به تازگی از مصدومیت طولانی رهایی پیدا کرده درخصوص آمادگی خودش و پیوستن احسان ... نویدکیا: سپاهان در اوج باشد استقلال و پرسپولیس با استرس بازی می کنند

سپاهان در اوج باشد استقلال و پرسپولیس با استرس بازی می کنند
به گزارش پایگاه خبری طوفان زرد و به نقل از فرتاک ورزشی،رسول نوید کیا هافبک باتجربه سپاهان که به تازگی از مصدومیت طولانی رهایی پیدا کرده درخصوص آمادگی خودش و پیوستن احسان حاج صفی به تراکتورسازی با سایت فرتاک ورزشی گفت و گویی انجام داده است.
او در این رابطه میگوید: مصدومیت من مدتی هست که برطرف شده و آماده بازی هستم اما کمی ترس دارم که میخواهم با آمادگی کامل وارد مسابقات شوم. تعطیلات لیگ کمک می کند که از این فرصت استفاده کنم و خودم را برای ادامه لیگ آماده کنم.
هافبک باتجربه زردپوشان در رابطه با وضعیت سپاهان می افزاید: سپاهان تا الان نتایج خوبی کسب کرده که به نظرم اگر داوران دچار اشتباه نمی شدند، می توانستیم صدرنشین لیگ باشیم. در هفته های گذشته اتفاقاتی رخ داد که باعث شد چند امتیاز را از دست بدهیم.
قطعا اوج گرفتن سپاهان جذابیت لیگ را بیشتر می کند چون هر سالی که این تیم در اوج بوده استقلال و پرسپولیس با استرس بازی کرده اند. کاپیتان سپاهان در مورد پیوستن احسان حاج صفی ملی پوش سابق سپاهان به تراکتورسازی نیز می گوید: راستش را بخواهید خود من هم باورم نمی شد که احسان به تراکتورسازی بپیوندد ولی این اتفاق افتاد و تا خودش در این رابطه حرف نزند، نمی شود قضاوت درستی کرد. حرف و حدیث در این رابطه زیاد است که باید منتظر بمانیم و حرفهای احسان را هم بشنویم. من خودم دوست داشتم حاج صفی به سپاهان بیاید ولی سر از تراکتورسازی در آورد که هنوز کسی به درستی نمی داند چرا این اتفاق رخ داد. با این حال فوتبال حرفه ای شده که گاهی وقت ها از این اتفاقات رخ می دهد و بازیکنان به تیم هایی می روند که باورش سخت است
Read more
روزنامه الکترونیک فوتبال اصفهان شنبه 17 شهریور روزنامه الکترونیک فوتبال اصفهان شنبه 17 شهریور97 ...
Media Removed
روزنامه الکترونیک فوتبال اصفهان شنبه 17 شهریور روزنامه الکترونیک فوتبال اصفهان شنبه 17 شهریور97 با محوریت پوشش اخبار تیم های فوتبال سپاهان و ذوب آهن منتشر شد روزنامه الکترونیک فوتبال اصفهان شنبه 17 شهریور

روزنامه الکترونیک فوتبال اصفهان شنبه 17 شهریور97 با محوریت پوشش اخبار تیم های فوتبال سپاهان و ذوب آهن منتشر شد
بیانیه پشت بیانیه؛ حرف پشت حرف به گزارش پایگاه خبری طوفان زرد موضوع انتقال حاج صفی به تراکتورسازی ...
Media Removed
بیانیه پشت بیانیه؛ حرف پشت حرف به گزارش پایگاه خبری طوفان زرد موضوع انتقال حاج صفی به تراکتورسازی تبریز دربردارنده حواشی کوچک و بزرگی بود که هر دو باشگاه اصفهانی و تبریزی را به واکنش های متعددی وا داشت. تکرار و تعمیم بیهوده است؛ سپاهان را دریابید! آنچه امروز بیش از هر مساله دیگر خاطر هواداران ... بیانیه پشت بیانیه؛ حرف پشت حرف

به گزارش پایگاه خبری طوفان زرد موضوع انتقال حاج صفی به تراکتورسازی تبریز دربردارنده حواشی کوچک و بزرگی بود که هر دو باشگاه اصفهانی و تبریزی را به واکنش های متعددی وا داشت.

تکرار و تعمیم بیهوده است؛ سپاهان را دریابید!
آنچه امروز بیش از هر مساله دیگر خاطر هواداران سپاهان را آزرده می کند پرداختن به مسائل بی اهمیت و تعمیم حواشی به روزهای آتی است. آنچه هواداران سپاهان در دوران سراسر اوج و آقایی تیمشان آموخته اند گذر از موانع و مشکلاتی است که در مقطعی هرچند کوتاه گریبانگیر سپاهان شده است. درایت هواداران سپاهان در موضوع آن چنان مشخص است که صبح پس از روز قرارداد حاج صفی با باشگاه تبریزی دیگر تمایلی به پوشش رسانه ای این رویداد نداشتند و تمرکزشان را نسبت به آمادگی تیم و بازیکنان و کادر فنی همیشه متعصبش لازم می دانستند. هواداران سپاهانی ها آموخته اند پوشیدن پیراهن مقدس باشگاهشان بالاترین ارزش ورزشی و اخلاقی است و تا مادامی که بازیکنی این پیراهن طلایی مقدس را بر تن دارد مورد حمایت جانانه آن ها قرار خواهد گرفت. پس از جدایی از سپاهان اما، احترام، گذشت و بی توجهی به آنچه برای سپاهان منفعت ورزشی یا ارزش اخلاقی تلقی نمی شود در دستور کار قرار خواهد گرفت.

آغاز و پایان در دست هواداران!
از سوی دیگر آنچه در بیانیه های روابط عمومی هر دو باشگاه مشهود بود دعوت هوادارانشان به ادامه و استحکام پیوند برادری هر دو باشگاه بود. از پشت پرده موضوع بی اطلاعیم اما آنچه بر ما واضح است در نقطه آغاز و ایجاد این پیوند برادری بین هواداران اصفهان و تبریز، باشگاه ها نقش موثری نداشتند. شروع این روابط خاص و دوستانه بین هواداران سپاهان با هواداران تبریزی، همچون هواداران پارس جنوبی جم و همچون هواداران همشهری پرافتخارمان باشگاه ذوب آهن تنها نشات گرفته از روح بالای ورزش و اخلاق در قلب هواداران طلایی پوش بوده است. اگرچه در مقاطعی باشگاه ها از فرصت بدست آمده و این امر نیک استقبال کردند اما بهتر است تشخیص اخلاقیات و چگونگی رفتار را به عهده همان هواداران فهیم و صاحب شعور بگذاریم و کمتر با صدور بیانیه های رسمی و باشگاهی سعی بر خدشه دار کردن روح بزرگ ورزش شویم و بر خاطرات خوب گذشته موج سواری کنیم.

در پایان اما لازم است سخنی با هواداران هم جنس و هم خونمان در تبریز داشته باشیم. خاطرات شما و دین شما تا همیشه در وجود ما جاودانه است. ما هم همچون شما، نمک خور و نمکدان شکن نیستیم و بی تردید اتفاقات رخ داده حتی با وجود رد و بدل شدن پیام ها
ادامه در کامنت
Read more
اتحاد سپاهان و تراکتورسازی گسستنی نیست باشگاه سپاهان با انتشار بیانیه‌ای پاسخ بیانیه باشگاه ...
Media Removed
اتحاد سپاهان و تراکتورسازی گسستنی نیست باشگاه سپاهان با انتشار بیانیه‌ای پاسخ بیانیه باشگاه تراکتورسازی تبریز را داد. به گزارش پایگاه خبری طوفان زرد و به نقل از روابط عمومی باشگاه فولاد مبارکه سپاهان بعد از اتفاقات یک هفته گذشته و تلاش تعدادی از دشمنان همیشگی اوج‌گیری فوتبال شهرستان‌ها ... اتحاد سپاهان و تراکتورسازی گسستنی نیست

