Ucankusmedya Instagram Photos and Videos

Loading...


ucankusmedya Uçankuş TV @ucankusmedya mentions
Followers: 89,531
Following: 0
Total Comments: 0
Total Likes: 0

“Nihat Doğan – kızları alıkoyma” olayı büyüyor! İki kızın babası Kanal D’ye konuştu! İşte bu akşam Kanal D Ana Haber’de yayınlanan röportaj; “Nihat Doğan – kızları alıkoyma” olayı büyüyor! İki kızın babası Kanal D’ye konuştu!
İşte bu akşam Kanal D Ana Haber’de yayınlanan röportaj;
Loading...
NİHAT DOĞAN BEYAZ TV’DEN KOVULDU!.. Beyaz TV yönetimi, ipini çekti!.. Nihat Doğan’ın 11-16 yaşındaki kızları evde alıkoyma iddiasından sonra Beyaz TV yönetimi, sabahları magazin programında yorumculuk yapan Nihat Doğan’ın işine son verdi. Beyaz TV, Nihat Doğan’ın işine son verdi ... NİHAT DOĞAN BEYAZ TV’DEN KOVULDU!..
Beyaz TV yönetimi, ipini çekti!.. Nihat Doğan’ın 11-16 yaşındaki kızları evde alıkoyma iddiasından sonra Beyaz TV yönetimi, sabahları magazin programında yorumculuk yapan Nihat Doğan’ın işine son verdi.
Beyaz TV, Nihat Doğan’ın işine son verdi ve kanaldan gönderdi.
Beyaz TV yöneticileri, dün ortaya çıkan “Küçük kız istismarı” iddialarından sonra bugün Nihat Doğan’la vedalaştı.
Nihat Doğan’ın yarın itibariyle artık Beyaz TV’deki "Söylemezsem Olmaz" programında yer almayacağı belirtildi.
Bilindiği gibi Nihat Doğan, 11 ve 16 yaşlarındaki iki kız kardeşi evinde alıkoyma iddiasıyla suçlanıyordu.
Nihat Doğan geçen hafta da yapımcısı Bilal Özbilge’yle birlikte hazırladıkları “Murat Başoğlu intihar etti” haberiyle gündeme gelmiş, ardından haber yalan çıkınca, Medya’daki önemli yazarların eleştirilerine maruz kalmış ve hatta Murat Başoğlu'da silahla Beyaz TV’yi basmıştı!.. Nihat Doğan daha önce Ankara’daki otel skandalı, sonrasında Özgecan Aslan hakkında attığı tweetlerle çok konuşulmuştu.
Reşit olmayan kızlarla ilgili olan son olaylarla ilgili olarak ise savcılık soruşturmasının da yarın itibariyle başlayacağı belirtiliyor.
Read more
İNGİLTERE’DE ’HAVA TAKSİ’ 4 YIL İÇİNDE HİZMETE GİRECEK! İngiltere'de şehir içi yolcu taşımada kullanılması hedeflenen hava taksinin 4 yıl içinde hizmete gireceği belirtildi. Bir zamanlar Formula 1’de takımı sahibi olan Stephen Fitzpatrick, yeni girişimi elektrikli hava taksinin ... İNGİLTERE’DE ’HAVA TAKSİ’ 4 YIL İÇİNDE HİZMETE GİRECEK!
İngiltere'de şehir içi yolcu taşımada kullanılması hedeflenen hava taksinin 4 yıl içinde hizmete gireceği belirtildi.
Bir zamanlar Formula 1’de takımı sahibi olan Stephen Fitzpatrick, yeni girişimi elektrikli hava taksinin imalatı için F1’in elektrikli yarış araba imalatında elde edilen bilgilerden istifa edeceğini söyledi. Aracın dikine kalkabilen ve saatte 300 km hıza ulaşarak 150 km yol kat edeceğini anlatan Fitzpatrick, ileride daha güçlü bir modelle bu mesafenin 800 km’ye çıkarılacağını ve bir saat içinde Londra’dan Paris’e yolcu taşınabileceğini kaydetti.
“Mevcut düzenlemelerde büyük değişiklikler beklemiyoruz” diyen Fitzpatrick, hava aracının akıllı telefon kullanarak yönetileceğini söyledi. Prototipi yapılan hava taksinin 4 yıl içinde hizmete gireceği belirtildi.
Read more
ADLİYE ÇIKIŞI GÖRÜNTÜLENDİLER! Demet Akalın ile Okan Kurt 6,5 yıllık evliliklerini bitirdi. Okan Kurt'un aile şirketi Martaş Lojistik'in borçları nedeniyle dün Beykoz'daki evlerinde haciz işlemi gerçekleştirilen ünlü çift, 6 yıllık evliliklerini 10 dakikada sonlandırdı. Boşanacakları ... ADLİYE ÇIKIŞI GÖRÜNTÜLENDİLER!
Demet Akalın ile Okan Kurt 6,5 yıllık evliliklerini bitirdi.
Okan Kurt'un aile şirketi Martaş Lojistik'in borçları nedeniyle dün Beykoz'daki evlerinde haciz işlemi gerçekleştirilen ünlü çift, 6 yıllık evliliklerini 10 dakikada sonlandırdı.
Boşanacakları haberi sabah saatlerinde magazin gündemine bomba gibi düşen çiftin avukatları saat 13.30 sıralarında Beykoz Adliyesi'ne gelerek anlaşmalı boşanma davası açtı. Boşanma dilekçesiyle birlikte mahkemeye bir protokol sunuldu. Protokolda çift birbirlerinden nafaka ve tazminat talep etmedi. 4 yaşındaki kızları Hira'nın velayetinin ise anne Demet Akalın'a verildiği kaydedildi.
Saat 15.30 sıralarında ise Demet Akalın ve Okan Kurt ayrı ayrı adliyeye geldi. Beykoz Aile Mahkemesi'nde görülen duruşma 10 dakika sürdü. Akalın ve Kurt, hakimin “Boşanmak istiyor musunuz" sorusuna “Evet" yanıtını verdi. Mahkeme hakimi de çifti 'şiddetli geçimsizlik' gerekçesiyle anlaşmalı olarak boşadı. Çıkışta açıklama yapmayan Demet Akalın, “Formalite bir boşanma mı" sorusuna “Yok" demekle yetindi. Okan Kurt ise “Hayırlı olsun" diyenlere “Böyle şeyin hayırlısı mı olur" şeklinde yanıt verdi. Ayrıca boşanma talebinin kendisinden gelmediğini söyledi.
6 YIL ÖNCE EVLENDİLER
Demet Akalın ve Okan Kurt, 23 Nisan 2012 tarihinde nikah masasına oturmuştu. Çiftin bu evlilikten Hira isminde bir kızları dünyaya gelmişti. Geçtiğimiz yıllarda Okan Kurt'un işleri bozuldu ve aile şirketleri olan Martaş Lojistik piyasaya yaklaşık 150 milyon TL borçlandı. Borçların ödenmemesi üzerine dün çiftin Beykoz'daki evlerinde haciz işlemi uygulandı. Villada bulunan televizyon, bilgisayar, klima ve tabloların olduğu bazı eşyalar, kamyona yüklenerek götürüldü.
ÖNCE FOTOĞRAFLARI SONRA KURT SOYADINI SİLDİ
Boşanma kararını daha önce 'evliliğimizde kriz yaşadık ama çok şükür atlattık' diyen Demet Akalın'ın aldığı öne sürüldü. Akalın aldığı kararın ardından Instagram hesabında eşi Okan Kurt ile çekildiği fotoğrafları sildi. 'Demet Akalın Kurt' olan Twitter adresini de 'Demet Akalın' olarak değiştirdi.
HABERİN DEVAMI İÇİN PROFİLDEKİ LİNKİ TIKLAYINIZ...
Read more
DİZİ TAMİRCİSİ BAŞLADI! “ERKENCİ KUŞ”UN YENİ BÖLÜMÜNDE NELER YAŞANACAK? Star TV ekranında yayınlanan sevilen dizi Erkenci Kuş 11. yeni bölümde Sanem ve Can aşkı filizlenmeye devam ediyor. "Can, Sanem’e sahilde “Birlikte yalnız kalalım mı?” diye sorunca Sanem'in içi de aklı da gidecek. ... DİZİ TAMİRCİSİ BAŞLADI! “ERKENCİ KUŞ”UN YENİ BÖLÜMÜNDE NELER YAŞANACAK?
Star TV ekranında yayınlanan sevilen dizi Erkenci Kuş 11. yeni bölümde Sanem ve Can aşkı filizlenmeye devam ediyor. "Can, Sanem’e sahilde “Birlikte yalnız kalalım mı?” diye sorunca Sanem'in içi de aklı da gidecek. Sanem, Can'la her şeye hazır ama ya aralarındaki onca engel buna izin verecek mi?..
Peki “Yasak Elma” ve “Koca Koca Yalanlar”da neler yaşanıyor?..
Hepsi ve daha fazlası şu anda Gökhan Kaya ve Jülide Emre’nin sunumuyla “Dizi Tamircisi”nde!
Read more
“NİHAT DOĞAN-İKİ KÜÇÜK KIZ” OLAYININ SAVCISI YARIN BELLİ OLUYOR! KIZLAR YARIN MUAYENE EDİLECEK! Kanal D Ana Haber’in ortaya çıkardığı skandalda yarından itibaren savcılık harekete geçiyor!.. Dün akşam Kanal D Ana Haber’de yayınlanan Nihat Doğan’ın 11 ve 16 yaşındaki kızları evinde ... “NİHAT DOĞAN-İKİ KÜÇÜK KIZ” OLAYININ SAVCISI YARIN BELLİ OLUYOR! KIZLAR YARIN MUAYENE EDİLECEK!
Kanal D Ana Haber’in ortaya çıkardığı skandalda yarından itibaren savcılık harekete geçiyor!..
Dün akşam Kanal D Ana Haber’de yayınlanan Nihat Doğan’ın 11 ve 16 yaşındaki kızları evinde alıkoyduğu iddiası-haberi sonrası herkes merakla gelişmeleri bekliyor.
Olay savcılıkta…
Kızların annesinin şikayetinden sonra ön incelemede ilk ifadeler alınmıştı.
Esas savcının ise yarın belli olacağı öğrenildi.
Bu gelişmeyle birlikte esas-detaylı ifadelerin alınacağı, iki reşit olmayan kızın da muayene ettirileceği söyleniyor.
Şu anda Beyaz TV’de sunuculuk-yorumculuk yapan Nihat Doğan’la ilgili kanal yönetiminin de ayrıca yakın takipte olduğu ve olası gelişmelere göre Beyaz TV’nin patronu Osman Gökçek’in, Nihat Doğan’ın programa devam edip etmeme ya da istifasını isteme konusuna karar vereceği belirtiliyor.
