Loading Content...

Barisayhan57

Loading...


barisayhan57

Barış Ayhan

Followers: 6,424
Following: 1,612
Media: 410
18 Mart Çanakkale Zaferi; sadece ülkemiz için değil Dünya tarihini değiştiren, tüm Dünya'ya Çanakkale'nin ...
Media Removed
230 4
18 Mart Çanakkale Zaferi; sadece ülkemiz için değil Dünya tarihini değiştiren, tüm Dünya'ya Çanakkale'nin geçilemeyeceğini gösteren her bir anı destanlaşmış mücadelemizdir. Çanakkale Zaferi; aziz milletimizin türlü imkansızlıklar içerisinde yetersiz mühimmat ile çağın en büyük silahlarına vurduğu darbenin adıdır. Cephelerde kadınıyla, erkeğiyle genciyle yaşlısıyla verilen cansiperane mücadele; milletimizin vatan aşkını özgür ve tam bağımsız Türkiye idealini açıkca göstermektedir. Çanakkale; vatanın bütünlüğü ve ulusun bağımsızlığı söz konusu olduğunda Türk, Çerkes, Kürt, Laz demeden tek yumruk olup Dünya'ya karşı dik duruşumuzun en büyük ifadesidir. Bugün bayrağımız altında bağımsız ve hür yaşayabiliyorsak bunu 105 yıl önce Çanakkale'de verilen eşsiz mücadelede toprağa düşen aziz şehitlerimiz ve kahraman gazilerimize borçluyuz. Bu duygu ve düşüncelerle; canı pahasına verdikleri mücadeleyle bizlere bu toprakları vatan olarak bırakan Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere canlarını feda eden aziz şehitlerimizi ve kahraman gazilerimizi saygıyla minnetle anıyorum.
Yaşama hakkı içerisinde tanınmış sağlıklı bir hayat herkesin doğuştan gelen hakkıdır. Kuşkusuzdur ...
Media Removed
258 2
Yaşama hakkı içerisinde tanınmış sağlıklı bir hayat herkesin doğuştan gelen hakkıdır. Kuşkusuzdur ki; yarını inşa edecek nitelikli bir toplumu ancak sağlıklı bireyler oluşturacaktır. En zor durumlarda zaman mekan demeden, mesai mefhumu gözetmeden yardımımıza koşan sağlık çalışanlarımız kutsal bir görev ifa etmektedir. Hızla gelişen teknoloji ve ilerleyen bilim doğrultusunda kendini yenileyen sağlık sektörüyle paralel ilerleyen başarılı hekimlerimiz ve sağlık personellerimiz yarınlara ümitle bakmamızı sağlamaktadır. Bu duygu ve düşüncelerle; ''Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün '' Beni Türk hekimlerine emanet ediniz'' diyerek onurlandırdığı doktorlarımız başta olmak üzere tüm sağlık çalışanlarımızın 14 Mart Tıp Bayramı'nı kutluyorum.
''Toplumun temeli aile, toplumuzda ailenin temeli ise kadınlarımızdır. Eğitimin ailede başladığı ...
Media Removed
311 4
''Toplumun temeli aile, toplumuzda ailenin temeli ise kadınlarımızdır. Eğitimin ailede başladığı aşikardır, ilk öğretmenlerimiz annelerimiz gelenek görenek ve kültürümüzün yarınlara taşınmasında, dünü öğrenerek yarına umutla bakan nesilleri yetiştirmede en öncül basamaktır. Kadınlarımızın sosyal hayata katılımları, iş hayatında aktif rol oynamaları toplumumuzun ilerlemesinde birer mihenk taşıdır. Dün Çanakkale'de cephede nasıl vatan mücadelesi verdilerse bugün de Dünya'nın dört bir yanında başarılarıyla göğsümüzü kabartmaktadırlar. Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk; ''İnsan topluluğu kadın ve erkek denilen iki cins insandan mürekkeptir. Kabil midir ki; bu kütlenin bir parçasını ilerletelim, ötekini ihmal edelim de kütlenin bütünlüğü ilerleyebilsin? Mümkün müdür ki; bir cismin yarısı toprağa zincirlerle bağlı kaldıkça öteki kısmı göklere yükselebilsin'' sözü ile kadınlarımızın toplumumuzdaki önemini belirtmiştir. Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün ülkemizi muasır medeniyetler seviyesine çıkarma idealine ancak ve ancak emekçi kadınlarımızla birlikte çok çalışarak ulaşabiliriz. Bu düşüncelerle; 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü'nü en içten dileklerimle kutluyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum''.
Bugün CHP Kadın Kolları 14. Olağan Kongresi’ne İl Başkanımız İnan Savaş Yüksel, Mrkz.ilçe Başkanımız ...
Media Removed
389 1
Bugün CHP Kadın Kolları 14. Olağan Kongresi’ne İl Başkanımız İnan Savaş Yüksel, Mrkz.ilçe Başkanımız Mustafa Tolga Kara ve Milletvekilimiz Barış Karadeniz ile birlikte katılım sağladık. Birlik ve beraberlik içerisinde iktidar yolunda emin adımlarla yürüyen partimizin bu coşkulu kongresine katılım sağlayan her bir parti üyemize teşekkür ediyor, Necla Topal başkanımıza ve yönetim kurulu üyelerine başarılar diliyorum.