باشگاه سپاهان با انتشار بیانیه‌ای پاسخ بیانیه باشگاه تراکتورسازی تبریز را داد.
به گزارش پایگاه خبری طوفان زرد و به نقل از روابط عمومی باشگاه فولاد مبارکه سپاهان بعد از اتفاقات یک هفته گذشته و تلاش تعدادی از دشمنان همیشگی اوج‌گیری فوتبال شهرستان‌ها برای برهم زدن اتحاد و برادری بین دو باشگاه قدیمی و پرطرفدار فولاد مبارکه سپاهان و تراکتورسازی تبریز خوشبختانه با آرامشی که بین مدیران و هواداران دو باشگاه وجود داشت کوچکترین خللی به ارتباط صمیمانه دو باشگاه وارد نشد و امروز به خود می‌بالیم که به مانند گذشته دست برادران تبریزی خودمان را به گرمی بفشاریم و در راه دفاع از کیان و اعتبار هر دو باشگاه تلاش خواهیم کرد.
ضمن اینکه باید به این مسئله هم اشاره کنیم که با وجود تمایل کادر فنی و مدیریت باشگاه سپاهان برای جذب احسان حاج‌صفی بنا بر دلایل مختلف که قسمت مهمی از آن توسط مدیریت باشگاه و در گفتگو با رسانه‌ها به سمع و نظر هواداران رسیده از این بابت خوشحالیم که امروز تعداد زیادی از بازیکنان پرورش یافته آکادمی فوتبال این باشگاه در مکتب سپاهان رشد کرده اند ودر تیمهای مختلف لیگ برتر در حال فعالیت هستند ضمن اینکه تعدای هم به تیمهای ملی دعوت شده اند.
باشگاه فولاد مبارکه سپاهان با درایت کادر فنی باتجربه خودش و بازیکنان با کیفیتی که در اختیار دارد و به پشتوانه حمایت همیشگی شرکت عظیم فولاد مبارکه اصفهان و هواداران طلایی‌پوش به دنبال رقابتی سالم و به دور از هر گونه حاشیه با دیگر مدعیان است و امیدواریم که در این مسیر اشتباهات داوری حق فوتبال سپاهان را پایمال نکند.
همانطور که هواداران دو باشگاه در این چند سال به اثبات رسانده‌اند اتحاد فوتبال اصفهان و تبریز گسستنی نیست و اگر هم در آینده مشکلاتی ایجاد شود بدون شک در درون خانواده حل خواهد شد تا دشمنان دو باشگاه امکان سواستفاده از شرایط موجود را پیدا نکنند.
از هواداران طلایی‌پوش و پرشورهای تبریزی درخواست داریم به مانند همیشه در فضایی رقابتی و برادرانه پشتیبان یکدیگر باشند تا هر دو تیم بتوانند به دور از هر گونه حاشیه برای شاد کردن دل مردم اصفهان و تبریز تلاش کنند.
Read more
مهرداد محمدی درتیم یاران مهربان سبز به گزارش پایگاه خبری طوفان زرد و به نقل از روابط عمومی باشگاه ...
Media Removed
مهرداد محمدی درتیم یاران مهربان سبز به گزارش پایگاه خبری طوفان زرد و به نقل از روابط عمومی باشگاه فولاد مبارکه سپاهان سازمان ملل از سال 2012 به احترام تلاش‌های موسسات خیریه، 5 سپتامبر برابر با 14 شهریور را به نام روز خیریه‌ها نام‌گذاری کرد.  هدف از نام‌گذاری این روز دعوت از شهروندان، مؤسسات ... مهرداد محمدی درتیم یاران مهربان سبز

به گزارش پایگاه خبری طوفان زرد و به نقل از روابط عمومی باشگاه فولاد مبارکه سپاهان سازمان ملل از سال 2012 به احترام تلاش‌های موسسات خیریه، 5 سپتامبر برابر با 14 شهریور را به نام روز خیریه‌ها نام‌گذاری کرد. 
هدف از نام‌گذاری این روز دعوت از شهروندان، مؤسسات و سازمان‌های مختلف برای مشارکت اجتماعی و مسئولیت‌پذیری به منظور رسیدن به آینده‌ای بهتر و پایدارتر است.
از آنجایی که وضعیت کودکان در جهان موضوعی مورد توجه و امر مهمی در شاخص‌های توسعه پایدار است باشگاه فولادمبارکه سپاهان نیز در راستای مسئولیت های اجتماعی و توجه به موضوعات خیرخواهانه شرایطی رافراهم نمود تا طلایی پوشان تیم فوتبال سپاهان در دیداری نمادین به مصاف کودکان بی سرپرست موسسه خیریه یاران مهربان سبز بروند.
در این دیدار که امروز در فضایی بسیارصمیمی در زمین چمن باغ فردوس برگزار شد مهردادمحمدی برای یاران مهربان سبز به میدان رفت.
در ادامه این برنامه ازسوی باشگاه سپاهان هدایایی به رسم یادبود همراه با شاخه های گل به فوتبالیست های یاران مهربان سبز اهداشد.
Read more
اسامی بازیکنان سپاهان نوین منتشر شد به گزارش پایگاه خبری طوفان زرد به نقل از دی اسپورت مراحل تست ...
Media Removed
اسامی بازیکنان سپاهان نوین منتشر شد به گزارش پایگاه خبری طوفان زرد به نقل از دی اسپورت مراحل تست گیری تیم‌های امید و بزرگسالان سپاهان نوین به پایان رسید و در آخرین مرحله نیز اسامی بازیکنان انتخابی جهت شرکت در فصل جدید مسابقات لیگ دسته سوم اعلام شد اسامی بازیکنان سپاهان نوین به شرح ذیل می باشد ... اسامی بازیکنان سپاهان نوین منتشر شد

به گزارش پایگاه خبری طوفان زرد به نقل از دی اسپورت مراحل تست گیری تیم‌های امید و بزرگسالان سپاهان نوین به پایان رسید و در آخرین مرحله نیز اسامی بازیکنان انتخابی جهت شرکت در فصل جدید مسابقات لیگ دسته سوم اعلام شد

اسامی بازیکنان سپاهان نوین به شرح ذیل می باشد :
سهیل رفیع زاده
حمید حیدری
علیرضا عسگری
حمید دانیالی ، میثم شریفی
احد رضوی
مهدی چهارده معصومی
دانیال پور ایران
نیما دهقان
حمیدرضا جعفری
یوسف معصوم زاده
محمد ممشلی
مجتبی بلیکه
محمد امینی
رضا موسوی
سجاد منصوری
محمد قنبری
علی کریمی
محمد قدیری
مهدی ترکی
نیما ظفریان
نادر محمدنژاد
حامد صفری
پوریا شیرانی
علی جعفریان
عرفان مفتول کار
رضا غریب شی
جلال غلامزاده
محمد حسین اسدی
علی اهوازی
Read more
فتاحی: سپاهان بازیکن دیگری جذب نمی‌کند سرپرست تیم فوتبال سپاهان گفت: ۲ روز پیش قرارداد رسول نویدکیا ...
Media Removed
فتاحی: سپاهان بازیکن دیگری جذب نمی‌کند سرپرست تیم فوتبال سپاهان گفت: ۲ روز پیش قرارداد رسول نویدکیا را هم ثبت کردیم و کارت بازی او صادر شد و فعلاً برنامه‌ای برای جذب بازیکن جدید نداریم. به گزارش پایگاه خبری طوفان زرد؛ رضا فتاحی در گفت‌وگو با تسنیم، درباره متضرر شدن سپاهان از اشتباهات داوری ... فتاحی: سپاهان بازیکن دیگری جذب نمی‌کند