Kimileri Nihat Doğan’ın kızları yeni tanıdığını, kimileri ise önceden beri görüştüğünü ileri sürüyor.
Nihat Doğan’sa şu anda en yakını olan yapımcısı Bilal Özbilge’yle birlikte, soruşturma bitene kadar konuşmama ve açıklama yapmama kararı aldı.
Bu konuların tamamı yarından sonra başlayacak savcılık soruşturmasından sonra ortaya çıkacak.
Bilindiği gibi Nihat Doğan daha önce de Ankara’da İzzet Yıldızhan’la birlikte aylarca konuşulan bir skandalla anılmış, ardından Özgecan Aslan’a ilgili attığı şu tweet’le çok konuşulmuştu:
“Siz de mini eteği giyip, soyunup, laik sistemin ahlaksızlaştırdığı sapıklar tarafından tacize uğrayınca da bas bas bağırmayacaksın”
Bakalım, Ankara Otel olayından ceza almadan çıkan, Özgecan olayında ise af dileyen Nihat Doğan, bu yaşadığı 3’ncü ve çok önemli olayda neler yaşayacak?..
Read more
Loading...
İSTANBUL’U KARA BULUTLAR SARDI! UYARI GELMİŞTİ! ŞİDDETLİ YAĞMUR BAŞLADI! İstanbul'da sabah saatlerinde yapılan uyarıların ardından şehri ilk önce kara bulutlar sardı ardından yağmur başladı. İstanbul'da yağmur öğle saatlerinde etkisini arttırdı. Şehri ilk önce kara bulutlar ... İSTANBUL’U KARA BULUTLAR SARDI! UYARI GELMİŞTİ! ŞİDDETLİ YAĞMUR BAŞLADI!
İstanbul'da sabah saatlerinde yapılan uyarıların ardından şehri ilk önce kara bulutlar sardı ardından yağmur başladı.
İstanbul'da yağmur öğle saatlerinde etkisini arttırdı. Şehri ilk önce kara bulutlar sardı. Ardından beklenen yağış başladı.Yağış kentin pek çok yerinde etkili oluyor.
Read more
VİCDANSIZLIĞIN BÖYLESİ! ATI OTOMOBİLİNİN ARKASINA BAĞLADI! GÖRENLERİN TEPKİSİNİ ÇEKTİ! Erzurum'da kullandığı otomobilin arkasına at bağlayan sürücü görenlerin tepkisine neden oldu. Erzurum’da atını kullandığı otomobilin arkasına bağlayan sürücü tepkilere neden oldu. Sabah ... VİCDANSIZLIĞIN BÖYLESİ! ATI OTOMOBİLİNİN ARKASINA BAĞLADI! GÖRENLERİN TEPKİSİNİ ÇEKTİ!
Erzurum'da kullandığı otomobilin arkasına at bağlayan sürücü görenlerin tepkisine neden oldu.
Erzurum’da atını kullandığı otomobilin arkasına bağlayan sürücü tepkilere neden oldu. Sabah saatlerinde karayolunda ilerleyen sürücüler, otomobilin arkasına iple bağlı atı gördü. Sürücüler şaşkına döndükleri manzarayı cep telefonları ile kaydetti. Görenlerin tepkisine yol açan sürücü ise tepkilere aldırış etmeden arkasına at bağladığı otomobil ile yoluna devam etti.
Read more
Loading...
YAVRU KEDİYİ KURTARMAK İÇİN 35 METRELİK ÇUKURA İNDİ! İHBAR ASILSIZ ÇIKTI! Eskişehir’de bir itfaiye eri, müstakil bir evin bahçesindeki kuyuya düştüğü iddia edilen kedi yavrusunu kurtarmak için 35 metre yerin altına inerken ihbar asılsız çıktı. Alınan bilgiye göre olay, Uluönder ... YAVRU KEDİYİ KURTARMAK İÇİN 35 METRELİK ÇUKURA İNDİ! İHBAR ASILSIZ ÇIKTI!
Eskişehir’de bir itfaiye eri, müstakil bir evin bahçesindeki kuyuya düştüğü iddia edilen kedi yavrusunu kurtarmak için 35 metre yerin altına inerken ihbar asılsız çıktı.
Alınan bilgiye göre olay, Uluönder Mahallesinde meydana geldi. Müstakil evin bahçesinde bulunan derin bir kuyuya yavru kedinin düştüğünü iddia eden bir vatandaş, durumu itfaiye ekiplerine bildirdi. Ekipler ihbar üzerine kısa sürede olay yerine geldi. Yaklaşık 35 metre derinliğindeki kurumuş kuyu üzerinde araştırma yapan itfaiye ekipleri, kuyuya inmeye karar verdi. Beline ip bağlayan bir itfaiye eri, kurulan düzenek yardımıyla kuyuya indi. Yüksek derinliğe sahip kuyuda biriken metan gazı dolayısıyla oksijen tüpü ve maske ile inceleme çalışmalarını yapan itfaiye eri, kuyunun boş olduğuna kanaat getirdi. İhbarın asılsız olduğunu anlayan itfaiye ekipleri olay yerinden ayrıldı.
Çevrede meraklı gözlerle olayı izleyen vatandaşlar, ihbarın asılsız olmasına rağmen itfaiye ekiplerinin duyarlı davranışından dolayı kendilerine teşekkür etti.
Read more
İNSAN YÜZLÜ ÖRÜMCEK ŞAŞIRTTI! ET VE MAYDANOZ İLE BESLİYORMUŞ! Osmaniye’nin Kadirli ilçesinde özel güvenlik görevlisi Bekir Gani, bulduğu insan yüzlü örümceğe evinde gözü gibi bakıyor. İnsan yüzüne benzeyen görüntüsüyle, köşeli yengeç örümceği görenleri hayrete düşürüyor. Adana’nın ... İNSAN YÜZLÜ ÖRÜMCEK ŞAŞIRTTI! ET VE MAYDANOZ İLE BESLİYORMUŞ!
Osmaniye’nin Kadirli ilçesinde özel güvenlik görevlisi Bekir Gani, bulduğu insan yüzlü örümceğe evinde gözü gibi bakıyor. İnsan yüzüne benzeyen görüntüsüyle, köşeli yengeç örümceği görenleri hayrete düşürüyor.
Adana’nın Aladağ ilçesinde bir şirkette güvenlik görevlisi olarak çalışan Bekir Gani çalıştığı iş yerinde bahçe sularken bir ağacın dalında Latince adı "thomisus onustus" olan ve insan yüzüne benzeyen görüntüsüyle görenleri hayrete düşüren köşeli yengeç örümceği buldu. Örümceği bir cam kavanoza koyan Gani daha sonra Kadirli ilçesine geldi. Bulduğu örümceğin ne olduğuyla ilgili internette araştırmaya koyulan Bekir Gani insan yüzünü andıran görüntüsüyle bu örümceğin köşeli yengeç örümceği olduğunu öğrendi.
Örümceği maydanoz ve et parçacıkları ile besleyen Bekir Gani ona gözü gibi bakıyor.
Araştırmasına göre Türkiye’de şu ana kadar bu örümcekten sadece 4 tane görüldüğünü belirten Bekir Gani, “5’incisi ise bende. Çalıştığım iş yerinde buldum. Kavanoza koyarak eve getirdim. Araştırdım. Maydanoz ve et ile besleniyormuş. Kavanozun içerisine larva bıraktı. Yakında yavruları olacak diye bekliyorum. Örümceği ilk gördüğümde çok şaşırdım. Yüzü insan yüzünü andırıyordu. Bundan sonrada örümceğe gözüm gibi bakacağım” şeklinde konuştu.
Read more
DÜĞÜN SONRASI İLK KEZ GÖRÜNTÜLENEN ÜNLÜ ÇİFT NELER SÖYLEDİ? TAZE EVLİ ÇİFTİN AŞK DOLU HALLERİ! İdil Fırat ve Mert Fırat çifti Bebek’te görüntülendi. Akşam gezmesine çıkan ünlü çiftin keyfi bir hayli yerindeydi. “Ufak Tefek Cinayetler” dizisinin çekimleri nedeniyle düğün sonrası ... DÜĞÜN SONRASI İLK KEZ GÖRÜNTÜLENEN ÜNLÜ ÇİFT NELER SÖYLEDİ? TAZE EVLİ ÇİFTİN AŞK DOLU HALLERİ!
İdil Fırat ve Mert Fırat çifti Bebek’te görüntülendi.
Akşam gezmesine çıkan ünlü çiftin keyfi bir hayli yerindeydi. “Ufak Tefek Cinayetler” dizisinin çekimleri nedeniyle düğün sonrası balayına çıkamayan çift, “balayını zaten bir dahaki yıla planlıyorduk. Sezen Hanım'da, babamız da sağlık probleminden dolayı gelmediler. Yapım şirketi izin vermedi vs diyorlar ama öyle şeyler yok” dedi.
Önder Fırat’ın Mert Fırat’ı istemediği ve düğüne bu yüzden gelmediği şeklinde çıkan haberlere ise “Seyahat etmek gerektiği için dinlenmeleri gerekiyordu” şeklinde yanıt verdiler.
İdil Fırat haklarında çıkan olumsuz haberler için ise, “hakkımda çıkan hamilelik haberleriyle ilgili yalanlama yapmıştım, diğerleriyle ilgilenmedik bile. Biz mutluyuz huzurluyuz çok keyifliyiz” sözlerini kaydetti.
RÖPORTAJIN TAMAMINI İZLEMEK İÇİN PROFİLDEKİ LİNKE TIKLAYIN!
Read more
RATINGLER BELLİ OLDU! TOTAL VE AB GRUBU ÜSTTE...RATING ANALİZİ ALTTA; Haftanın ilk günü hangi ...
Media Removed
RATINGLER BELLİ OLDU! TOTAL VE AB GRUBU ÜSTTE...RATING ANALİZİ ALTTA; Haftanın ilk günü hangi program ne kadar izlendi?.. Zirvede İsveç-Türkiye maçı var… Ve uzak ara… Totalde 9.13 rating ve 25.72 share… AB’de ise 11.08 rating ve 20.44 share… Fox’taki Yasak Elma ise sezona iyi başlamış ... RATINGLER BELLİ OLDU! TOTAL VE AB GRUBU ÜSTTE...RATING ANALİZİ ALTTA;
Haftanın ilk günü hangi program ne kadar izlendi?..
