Zamirasaf Instagram Photos and Videos

Loading...


zamirasaf Asaf Zamir @zamirasaf mentions
Followers: 4,710
Following: 504
Total Comments: 0
Total Likes: 0

תיכף נשוב, שבת שלום <span class="emoji emoji1f618"></span>
Media Removed
תיכף נשוב, שבת שלום תיכף נשוב,
שבת שלום 😘
Loading...
מפגש בוקר עם חניכי תכנית צוערים לשלטון המקומי בחינוך הבלתי פורמלי
Media Removed
מפגש בוקר עם חניכי תכנית צוערים לשלטון המקומי בחינוך הבלתי פורמלי מפגש בוקר עם חניכי תכנית צוערים לשלטון המקומי בחינוך הבלתי פורמלי
Winter is coming
Media Removed
Winter is coming Winter is coming
הערב! @rutyklein
Media Removed
הערב! @rutyklein הערב!
@rutyklein
אירחתי לפגישה את מיץ׳ לנדריו, ראש עיריית ניו אורלינס היוצא. הניו יורק טיימס ציין אותו כמועמד פוטנציאלי ...
Media Removed
אירחתי לפגישה את מיץ׳ לנדריו, ראש עיריית ניו אורלינס היוצא. הניו יורק טיימס ציין אותו כמועמד פוטנציאלי להתמודדות לנשיאות מטעם המפלגה הדמוקרטית ואחרי שעה וחצי איתו אני בהחלט מבין למה. שלא לדבר על כך שהוא הפסיד פעמיים בבחירות לראשות העיר לפני שנבחר, אז אני כבר אוהב אותו. וולקאם טו תל אביב מיץ׳ אירחתי לפגישה את מיץ׳ לנדריו, ראש עיריית ניו אורלינס היוצא. הניו יורק טיימס ציין אותו כמועמד פוטנציאלי להתמודדות לנשיאות מטעם המפלגה הדמוקרטית ואחרי שעה וחצי איתו אני בהחלט מבין למה. שלא לדבר על כך שהוא הפסיד פעמיים בבחירות לראשות העיר לפני שנבחר, אז אני כבר אוהב אותו. וולקאם טו תל אביב מיץ׳
Love of my life
Media Removed
Love of my life Love of my life
Loading...
היום היה רשמית יומי האחרון בתפקיד סגן ראש העיריה ומחזיק תיק החינוך. עשר שנים שאני סגן ראש העיריה וחמש ...
Media Removed
היום היה רשמית יומי האחרון בתפקיד סגן ראש העיריה ומחזיק תיק החינוך. עשר שנים שאני סגן ראש העיריה וחמש שנים אחראי על מערכת החינוך העירונית ואני מודה על כל דקה בתקופה הזאת שבה החזקתי בזכות האדירה לשרת את תושבי העיר. אינני יודע מה טומן העתיד אבל בחרתי להגיע ביומי האחרון בתפקיד לבית ספר א.ד. גורדון, ... היום היה רשמית יומי האחרון בתפקיד סגן ראש העיריה ומחזיק תיק החינוך. עשר שנים שאני סגן ראש העיריה וחמש שנים אחראי על מערכת החינוך העירונית ואני מודה על כל דקה בתקופה הזאת שבה החזקתי בזכות האדירה לשרת את תושבי העיר.