سرپرست تیم فوتبال سپاهان گفت: ۲ روز پیش قرارداد رسول نویدکیا را هم ثبت کردیم و کارت بازی او صادر شد و فعلاً برنامه‌ای برای جذب بازیکن جدید نداریم.
به گزارش پایگاه خبری طوفان زرد؛ رضا فتاحی در گفت‌وگو با تسنیم، درباره متضرر شدن سپاهان از اشتباهات داوری در دیدار با پارس جنوبی اظهار داشت: هر 2 تیم اصفهانی از داوری متضرر شده‌اند و امیدوارم آقای اصفهانیان و مسئولان فدراسیون فوتبال تدابیر خوبی بیاندیشند تا سپاهان و ذوب‌آهن بیش از این از داوری لطمه نبینند.
وی در پاسخ به اینکه گویا مسئولان کمیته داوران فدراسیون به عذرخواهی بسنده می‌کنند، افزود: ما که نیاز به معذرت‌خواهی نداریم و می‌خواهیم تدابیر بهتری اندیشیده شود. نتایج سپاهان در 2 فصل گذشته در خور شأن مردم اصفهان نبوده است، اما امسال با حمایت مدیرعامل کارخانه، هیئت مدیره و مدیرعامل باشگاه و درایت امیر قلعه‌نویی تیم خوبی بسته شده و انتظار داریم کمیته داوران در دیدارهای آینده از داوران باتجربه‌تری استفاده کند تا تیم‌های اصفهانی ضرر نبینند.
فتاحی ادامه داد: البته همیشه گفته‌ام و باز هم می‌گویم که داوران زحمت‌کش‌ترین افراد در ورزش کشور هستند و با کمترین دستمزد داوری می‌کنند و جزء پاک‌ترین افراد محسوب می‌شوند.
سرپرست تیم فوتبال سپاهان با اشاره به آغاز تمرینات این تیم از ساعت 18 امروز گفت: هفته آینده و پیش از دیدار برابر شهرداری ماهشهر در جام حذفی یک بازی تدارکاتی برگزار می‌کنیم که حریف تدارکاتی‌مان هنوز مشخص نشده است.
وی درباره مصدومیت خالد شفیعی اظهار داشت: شفیعی در حال کار کردن با فیزیوتراپ تیم است و وضعیت او روز به روز بهتر شده و اوایل هفته آینده به تمرینات تیم اضافه می‌شود.
فتاحی درباره اتمام مهلت نقل و انتقالات لیگ برتر تا ساعت 24 امروز و شرایط سپاهان در این خصوص گفت: 2 روز پیش قرارداد رسول نویدکیا را هم ثبت کردیم و کارت بازی او صادر شد و فعلاً برنامه‌ای برای جذب بازیکن جدید نداریم. البته هر باشگاه می‌تواند تحت قوانین خاص 3 بازیکن آزاد در طول فصل جذب کند، اما سپاهان تا این لحظه برنامه‌ای در این خصوص ندارد.
سرپرست تیم فوتبال سپاهان درباره منصرف شدن جلال‌الدین علی‌محمدی از جدایی از این تیم، تصریح کرد: با صحبتی که باشگاه با این بازیکن انجام داد و با نظر مساعد امیر قلعه‌نویی، علی‌محمدی به تمرین تیم بازگشت
Read more
قلعه‌نویی بدون شماره 10 مشکل سپاهان را حل کرد امیرقلعه نویی در فصل هجدهم برتر موفق شده با تغییر سیستم، ...
Media Removed
قلعه‌نویی بدون شماره 10 مشکل سپاهان را حل کرد امیرقلعه نویی در فصل هجدهم برتر موفق شده با تغییر سیستم، مشکل سپاهانی ها پس از خداحافظی محرم نویدکیا را رفع کند. به گزارش پایگاه خبری طوفان زرد و به نقل از "ورزش سه"، هفته هشتم رقابت های لیگ شانزدهم بود که محرم نویدکیا علیرغم مخالفت احسان حاح صفی ... قلعه‌نویی بدون شماره 10 مشکل سپاهان را حل کرد

امیرقلعه نویی در فصل هجدهم برتر موفق شده با تغییر سیستم، مشکل سپاهانی ها پس از خداحافظی محرم نویدکیا را رفع کند.
به گزارش پایگاه خبری طوفان زرد و به نقل از "ورزش سه"، هفته هشتم رقابت های لیگ شانزدهم بود که محرم نویدکیا علیرغم مخالفت احسان حاح صفی از دنیای حرفه ای فوتبال خداحافظی کرد، چون فکر می کرد که نمی تواند با توجه به مصدومیت کهنه ای که دارد، به تیم محبوب خود کمک کند.
در آن مقطع عبدالله ویسی هدایت تیم سپاهان را برعهده داشت و مشکل عدم وجود یک هافبک بازیساز همراه این تیم بود تا اینکه سرور جپاروف برای نیم فصل به این تیم پیوست و به خصوص در زمان حضور کرانچار به خوبی توانست نقش خود را به عنوان یک هافبک بازیساز در تیم ایفا کند.
در پایان فصل اما جپاروف با سماجت منصوریان از سپاهان جدا شد و علیرغم اصرار کرانچار برای حفظ او به استقلال بازگشت.
لیگ هفدهم با عدم حضور یک پلی میکر (بازیساز) برای سپاهان خاتمه یافت و در فصل جاری بسیاری انتظار داشتند که حل این مشکل در اولویت های فنی قلعه نویی قرار داشته باشد و به همین دلیل هم بود که قلعه نویی برای به خدمت گرفتن ولادیمیر کومان و بختیار رحمانی اقدام کرد.
با این حال در این بین قلعه نویی روش دیگری را برای حل این مشکل برای سپاهان در نظر گرفت؛ تفکری که تا بدین جای فصل به خوبی توانسته انتظارات قلعه نویی و هواداران سپاهان را برآورده کند.
در واقع سرمربی سپاهان در سیستم خود به بازیکن شماره 10 اعتقادی ندارد و این وظیفه میان بازیکنان خط میانی تیم تقسیم شده است.
در خط میانی سپاهان که معمولا 5 بازیکن حضور دارند، مهدی کیانی به عنوان مهره کلیدی و برقرار کننده ارتباط خط دفاعی و خط میانی به شمار می رود و یک خط جلوتر از این بازیکن نیز دو وینگر چپ و راست یعنی محمدی و انصاری حضور دارند که در میانه میدان توسط محمد کریمی سجاد شهباززاده حمایت می شوند. 
کریمی و شهباززاده که خصوصیات متفاوتی دارند، در واقع همان شماره 10 تیم به شمار می روند. کریمی بازیکنی فانتزی تر نسبت به شهباززاده به شمار می رود و سجاد هم برتری فیزیکی در میانه میدان ایجاد می کند تا با حضور حداکثری و اضافه شدن وینگرها و کیانی، جنگ های میانه میدان به سود سپاهانی ها خاتمه یابد. این دو بازیکن حالا دو مهره تاثیرگذار سپاهان هستند و برای توصیف هماهنگی آنها همین موضوع کافی است که بدانید دو گل شهباززاده در لیگ برتر روی پاس های محمد کریمی به دست آمده است.
Read more
مهابادی: مقابل سپاهان به دنبال بازی جوانمردانه هستیم سرمربی تیم شهرداری ماهشهر امیدوار است شاگردانش ...
Media Removed
مهابادی: مقابل سپاهان به دنبال بازی جوانمردانه هستیم سرمربی تیم شهرداری ماهشهر امیدوار است شاگردانش در دیدار برابر سپاهان اصفهان بازی جوانمردانه‌ای به نمایش بگذارند. به گزارش پایگاه خبری طوفان زرد ، داوود مهابادی در گفت و گو با ایلنا، درباره شرایط تیم شهرداری ماهشهر با گذشت سه هفته از لیگ ... مهابادی: مقابل سپاهان به دنبال بازی جوانمردانه هستیم

سرمربی تیم شهرداری ماهشهر امیدوار است شاگردانش در دیدار برابر سپاهان اصفهان بازی جوانمردانه‌ای به نمایش بگذارند.
به گزارش پایگاه خبری طوفان زرد ، داوود مهابادی در گفت و گو با ایلنا، درباره شرایط تیم شهرداری ماهشهر با گذشت سه هفته از لیگ دسته اول اظهار داشت: شرایط ما بد نیست، به هر حال مقداری زمان نیاز است تا بازیکنانی که جذب کرده‌ایم هماهنگ شوند. 
او ادامه داد: شرایط ماهشهر همانند شهرهای دیگر است. تیم ما انگیزه این را دارد بازی‌های خوبی به معرض نمایش بگذاریم و در حد و اندازه تیم شهرداری حاضر شویم. این فصل به دنبال رتبه تک رقمی هستیم.
سرمربی شهرداری ماهشهر درباره اینکه نظارت‌ها روی لیگ یک کمتر است، اظهار داشت: فکر نمی‌کنم اینطور باشد، منظور از ناپاکی‌ها را نمی‌دانم، بحث راجع به این است که فوتبال ما نباید به سویی برود که سه تیم در مسابقات حاضر نشوند. کجای دنیا چنین اتفاقی رخ می‌دهد؟ برای مثال سرمربی تیم کارون خرمشهر از سیاه جامگان طلب دارد و آنها شرکت نمی‌کنند یا هفته اول مشخص نبود مالک باشگاه ارومیه کیست؟ شهرداری تبریز هم هفته گذشته به بوشهر نیامد و این حرکت‌ها اجحاف در حق سایر تیم‌هاست. مقصر تیم‌هایی هستند که حاضر نمی‌شوند و این کار جوانمردانه ای نیست. اگر نمی‌خواهند در لیگ شرکت کنند کلا نام نویسی نکنند تا وقت سایر تیم ها را نگیرند.
مهابادی درباره رویارویی شاگردانش برابر سپاهان اصفهان در مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی گفت: برای تیمی با بضاعت ما دشوار است که سپاهان رقابت کند و ما البته از پیش باخته نیستیم اما این دیدار برای ما حالت تدارکاتی دارد. می‌تواند تجربه بزرگی برای ما باشد که با این تیم مدعی قهرمانی لیگ برتر مصاف بدهیم. سعی می‌کنیم بازی خوبی انجام بدهیم و این برای ما اهمیت زیادی دارد
Read more
شفیعی: کسب ۱۰ امتیاز برای سپاهان راضی‌کننده نیست مدافع تیم فوتبال سپاهان گفت: کسب ۱۰ امتیاز در ...
Media Removed
شفیعی: کسب ۱۰ امتیاز برای سپاهان راضی‌کننده نیست مدافع تیم فوتبال سپاهان گفت: کسب ۱۰ امتیاز در شش هفته برای ما راضی‌کننده نیست و این در حالی است که از اشتباهات داوری هم ضربه خورده‌ایم. به گزارش پایگاه خبری طوفان زرد ، خالد شفیعی در گفت‌وگو با تسنیم در مورد اینکه آیا عملکرد سپاهان در شش هفته گذشته ... شفیعی: کسب ۱۰ امتیاز برای سپاهان راضی‌کننده نیست