Zirvede İsveç-Türkiye maçı var… Ve uzak ara…
Totalde 9.13 rating ve 25.72 share…
AB’de ise 11.08 rating ve 20.44 share…
Fox’taki Yasak Elma ise sezona iyi başlamış ve ikinci sırayı alırken, totalde 5.54 rating, 15.73 share… AB’de ise 5.30 rating ve 14.74 share almış…
Kanal D, gündüz kuşağında, yazın bitimi ve sezonun başlamasıyla birlikte hafta içi her gün yayınlanan Magazin D programını yayından kaldırmış ve sadece haftada bir gece, salı günleri denemeyi, bu şekilde ekrana getirmeyi kararlaştırmıştı.
İşte bu değişiklikle aynı saatte yeni bir program başladı. Yeni Bir Ben programı 1.09 rating 6.86 share, AB’de ise 1 rating ve 6.78 le umutlu bir başlangıç yaptı.
Read more
Loading...
TV SEZONUNA DAMGASINI VURACAĞI TANITIMINDAN BİLE BELLİ OLDU! “KEŞKE HİÇ BÜYÜMESEYDİK” RÜZGARI BAŞLIYOR! Show TV’nin merakla beklenen dizisi “Keşke Hiç Büyümeseydik” birazdan izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Tanıtım görüntüleriyle büyük beğeni toplayan dizinin senaryosunu ... TV SEZONUNA DAMGASINI VURACAĞI TANITIMINDAN BİLE BELLİ OLDU! “KEŞKE HİÇ BÜYÜMESEYDİK” RÜZGARI BAŞLIYOR!
Show TV’nin merakla beklenen dizisi “Keşke Hiç Büyümeseydik” birazdan izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor.
Tanıtım görüntüleriyle büyük beğeni toplayan dizinin senaryosunu ise Birol Güven, Murat Aras ve Eray Yasin Işık’ın kaleme alıyor.
Yeni sezonun iddialı yapımları arasında yer alan “Keşke Hiç Büyümeseydik” dizisinin oyuncu kadrosunda ise yok yok…
Ege Aydan, Burcu Kara, Açelya Akkoyun, Murat Kılıç, Deniz Celiloğlu, Yeliz Kuvancı, İrfan Kangı, Demet Gül, Arda Esen, Melisa Doğu, Gülin İyigün, Sadri Alışık, Özge Akdeniz, Erkan Baylav, Rabia Toprak, Caner Nalbantoğlu, Yılmaz Gökgöz, Eda Akalın, Eray Yasin Işık, Ersin Arıcı, Seymen Aydın, Zeynep Anacan, Sebahat Adalar, Serkan Özel ve Kevork Türker gibi güçlü isimlerin yer alıyor.
HABERİN DEVAMI İÇİN PROFİLDEKİ LİNKE TIKLAYIN!
Read more
BİBER FESTİVALİ BAHADIR TATLIÖZ KONSERİYLE SON BULDU! “COŞKULU BİR KALABALIK VAR” Bursa’nın Yenişehir ilçesinde düzenlenen 5. Altın Biber Festivali etkinliklerinin son gecesi muhteşem final ile sona erdi. Ünlü sanatçı Bahadır Tatlıöz’ün Yenişehir Şehit Ömer Halisdemir Kültür ... BİBER FESTİVALİ BAHADIR TATLIÖZ KONSERİYLE SON BULDU! “COŞKULU BİR KALABALIK VAR”
Bursa’nın Yenişehir ilçesinde düzenlenen 5. Altın Biber Festivali etkinliklerinin son gecesi muhteşem final ile sona erdi. Ünlü sanatçı Bahadır Tatlıöz’ün Yenişehir Şehit Ömer Halisdemir Kültür merkezinde verdiği konsere binlerce vatandaş katıldı. Konser öncesi açıklama yapan sanatçı Bahadır Tatlıöz, “ Festivalin son gününde burada olmaktan son derece mutluyum. Coşkulu bir kalabalık var. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” diye konuştu.
Belediye Başkanı Süleyman Çelik, “ Festivalimize katılan ve emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi.
Tatlıözün, konserine katılan konuklar sanatçının şarkılarına eşlik ederek keyifli bir gece yaşadılar.
Read more
TARİHİ KOZAN KALESİ’NDE ORMAN YANGINI! KÜL OLDU! Adana’nın Kozan İlçesinde tarihi Kozan Kalesi eteklerinde zeytinlik alanda orman yangını çıktı. Yangın ekiplerin uzun uğraşları sonucu kontrol altına alındı. Edinilen bilgiye göre yangın akşam saatlerinde Kozan Kalesi eteğindeki ... TARİHİ KOZAN KALESİ’NDE ORMAN YANGINI! KÜL OLDU!
Adana’nın Kozan İlçesinde tarihi Kozan Kalesi eteklerinde zeytinlik alanda orman yangını çıktı. Yangın ekiplerin uzun uğraşları sonucu kontrol altına alındı.
Edinilen bilgiye göre yangın akşam saatlerinde Kozan Kalesi eteğindeki zeytinlik alanda sebebi bilinmeyen bir şekilde başladı. Yangını gören vatandaşlar hemen itfaiye ekiplerine haber verdiler. Rüzgarında etkisi ile kısa sürede büyüyen yangına büyükşehir belediyesi itfaiye ekipleri müdahale ederken polis ekipleri de çevrede güvenlik önlemi aldılar. Bölgede bahçesi bulunan vatandaşlarda ellerinde çalı ve süpürgeler ile yangına müdahale ettiler. Uzun uğraşlar sonucu kontrol altına alınan yangının soğutma çalışması devam ediyor.
HABERİN DEVAMI İÇİN PROFİLDEKİ LİNKE TIKLAYIN!
Read more
Loading...
ESKİ EŞİNİN DÜĞÜNÜNE HACİZ KOYDURAN KADIN KONUŞTU! “MAĞDUR KADINLARIN SESİ OLMAYA ÇALIŞTIM...” Antalya'da nafaka ödemediği gerekçesiyle eski eşinin düğününde takılara haciz işlemi uygulatan Semra Ç, mağdur kadınların sesi olmak için böyle bir yolu tercih ettiğini söyledi. Semra ... ESKİ EŞİNİN DÜĞÜNÜNE HACİZ KOYDURAN KADIN KONUŞTU!
“MAĞDUR KADINLARIN SESİ OLMAYA ÇALIŞTIM...”
Antalya'da nafaka ödemediği gerekçesiyle eski eşinin düğününde takılara haciz işlemi uygulatan Semra Ç, mağdur kadınların sesi olmak için böyle bir yolu tercih ettiğini söyledi.
Semra Ç, AA muhabirine yaptığı açıklamada, boşanmış birçok annenin, benzer sıkıntıları yaşadığını ama seslerini çıkartamadıklarını söyledi. Eski eşiyle ayrılalı yaklaşık 3,5 yıl, resmi olarak boşanalı da 2 yıl geçtiğini anlatan Semra Ç, "Nafaka, tazminat ve şirketimi kapatırken ona verdiğim bedeller belirlendi. Bunların tahsilatı istendi kendisinden çünkü benim bir çocuğum var ve onun geleceğini sağlamak zorundaydım." dedi.
Babası görmeye gelmediği için kızının psikolojisinin bozulduğunu, buna rağmen eski eşi Mert T'ye kızını göstermediği iddiasının doğru olmadığını savunan Semra Ç, şöyle konuştu: "Kendisine telefonlar açtık, ortak arkadaşlarımız devreye girdi ama kızını görmek istemeyen kendisiydi. Kızımın soyismini değiştirme davası açınca bunu sistemden gördükten sonra herkese bir açıklama yapmak zorunda kaldığı için 'Kızımı benden kaçırıyor.' demeye başladı. Nafaka iptal davası açtı ve kaybetti, sonra kızını görme gününde icra memurları ve polislerle evimize geldi. Pedagog raporlarıyla karşı dava açtık çünkü uzun süre sonra polislerle evladını görmeye gelmesinin kızımın psikolojisini olumsuz etkileyeceğini söyledik. Kızımı istemediği böyle bir durumla kesinlikle muhatap etmem, bir cezası varsa da razıyım." Kendisi gibi benzer sorunlar yaşayan anneler olduğunu dile getiren Semra Ç, gerekirse Avrupa İnsan Hakları Mahkemesine (AİHM) kadar konuyu taşıyacağını söyledi.
HABERİN DEVAMI İÇİN PROFİLDEKİ LİNKE TIKLAYIN!
Read more
ÜNLÜ MANKENDEN ŞAŞIRTAN ÖNERİ! “VAN GÖLÜ’NÜN İSMİ DEĞİŞSİN VE…” Bir dizi etkinliğe katılmak üzere Van’a gelen ünlü manken Tuğba Özay, tarihi Akdamar Adası’nı ziyaret etti. Dün bir açılış programına katılmak üzere Van’a gelen ünlü manken Özay, adada bulunan Akdamar Kilisesi'nde düzenlenen ... ÜNLÜ MANKENDEN ŞAŞIRTAN ÖNERİ! “VAN GÖLÜ’NÜN İSMİ DEĞİŞSİN VE…” Bir dizi etkinliğe katılmak üzere Van’a gelen ünlü manken Tuğba Özay, tarihi Akdamar Adası’nı ziyaret etti.
Dün bir açılış programına katılmak üzere Van’a gelen ünlü manken Özay, adada bulunan Akdamar Kilisesi'nde düzenlenen Ermeni ayinin ardından adayı gezdi. Burada gazetecilere açıklamalarda bulunan Özay, Van Gölü’nün isminin değiştirilerek, ‘deniz’ olarak anılmasını önerdi. Daha önce Van’daki köy okullarına destek amaçlı bir kez geldiğini ifade eden Özay, “Aradan 2 sene geçti. 2 sene sonrası bir açılış için geldim. Dün açılışımızı yaptık bugün de İstanbul’a dönmedim. Özelikle Akdamar Kilisesi’ni ziyaret etmek istedik. Çok da duygu yüklü bir güne denk geldik. Dillerin, dinlerin kardeşliğinin tekrar tekrar anımsatıldığı güzel bir gün. Bu benim için de güzel bir tesadüf oldu” dedi.
HABERİN DEVAMI İÇİN PROFİLDEKİ LİNKE TIKLAYIN!
Read more
UFUK BAYRAKTAR’IN 20 GÜNDÜR CEZAEVİNDE OLDUĞU ORTAYA ÇIKTI! SİLAHLI KAVGAYA KARIŞMIŞTI! En son 'Vatanım Sensin'in 'Dağıstanlı'sı olarak izleyici karşısına çıkan oyuncu Ufuk Bayraktar, 2007'de karıştığı bir olay yüzünden cezaevine girdi. Yıllar önce 'Ezel' dizisinde 'Dayı' ... UFUK BAYRAKTAR’IN 20 GÜNDÜR CEZAEVİNDE OLDUĞU ORTAYA ÇIKTI! SİLAHLI KAVGAYA KARIŞMIŞTI!