אינני יודע מה טומן העתיד אבל בחרתי להגיע ביומי האחרון בתפקיד לבית ספר א.ד. גורדון, בית הספר בו למדתי. כשהייתי בכתה ז' קראה המנהלת להוריי לשיחה ואמרה להם ״הבן שלכם חושב שהוא מנהל את בית הספר. תגידו לו שהוא לא. כשיהיה גדול תהיה לו ההזדמנות לעשות מה שהוא רוצה אבל עכשיו שיהיה תלמיד, כמו כולם.״
עשרים ושתיים שנים לאחר מכן, קיבלתי מכתב מהמנהלת הנוכחית של אותו בית הספר, בסיום שנתה הראשונה לתפקיד, שבו היא הודתה לי על עזרתי, שסייעה בידיה לצלוח את כניסתה לתפקיד. זו היתה מבחינתי סגירת מעגל מרגשת לאותה השיחה בכתה ז׳. אני מאמין שאין חשוב מחינוך. מדובר בכלי האפקטיבי ביותר שיש לנו לתיקון חברתי אמיתי ולעיצוב פני דור העתיד של החברה שלנו. אלו היו חמש שנים משמעותיות למערכת החינוך העירונית ואני גאה שזכיתי להשפיע עליה. פעלתי לייצר תקשורת אמיתית עם הורי העיר, קידמנו תכניות חדשניות לצמצום פערים חברתיים ויצירת שיוויון הזדמנויות בחינוך, תכניות ומסגרות לעידוד החיים המשותפים בין חילונים לדתיים, יהודים וערבים, חינוך ממלכתי וחינוך מיוחד וניהלנו שינויים פדגוגיים פורצי דרך בבתי ספר רבים בעיר. כל אלו התאפשרו בזכות שיתוף פעולה גדול לו זכיתי ממינהל החינוך העירוני ומצוותי החינוך בעיר ולכל אלו אני אומר היום תודה גדולה.
יש לנו מערכת חינוך עירונית טובה מאד ומינהל חינוך עירוני משובח וגם בעתיד אעמוד לרשותם בכל דרך בה אוכל לעזור ולקדם אותם עבור ילדי העיר.
תודה. פשוט תודה.
Read more
מפגש עם מכינת תבור
Media Removed
מפגש עם מכינת תבור מפגש עם מכינת תבור
Loading...
ושוב איתכם, ישיבת עבודה נוספת של סיעת רוב העיר החדשה!
Media Removed
ושוב איתכם, ישיבת עבודה נוספת של סיעת רוב העיר החדשה! ושוב איתכם, ישיבת עבודה נוספת של סיעת רוב העיר החדשה!
ישיבה לילית של סיעת רוב העיר החדשה!
Media Removed
ישיבה לילית של סיעת רוב העיר החדשה! ישיבה לילית של סיעת רוב העיר החדשה!
חזרה חלקית לשגרה
Media Removed
חזרה חלקית לשגרה חזרה חלקית לשגרה
לקראת ראש השנה הבא עלינו לטובה אנחנו נכנסים לחמישה ימי חופש. כולנו אוהבים חופש. ובכל זאת, יש נושא ...
Media Removed
לקראת ראש השנה הבא עלינו לטובה אנחנו נכנסים לחמישה ימי חופש. כולנו אוהבים חופש. ובכל זאת, יש נושא אחד שמעיב על החופש בעיני והוא העובדה שאנחנו שוב נכנסים לחמישה ימים שאין בהם בכלל תחבורה ציבורית. זה אומר שכל מי שאין לו רכב- קשישים שכבר לא נוהגים, נוער, אנשים שלא רוצים להחזיק רכב, אנשים שלא יכולים ... לקראת ראש השנה הבא עלינו לטובה אנחנו נכנסים לחמישה ימי חופש.
כולנו אוהבים חופש. ובכל זאת, יש נושא אחד שמעיב על החופש בעיני והוא העובדה שאנחנו שוב נכנסים לחמישה ימים שאין בהם בכלל תחבורה ציבורית.
זה אומר שכל מי שאין לו רכב- קשישים שכבר לא נוהגים, נוער, אנשים שלא רוצים להחזיק רכב, אנשים שלא יכולים להחזיק רכב, ותייירים- כל אלו יהיו עכשיו מושבתים.
תחבורה ציבורית ביום המנוחה ובחג קיימים ופועלים בכל העולם בתדירות נמוכה, כזו שלא מפריעה לשקט המתבקש בימי המנוחה אבל גם לא פוגעת בזכות הכלכך בסיסית של האדם לתנועה.
תל אביב יפו היא אחת הערים הטובות בעולם, עם התחבורה הציבורית הכי גרועה בעולם. אני לא יכול לחשוב על נושא אחד בעיר שהתקדם פחות בעשורים האחרונים. כתוצאה מכך שהתחבורה הציבורית, שגם ככה גרועה, לא פועלת בכמעט שליש מימות השנה, התלות בלהחזיק רכב פרטי גם בתוך העיר היא קיצונית. זו תוצאה גרועה מבחינה חברתית וסביבתית כאחד.