مدافع تیم فوتبال سپاهان گفت: کسب ۱۰ امتیاز در شش هفته برای ما راضی‌کننده نیست و این در حالی است که از اشتباهات داوری هم ضربه خورده‌ایم.
به گزارش پایگاه خبری طوفان زرد ، خالد شفیعی در گفت‌وگو با تسنیم در مورد اینکه آیا عملکرد سپاهان در شش هفته گذشته راضی‌کننده بوده است یا خیر، گفت: ما از شش بازی 10 امتیاز گرفتیم و این برای من، بازیکنان، کادر فنی و باشگاه راضی‌کننده نیست. ما شایستگی این را داشتیم که بیشتر امتیاز بگیریم و در بازی‌هایی که مساوی کردیم، واقعاً حق‌مان برد بود. متأسفانه بدشانسی و عدم تمرکز باعث شد تا چند امتیاز حساس از دست بدهیم و البته اشتباهات داوری هم واقعاً به سپاهان ضربه زد.
وی در ادامه افزود: تمامی تیم‌ها برای رسیدن به هدف‌شان زحمت می‌کشند و این درست نیست که یک تیم بابت اشتباهات تأثیرگذار داوران امتیاز از دست بدهد. متأسفانه سپاهان از داوری ضرر کرده و کارشناسان هم این موضوع را تأیید کرده‌اند. چند پنالتی برای ما گرفته نشد و حتی گل سالم هم زدیم که مردود اعلام شد. کمیته داوران باید به این اشتباهات رسیدگی کند. این کمیته نباید اشتباهات داوران را ماست مالی کند و به سادگی از آنها بگذرد.
مدافع تیم فوتبال سپاهان در پاسخ به این پرسش که «آیا سپاهان بعد از چند سال می‌تواند قهرمان لیگ برتر شود؟»، تصریح کرد: سپاهان باشگاه بزرگی است و هر سال برای قهرمانی تلاش می‌کند. با این حال صحبت کردن در مورد قهرمانی، در این مقطع از فصل مثل یک جوک خنده‌دار است، چون زمان زیادی تا پایان لیگ باقی مانده است و ما باید بازی به بازی جلو برویم. اگر می‌خواهیم قهرمان شویم باید خیلی تلاش کنیم و کمترین اشتباه را داشته باشیم.
Read more
نویدکیا و رجب زاده، در کلاس مربیگری B آسیا اسطوره های باشگاه سپاهان و ذوب آهن، در حال حاضر در کلاس ...
Media Removed
نویدکیا و رجب زاده، در کلاس مربیگری B آسیا اسطوره های باشگاه سپاهان و ذوب آهن، در حال حاضر در کلاس های مربیگری B آسیا شرکت می کنند. به گزارش پایگاه خبری طوفان زرد رضا صادقی مسئول کمیته آموزش هیئت فوتبال اصفهان، در گفتگو با ایمنا درخصوص برگزاری کلاس مربیگری B فوتبال آسیا در اصفهان، گفت: دوازدهمین ... نویدکیا و رجب زاده، در کلاس مربیگری B آسیا

اسطوره های باشگاه سپاهان و ذوب آهن، در حال حاضر در کلاس های مربیگری B آسیا شرکت می کنند.
به گزارش پایگاه خبری طوفان زرد رضا صادقی مسئول کمیته آموزش هیئت فوتبال اصفهان، در گفتگو با ایمنا درخصوص برگزاری کلاس مربیگری B فوتبال آسیا در اصفهان، گفت: دوازدهمین دوره مربیگری B آسیا به میزبانی اصفهان از روز گذشته - ۱۲ شهریورماه - با حضور میرشاد ماجدی رئیس دپارتمان آموزش فدراسیون فوتبال، افتتاح شد که مرحله اول آن تا ۲۱ شهریور ادامه دارد و شرکت کنندگان دو آزمون کوچینگ را پشت سر می گذارند.
وی افزود: مرحله دوم این دوره از ۱۱ مهرماه تا ۲۰ برگزار خواهد شد که شرکت کنندگان موظف به گذراندن آزمون کوچینگ سوم، کنفرانس و امتحان تئوری هستند.
مسئول کمیته آموزش هیئت فوتبال اصفهان، تصریح کرد: مدرسین این دوره، آقایان توتونی و جعفری هستند که سال ها سابقه تدریس دارند و از مدرسین اصفهانی و صاحب نام فدراسیون به شمار می روند. همچنین محرم نویدکیا، محمد صلصالی، مهدی رجب زاده، عباس قاسمی، فرشاد بهادرانی، جواد ماهری، جمال حق شناس، حمید شفیعی و محمود ابراهیمی از جمله فوتبالیست های مطرح و حاضر در این کلاس هستند.
صادقی در خصوص برنامه های کمیته آموزش هیئت فوتبال در سال جاری خاطرنشان کرد: با هماهنگی صورت گرفته با رئیس دپارتمان آموزش فدراسیون فوتبال و با حضور میرشاد ماجدی روز جمعه گذشته - 9 شهریور ماه - همایشی با شرکت ۴۰۰ نفر از مربیان آقایان و بانوان فعال استان اصفهان برگزار کردیم که مرتصی محصص و مجید جلالی به همراه مدرسین کلاس B در این مراسم حضور داشتند و آخرین متد مربیگری برای شرکت کنندگان تدریس شد.
وی ادامه داد: در آینده نزدیک دوره مربیگری C آسیا و دوره های مربیگری فوتسال بانوان، را میزبانی خواهیم کرد و کلاس های دانش افزایی اختصاصی در زمینه فوتسال و فوتبال ساحلی نیز در برنامه های کمیته آموزش دیده شده است.
Read more
پیام سپاهانی‌ها به باند اصفهانی‌ها؛ شر مرسان خیر پیشکش! در 6 هفته گذشته از لیگ برتر تصمیمات اشتباه ...
Media Removed
پیام سپاهانی‌ها به باند اصفهانی‌ها؛ شر مرسان خیر پیشکش! در 6 هفته گذشته از لیگ برتر تصمیمات اشتباه داوری علیه دو تیم اصفهانی امتیازات زیادی را از آن‌ها گرفته است و تیم سپاهان 6 امتیاز تاکنون از امتیازات داوری متضرر شده است. به گزارش پایگاه خبری طوفان زرد و به نقل از فارس پنج‌شنبه هفته گذشته هفته ... پیام سپاهانی‌ها به باند اصفهانی‌ها؛ شر مرسان خیر پیشکش!