En son 'Vatanım Sensin'in 'Dağıstanlı'sı olarak izleyici karşısına çıkan oyuncu Ufuk Bayraktar, 2007'de karıştığı bir olay yüzünden cezaevine girdi.
Yıllar önce 'Ezel' dizisinde 'Dayı' karakterinin gençliğini canlandırarak dikkatleri üzerine çeken, en son 'Vatanım Sensin'de 'Dağıstanlı'yı oynayan Ufuk Bayraktar, geçmişte karıştığı bir olay yüzünden cezaevine girdi.
2007 yılında baba yadigarı olan ruhsatsız silahla bir kavgaya karışan oyuncunun uzun zamandır süren davası sonuçlandı.
Ruhsatsız silah bulundurmaktan yargılanan Ufuk Bayraktar, kesinleşen 6 aylık hapis cezasını çekmek üzere cezaevine gönderildi.
20 gündür cezaevinde bulunan Ufuk Bayraktar'ın yeni sezonda herhangi bir diziyle anlaşması olmadığı, üzerinde çalıştığı senaryoyu yazmaya devam ettiği öğrenildi.
HABERİN DEVAMI İÇİN PROFİLDEKİ LİNKE TIKLAYIN!
Read more
Loading...
NUR VE HAKAN TÜRKŞEN MALDİVLER’DE SİZİ MACERAYA DAVET EDİYOR! Nur ve Hakan Türkşen dünyanın altını üstüne getirmeye devam ediyor. Bu haftaki macera ise Maldivler’de. Nur ve Hakan Türkşen’in hazırladığı “Nur ve Hakan’la Dünya Turu” programı bugünde nefis bir bölümle karşınızda olacak. Bugün ... NUR VE HAKAN TÜRKŞEN MALDİVLER’DE SİZİ MACERAYA DAVET EDİYOR!
Nur ve Hakan Türkşen dünyanın altını üstüne getirmeye devam ediyor. Bu haftaki macera ise Maldivler’de.
Nur ve Hakan Türkşen’in hazırladığı “Nur ve Hakan’la Dünya Turu” programı bugünde nefis bir bölümle karşınızda olacak.
Bugün saat 18.00’de UçanKuş TV’de yayınlanacak olan “Nur ve Hakan’la Dünya Turu”nda turizm cenneti Maldivler’deki turu devam ediyor. Bu bölümde çiftin bir de izleyicilere sürprizi olacak.
Dünyanın dört bir tarafına gidecek olan Nur ve Hakan Türkşen’in maceralarını izlerken muhteşem görüntülerle ekrana kilitleneceksiniz.
Read more
KAYNANAYA HAKARET BOŞANMA SEBEBİ! Yargıtay boşanma davalarına yeni bir boyut kazandıracak bir karara imza attı. Emsal teşkil edecek kararda gelinin kaynanasına hakaret etmesi boşanma sebebi sayıldı. Yargıtay, boşanma davalarında emsal teşkil edecek bir karara daha imza atarak, ... KAYNANAYA HAKARET BOŞANMA SEBEBİ!
Yargıtay boşanma davalarına yeni bir boyut kazandıracak bir karara imza attı. Emsal teşkil edecek kararda gelinin kaynanasına hakaret etmesi boşanma sebebi sayıldı.
Yargıtay, boşanma davalarında emsal teşkil edecek bir karara daha imza atarak, gelin-kaynana tartışmalarına yeni boyut kazandırdı. Yüksek Mahkeme, kaynanaya hakaret eden gelini ağır kusurlu bulup, durumu boşanma sebebi saydı.
YARGITAY MAHKEMENİN KARARINI BOZDU
Şiddetli geçimsizlik yaşayan bir çift, 6. Aile Mahkemesi'nde karşılıklı boşanma davası açtı. Davacı kadının boşanma davasını kabul eden mahkeme, kusurlu davranışlarda bulunduğu öne sürülen kocayı tazminata mahkum etti. Yargıtay 2. Hukuk Dairesi ise, emsal nitelikte bir karara imza attı. Kaynanaya hakaretin ağır kusurlu sayıldığının vurgulandığı kararda, "Davacı-karşı davalı kadının da eşine ve kayınvalidesine hakaret ettiği, eşini tehdit edip fiziksel şiddet uyguladığı anlaşılmaktadır. Bu duruma göre boşanmaya sebebiyet veren olaylarda davacı-karşı davalı kadın, erkeğe göre ağır kusurlu olup, ağır kusurlu eş yararına Türk Medeni Kanunu'nun 174/1-2. maddelerinden kaynaklanan maddi ve manevi tazminata hükmedilemez. O halde kadının maddi ve manevi tazminat taleplerinin reddine karar verilecek yerde yanılgılı kusur belirlemesine bağlı olarak kadın yararına maddi ve manevi tazminata hükmedilmesi doğru bulunmamış, hükmün bozulması gerekmiştir" denildi.
Kararla birlikte Yargıtay, kaynanaya hakareti boşanma sebebi saydı. Çorum'daki benzer bir davada da Yargıtay Hukuk Genel Kurulu, kayınvalideye hakareti boşanma sebebi saymıştı.
Read more
İSTANBUL BOĞAZI'NDA YATTA CİNAYET Beşiktaş Bebek'te yatla denize açılan 2 arkadaş arasında kavga çıktı. Silahların kullanıldığı kavgada 1 kişi hayatını kaybetti. Arkadaşını öldüren zanlı yat kıyıya yanaşır yanaşmaz gözaltına alındı. Dün saat 11:00 sıralarında yaşanan olayda, ... İSTANBUL BOĞAZI'NDA YATTA CİNAYET
Beşiktaş Bebek'te yatla denize açılan 2 arkadaş arasında kavga çıktı. Silahların kullanıldığı kavgada 1 kişi hayatını kaybetti. Arkadaşını öldüren zanlı yat kıyıya yanaşır yanaşmaz gözaltına alındı.
Dün saat 11:00 sıralarında yaşanan olayda, Bebek'ten kiraladıkları yat ile denize açılan iki arkadaş boğaz turu yapıyordu. Y.D ve S.N bir süre sonra alacak verecek meselesi yüzünden tartışmaya başladı. İtişmeler de başlayınca S.N üstünde taşıdığı tabancayı çekerek arkadaşı Y.D' ye ateş etti.
Açık denizde olayı gören diğer teknelerdeki vatandaşlar durumu polise bildirdi. Zanlı arkadaşını vurduktan sonra tabancayı denize attı.
Yat kaptanı yatı Bebek iskelesine yanaştırdı. Beşiktaş İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri cinayet şüphelisi S.N'yi yat kıyıya yanaşır yanaşmaz orada gözaltına aldı. Yat kaptanı M.C'de ifadesi için polis merkezine götürüldü. Olay yerine gelen sağlık ekipleri vurulan Y.D'nin hayatını kaybettiğini belirledi. Gözaltına alındıktan sonra tabancanın atıldığı yeri deniz polisine göstermesi için tekrar olay yerine getirilen M.C deniz polisi teknesi ile götürülerek tabancanın atıldığı yeri gösterdi. Dalış yapan dalgıç polisler çok derinde olan tabancaya ulaşamadı.
Olay yeri inceleme ekiplerinin yaklaşık 4 saat süren incelemelerinin ardından ceset Adli Tıp Kurumu morguna kaldırılırken polisin olay sonrası başlattığı soruşturma sürüyor.
Read more
AKILALMAZ OLAY! KÖPEKLERİNİ GEZDİRİRKEN TAŞLI SALDIRIYA UĞRADI Balıkesir'de iş yerinde beslediği yavru köpekleri gezdiren Zübeyde Hazar, iddiaya göre kimliği belirsiz kişiler tarafından, "Burada köpek gezdiremezsin" denilerek saldırıya uğradı. Kanlar içinde kalan Hazar, ... AKILALMAZ OLAY! KÖPEKLERİNİ GEZDİRİRKEN TAŞLI SALDIRIYA UĞRADI
Balıkesir'de iş yerinde beslediği yavru köpekleri gezdiren Zübeyde Hazar, iddiaya göre kimliği belirsiz kişiler tarafından, "Burada köpek gezdiremezsin" denilerek saldırıya uğradı. Kanlar içinde kalan Hazar, hastaneye kaldırıldı.
Balıkesir'de 2. Gündoğan Mahallesi'ndeki iş yerinin bahçesinde baktığı yavru köpekleri düzenli olarak her gün gezdiren iş yeri sahibi Zübeyde Hazar, "Burada köpek gezdiremezsin" diyen kimliği belirsiz kişiler tarafından saldırıya uğradı. Kafasına atılan büyük bir taş parçası ile ağır yaralanan Hazar, Balıkesir Atatürk Şehir Hastanesi'ne kaldırıldı. Olayla ilgili bilgi veren Hazar şahıslardan şikayetçi olduğunu ve olayın sonuna kadar takipçisi olacağını ifade etti.
İş yerinde beslediği köpeklerin hepsinin aşılı ve karneli olduğunu söyleyen mağdur Zübeyde Hazar, "Güvenlik amaçlı besliyorum. Onları bağlı tutuyorum bütün gün. Akşam gezdirmeye çıkarttığımda mahallede kapısının önünde oturan iki tane genç bey, bir tane bayan bana orada köpek gezdiremeyeceğimi ve neden gezdirdiğimi hakaretlerle, tehditlerle söylediler. Ben de orasının onlara ait bir mesken olmadığını belirterek bundan sonra çok rahatsız oluyorlarsa o tarafa geçmeyeceğimi söyledim" dedi.
CANIM ÇOK YANIYORDU VE KANLAR İÇERİSİNDE KALMIŞTIM
Kendisinin uygun bir dille konuşmasına rağmen çirkin küfür ve hakaretlere maruz kaldığını ifade eden Hazar, "Oradaki bir bayan tehditlerle taşları aldı üzerime doğru geldi. Önce bir vurma çabası oldu. Omzuma ya da koluma vurdu o an ama hatırlayamıyorum. Ben de kendimi savunup elimi uzatmak isterken bu sefer büyük bir taşı aldı başıma attı. O arada polis arayacağımı söyledim. Bayan hızlı bir şekilde kaçtı. Bayanın peşinden gidemedim çünkü gerçekten canım çok yanıyordu ve kanlar içerisinde kalmıştım. Polis geldi, ambulansı aramışlar. Şu anda da hastanede gözlem altındayım, darp edildim" şeklinde konuştu.
Read more
HÜLYA AVŞAR AŞKA KAPILARINI AÇTI! Eylül 2015'te 11 yıllık eşi Kaya Çilingiroğlu’ndan boşanan Hülya Avşar, 2006-2010 arasında Sadettin Saran ile aşk yaşamıştı. Özel hayatı ile ilgili sorulara hep yalnızım cevabı veren Avşar kızı bu kez kriterini açıkladı. Avşar Kızı’nın bir ilişkiden ... HÜLYA AVŞAR AŞKA KAPILARINI AÇTI!