אם כן, השלב הראשון בהפחתת התלות ברכב בתל אביב יפו חייב להיות הפעלת של תחבורה ציבורית בסופי שבוע. קידום התחבורה הציבורית באופן כללי ויצירת תשתית של שבילי אופניים שלא על המדרכה חשובים גם כן. אבל בכל הנוגע לתחבורה ציבורית בשבת מדובר בסופו של דבר בלקבל החלטה ולעמוד מאחוריה.
על אף שמדובר בנושא שנמצא בתחום האחריות של משרד התחבורה אני מאמין שעיריית תל אביב יפו צריכה ויכולה לייצר מציאות יש מאין ולקבוע עובדות בשטח בהתאם לתפיסת עולמה המטרופולינית. אחד הדברים הראשונים שאעשה כראש העירייה הבא של תל אביב יפו יהיה להפעיל שאטל עירוני בסופי שבוע וחגים שיסיע בחינם את תושבי העיר למחוז חפצם.
זה רק עניין של החלטה, והגיע הזמן שבתל אביב יפו תהיה תחבורה ציבורית בכל ימות השנה.
Read more
Loading...
1995- תמונת מחזור אחרונה בבית חינוך א.ד. גורדון. 2018- פותח שנת לימודים חמישית כמחזיק תיק החינוך, ...
Media Removed
1995- תמונת מחזור אחרונה בבית חינוך א.ד. גורדון. 2018- פותח שנת לימודים חמישית כמחזיק תיק החינוך, מבקר בא.ד. גורדון ונזכר בחוויות הילדות שלי. אני יודע שרבים מאיתנו מסתכלים אחורה בגעגוע לדברים שהיו פעם, אבל ביקרתי הבוקר ב-11 מוסדות חינוך בעיר ואני יכול לומר לכם שהיום טוב יותר. אני רואה את ... 1995- תמונת מחזור אחרונה בבית חינוך א.ד. גורדון.
2018- פותח שנת לימודים חמישית כמחזיק תיק החינוך, מבקר בא.ד. גורדון ונזכר בחוויות הילדות שלי.
אני יודע שרבים מאיתנו מסתכלים אחורה בגעגוע לדברים שהיו פעם, אבל ביקרתי הבוקר ב-11 מוסדות חינוך בעיר ואני יכול לומר לכם שהיום טוב יותר. אני רואה את המאמץ המושקע על ידי הצוותים המקצועיים. אני רואה את העבודה המטורפת שעשו עובדי מינהל החינוך בכדי להעמיד מערכת מתפקדת בפתיחת השנה.
אני יודע מה רמת המוטיבציה, הפתיחות המחשבתית והרצון לשנות ולהוביל את המערכת למקום שבו היא צריכה להיות. אני בעיקר מרגיש שיש לנו היום מערכת שברובה מנסה מאד להיות מצוינת ובלי רצון שכזה אין בכלל טעם לנסות ולשפר. אז אני אופטימי. מערכת החינוך של תל אביב יפו טובה יותר היום. ורק התחלנו.
שנה טובה!!!!
Read more
לא יכולתי לבקש משהו מרגש יותר ליום ההולדת, מהכותרת הזו בראיון בחדשות אחרי חמש שנים של עבודה אינטנסיבית ...
Media Removed
לא יכולתי לבקש משהו מרגש יותר ליום ההולדת, מהכותרת הזו בראיון בחדשות אחרי חמש שנים של עבודה אינטנסיבית בעירייה, בניסיון אמיתי לשפר את מערכת החינוך שלנו. בזכות כלכך הרבה אנשים ונשים מדהימים שזכיתי לעבוד איתם במינהל החינוך העירוני הסיפוק ביום כזה, ערב פתיחת שנת הלימודים החמישית שלי כמחזיק ... לא יכולתי לבקש משהו מרגש יותר ליום ההולדת, מהכותרת הזו בראיון בחדשות אחרי חמש שנים של עבודה אינטנסיבית בעירייה, בניסיון אמיתי לשפר את מערכת החינוך שלנו. בזכות כלכך הרבה אנשים ונשים מדהימים שזכיתי לעבוד איתם במינהל החינוך העירוני הסיפוק ביום כזה, ערב פתיחת שנת הלימודים החמישית שלי כמחזיק תיק החינוך, הוא עצום.