در 6 هفته گذشته از لیگ برتر تصمیمات اشتباه داوری علیه دو تیم اصفهانی امتیازات زیادی را از آن‌ها گرفته است و تیم سپاهان 6 امتیاز تاکنون از امتیازات داوری متضرر شده است.
به گزارش پایگاه خبری طوفان زرد و به نقل از فارس پنج‌شنبه هفته گذشته هفته ششم لیگ برتر فوتبال برگزار شد و تیم‌های اصفهانی سپاهان و ذوب‌آهن به مصاف حریفان خود رفتند که سپاهان با تساوی 2 بر 2 مقابل پارس جنوبی جم متوقف شد و ذوب‌آهن 2 بر 1 برابر پدیده شکست را پذیرا شد.
مهم‌ترین باز‌خورد‌هایی که سرمربیان دو تیم اصفهانی در کنفرانس خبری بعد از این 2 بازی داشتند، اشتباهات داوری علیه تیمشان بود که سبب عدم نتیجه‌گری سبز و زرد‌های اصفهان شده است؛ البته پر واضح است که قلعه‌نویی و نمازی حرف اشتباهی نزده‌اند و کاملا حق دارند از تصمیمات داوری گله‌مند باشند.
اگر به کارشناسی داوری بازی طلایی‌پوشان و پارس جنوبی نگاهی بیندازیم متوجه فاجعه داوری در این بازی می‌شویم، زمانی که مشخص می‌شود غیر از این‌که گل صحیح سپاهان به اشتباه مردود شد، گل اول پارس جنوبی خطا بوده و پنالتی این تیم که منجر به گل دوم شد نیز صحیح نبوده است؛ در این صورت سپاهان باید این بازی را با نتیجه 3 بر صفر به سود خود پایان می‌داد.
در بازی ذوب‌آهن و پدیده هم که در فولادشهر برگزار شد، سبز‌پوشان در حالی که در دقایق پایانی سخت به دنبال گل تساوی بودند، پنالتی صد درصدی برایشان گرفته نمی‌شود تا با دست خالی زمین بازی را ترک کنند.
اشتباهات داوری علیه تیم‌های اصفهانی و مخصوصا سپاهان فقط به همین بازی محدود نمی‌شود، بازی هفته دوم لیگ برتر برابر سپیدرود و اخراج نشدن گلر رشتی‌ها در ابتدای نیمه دوم شاید به دلیل برد پر‌گل طلایی‌پوشان در آن دیدار حساسیتی ایجاد نکرد.
بازی هفته سوم طلایی‌پوشان در ورزشگاه خانگی و مقابل چشم 15 هزار هوادار اما شرایط دیگری داشت و اخراج نشدن مدافع پیکان در دقیقه 18 که می‌توانست آبستن حوادث زیادی در آن بازی شود، عصبانیت سپاهانی‌ها را به دنبال داشت؛ همچنین در بازی هفته چهارم 2 پنالتی محرز بازیکنان ذوب‌آهن برای سپاهان گرفته نشد تا امتداد تصمیمات عجیب داوری به ضرر طلایی‌پوشان قطع نشود.
با یک حساب سر‌انگشتی می‌توان امتیازات از دست رفته سپاهان در همین 6 هفته ابتدایی آن هم به دلیل داوری ضعیف در بازی‌های این تیم را محاسبه کرد، در این صورت سپاهان باید اکنون 16 امتیازی و بالاتر از تیم پدیده در صدر جدول رده‌بندی قرار داشته باشد.
Read more
ولادیمیر کومان، خریدی که برای سپاهان گره‌گشا نشد هافبک مجاری سپاهان آمده بود تا پازل تاکتیکی قلعه‌نویی ...
Media Removed
ولادیمیر کومان، خریدی که برای سپاهان گره‌گشا نشد هافبک مجاری سپاهان آمده بود تا پازل تاکتیکی قلعه‌نویی را تکمیل کند ولی نیمکت نشین شده است. به گزارش پایگاه خبری طوفان زرد و به نقل از ایلنا، ولادیمیر کومان، هافبک مجارستانی سپاهان که با اصرارهای قلعه‌نویی به این تیم اضافه شد، بعد از گذشت 6 هفته ... ولادیمیر کومان، خریدی که برای سپاهان گره‌گشا نشد

هافبک مجاری سپاهان آمده بود تا پازل تاکتیکی قلعه‌نویی را تکمیل کند ولی نیمکت نشین شده است.
به گزارش پایگاه خبری طوفان زرد و به نقل از ایلنا، ولادیمیر کومان، هافبک مجارستانی سپاهان که با اصرارهای قلعه‌نویی به این تیم اضافه شد، بعد از گذشت 6 هفته از لیگ برتر تنها 12 دقیقه برای تیمش بازی کرده است.
کومان پس از دیدار نخست سپاهان مقابل صنعت‌نفت جذب این تیم شد. قلعه‌نویی بعد از تساوی بدون گل تیمش در هفته نخست در مصاحبه‌اش با دوربین‌های تلویزیونی از مسئولان باشگاه انتقاد کرد و اعلام داشت مشکل تیمش نبود یک هافبم بازیساز در میانه میدان است و اگر جذب نشود، پازل تاکتیکی تیم ناقص می‌ماند.
پس از صحبت‌های قلعه‌نویی، سپاهان بودجه لازم برای جذب کومان را فراهم کرد و این بازیکن به اصفهان آمد تا مشکلات خط میانی سپاهان را برطرف کند ولی بعد از گذشت 5 هفته از جذب او تنها برابر پیکان دقایقی به میدان رفت و در سایر بازی‌ها نیمکت نشین بود.
در خط هافبک سه نفره سپاهان کیانی در عقب و شهباززاده و کریمی یک خط جلوتر حضور دارند و عملکرد خوبی هم داشتند و نفراتی مثل علیمحمدی، سرلک، رحمانی و پاپی فرصت بازی پیدا نمی‌کنند
Read more
روزنامه الکترونیک فوتبال اصفهان سه شنبه 13 شهریور روزنامه الکترونیک فوتبال اصفهان سه شنبه 13 ...
Media Removed
روزنامه الکترونیک فوتبال اصفهان سه شنبه 13 شهریور روزنامه الکترونیک فوتبال اصفهان سه شنبه 13 شهریور 97 با محوریت پوشش اخبار تیم های فوتبال سپاهان و ذوب آهن منتشر شد روزنامه الکترونیک فوتبال اصفهان سه شنبه 13 شهریور

روزنامه الکترونیک فوتبال اصفهان سه شنبه 13 شهریور 97 با محوریت پوشش اخبار تیم های فوتبال سپاهان و ذوب آهن منتشر شد
کریمی: تازه اول راه هستم بازیکن تیم فوتبال سپاهان اصفهان از سوی تیم آنالیز برنامه نود به عنوان بهترین ...
Media Removed
کریمی: تازه اول راه هستم بازیکن تیم فوتبال سپاهان اصفهان از سوی تیم آنالیز برنامه نود به عنوان بهترین بازیکن مرداد فوتبال ایران انتخاب شد. به گزارش پایگاه خبری طوفان زرد و به نقل از وب سایت نود، محمد کریمی بازیکن اهل روستای گلما ساری که در این فصل نمایش بسیار خوبی در ترکیب سپاهان اصفهان داشته، ... کریمی: تازه اول راه هستم

بازیکن تیم فوتبال سپاهان اصفهان از سوی تیم آنالیز برنامه نود به عنوان بهترین بازیکن مرداد فوتبال ایران انتخاب شد.
به گزارش پایگاه خبری طوفان زرد و به نقل از وب سایت نود، محمد کریمی بازیکن اهل روستای گلما ساری که در این فصل نمایش بسیار خوبی در ترکیب سپاهان اصفهان داشته، عنوان بهترین بازیکن ماه مرداد را از آن خود کرد. گفتگوی نود با این بازیکن را می خوانید.
از ۱۲-۱۳ سالگی فوتبال را در ساری شروع کردم. در ادامه فوتبالم به خونه به خونه بابل رفتم و ۴ سال در این تیم حضور داشتم. سال آخر حضورم در تیم بزرگسالان این باشگاه هم ۸-۹ بازی انجام دادم. بازی آخر که در جام حذفی برابر استقلال تهران بود، امیر قلعه نویی و دستیارانش بازی مرا دیدند و به سپاهان رفتم.
مهارت پاسوری در ذات من است و از بچگی هم این قابلیت را داشتم و با تلاش و تمرین هم آن را بهتر کردم.
بازی ژاوی را خیلی دوست دارم. در ایران هم بازی امید ابراهیمی را خیلی دوست دارم.
امیدوارم روزی به تیم ملی دعوت شوم و آرزویم این است که در اروپا بتوانم بازی کنم.
از خانواده ام بسیار تشکر می کنم. تشکر ویژه ای از آقای قلعه نویی دارم که به من اعتماد کردند و امیدوارم بتوانم جواب اعتماد ایشان را بدهم.
من تازه اول راه هستم و فکر می کنم بتوانم به مدارج خیلی بالاتر از اینها برسم
Read more
از صادقی و پیروز تا امید و کریمی؛ ساخت دست ژنرال محمد کریمی در اولین ماه حضورش در لیگ برتر، توانسته ...
Media Removed
از صادقی و پیروز تا امید و کریمی؛ ساخت دست ژنرال محمد کریمی در اولین ماه حضورش در لیگ برتر، توانسته جایزه بازیکن ماه لیگ را بدست بیاورد. به گزارش پایگاه خبری طوفان زرد و به نقل از وبسایت نود، جام‌های پرتعداد قلعه‌نویی در لیگ برتر، از او تصویری نتیجه گرا ساخته است. مربی که معمولا خوب نتیجه می‌گیرد ... از صادقی و پیروز تا امید و کریمی؛ ساخت دست ژنرال