Eylül 2015'te 11 yıllık eşi Kaya Çilingiroğlu’ndan boşanan Hülya Avşar, 2006-2010 arasında Sadettin Saran ile aşk yaşamıştı.
Özel hayatı ile ilgili sorulara hep yalnızım cevabı veren Avşar kızı bu kez kriterini açıkladı.
Avşar Kızı’nın bir ilişkiden beklentisi öncelikli olarak saygı ve huzur…
Genç sevgili istemediğini belerten hülya Avşar, öğrenmeyi ve gelişmeyi sevdiğini de açıklamalarına ekliyor.
Erkeğin zekası, kültür seviyesi Avşar Kızı için her şeyden önemliymiş.
Read more
HADİSE MURAT’I DA SİLDİ! Hadise’nin annesi Gülnihal Açıkgöz’ün intihar teşebbüsü, Açıkgöz kardeşler arasında büyük sorunların ortaya çıkmasına neden olmuştu. Konu Hadise cephesinde yankılanmaya devam ediyor… Menajerliğini yapan Hülya Açıkgöz ve imaj danışmalığını yapan ... HADİSE MURAT’I DA SİLDİ!
Hadise’nin annesi Gülnihal Açıkgöz’ün intihar teşebbüsü, Açıkgöz kardeşler arasında büyük sorunların ortaya çıkmasına neden olmuştu.
Konu Hadise cephesinde yankılanmaya devam ediyor…
Menajerliğini yapan Hülya Açıkgöz ve imaj danışmalığını yapan kardeşi Derya Açıkgöz’le tüm iş bağlantılarını bitiren popçu, ikiliyi instagramda da takipten çıkardı. Sosyal medyada yalnızca kardeşlerini takip eden Hadise, erkek kardeşi Murat Açıkgöz’ü de takibi bıraktı.
Kardeşlerine adeta savaş açan popçu, geçtiğimiz günlerde de ablasının kendisi üzerinden elde ettiği maddi kazancı almak için mahkemeye başvurmuştu.
Read more
HANDE ERÇEL'LE AFRA SARAÇOĞLU ARASINDA ROL REKABETİ! Yönetmen Hilal Saral, Ay Yapım için hazırladığı yeni dizisi için Hande Erçel ve Afra Saraçoğlu’yla görüşme halinde. Saral'ın Hande Erçel'i mi yoksa Afra Saraçoğlu'nu mu seçeceği merak konusu. ‘Aşk-ı Memnu’ ve ‘Kara Sevda’ gibi ... HANDE ERÇEL'LE AFRA SARAÇOĞLU ARASINDA ROL REKABETİ!
Yönetmen Hilal Saral, Ay Yapım için hazırladığı yeni dizisi için Hande Erçel ve Afra Saraçoğlu’yla görüşme halinde. Saral'ın Hande Erçel'i mi yoksa Afra Saraçoğlu'nu mu seçeceği merak konusu.
‘Aşk-ı Memnu’ ve ‘Kara Sevda’ gibi sevilen yapımların yönetmeni Hilal Saral, Ay Yapım’a yeni bir dizi çekmek için kolları sıvadı.
80’li yıllara damgasını vuran yabancı dizi ‘Şahin Tepesi’ni uyarlayacak olan yönetmen cast çalışmalarına hız verdi.
GÖRÜŞMELERE BAŞLADI
Dizinin başrol oyuncusu olarak Zerrin Tekindor’la anlaşan Saral, genç kadın oyuncular için de Hande Erçel ile Afra Saraçoğlu’yla görüşmelere başladı.
Saral görüşme neticesinde iki oyuncudan birine karar verecek. Diziyi Melek Gençoğlu ve ekibi kaleme alıyor.
HABERİN DEVAMI İÇİN PROFİLDEKİ LİNKİ TIKLAYINIZ...
Read more
FAHRİYE EVCEN AŞKA GELDİ! BURAK ÖZÇİVİT HANGİ SÜRPRİZ HABERİ DUYURDU? Fahriye Evcen’den Burak Özçivit’in yeni saç stiline aşk dolu yorum! Ünlü çift önceki gün Ferhan Şensoy ile Derya Baykal'ın kızı Müjgan Ferhan Şensoy, üç yıllık sevgilisi Cem Öğet’in düğününe katılan davetliler ... FAHRİYE EVCEN AŞKA GELDİ! BURAK ÖZÇİVİT HANGİ SÜRPRİZ HABERİ DUYURDU?
Fahriye Evcen’den Burak Özçivit’in yeni saç stiline aşk dolu yorum!
Ünlü çift önceki gün Ferhan Şensoy ile Derya Baykal'ın kızı Müjgan Ferhan Şensoy, üç yıllık sevgilisi Cem Öğet’in düğününe katılan davetliler arasındaydı. Düğün öncesi kameralara yansıyan çift oldukça keyifli görünüyordu. “Diriliş Ertuğrul”da Osman Gazi rolünde oynayacağı haberleri çıkan yakışıklı oyuncu, “anlaşma sağladık ama bununla ilgili zamanı gelince açıklama yapılacak, sürpriz” dedi.
Evcen ise, “doğru proje olduğunda” yeniden ekrana döneceğinin sinyalini verdi.
Sosyal medyada Özçivit’in uzun saç stili kimileri tarafından beğenilmedi, kimileri ise beğendi. Sosyal medya ikiye bölünmüş durumdayken “İsmail YK”ye benzetildiği şeklinde yorumlar aldığını ucankus.com’dan sizlere yazmıştık.
Ve bunlar hatırlatıldı magazinciler tarafından ünlü çifte….
HABERİN DEVAMI İÇİN PROFİLDEKİ LİNKE TIKLAYIN!
Read more
KIZ ÖĞRENCİ YURDUNDA PATLAMA! Balıkesir’de özel bir yükseköğrenim kız öğrenci yurdunun doğalgaz hattında patlama meydana geldi. Merkez Altıeylül ilçesi Kasaplar Mahallesi'ndeki Özel bir Yükseköğrenim Kız Öğrenci Yurdu'nun giriş kısmında tadilat çalışması yapılırken patlama ... KIZ ÖĞRENCİ YURDUNDA PATLAMA!
Balıkesir’de özel bir yükseköğrenim kız öğrenci yurdunun doğalgaz hattında patlama meydana geldi.
Merkez Altıeylül ilçesi Kasaplar Mahallesi'ndeki Özel bir Yükseköğrenim Kız Öğrenci Yurdu'nun giriş kısmında tadilat çalışması yapılırken patlama meydana geldi.
Kaynak çalışması yapıldığı sırada doğalgaz saatinin patlaması sonucu olayın yaşandığı belirtildi.
Mehmet Yıldız ve Salih Yıldız isimli çalışanlar patlama nedeniyle yaralandı. Olay yerine gelen 112 Acil Servis ekipleri, ilk müdahalelerinin ardından yaralıları ambulanslarla Balıkesir Şehir hastanesine kaldırdı.
Güvenlik güçleri patlamanın meydana geldiği yerde incelemelerini sürdürürken olayla ilgili soruşturma devam ediyor.
HABERİN DEVAMI İÇİN PROFİLDEKİ LİNKİ TIKLAYINIZ...
Read more
YENİ SEZONDA OLACAK MI? HATİCE ŞENDİL SEL VERDİ SIR VERMEDİ AMA MÜJDELİ HABERİ DUYURDU! Evli çift önceki gün Ferhan Şensoy ile Derta Baykal’ın kızı Müjgan Ferhan Şensoy ve Cem Öğet’in düğününe katıldı. Düğün öncesi çift objektiflere takılırken güzel oyuncuya yeni sezonda ekranda olup ... YENİ SEZONDA OLACAK MI? HATİCE ŞENDİL SEL VERDİ SIR VERMEDİ AMA MÜJDELİ HABERİ DUYURDU!
Evli çift önceki gün Ferhan Şensoy ile Derta Baykal’ın kızı Müjgan Ferhan Şensoy ve Cem Öğet’in düğününe katıldı. Düğün öncesi çift objektiflere takılırken güzel oyuncuya yeni sezonda ekranda olup olmayacağı soruldu. Şendil ise, “evet olacağım büyük ihtimal ama daha sonra konuşalım” şeklinde yanıtlayarak sevenlerini şimdiden meraklandırdı..
Read more
DEHA BİLİMLİER’DEN ŞAŞIRTAN İTİRAF! Deha Bilimlier arkadaşının doğum günü partisinde görüntülendi. “Sevgili Demet’le çok güzel bir proje yapmak istiyoruz, güzel bir sürpriz gelebilir.” Şeklinde konuşan şarkıcı sözlerine şu şekilde devam etti. “Papatya” isimli yeni şarkıma ... DEHA BİLİMLİER’DEN ŞAŞIRTAN İTİRAF!
Deha Bilimlier arkadaşının doğum günü partisinde görüntülendi.
“Sevgili Demet’le çok güzel bir proje yapmak istiyoruz, güzel bir sürpriz gelebilir.” Şeklinde konuşan şarkıcı sözlerine şu şekilde devam etti. “Papatya” isimli yeni şarkıma ilk defa kendi çocuklarımla klip çektim”
Eşiyle sahnede duygusal ve romantik anlar geçiren Bilimlier, “Eşimden korkuyorum. Evlilikte güven çok önemli. Biz de karşılıklı saygı var. Telefonum çalsın asla kurcalamaz.” Şeklinde konuştu.
HABERİN DEVAMI İÇİN PROFİLDEKİ LİNKİ TIKLAYINIZ...
Read more
Son dakika!.. UçanKuş özel haber!.. Göcek koylarında tekne yangını!.. Göcek’te az önce bir teknede yangın çıktı!.. Nedeni henüz bilinmeyen yangını gören diğer tüm tekneler botlarıyla yangın söndürme cihazlarıyla yanan tekneye ulaşmaya çalışıyorlar!.. Göcek koylarındaki Domuz ... Son dakika!.. UçanKuş özel haber!.. Göcek koylarında tekne yangını!..
Göcek’te az önce bir teknede yangın çıktı!.. Nedeni henüz bilinmeyen yangını gören diğer tüm tekneler botlarıyla yangın söndürme cihazlarıyla yanan tekneye ulaşmaya çalışıyorlar!.. Göcek koylarındaki Domuz Adası’nın önünde yanmaya devam eden tekneyi söndürme çabaları hala sürüyor!..
Read more
Gökhan Kaya ve Jülide Emre’nin sunduğu “Dizi Tamircisi” UçanKuş TV’de tüm heyecanıyla devam ediyor. Meleklerin Aşkı, 4N1K, Kalk Gidelim ve Elimi Bırakma’da neler yaşandı? Fragmanlar ve yeni bölümlerinde yaşananlar program sunucularının analizleriyle sizlerle... Sizler de yorumlarınızı ... Gökhan Kaya ve Jülide Emre’nin sunduğu “Dizi Tamircisi” UçanKuş TV’de tüm heyecanıyla devam ediyor.