אני מבטיח לעבוד הכי קשה שאפשר בכדי להטמיע שינויים דומים בכלל המערכות העירוניות, שכלכך דורשות ריענון והתחדשות.
יחד איתכם עד הנצחון ב30.10
תודה על הברכות ❤️
Read more
אני זוכר שבכיתה ז' מנהלת בית הספר קראה להורים שלי לשיחה ואמרה להם ״הילד שלכם חושב שהוא מנהל את בית הספר. ...
Media Removed
אני זוכר שבכיתה ז' מנהלת בית הספר קראה להורים שלי לשיחה ואמרה להם ״הילד שלכם חושב שהוא מנהל את בית הספר. תסבירו לו שהוא רק תלמיד פה, ושיום אחד כשיהיה גדול אולי הוא ינהל.״ 24 שנים אחר כך, לפני שנה בערך, באותו הבית ספר, קיבלתי מכתב מהמנהלת החדשה שהודתה לי על הליווי בשנתה הראשונה ושכאחראי על החינוך, ... אני זוכר שבכיתה ז' מנהלת בית הספר קראה להורים שלי לשיחה ואמרה להם ״הילד שלכם חושב שהוא מנהל את בית הספר. תסבירו לו שהוא רק תלמיד פה, ושיום אחד כשיהיה גדול אולי הוא ינהל.״ 24 שנים אחר כך, לפני שנה בערך, באותו הבית ספר, קיבלתי מכתב מהמנהלת החדשה שהודתה לי על הליווי בשנתה הראשונה ושכאחראי על החינוך, סייעתי רבות להצלחתה.
כשהייתי בכתה ט', בשביל להיכנס חינם לאוסישקין, סידרו לי להיות הסטטיסטיקאי של צעד וחצי ברדיו. ישבתי וספרתי אסיסטים לעמוס פרישמן ונקודות לחיים זלוטיקמן.
19 שנים אחר כך, לאחר שהבטחנו להקים אולם חדש להפועל אם ניבחר למועצת העיר, זכיתי להיות בין אלו שחנכו את האולם המובטח בדרייב אין, יחד עם חברי אלון סולר.

הייתי חניך ומדריך בתנועת הצופים וכבר עשור שאני אחראי על תנועות הנוער בעירייה.

אני זוכר שלמדתי נהיגה והמורה שלי אבי הדביק לי את הכינוי בומבה צור. וכמה שרציתי לנהוג ברחבי העיר. עשרים שנים אחר כך וכל מה שבא לי שהוא שתהיה לי האפשרות להתנייד בעיר בלי רכב.

עבדתי באינסוף עבודות ביניהן. בתי קפה, גלידריות ומסעדות וכבר עשור שאני מציל עסקים קטנים מפני סגירה בגלל בירוקרטיה אטומה.

אני זוכר שאכלתי בתור ילד באיציק ורותי, ואני עדיין אוכל באיציק ורותי. זה לא מתאים פה לוגית, אבל כמה טעים שם ואוו.

החיים מזמנים לנו מדי פעם את האפשרות לסגור מעגל וכמו שאתם רואים פה למעלה, האמת שסגרתי מעגלים רבים. אבל אין מעגל גדול יותר מזה שנסגר היום, אחרי עשור כסגן ראש העיריה, כשאני משתף אתכם במצע הבחירות שלי לראשות העיר, שמופיע בתוך האתר שאנחנו משיקים היום. עשר שנים של עבודה עירונית, 38 שנים של חוויות חיים, ואפשרות אחת לחלום על איך העיר שלנו תיראה בראשותי כשאקבל את ההזדמנות להנהיג אותה ב30.10. קריאה מהנה
www.rovhair.co.il
Read more
Loading...