محمد کریمی در اولین ماه حضورش در لیگ برتر، توانسته جایزه بازیکن ماه لیگ را بدست بیاورد.
به گزارش پایگاه خبری طوفان زرد و به نقل از وبسایت نود، جام‌های پرتعداد قلعه‌نویی در لیگ برتر، از او تصویری نتیجه گرا ساخته است. مربی که معمولا خوب نتیجه می‌گیرد و خوب جام می‌برد و امسال هم با سپاهان، برای قهرمانی لیگ می‌جنگد. با این حال شاید بخش دیده نشده کارنامه قلعه‌نویی، بازیکنانی باشند که او برای اولین بار در لیگ برتر به آن‌ها بازی داده است. لیستی پرتعداد، که بسیاری از آن‌ها تبدیل به ستاره‌های بزرگی در فوتبال ایران شده‌اند.
جدیدترین آن‌ها یعنی محمد کریمی که امسال به لیگ برتر آمده، در ماه اول حضورش توانست جایزه بازیکن ماه را از تیم آنالیز نود بگیرد و شروعی رویایی در سطح اول فوتبال ایران داشته باشد. مرور مشهورترین بازیکنانی که اولین بازی لیگ برتری‌شان را زیر نظر قلعه‌نویی انجام داده‌اند، نشان می‌دهد بازیکن‌شناسی قلعه‌نویی در این سال‌ها به اندازه جام‌های او پررنگ بوده است.

امیرحسین صادقی
زمانی که قلعه‌نویی استقلال بحران زده لیگ دوم را تحویل گرفت، بازیکنان جوان زیادی به تیم اضافه کرد که یکی از آن‌ها امیرحسین صادقی بود. صادقی در تیم‌های پایه استقلال بازی می‌کرد و سابقه بازی در لیگ برتر را نداشت. امیر قلعه‌نویی در لیگ سوم، به او اعتماد کرد و برای اولین بار این مدافع ۲۲ ساله را به زمین فرستاد. صادقی سال‌ها، در تیم‌های قلعه‌نویی بازی کرد و بازیکن محبوب او بود. جام جهانی ۲۰۰۶، همراه تیم ملی به آلمان رفت و جام جهانی ۲۰۱۴، به صورت ثابت در ترکیب تیم کی‌‌روش بازی کرد.

پیروز قربانی
قبل از صادقی به تیم اصلی استقلال اضافه شد اما مثل او، توسط قلعه‌نویی به ترکیب اصلی رسید. استقلال با زوج صادقی و قربانی، دوباره اوج گرفت و لیگ پنجم قهرمانی لیگ برتر را بدست آورد. قربانی در کنار قلعه‌نویی، دو قهرمانی با استقلال کسب کرد لیگ هشتم پس از قهرمانی هر دو از استقلال رفتند.

وحید طالب‌لو
یکی از جسورانه‌ترین تصمیم‌های قلعه‌نویی در استقلال، نیمکت نشین کردن پرویز برومند و بازی دادن به دروازه‌بان جوانی به نام وحید طالب‌لو بود. طالب‌لو به مرور جایگاهش را در استقلال تثبیت کرد و دروازه‌بان اول این تیم شد. جام جهانی ۲۰۰۶ در لیست تیم ملی بود و جام ملت‌های ۲۰۰۷، در ضربات پنالتی برای تیم ملی به مربیگری قلعه‌نویی بازی کرد. قلعه‌نویی و طالب‌لو سه دوره مختلف در استقلال با هم کار کردند.
Read more
پاسخ تابش به بیانیه تراکتورسازی مسعود تابش مدیرعامل باشگاه سپاهان در مصاحبه ای به بیانیه باشگاه ...
Media Removed
پاسخ تابش به بیانیه تراکتورسازی مسعود تابش مدیرعامل باشگاه سپاهان در مصاحبه ای به بیانیه باشگاه تراکتورسازی و انتقادات آنها از این باشگاه پاسخ داده است. به گزارش پایگاه خبری طوفان زرد و به نقل از"ورزش سه"، روز گذشته احسان حاج صفی به صورت رسمی به تیم فوتبال تراکتورسازی پیوست تا تلاش باشگاه ... پاسخ تابش به بیانیه تراکتورسازی

مسعود تابش مدیرعامل باشگاه سپاهان در مصاحبه ای به بیانیه باشگاه تراکتورسازی و انتقادات آنها از این باشگاه پاسخ داده است.
به گزارش پایگاه خبری طوفان زرد و به نقل از"ورزش سه"، روز گذشته احسان حاج صفی به صورت رسمی به تیم فوتبال تراکتورسازی پیوست تا تلاش باشگاه سپاهان برای جذب این بازیکن خاتمه پیدا کند.
پس از این انتقال و در شرایطی که مسئولان باشگاه سپاهان با انتشار نامه باشگاه المپیاکوس اعلام کردند که این باشگاه یونانی برای صادر کردن رضایت نامه حاج صفی مبلغ 500 هزار یورو درخواست کرده، صبح امروز باشگاه تراکتورسازی با انتشار بیانیه ای بیان کرد حتی یک ریال هم برای گرفتن رضایت نامه حاج صفی به المپیاکوس پرداخت نکرده و همچنین باشگاه سپاهان را به بی اخلاقی در این پرونده محکوم کرد.
در همین رابطه مسعود تابش مدیرعامل باشگاه سپاهان در گفتگو با "ورزش سه" در خصوص بیانیه باشگاه تراکتورسازی و محکوم کردن سپاهانی ها به برقراری ارتباط با باشگاه یونانی، گفت: واقعا متاسفم برای باشگاه تراکتورسازی که برای جذب یک بازیکن اخلاقیات را هم زیر پا می گذارد. ما تیمی با هویت و اخلاق مدار هستیم و اینقدر گنجینه های پر از افتخارات داریم که نیازی نیست، با تیم هایی که افتخاری ندارند خود را درگیر کنیم.
تابش در ادامه توضیح داد: اما در مورد حاج صفی اینکه، ما از روز اولی که المپیاکوس ایشان را در لیست مازاد خود قرار داد، مذاکرات را برای جذب ایشان آغاز کردیم. خود آقای حاج صفی به ما گفت که تیم المپیاکوس مافیایی ترین تیم دنیاست و آمدنم به این تیم اشتباهی بزرگ بود. شما مستقیم با باشگاه مذاکره نکنید، چون بعید است که با سپاهان راه بیایند و شما بهتر است از طریق مدیر برنامه هایم مذاکره را ادامه دهید.
مدیرعامل باشگاه سپاهان با اشاره به روند مذاکره با حاج صفی، تاکید کرد: بنده و آقای فتاحی بارها با مدیربرنامه های حاج صفی صحبت کردیم و حتی یک بار هم درخواست کردیم که آقای قلعه نویی که اصلا در مورد مسائل بازیکن ورود نمی کند با مدیربرنامه و خود احسان صحبت کند، اما بعد از چند روز متوجه شدیم که انگار هیچ اتفاقی نمی افتد و همه آدرس هایی که به ما می دادند غلط بود. پس از این اتفاقات مستقیما به باشگاه المپیاکوس نامه رسمی زدیم؛ که همه مردم هم آن نامه و هم جواب باشگاه یونانی را دیدند که درخواست 500 هزار یورو برای صادر کردن رضایت نامه کرده بودند و نامه درخواست جذب قرضی ما را هم بی جواب گذاشتند.
ادامه در کامنت
Read more
کی روش پدیده سپاهان را ندید لیست جدید تیم ملی فوتبال ایران خالی از اسامی بازیکنان شایسته‌ای است ...
Media Removed
کی روش پدیده سپاهان را ندید لیست جدید تیم ملی فوتبال ایران خالی از اسامی بازیکنان شایسته‌ای است که در این شش هفته گذشته رقابت‌های لیگ از بهترین‌های فوتبال ایران بوده‌اند. به گزارش پایگاه خبری طوفان زرد و به نقل از خبرنگار ایمنا لیست بازیکنان دعوت شده به اردوی جدید تیم ملی فوتبال ایران در شرایطی ... کی روش پدیده سپاهان را ندید