Meleklerin Aşkı, 4N1K, Kalk Gidelim ve Elimi Bırakma’da neler yaşandı? Fragmanlar ve yeni bölümlerinde yaşananlar program sunucularının analizleriyle sizlerle...
Sizler de yorumlarınızı alt kısma bırakabilirsiniz!
Read more
İREM DERİCİ’DEN ŞAŞIRTAN İTİRAF! KÜÇÜKKEN CAMDAN ATLAMIŞ... Ünlü şarkıcı İrem Derici önceki gün İstanbul sahnesi öncesi şaşırtan açıklamalarda bulundu. İşte Derici'nin o röportajı! *Yeni şarkınız “Ben Tek Siz Hepiniz”de nasıl yorumlar alıyorsunuz? *Sahte hesaplardan bile ... İREM DERİCİ’DEN ŞAŞIRTAN İTİRAF! KÜÇÜKKEN CAMDAN ATLAMIŞ...
Ünlü şarkıcı İrem Derici önceki gün İstanbul sahnesi öncesi şaşırtan açıklamalarda bulundu. İşte Derici'nin o röportajı!
*Yeni şarkınız “Ben Tek Siz Hepiniz”de nasıl yorumlar alıyorsunuz?
*Sahte hesaplardan bile yapıyorlar. Sosyal medyada yorum yapanlara takılırsak bitmişiz. Artık şarkımdaki gibi takmıyorum, takmayacağım. Hacker’lara yola getiriyorum ben. Sahte hesaplardan tıkla şunu diye gönderiyorlar hadi lan oradan diyorum abla sen de cin çıktın diyorlar.
*Evlilik teklifi geliyor mu?
Yok onu ben ediyorum genelde. Edis’le aramızda geyik yapıyoruz, atışıyoruz arada
*10 günde aşık ederim demiştiniz
6 yıl oldu ben bu sektöre gireli, ben hayata 1987’de dünyaya troll olarak geldim. Mizah üstüne yaşayan insanım. Herkesi değil, kendi istediğimi aşık ediyorum. Aşk meşk yok şu an…
Okulda beni konuşsunlar diye camdan atlamışlığım var, ilgi manyağıyım...
RÖPORTAJIN TAMAMINI İZLEMEK İÇİN PROFİLDEKİ LİNKE TIKLAYIN!
Read more
BABASINA SİNİRLENDİ!.. CANLI YAYIN YAPIP İNTİHAR ETTİ!.. “YAŞAMAK YA DA ÖLMEK NE FARKEDER Kİ?” Hatay'da 25 yaşındaki genç kız, babası ile tartıştıktan sonra sosyal medyadan "Yaşamak ya da ölmek ne fark eder ki" diyerek yaptığı canlı yayından sonra 12 katlı binanın çatısından atlayarak ... BABASINA SİNİRLENDİ!.. CANLI YAYIN YAPIP İNTİHAR ETTİ!..
“YAŞAMAK YA DA ÖLMEK NE FARKEDER Kİ?”
Hatay'da 25 yaşındaki genç kız, babası ile tartıştıktan sonra sosyal medyadan "Yaşamak ya da ölmek ne fark eder ki" diyerek yaptığı canlı yayından sonra 12 katlı binanın çatısından atlayarak intihar etti
Hatay’da, 25 yaşındaki genç kız 12 katlı binanın çatısından atlayarak intihar etti.
Defne ilçesinde bir markette çalışan Çiğdem Sarıgül (25) iddiaya göre, iş yerinden geç çıkınca babası ile tartıştı. Tartışma üzerine babası, kızına tokat attı. Buna sinirlenen genç kız oturdukları 12 katlı binanın çatısına çıkarak kendini boşluğa bıraktı. Beton zemine çakılan Çiğdem Sarıgül olay yerinde hayatını kaybetti.
“Yaşamak ya da ölmek ne fark eder ki?”
Çiğdem Sarıgül'ün intihar etmeden önce sosyal medya hesabından...
HABERİN DEVAMI İÇİN PROFİLDEKİ LİNKE TIKLAYIN!
Read more
AYRILIK İDDİALARINA EL ELE YANIT! DEMET AKALIN OKAN KURT VE FATİH ÜREK SÜRPRİZİ! Demet Akalın eşi Okan Kurt ve Fatih Ürek bir mekan çıkışı görüntülendi. Demet Akalın ve Okan Kurt hakkında ortaya atılan “ayrılık” iddiaları ise bu görüntülerle bir kez daha yalanlanmış oldu. Çift el ele ... AYRILIK İDDİALARINA EL ELE YANIT! DEMET AKALIN OKAN KURT VE FATİH ÜREK SÜRPRİZİ!
Demet Akalın eşi Okan Kurt ve Fatih Ürek bir mekan çıkışı görüntülendi.
Demet Akalın ve Okan Kurt hakkında ortaya atılan “ayrılık” iddiaları ise bu görüntülerle bir kez daha yalanlanmış oldu. Çift el ele röportaj verirken kameralara yansıdı.
Yurt dışı turnesine çıkacaklarını belirten ünlü isimler “düet sürprizi” gelir mi? sorusuna ise “neden olmasın, niye düşünmedik biz bunu” şeklinde cevap verdiler. Ürek ise, “Demet Akalın’la kim düet yapmak istemez tabii ki” dedi.
Öte yandan Fatih Ürek programının yurt dışında da formatını almak istediklerini duyurdu.
RÖPORTAJIN TAMAMINI İZLEMEK İÇİN PROFİLDEKİ LİNKE TIKLAYIN!
Read more
BURDUR’DA SOKAK HAYVANLARINA KATLİAM! HAYVANSEVERLER AYAĞA KALKTI! Burdur/Yeşilova ilçesinde sokak hayvanları katledilince hayvanseverler ayağa kalktı: "Sesimizi duyun" Yeşilova’nın Niyazlar mahallesinde köpekler feci şekilde öldürülüyor. Kimisi suda boğularak kimisi ... BURDUR’DA SOKAK HAYVANLARINA KATLİAM! HAYVANSEVERLER AYAĞA KALKTI!
Burdur/Yeşilova ilçesinde sokak hayvanları katledilince hayvanseverler ayağa kalktı: "Sesimizi duyun"
Yeşilova’nın Niyazlar mahallesinde köpekler feci şekilde öldürülüyor. Kimisi suda boğularak kimisi kesilerek, kimisi de tüfekle vurularak…
İddiaya göre, müzik öğretmeni Mesut Çal hayvanların bakımını üstlendiği ve onlara baktığı içinse köylüler tarafından tehdit ediliyor.
Burdur’da yaşayan hayvansever vatandaşlar ise sokak hayvanlarının ölümünün artık durmasını ve barınabilecekleri, hastalık durumunda müdahale edebilecekleri bir yer olması için seslerini duyurmak istiyorlar...
Read more
RATİNGLER BELLİ OLDU! TOTAL VE AB GRUBU ÜSTTE... RATING ANALİZİ ALTTA; Eylülün ilk haftasını ...
Media Removed
RATİNGLER BELLİ OLDU! TOTAL VE AB GRUBU ÜSTTE... RATING ANALİZİ ALTTA; Eylülün ilk haftasını geride bıraktık… Dünün ratiglerine baktığımızda… Total grubunun ilk sırasında “Meleklerin Aşkı” dizisi var… Show TV’nin sevilen dizisi 4.31 Rating oranı ve 13.87 Share ile günü tamamlamış. ... RATİNGLER BELLİ OLDU! TOTAL VE AB GRUBU ÜSTTE... RATING ANALİZİ ALTTA;
Eylülün ilk haftasını geride bıraktık… Dünün ratiglerine baktığımızda…
Total grubunun ilk sırasında “Meleklerin Aşkı” dizisi var…
Show TV’nin sevilen dizisi 4.31 Rating oranı ve 13.87 Share ile günü tamamlamış. Total’de onu “Yaparsın Aşkım” programı takip ediyor…
Çiftlerin yarıştığı program 3.80 rating almış, izlenme oranı 11.77…
Diziler, haber programları, yarışmalar arasında yaşanan çekişme AB grubunda bayrağı haber programlarına bırakıyor…
Dün Bostancı’da düşen helikopter ve İdlib meselesi izleyiciyi ekrana kilitledi.
“Fox Ana Haber” totalde 3. Sırada yer alırken AB grubunda ilk sırada…
4.03 rating alan “Fox Ana Haber” AB’de günü lider tamamlamış. Aldığı Share ise 17.23…
AB grubunda “Yaparsın Aşkım” ikinci sırada… Ratıng 3.85, share 12.2…
Şahan Gökbakar filmi, “Celal Ve Ceren” izleyicinin oldukça hoşuna gitmiş olacak ki, tekrar tekrar yayınlansa da rating sıralamasına girmeyi başarıyor… “Celal İle Ceren” total’de 7. Sırada 2.74 rating, 8.50 shere almış. Ab grubunda ise 4. Sırada yer alan film 3.33 ratıng, 10,77 share ile günü bitirmiş.
Ve izlenme oranı en yüksek “Müge Anlı İle Tatlı Sert” İlk 100 sıralama içersinde Müge Anlı, tüm programların izlenme oranından fazla almış…
“Müge Anlı İle Tatlı Sert” total’de 2,42rating, 18,26 share ile AB’de ise 19,23 share ile günü bitirdi.
Read more
SEDA SAYAN, OĞULCAN’IN “OLAY” TAYTINI YORUMLADI! Seda Sayan önceki gün Etiler’de AVM çıkışı görüntülendi. Oğulcan Engin’in Burning Man festivalinde giydiği taytıyla ve tarzıyla gündemde yer alması konusunu ise şu şekilde yanıtladı. “Zaten kostümle anılan bir festival. Oğulcan’ın ... SEDA SAYAN, OĞULCAN’IN “OLAY” TAYTINI YORUMLADI!
Seda Sayan önceki gün Etiler’de AVM çıkışı görüntülendi.
Oğulcan Engin’in Burning Man festivalinde giydiği taytıyla ve tarzıyla gündemde yer alması konusunu ise şu şekilde yanıtladı. “Zaten kostümle anılan bir festival. Oğulcan’ın yaşıtı bütün gençler öyleler. Duruma uygun giyiniyorlar. Olabilir. Benim oğluma her şey yakışır.”
HABERİN DEVAMI İÇİN PROFİLDEKİ LİNKİ TIKLAYINIZ...