מאז תחילת הקמפיין יש למאיה ולי מנהג חדש. אנחנו משאירים את האייפונים בבית ויורדים לשתות משהו. זה זמן ...
Media Removed
מאז תחילת הקמפיין יש למאיה ולי מנהג חדש. אנחנו משאירים את האייפונים בבית ויורדים לשתות משהו. זה זמן האיכות הכי טוב שהיה לנו אי פעם, כי אני לא פוזל לכיוון ההודעה שהגיעה או לא הגיעה ומאיה לא יכולה להתעסק בסטורי (: זה עצוב שרק ככה אנחנו יכולים באמת באמת לדבר לעומק אבל זה המצב והגיע הזמן שנכיר בו וננסה ... מאז תחילת הקמפיין יש למאיה ולי מנהג חדש. אנחנו משאירים את האייפונים בבית ויורדים לשתות משהו. זה זמן האיכות הכי טוב שהיה לנו אי פעם, כי אני לא פוזל לכיוון ההודעה שהגיעה או לא הגיעה ומאיה לא יכולה להתעסק בסטורי (: זה עצוב שרק ככה אנחנו יכולים באמת באמת לדבר לעומק אבל זה המצב והגיע הזמן שנכיר בו וננסה לעשות משהו לגביו.
אז שנת הלימודים החדשה תיפתח במהלך מקיף שיזמנו בגני הילדים ובבתי־הספר, שהמטרה המרכזית שלו היא הפחתת השימוש בטלפונים הסלולריים במוסדות החינוך בעיר.
זה חלק ממהלך רחב יותר שבו נאתגר לראשונה את התלות שכולנו פיתחנו בסלולריים שלנו.
אני מאמין שלעיריית תל אביב יפו תפקיד מרכזי בהובלת יוזמות חדשניות במדינה ואין לי ספק שבעקבותינו עוד רשויות יצטרפו למהלך.
הגיע הזמן שנוביל ככה בכל תחומי החיים.
בקיצור, זה לא פשוט לנתק את הילדים מהפורטנייט, אבל הגיע הזמן.
Read more
החזון שלי הוא של עירייה פרואקטיבית. כזו שלוקחת דברים שהם באחריות המדינה ולא מטופלים, ועושה בעצמה ...
Media Removed
החזון שלי הוא של עירייה פרואקטיבית. כזו שלוקחת דברים שהם באחריות המדינה ולא מטופלים, ועושה בעצמה בכדי להוביל שינוי אמיתי בעיר. הובלתי השנה החלטה ראשונה כזו, והבאתי את העירייה להגדיל את אחריותה על הגיל הרך, אחרי שבמשך שנים העירייה התעלמה בטענה שזה באחריות המדינה. והנה הבוקר, חזון הופך למציאות ... החזון שלי הוא של עירייה פרואקטיבית. כזו שלוקחת דברים שהם באחריות המדינה ולא מטופלים, ועושה בעצמה בכדי להוביל שינוי אמיתי בעיר.
הובלתי השנה החלטה ראשונה כזו, והבאתי את העירייה להגדיל את אחריותה על הגיל הרך, אחרי שבמשך שנים העירייה התעלמה בטענה שזה באחריות המדינה. והנה הבוקר, חזון הופך למציאות ואנחנו מקיימים סדנת החייאה חינמית ראשונה מסוגה לצוותים של גנים פרטיים בעיר, בכדי להגביר את הבטיחות בגן. זהו רק צעד ראשון, אבל דוגמא מצוינת לדברים שאפשר לעשות כשמוכנים לקחת אחריות על נושאים לאומיים שמוזנחים באופן שיטתי. אני אקח את האחריות הזאת עליי כראש העיר גם ביתר תחומי החיים בעיר.
Read more
קבלו את החברה החדשה בציפורלה! אתמול בערב, אחרי חודשים של הכנות, מאיה עלתה על הבמה כחברה החדשה באנסמבל ...