Sevgili Sinoplular; Sinop; birlikte yaşadığımız, aynı havayı soluyup aynı sokakları paylaştığımız ...
Media Removed
134 3
Sevgili Sinoplular; Sinop; birlikte yaşadığımız, aynı havayı soluyup aynı sokakları paylaştığımız ortak değerimizdir. Mavisiyle yeşiliyle muhteşem doğasıyla dikkatleri üzerine çeken şehrimiz yaz turizminde altın plajlarıyla da tercih sebebi olmaktadır. Sinop Belediyesi olarak çalışma arkadaşlarımızla birlikte gece gündüz demeden, mesai mefhumu gözetmeden Sinop'u her geçen gün daha daha güzel ve daha temiz bir sabaha uyandırmak, çocuklarımıza daha yaşanabilir bir Sinop bırakmak için çalışıyoruz. Temizlik İşleri Müdürlüğü ekiplerimiz çöp konteynerlerinden rutin saatlerde çöplerini alıyor, düzenli şekilde konteynerlerimiz ve sokaklarımız dezenfektan ilaçlarla yıkanıyor. Geri dönüştürülebilir atıklar geri dönüşüme kazandırılıyor. TÜİK verilerine göre de mutlu şehrimizde birey olarak her birimize sorumluluk düşmektedir. Üzülerek belirtmek istiyoruz ki bazı vatandaşlarımız çöp konteynerleri boş olduğu halde çöplerini dışarıya atmakta, kamuya açık alanlara moloz ve hafriyat dökmektedir. Çöplerini çöp konteynerine atmayan, kamuya açık alanlara çöp veya hafriyat dökenlere 5326 sayılı Kabahatler Kanunu uyarınca ceza-i müeyyide uygulanacaktır. Kurallara uymayan vatandaşları görenlerin Zabıta Müdürlüğümüz (153) ve Belediyemiz Mavi Masa (261-18-44) birimimizi bilgilendirmeleri önemle rica olunur. Çöplerin çöp konteynerlerine, geri dönüşüme uygun (plastik, cam, metal,kağıt) atıklarının geri dönüşüm kutularına atılması, ticarethanesi önünde çöp konteyneri bulunmayan ve çöplerini büyük koli veya çöp poşetleri ile çıkaran esnaflarımızın çöplerini 19:00 - 21:00 saatleri arasında çıkarmaları önemle rica olunur. Sinop hepimizin, daha temiz bir Sinop mümkün. Barış AYHAN/ Sinop Belediye Başkanı
İdlib’teki hain saldırıda şehit olan kahraman mehmetçiğimize Allah’tan rahmet, yakınlarına ...
Media Removed
402 3
İdlib’teki hain saldırıda şehit olan kahraman mehmetçiğimize Allah’tan rahmet, yakınlarına başsağlığı, yaralı askerlerimize acil şifalar diliyorum. Vatan size minnettardır. #şehitlerimizvar
Üç ayların müjdecisi Regaib Kandili'nin ülkemiz ve milletimiz adına hayırlara vesile olmasını ...
Media Removed
319 7
Üç ayların müjdecisi Regaib Kandili'nin ülkemiz ve milletimiz adına hayırlara vesile olmasını temenni ediyor, birlik ve beraberlik içerisinde nice kandillere ermeyi diliyorum. Kandilimiz mübarek olsun.
Azerbaycan'ın Hocalı kasabasında, aralarında kadın ve çocukların da bulunduğu sivil vatandaşların ...
Media Removed
193 3
Azerbaycan'ın Hocalı kasabasında, aralarında kadın ve çocukların da bulunduğu sivil vatandaşların katlinin üzerinden 28 yıl geçti. Kardeş Azerbaycan'da 613 vatandaşın hayatını yitirdiği ve tarihe ''Hocalı Katliamı'' olarak geçen olayda hayatını kaybeden Azerbaycan Türkü kardeşlerimizi rahmetle anıyorum.
Köy Enstitüleri'nin kurucusu, Milli Eğitim Bakanı ve Cumhuriyet'imizi yücelten isimlerin başında ...
Media Removed
323 2
Köy Enstitüleri'nin kurucusu, Milli Eğitim Bakanı ve Cumhuriyet'imizi yücelten isimlerin başında gelen Hasan Ali Yücel'i vefatının 59. yıl dönümünde sevgi saygı ve rahmetle anıyorum.
Mutlu kentin mutlu insanları, sizleri çok seviyoruz. Sevgililer Gününüz kutlu olsun...
Media Removed
272 4
Mutlu kentin mutlu insanları, sizleri çok seviyoruz. Sevgililer Gününüz kutlu olsun...
YARIN SAAT 12:00’da ATATÜRK KAPALI SPOR SALONUNDA GERÇEKLEŞTİRİLECEK OLAN 37. OLAĞAN İL KONGREMİZE ...
Media Removed
111 1
YARIN SAAT 12:00’da ATATÜRK KAPALI SPOR SALONUNDA GERÇEKLEŞTİRİLECEK OLAN 37. OLAĞAN İL KONGREMİZE TÜM HALKIMIZ DAVETLİDİR. #chpsinop
Van'ın Bahçesaray İlçesinde meydana gelen çığ felaketinde hayatını kaybeden, vatandaşlarımıza ...
Media Removed
316 6
Van'ın Bahçesaray İlçesinde meydana gelen çığ felaketinde hayatını kaybeden, vatandaşlarımıza ve şehit olan güvenlik güçlerimize Allah'tan rahmet diliyorum. Başımız sağ olsun.
Loading...
Load More
Loading...