لیست جدید تیم ملی فوتبال ایران خالی از اسامی بازیکنان شایسته‌ای است که در این شش هفته گذشته رقابت‌های لیگ از بهترین‌های فوتبال ایران بوده‌اند.
به گزارش پایگاه خبری طوفان زرد و به نقل از خبرنگار ایمنا لیست بازیکنان دعوت شده به اردوی جدید تیم ملی فوتبال ایران در شرایطی از طرف کارلوس کی‌روش اعلام شد که مطابق معمول باز هم ابهام و سوالات زیادی در مورد نفرات دعوت شده به تیم ملی وجود دارد. البته انتقاد به خود کی‌روش هم وارد است و سرمربی پرتغالی تیم ملی بعد از پایان رقابت‌های جام جهانی آنقدر دیر به ایران آمده که تیم ملی فرصت انجام بازی دوستانه در روز ۱۵ شهریور را از دست داد و در حال حاضر تنها یک بازی در روز بیستم شهریور در مقابل تیم ملی ازبکستان برگزار می‌کند. از طرف دیگر هنوز بر سر امضای قرارداد با کی‌روش و نشستن او بر روی نیمکت تیم ملی بحث زیادی وجود دارد اما خود او هم به خوبی می‌داند که در کشوری مثل ایران خواسته‌های نه چندان معمولی‌اش مورد توجه قرار نمی‌گیرد و بر اساس سیاست این شش سال گذشته، بعد از مدتی قهر و ناز در نهایت هدایت تیم ملی را بر عهده می‌گیرد.
در لیست جدید تیم ملی دروازه بان‌ها علیرضا بیرانوند، رشید مظاهری، امیر عابدزاده، سید حسین حسینی هستند و در خط دفاعی هم رامین رضاییان، محمدرضا خانزاده، روزبه چشمی، مجید حسینی، مرتضی پورعلی گنجی، پژمان منتظری، میلاد محمدی، صادق محرمی، وریا غفوری، آرمین سهرابیان به تیم ملی دعوت شده‌اند.سعید عزت اللهی، امید ابراهیمی، اشکان دژاگه، سامان قدوس، مهدی ترابی، مسعود شجاعی، وحید امیری، علی کریمی، احسان حاج صفی هافبک‌های تیم ملی هستند و لیست مهاجمان هم با علیرضا جهانبخش، علی قلی زاده، مهدی طارمی، سردار آزمون، کریم انصاری فرد، کاوه رضایی تکمیل شده است. ضمن اینکه عدم دعوت از بازیکنان پرسپولیس خود داستانی متفاوت دارد که به اختلافات قدیمی کی‌روش و برانکو برمی گردد.
سوال مهم از کی‌روش این است که بر اساس سابقه او در فوتبال ایران بازیکنانی مثل هادی عقیلی، سید مهدی رحمتی و قاسم حدادی‌فر بعد از خداحافظی از تیم ملی، بلافاصله با واکنش قهرآمیز سرمربی تیم ملی روبرو شدند و دیگر رنگ پیراهن تیم ملی را هم ندیدند اما سوگلی کی‌روش در تیم ملی یعنی سردار آزمون با وجود اینکه دو بار به صورت رسمی از تیم ملی خداحافاظی کرده باز هم در لیست جدید کی‌روش قرار گرفته و این مسئله سوالات زیادی را ایجاد کرده است.اگر قرار به دعوت مجدد از بازیکنان خداحافظی کرده است
ادامه در کامنت
Read more
سپاهان میزبان شهرداری ماهشهر شد قرعه کشی مرحله یک شانزدهم جام حذفی برگزار شد و 32 تیم حاضر در این ...
Media Removed
سپاهان میزبان شهرداری ماهشهر شد قرعه کشی مرحله یک شانزدهم جام حذفی برگزار شد و 32 تیم حاضر در این مسابقات رقبای خود را شناختند. به گزارش پایگاه خبری طوفان زرد و به نقل از "ورزش سه"، پس از انجام دو مرحله از بازی های جام حذفی 16 تیم موفق شدند جواز حضور در قرعه کشی مرحله یک شانزدهم را کسب کنند که با اضافه ... سپاهان میزبان شهرداری ماهشهر شد

قرعه کشی مرحله یک شانزدهم جام حذفی برگزار شد و 32 تیم حاضر در این مسابقات رقبای خود را شناختند.
به گزارش پایگاه خبری طوفان زرد و به نقل از "ورزش سه"، پس از انجام دو مرحله از بازی های جام حذفی 16 تیم موفق شدند جواز حضور در قرعه کشی مرحله یک شانزدهم را کسب کنند که با اضافه شدن 16 تیم لیگ برتری و انجام قرعه کشی در محل سازمان لیگ رقبای خود را شناختند.
بر اساس قرعه کشی انجام شده استقلال به مصاف نفت مسجد سلیمان می رود و پرسپولیس با نود ارومیه دیدار می کند.

16 بازی مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی:

سپاهان اصفهان - شهرداری ماهشهر
پدیده خراسان - ذوب‌آهن اصفهان 
سپیدرود رشت - ملوان بندرانزلی 
پدیده ملکشاهی ایلام - مس کرمان 
نساجی مازندران - شاهین لردگان
تراکتورسازی تبریز - صنعت نفت آبادان 
استقلال جنوب - مقاومت تهران
خونه به خونه بابل - سیراف کنگان بوشهر 
سایپای تهران - سردار بوکان
چوکای تالش - داماش گیلانیان
نود ارومیه - پرسپولیس 
پارس جنوبی جم - پیکان تهران 
ستاره کاسپین بابل - ماشین سازی تبریز
استقلال - نفت مسجدسلیمان 
استقلال خوزستان - شاهین بندرانزلی
Read more
تابش: اگر المپیاکوس بازیکن مجانی می‌دهد ما هم از آنها بازیکن می‌گیریم مدیرعامل باشگاه سپاهان ...
Media Removed
تابش: اگر المپیاکوس بازیکن مجانی می‌دهد ما هم از آنها بازیکن می‌گیریم مدیرعامل باشگاه سپاهان پاسخ بیانیه اخیر باشگاه تراکتورسازی را داد. به گزارش پایگاه خبری طوفان زرد و به نقل از خبرنگار ورزشی ایلنا، باشگاه تراکتورسازی با انتشار بیانه‌ای در خصوص جذب احسان حاج‌صفی توضیحاتی ارائه داد و ... تابش: اگر المپیاکوس بازیکن مجانی می‌دهد ما هم از آنها بازیکن می‌گیریم

مدیرعامل باشگاه سپاهان پاسخ بیانیه اخیر باشگاه تراکتورسازی را داد.
به گزارش پایگاه خبری طوفان زرد و به نقل از خبرنگار ورزشی ایلنا، باشگاه تراکتورسازی با انتشار بیانه‌ای در خصوص جذب احسان حاج‌صفی توضیحاتی ارائه داد و در بخشی از آن اعلام کرد که جذب این بازیکن بدون پرداخت هزینه به باشگاه المپیاکوس بوده و مبلغی بابت رضایت‌نامه پرداخت نشده است. در بخشی دیگر هم باشگاه سپاهان را متهم به بی‌اخلاقی در مورد روند جذب این بازیکن کرده است.
مسعود تابش، مدیرعامل باشگاه سپاهان در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ایلنا در خصوص بیانیه تراکتوری‌ها اظهار داشت: من این بیانیه را نخوانده‌ام ولی روابط عمومی باشگاه مشغول بررسی است و به زودی پاسخ آنها را از طریق روابط عمومی خواهیم داد.
وی افزود: نمی‌دانم منظور آنها از بی‌اخلاقی چیست ولی اگر بخواهیم خیلی مسائل را بیان کنیم مشخص می‌شود کدام باشگاه‌ها بی‌‌اخلاقی کرده‌اند. ما سعی داریم روابط دوستانه با همه باشگاه‌ها داشته باشیم ولی وقتی علیه ما صحبت می‌کنند رنجیده می‌شویم.
مدیرعامل سپاهان با اشاره به ادعای تراکتورسازی مبنی بر جذب حاج‌صفی بدون پرداخت پول گفت: نمی‌دانم لابد وضع تراکتورسازی به قدری خوب است که مبالغ 10-15 میلیارد تومان به چشمشان رایگان و مجانی می‌آید. ما با باشگاه المپیاکوس مکاتبه کردیم و اعلام کردند مبلغ رضایت‌نامه او 500 هزار یورو است.
تابش ادامه داد: اگر واقعاً المپیاکوس بازیکن مجانی به تیم‌های دیگر می‌دهد ما هم اقدام به جذب بازیکن از این تیم می‌کنیم و یک بازیکن از آنها می‌خواهیم.
وی با اشاره به روند مذاکره با حاج‌صفی گفت: ما چندین روز است مشغول مکاتبه و مذاکره با حاج‌صفی بودیم و اینطور نبود که روز آخر برای جذبش اقدام کنیم. هم صحبت‌های شفاهی داشتیم و هم مکاتبه کردیم که اسناد آن موجود داست.
مدیرعامل سپاهان در پایان عنوان کرد: به هر حال حاج‌صفی مبارک تراکتورسازی باشد و برایش آرزوی موفقیت می‌کنیم ولی دوست نداریم به بی اخلاقی متهم شویم.
Read more
برای رضایت نامه حاج صفی، یک یورو هم هزینه نشد! روابط عمومی باشگاه تراکتورسازی تبریز نسبت به شایعات ...
Media Removed
برای رضایت نامه حاج صفی، یک یورو هم هزینه نشد! روابط عمومی باشگاه تراکتورسازی تبریز نسبت به شایعات منتشر شده درباره جذب احسان حاج صفی واکنش نشان داد. به گزارش پایگاه خبری طوفان زرد و به نقل از سایت رسمی باشگاه تراکتورسازی تبریز، بعد از اینکه احسان حاج صفی با عقد قراردادی ۳ ساله راهی تراکتورسازی ... برای رضایت نامه حاج صفی، یک یورو هم هزینه نشد!