Media Removed
קבלו את החברה החדשה בציפורלה! אתמול בערב, אחרי חודשים של הכנות, מאיה עלתה על הבמה כחברה החדשה באנסמבל ציפורלה המוכשרים והמעולים!התפוצצתי מגאווה זכיתי קבלו את החברה החדשה בציפורלה!
אתמול בערב, אחרי חודשים של הכנות, מאיה עלתה על הבמה כחברה החדשה באנסמבל ציפורלה המוכשרים והמעולים!התפוצצתי מגאווה
זכיתי ❤️
Loading...
ערב טוב תל אביב יפו. הגיע הזמן. אני אהיה ראש העירייה שישמר את הרמה, אבל ישיב אליה את הרוח. את האופי התל אביבי הייחודי, ויחד נהפוך אותה לעיר הטובה בעולם. ערב טוב תל אביב יפו. הגיע הזמן.
אני אהיה ראש העירייה שישמר את הרמה, אבל ישיב אליה את הרוח. את האופי התל אביבי הייחודי, ויחד נהפוך אותה לעיר הטובה בעולם.
לפני מספר שנים פנו אליי קבוצת נערים, יזמים טכנולוגים צעירים מאד, והעלו בפניי בעיה שהיתה להם, שבגלל ...
Media Removed
לפני מספר שנים פנו אליי קבוצת נערים, יזמים טכנולוגים צעירים מאד, והעלו בפניי בעיה שהיתה להם, שבגלל גילם הצעיר אין להם מקום מסודר לפעול וליצור בו ושהמקומות אליהם הם נאלצים להגיע בכדי לשמר את הקהילה הגדולה והחשובה שהקימו, הם מקומות עסקיים שבדרך כלל מחפשים תמורה. העלנו יחד את הרעיון להקים בתל ... לפני מספר שנים פנו אליי קבוצת נערים, יזמים טכנולוגים צעירים מאד, והעלו בפניי בעיה שהיתה להם, שבגלל גילם הצעיר אין להם מקום מסודר לפעול וליצור בו ושהמקומות אליהם הם נאלצים להגיע בכדי לשמר את הקהילה הגדולה והחשובה שהקימו, הם מקומות עסקיים שבדרך כלל מחפשים תמורה. העלנו יחד את הרעיון להקים בתל אביב יפו מרחב יצירה ויזמות טכנולוגית לנוער. כזה שתאפשר להם לעשות בו כביתם. כזה שיאפשר לדור הבא של ההיי טק להתפתח בקצב שלו בדברים שאנשים בגילנו כבר לא מבינים בהם. ושיהיה פתוח לנוער מכל המדינה. אז בחרנו באיזור שרונה, שיהיה קרוב לרכבת, והקמנו השנה את ״שרונהאב״. והיום הגיעו לבקר אותי במשרד המחזור השני של תכנית האקסלרטור של שרונהאב וכפי שחלמנו היו שם בני נוער מכל הארץ.
והמעודד במיוחד היה שכמחצית הקבוצה הייתה נשית, דבר שעוד לא רואים ממנו מספיק בעולם הטק. בקיצור, כיף של פגישה.
Read more
אגיע הערב לכיכר רבין. אני תומך בתיקון כל אי שיוויון, תמיד, ולכן אתייצב בגאווה. ההפגנה הערב מדגישה ...
Media Removed
אגיע הערב לכיכר רבין. אני תומך בתיקון כל אי שיוויון, תמיד, ולכן אתייצב בגאווה. ההפגנה הערב מדגישה את הבעייתיות המובנית בלחוקק בשנת 2018 חוקים שמבצעים הבחנות בין אזרחים ישראלים ופוגעים בערך המקודש של השוויון. אני קורא הערב להעניק שיוויון זכויות לעדה הדרוזית, אבל זה לא אומר שאני מקבל את העובדה ... אגיע הערב לכיכר רבין.
אני תומך בתיקון כל אי שיוויון, תמיד, ולכן אתייצב בגאווה. ההפגנה הערב מדגישה את הבעייתיות המובנית בלחוקק בשנת 2018 חוקים שמבצעים הבחנות בין אזרחים ישראלים ופוגעים בערך המקודש של השוויון.