Read more
DEMET ÖZDEMİR "ERKENCİ KUŞ" SETİNDE COŞTU! Demet Özdemir “Erkenci Kuş” setinde ekibiyle birlikte eğlendiği görüntüleri sosyal medya hesabında paylaştı. “Erkenci Kuş” dizisinin Sanem’i Demet Özdemir’in geçtiğimiz günlerde eski dans videoları yayınlanmıştı. Demet Özdemir ... DEMET ÖZDEMİR "ERKENCİ KUŞ" SETİNDE COŞTU!
Demet Özdemir “Erkenci Kuş” setinde ekibiyle birlikte eğlendiği görüntüleri sosyal medya hesabında paylaştı.
“Erkenci Kuş” dizisinin Sanem’i Demet Özdemir’in geçtiğimiz günlerde eski dans videoları yayınlanmıştı.
Demet Özdemir “Erkenci Kuş” setinde eğlendikleri görüntüleri sosyal medya hesabından paylaştı. Çağatay Akman’ın şarkısı eşliğinde Özdemir set ekibiyle birlikte eğlendi.
HABERİN DEVAMI İÇİN PROFİLDEKİ LİNKİ TIKLAYINIZ...
Read more
BASKETBOL EFSANESİ İSMET BADEM HAYATINI KAYBETTİ! Basketbol dünyasının sevilen isimlerinden, bir nesle basketbolu sevdiren İsmet Badem hayatını kaybetti. İsmet Badem'in oğlu Burçin Badem Twitter hesabından yaptığı açıklamada, "Babam İsmet Badem'i yaklaşık 1 saat önce kaybettik. ... BASKETBOL EFSANESİ İSMET BADEM HAYATINI KAYBETTİ!
Basketbol dünyasının sevilen isimlerinden, bir nesle basketbolu sevdiren İsmet Badem hayatını kaybetti.
İsmet Badem'in oğlu Burçin Badem Twitter hesabından yaptığı açıklamada, "Babam İsmet Badem'i yaklaşık 1 saat önce kaybettik. Şu anda Çanakkale'ye gidiyorum. Ayrıntılı bilgilendirme yapacağız." dedi.
HABERİN DEVAMI İÇİN PROFİLDEKİ LİNKİ TIKLAYINIZ...
Read more
SON DAKİKA! BOSTANCI SAHİLİNDE HELİKOPTER DÜŞTÜ! Bostancı sahilinde dakikalar önce bir helikopter düştü. Helikopterin kontrolünün kaybedildiği ve denize düştüğü öğrenildi. Düşen helikopterin içinde 2 kişi kıyıdaki motorların yardımıyla kurtarıldı. 1 Kişinin helikopter hemen ... SON DAKİKA! BOSTANCI SAHİLİNDE HELİKOPTER DÜŞTÜ!
Bostancı sahilinde dakikalar önce bir helikopter düştü. Helikopterin kontrolünün kaybedildiği ve denize düştüğü öğrenildi.
Düşen helikopterin içinde 2 kişi kıyıdaki motorların yardımıyla kurtarıldı. 1 Kişinin helikopter hemen batmadan önce helikopterden çıkartıldığı öğrenildi.
Görgü şahitleri ise helikopterin alçak uçuş yaparken yıldırım çarpması sonucu düştüğünü iletti. Düşen helikopteri İsmet Özgür kullanıyordu.
HABERİN DEVAMI İÇİN PROFİLDEKİ LİNKİ TIKLAYINIZ...
Read more
TALAT BULUT’UN KIZI İLK KEZ KONUŞTU! “ÖYLE BİR ŞEY OLACAĞINA İNANMADIM ÇÜNKÜ...” “Yasak Elma” dizisinde Talat Bulut’un küçük kızı Lila olarak rol alan Ayşegül Çınar ilk kez konuştu. Koyu bir Teoman hayranı olan Çınar, Kilyos ‘taki “Milyon Beach Fest” e katıldı. Gündüz güneş ve denizin ... TALAT BULUT’UN KIZI İLK KEZ KONUŞTU! “ÖYLE BİR ŞEY OLACAĞINA İNANMADIM ÇÜNKÜ...”
“Yasak Elma” dizisinde Talat Bulut’un küçük kızı Lila olarak rol alan Ayşegül Çınar ilk kez konuştu.
Koyu bir Teoman hayranı olan Çınar, Kilyos ‘taki “Milyon Beach Fest” e katıldı.
Gündüz güneş ve denizin tadını çıkarıp, akşamda hayranı olduğu Teoman’ı dinledi ve muhabirimizin çok konuşulan Talat Bulut sorusuna cevap verdi:
Çınar; “Talat abiyi çok severim, benim ilk işim ve Talat Bulut, Şevval Sam gibi bu kadar usta isimlerle çalıştığım için çok şanslıyım. Talat abi dizide babam rolünde olduğu için, benim en çok Talat abiyle rolüm var ve set aralarında devamlı beraberiz. Biz de herkes gibi bu olayı gazeteden duyduk, çünkü tam son set günü olan bir konuymuş, sezon finaline girince biz bir daha sete gitmediğimiz için oradayken bir bilgimiz olmadı.
Ama ilk günden itibaren ben hiç inanmadım böyle bir olaya, Talat abiyle de devamlı yazıştık zaten, kendisine de sonuna kadar yanında olduğumu, asla inanmadığımı bildirdim. Öyle bir şey yapacağına inanmadım çünkü...”
HABERİN DEVAMI İÇİN PROFİLDEKİ LİNKE TIKLAYIN!
Read more
TARKAN’IN DAHA ÖNCE HİÇ YAYINLANMAMIŞ ŞARKISI ORTAYA ÇIKTI! BAKALIM BEĞENECEK MİSİNİZ?.. Megastar Tarkan’ın daha önce hiç yayınlanmamış şarkısı ortaya çıktı. Bir magazin programında ortaya çıkan görüntülerde Tarkan hiç yayınlanmayan şarkısını söylüyor. Ortaya çıkan görüntüler ... TARKAN’IN DAHA ÖNCE HİÇ YAYINLANMAMIŞ ŞARKISI ORTAYA ÇIKTI! BAKALIM BEĞENECEK MİSİNİZ?..
Megastar Tarkan’ın daha önce hiç yayınlanmamış şarkısı ortaya çıktı.
Bir magazin programında ortaya çıkan görüntülerde Tarkan hiç yayınlanmayan şarkısını söylüyor. Ortaya çıkan görüntüler ise “neden yayınlanmadı?” şeklinde sorulara neden oldu.
Read more
DİZİ TAMİRCİSİ BAŞLADI! Çocuklar Duymasın, Nefes Nefese ve Meleklerin Aşkı’nda neler yaşandı? Dizilerin son bölümlerinde yaşananlar ve merak edilenler şu anda “Dizi Tamircisi”nde! DİZİ TAMİRCİSİ BAŞLADI!
Çocuklar Duymasın, Nefes Nefese ve Meleklerin Aşkı’nda neler yaşandı?
Dizilerin son bölümlerinde yaşananlar ve merak edilenler şu anda “Dizi Tamircisi”nde!
AKILLARDAN ÇIKMAYAN YARIŞMA! SİZ HİÇ BU KADAR “HARF ALAN” GÖRDÜNÜZ MÜ? Ali İhsan Varol’un sunduğu “Kelime Oyunu” programında “Gelişigüzel” anlamına gelen soru sorulunca hem komik hem de düşündüren anlar ortaya çıktı. Peki,siz kaç harfte buldunuz? AKILLARDAN ÇIKMAYAN YARIŞMA! SİZ HİÇ BU KADAR “HARF ALAN” GÖRDÜNÜZ MÜ?
Ali İhsan Varol’un sunduğu “Kelime Oyunu” programında “Gelişigüzel” anlamına gelen soru sorulunca hem komik hem de düşündüren anlar ortaya çıktı.
Peki,siz kaç harfte buldunuz?
CEM YILMAZ’A TAZMİNAT ŞOKU! “METRODA DAYAK YİYORDUM, CEM YILMAZ İLE...” Prof. Dr. Orhan Kural, sosyal medya hesabında kendisi hakkında paylaşımda bulunan Cem Yılmaz'a 10 bin liralık manevi tazminat davası açtı. Avukatı İzzet Demir ile birlikte bugün İstanbul Adalet Sarayı'na gelen ... CEM YILMAZ’A TAZMİNAT ŞOKU! “METRODA DAYAK YİYORDUM, CEM YILMAZ İLE...”
Prof. Dr. Orhan Kural, sosyal medya hesabında kendisi hakkında paylaşımda bulunan Cem Yılmaz'a 10 bin liralık manevi tazminat davası açtı.
Avukatı İzzet Demir ile birlikte bugün İstanbul Adalet Sarayı'na gelen Prof. Dr. Orhan Kural, İstanbul 4. Asliye Hukuk Mahkemesi'ne dilekçe sunarak Cem Yılmaz hakkında manevi tazminat davası açtı.
Dava dilekçesinde, Cem Yılmaz'ın 2019 yılı Mart ayında Eventim Apollo-Londra'da bir sahne gösterisi organize ettiğini belirten Prof. Dr. Kural'ın Avukatı İzzet Demir, davalı Yılmaz'ın bu gösterisine 18 yaş sınırlaması getirildiğini belirtti.
Müvekkilinin Eventim Apollo'nun bu kararı üzerine sosyal medya hesabında, "İngiltere bu kişinin gençlik için nasıl tehlikeli olduğunu bizden önce anladı, bravo. Yıllardır anlamaya çalışıyorum" şeklinde yorum yaptığını, davalı Yılmaz'ın da buna karşılık sosyal medya hesabında, "Orhan Kural bey sizi sizin yönteminizle taciz etmek istemiyorum. Ama artık benimle ilgili bir terapi görmenizin zamanı geldiğini düşünüyorum" şeklinde paylaşımda bulunarak müvekkilini hedef aldığını savundu.
HABERİN DEVAMI İÇİN PROFİLDEKİ LİNKE TIKLAYIN!
Read more
TÜRKİYE’DE BİR İLK! YERLİ HELİKOPTERİN UÇUŞ DENEMELERİ YAPILDI! Türkiye’nin ilk yerli üretimi olan helikopteri T625 ilk uçuşunu sorunsuz bir şekilde tamamladı. Türkiye’nin ilk özgün helikopteri olacak T625 Genel Maksat Helikopter ilk uçuşunu yaptı. Savunma Sanayii Başkanı İsmail ... TÜRKİYE’DE BİR İLK! YERLİ HELİKOPTERİN UÇUŞ DENEMELERİ YAPILDI!
Türkiye’nin ilk yerli üretimi olan helikopteri T625 ilk uçuşunu sorunsuz bir şekilde tamamladı.