روابط عمومی باشگاه تراکتورسازی تبریز نسبت به شایعات منتشر شده درباره جذب احسان حاج صفی واکنش نشان داد.
به گزارش پایگاه خبری طوفان زرد و به نقل از سایت رسمی باشگاه تراکتورسازی تبریز، بعد از اینکه احسان حاج صفی با عقد قراردادی ۳ ساله راهی تراکتورسازی شد و پیراهن این تیم را برتن کرد، برخی شایعات از پرداخت مبلغ ۵۰۰ هزار یورو به باشگاه المپیاکوس یونان توسط مسئولان باشگاه تبریزی حکایت داشت که حالا مسئولان تراکتورسازی این مساله را تکذیب کرده اند.
در بیانیه ای که باشگاه تراکتورسازی در این خصوص منتشر کرده، آمده است:
"برخلاف شایعات و حرف و حدیث های بوجود آمده در خصوص رقم پرداخت شده به باشگاه المپیاکوس یونان برای اخذ رضایتنامه احسان حاج صفی لازم به تاکید است در پی رایزنی های متعدد مدیران باشگاه تراکتورسازی با مسئولان باشگاه یونانی رضایتنامه این بازیکن بدون پرداخت وجه صادر شده است.

حضور احسان حاج صفی در تراکتورسازی دلایل زیادی داشت که اهم آن عبارت است از: 
پیگیری حرفه ای باشگاه و مشخصا مالک محترم آن، حضور مسعود شجاعی و اشکان دژاگه به عنوان دو دوست ملی پوش احسان حاج صفی در این تیم، حضور جان توشاک سرمربی اسبق رئال مادرید و از همه مهم تر عشق به هواداران پرشور تراکتورسازی که حاج صفی به مدت دو سال خاطرات بسیار خوبی را با آنها تجربه کرده بود.
استخدام احسان حاج صفی همچون سایر بازیکنانی که در لیگ هجدهم و ادوار گذشته لیگ برتر جذب تیم های ایرانی شده اند، در شرایطی کاملا طبیعی بوده است لیکن برخی از رقبای تراکتورسازی با انتشار شایعاتی آنرا نامتعارف جلوه داده اند؛ همان رقبایی که در این فصل و فصول گذشته بارها و بارها سرمایه های تراکتورسازی را با ارقام آنچنانی جذب کرده اند.
بار دیگر تاکید می شود در هزاره سوم و عصر ارتباطات که روابط بین دوباشگاه ایرانی و یونانی به راحتی قابل بررسی و رصد خواهد بود، باشگاه تراکتورسازی حتی یک یورو برای صدور رضایتنامه حاج صفی هزینه نکرد؛ شگفت انگیزتر آنکه تیم هایی که هر سال با قراردادهای نجومی گران ترین بازیکنان را استخدام می کردند اکنون که سرمربی اسبق رئال مادرید، ۳ کاپیتان تیم ملی و سایر یاران ارزشمند ایرانی و خارجی جذب تراکتور شده اند تا تیمی در خور لیاقت هواداران پرشور و پرشمار فوتبال آذربایجان شکل گیرد، دست به جوسازی می زنند اما مکتب تراکتورسازی با اتکال به خدا و تفضل الهی و به مدد طرفداران ارزشمند خود همچنان در مسیر اهداف اصولی و بزرگش گام برمی دارد
ادامه در کامنت
Read more
تابش: حق‌مان را بدهند، گناه نکردیم که اصفهانی هستیم مدیرعامل باشگاه سپاهان گفت: اگر رئیس, دبیرکل, ...
Media Removed
تابش: حق‌مان را بدهند، گناه نکردیم که اصفهانی هستیم مدیرعامل باشگاه سپاهان گفت: اگر رئیس, دبیرکل, عضو هیئت رئیسه و کفاشیان در فدراسیون فوتبال همشهری ما هستند از اصفهانی بودن آنها هیچ امتیازی نمی‌خواهیم و فقط می‌خواهیم حق‌مان را بدهند. به گزارش پایگاه خبری طوفان زرد، مسعود تابش, مدیرعامل ... تابش: حق‌مان را بدهند، گناه نکردیم که اصفهانی هستیم

مدیرعامل باشگاه سپاهان گفت: اگر رئیس, دبیرکل, عضو هیئت رئیسه و کفاشیان در فدراسیون فوتبال همشهری ما هستند از اصفهانی بودن آنها هیچ امتیازی نمی‌خواهیم و فقط می‌خواهیم حق‌مان را بدهند.
به گزارش پایگاه خبری طوفان زرد، مسعود تابش, مدیرعامل باشگاه سپاهان در گفت‌و‌گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم, درباره موضوعات مختلفی از جمله دعوت نشدن هیچ بازیکنی از این تیم به اردوی تیم ملی, انتقال احسان حاج‌صفی به تراکتورسازی و ماجرای اشتباهات داوری علیه سپاهان و ذوب‌آهن و تأثیرش در اصفهانی بودن این تیم‌‌ها صحبت کرده است که مشروح آن در ادامه می‌آید:

حتماً تراکتورسازی شرایط ویژه‌ای داشته که حاج‌صفی به تبریز رفته است
تابش در مورد اینکه احسان حاج‌صفی تا لحظه آخر قرار بود از المپیاکوس به سپاهان بازگردد, اما ناگهان سر از تراکتورسازی درآورد, گفت: احسان به تراکتورسازی رفت و ان‌شاءالله موفق باشد. ما علاقه‌مند به جذب او بودیم و خودش هم ابراز علاقه کرده بود که دوباره در سپاهان بازی کند، اما تراکتورسازی شرایطی را فراهم کرده بود که ایجاد آن در توان ما نبود. البته در این انتقالات مدیربرنامه‌های بازیکنان هم ذینفع هستند که در این انتقال حتماً شرایط ویژه‌ای وجود داشته که حاج‌صفی به تراکتورسازی رفته است.

توان پرداخت مبلغ موردنظر المپیاکوس برای رضایت‌نامه حاج‌صفی را نداشتیم
وی در پاسخ به این پرسش که از حاج‌صفی برای نیامدن به سپاهان ناراحت نیستید, تصریح کرد: احسان را کماکان دوست داریم. او سال‌ها بازیکن ما بوده است و الان هم برایش آرزوی موفقیت می‌کنیم، اما باشگاهش (المپیاکوس) برای صدور رضایت‌نامه یک رقم سنگینی را اعلام کرده بود که پرداخت آن در توان ما نبود و حتماً در توان تراکتورسازی بوده است. تراکتورسازی در این فصل خیلی خوب بازیکن گرفته که طبیعتاً هیچ‌کدام از آنها را مجانی جذب نکرده است. علاقه‌ای ندارم درباره باشگاه‌های دیگر حرف بزنم، اما حتماً آنها امکاناتی دارند که ما نمی‌توانیم درباره‌شان قضاوت کنیم

ادامه در سایت #طوفان_زرد
Read more

Loading...