Türkiye’nin ilk özgün helikopteri olacak T625 Genel Maksat Helikopter ilk uçuşunu yaptı. Savunma Sanayii Başkanı İsmail Demir, "Tamamen milli kaynaklarla geliştirilen ilk helikopterimizin, ilk uçuşu vatana millete hayırlı olsun. Tüm emeği geçenlere sonsuz teşekkür ve tebrikler. Rabbimize hamdolsun" mesajı ile görüntüleri yayınladı.
En zorlu iklim ve coğrafyalarda dahi etkin bir şekilde faaliyet gösterebileceği belirtilen T625 Genel Maksat Helikopterin 2021 yılında seri üretime geçeceği öngörülüyor. Savunma Sanayii Başkanlığı koordinasyonunda Türk Havacılık Uzay Sanayii (TUSAŞ) tarafından yürütülen yerli helikopter 12 yolcu kapasiteli...
Read more
SABAH-MEVLÜT TEZEL, YALAN HABERE ADETA SAVAŞ AÇTI VE ÇOK SERT YAZDI: “BU KAÇINCI YALAN HABER!..” Sabah gazetesinin en önemli ve en çok okunan, özellikle de TV yazılarıyla gündemi belirleyen kalemlerinden Mevlüt Tezel, bugün Sabah gazetesinde “Murat Başoğlu’nun kanal basması” başlıklı ... SABAH-MEVLÜT TEZEL, YALAN HABERE ADETA SAVAŞ AÇTI VE ÇOK SERT YAZDI: “BU KAÇINCI YALAN HABER!..”
Sabah gazetesinin en önemli ve en çok okunan, özellikle de TV yazılarıyla gündemi belirleyen kalemlerinden Mevlüt Tezel, bugün Sabah gazetesinde “Murat Başoğlu’nun kanal basması” başlıklı ve Beyaz TV’deki programın yapımcısını, sunucularını çok ağır eleştiren bir yazı kaleme aldı. Tezel, “Olay yabancı çoban hikayesine döndü. “Başoğlu intihar etti” diye yalan söyleyecek kadar alçalan bir yapımcının, sunucunun…” diyerek konuyu bakın nasıl ele aldı!..
İşte bugün Sabah gazetesinde yayınlanan ve büyük ses getiren, çok konuşulan Mevlüt Tezel’in yazısı… Yorumsuz yayınlıyoruz:
“Murat Başoğlu’nun kanal basması…
Beyaz TV'de bu hafta Murat Başoğlu'nun intihar ettiği haberi yayınlanmıştı.
Bu haber ışık hızıyla internet sitelerine, TV kanalarına yayıldı. Ve sonunda haberin yalan olduğu ortaya çıktı. Önceki gün Murat Başoğlu'nun Beyaz TV kanalını bastığını, haberi yapan programın yapımcısı Bilal Özbilge'nin ağzının içine silah soktuğu iddia edildi. Ece Erken, canlı yayında Başoğlu'nun Beyaz TV'yi basarak, yapımcıyı yakaladığını ve hatta masaya üç kurşun koyarak, 'Bunlardan biri Ece'ye, biri Nihat'a, biri Bircan'a' dediğini iddia etti. Ece Erken yaşananları "Beni susturmayın" diye anlatırken, yapımcı Bilal Özbilge de programa bağlanarak, olayı teyit etti. Olay yalancı çoban hikayesine döndü!
"Başoğlu intihar etti" diye yalan söyleyecek kadar alçalan bir yapımcının, sunucunun şimdi de yalan söylemediği ne malum! Bu aşağılık yalan haberi yapan; bu yalanı da söyler!
Eğer bu kanal basma haberi doğruysa da lütfen kendinizi Murat Başoğlu'nun yerine koyun.
Başoğlu'nun daha önce yaşadıklarını iğrenç bulabilir, ondan nefret edebilirsiniz.
Ancak Başoğlu da hataları ve doğrularıyla bir insan. Başoğlu kadar hayatı ablukaya alınan, doğru haberlerin yanında birçok da yalan haber yapılan bir ünlü hatırlamıyorum. Türkiye'de manyak çok. Bugün biri çıkıp Başoğlu'nu vursa ne diyeceğiz? Bu, yapımcı Bilal Özbilge'nin kaçıncı yalan haberi? Programlarında yaşanan canlı yayın kavgaları o kadar çok ki...
Bilal Özbilge de şapkasını önüne koyup kendini sorgulamalı!”
Read more
EMRE AŞIK LİNÇ GİRİŞİMİNİ ANLATTI, HERKES ŞOKE OLDU! “ANNEMİ BABAMI ÖLDÜRDÜLER DİYE AĞLADI! EŞİM UÇAN TEKME ATARAK ARAYA GİRDİ...” Çanakkale'de feribot sırasında görevliler tarafından darp edilen Emre Aşık, basın açıklaması yaparak konuyla ilgili açıklama yaptı. Aşık, Valiliğin ... EMRE AŞIK LİNÇ GİRİŞİMİNİ ANLATTI, HERKES ŞOKE OLDU! “ANNEMİ BABAMI ÖLDÜRDÜLER DİYE AĞLADI! EŞİM UÇAN TEKME ATARAK ARAYA GİRDİ...”
Çanakkale'de feribot sırasında görevliler tarafından darp edilen Emre Aşık, basın açıklaması yaparak konuyla ilgili açıklama yaptı.
Aşık, Valiliğin davetlisi olarak Galatasaraylı eski futbolcuların yer aldığı dostluk maçı organizasyonuna katıldıklarını belirterek devamında şu sözleri kaydetti.
“Çanakkale’den ailemle yola çıktım, iskeleye kadar her şey normal. Sıraya girdik, Geztaş Genel Müdürü aradı dediler ki, “Vali bey sizi 17:00’te fotoğraf çekimi var ona bekliyor. Sizin öncelikli geçiş hakkınız var. Çok büyük bir kuyruk filan yok. Biz geçtik öne. Özel güvenlik görevlisi uslubü tamamen yerlerde…

Durumu izah ettik. “Benim öyle bir şeyden haberim yok. Burada ben ne dersem o olur. Emre Aşık maşık tanımam geçeceksin kardeşim dedi, arkada söylenenler var” dedi. “Kardeşim senin benimle bir garazin mi var?” diye olayı anlamaya çalışıyorum.

Çetesi yaklaşmaya başladı sorna. Eşime küfür etti bir tanesi, ben kaldıramam. Arabadan indim, “sen karıma mı söylüyorsun” dememe kalmadı sağdan soldan vurmaya başladılar. Kapandım bende abandım…
Sırtıma çıktılar sırtımda 10 15 kişi kafamdan sırtımdan neresi olursa tekmelemeye başladılar. Tespit edilen 7 kişi, 10 15 kişilik kalabalık bir grup…
“ANNEMİ BABAMI ÖLDÜRDÜLER”
Sonunda eşim uçan tekmeyle o ikisinin arasına girdi, siper etti kendini onu da dövmeye başladılar, eşimi de dövmeye başladılar. Büyük oğlum “annemi babamı öldürdüler” diye ağlamaya başlıyor.
Bir süre sonra polis geliyor. Ama çok enteresan bir şey olduk.
HABERİN DEVAMI VE AÇIKLAMALARIN TAMAMINI İZLEMEK İÇİN PROFİLDEKİ LİNKE TIKLAYIN!
Read more
CAN YAMAN TAKİPÇİSİNE AYAR VERDİ! Can Yaman, açtı ağzını yumdu gözünü. Can Yaman’dan kendisini bilmez takipçisine sert ayar. “Erkenci Kuş” dizisiyle reytingleri alt üst eden Can Yaman, hem oyunculuğu hem de yakışıklılığıyla gündemden düşmüyor. Yakışıklı oyuncu Can Yaman, sosyal ... CAN YAMAN TAKİPÇİSİNE AYAR VERDİ!
Can Yaman, açtı ağzını yumdu gözünü. Can Yaman’dan kendisini bilmez takipçisine sert ayar. “Erkenci Kuş” dizisiyle reytingleri alt üst eden Can Yaman, hem oyunculuğu hem de yakışıklılığıyla gündemden düşmüyor.
Yakışıklı oyuncu Can Yaman, sosyal medya hesabından kendisine hakaret eden hayranını deşifre ederek ateş püskürdü.
Can Yaman, bir takipçisinin saçma yorumlarına karşı, “Can sıkıntısından sağa sola küfretmeyin, küfrederken avukatlık ofisimin olduğunu unutmayın. Kendiniz için iyi bir şeyler yaptın. Sevmediğiniz insanları takipte etmeyin. Ayrıca laf sokmakta da hiç iyi değilsiniz, bence yormayın kendinizi. Sevgiliyle kalın.” diyerek ayar verdi.
Read more
HANDE ERÇEL’DEN HASTA ANNESİ İÇİN DUYGUSAL PAYLAŞIM! Hande Erçel’in annesi Aylin Erçel, geçtiğimiz hafta hastaneye kaldırılmıştı. Apar topar hastaneye kaldırılan Aylin Erçel’in hastalığının ne olduğu tüm tetkiklere rağmen bulunamamıştı. Hande Erçel, bugün bir süredir gözetim ... HANDE ERÇEL’DEN HASTA ANNESİ İÇİN DUYGUSAL PAYLAŞIM!
Hande Erçel’in annesi Aylin Erçel, geçtiğimiz hafta hastaneye kaldırılmıştı. Apar topar hastaneye kaldırılan Aylin Erçel’in hastalığının ne olduğu tüm tetkiklere rağmen bulunamamıştı.
Hande Erçel, bugün bir süredir gözetim altına tutulan annesinin ziyaretine gitti. Hande Erçel, annesiyle el ele tutuşurken çektiği fotoğrafı sosyal medya hesabından yayınladı.
Hande Erçel, paylaştığı fotoğrafın altına “Canim annem. Evrende her şeyin bir döngü olduğunu, sevginin, iyiliğin verdikçe çoğaldığını ve katlanıp seni bulduğunu, en zor sınavlarımızda bile yürekten şükretmeyi bana sen öğrettin. Senin gözlerindeki yasam sevincini gördükçe her şeyi göğüsleyebilirim ve kalbimdeki inanç tahmin bile edemeyeceğim bir güçle beni ayakta tutuyor. Sen dünyanın en güzel en güçlü kadınısın. Biz, ablam, babam sen ve ben, hep birlikte birçok şeyin üstesinden geldik yine geleceğiz. Ne kadar güzel bir aileye sahibim her zaman farkındaydım da su geçirdiğimiz zor günlerde daha da çok şükrediyorum. Çok güzel insanlar biriktirmişim beni gerçekten bilen tanıyan dışında hiç görmemiş ama sevgisini hiç esirgememiş olanlarla hislerimi paylaşmak istedim. Desteğiniz, duanız, hassasiyetiniz benim için çok kıymetli.” notunu düştü.
Read more

Loading...