אני קורא הערב להעניק שיוויון זכויות לעדה הדרוזית, אבל זה לא אומר שאני מקבל את העובדה שיתר הדתות נשארו בחוץ.
מדינת ישראל היא מדינת הלאום של העם היהודי, איש אינו מפקפק בכך. אבל המאבק התרבותי האמיתי שמתנהל כאן בשנים האחרונות הוא הנסיון להפוך את מדינת היהודים, כפי שקרא לה הרצל, למדינה היהודית. זו לכאורה הבחנה דקה אבל בבסיסה עומד הקושי שחייבים לפתור אחת ולתמיד:
מדינת היהודים היא קודם כל מדינה, מודרנית, דמוקרטית, ששייכת קודם כל ליהודים - אבל יש בה מקום שווה לעוד אנשים, לאזרחים לא יהודים.
בעוד שמדינה יהודית, זו מדינה שנשלטת על ידי הדת היהודית, מדינה שסופה להיות מדינת הלכה בה אין מקום שווה לאזרחים בני דת אחרת.
לנצח ניאלץ להכריע בקונפליקטים העולים מהיותה של מדינת ישראל יהודית ודמוקרטית. אך אני מרגיש שבשנים האחרונות, בתקופה בה הפילוג השבטי במדינת ישראל מחריף והיכולת של הקבוצת המרכיבות אותה לחיות יחד פוחתת - זו העת לחוקק חוקים שיחזקו את הצד הדמוקרטי של המשוואה, לא את הצד הדתי. שירחיבו את ההגדרה של מיהו ישראלי ולא יצמצמו אותה.
כמי שגאה לגור התל אביב יפו, ולהיות חלק מהנהגת העיר העברית הראשונה, שבה הוכרזה מדינת ישראל ושמהווה היום מגדלור לשוויון ולליברליות, אני כואב את הפגיעה המיותרת במיעוטים האחרים שגרים פה.
יש לכולנו מאבק על עתיד משותף טוב יותר. עלינו לקדם חוקים שמייצרים שיוויון, לא חוקים המרחיקים אותו.
Read more
שלום כתה א! אירוע עירוני של מינהל החינוך, הופעה של סטטיק ובן אל ושל סטפן לילדים העולים לכתה א והוריהם ...
Media Removed
שלום כתה א! אירוע עירוני של מינהל החינוך, הופעה של סטטיק ובן אל ושל סטפן לילדים העולים לכתה א והוריהם בהיכל מנורה מבטחים. העליה לכתה א מלווה בחששות וזו הדרך שלנו לקבל את התלמידים והתלמידות בחיבוק גדול ולאחל להם הצלחה. התחלה של מסורת נפלאה (: שלום כתה א!
אירוע עירוני של מינהל החינוך, הופעה של סטטיק ובן אל ושל סטפן לילדים העולים לכתה א והוריהם בהיכל מנורה מבטחים. העליה לכתה א מלווה בחששות וזו הדרך שלנו לקבל את התלמידים והתלמידות בחיבוק גדול ולאחל להם הצלחה.
התחלה של מסורת נפלאה (:
מזל טוב שמש <span class="emoji emoji2764"></span>️ תמשיכי להאיר כל חדר שאת נכנסת אליו. אין דברים כמוך ואני אומר את זה גם בתור הבן זוג שלך ...
Media Removed
מזל טוב שמש ️ תמשיכי להאיר כל חדר שאת נכנסת אליו. אין דברים כמוך ואני אומר את זה גם בתור הבן זוג שלך וגם בתור הצלם שלך. מזל טוב שמש ❤️
תמשיכי להאיר כל חדר שאת נכנסת אליו.
אין דברים כמוך ואני אומר את זה גם בתור הבן זוג שלך וגם בתור הצלם שלך.
עכשיו דממה. הצל מגיע לבתי הספר בעיר. שמח לבשר שאישרנו הבוקר בועדה המקומית לתכנון ובניה הצללות מעל ...
Media Removed
עכשיו דממה. הצל מגיע לבתי הספר בעיר. שמח לבשר שאישרנו הבוקר בועדה המקומית לתכנון ובניה הצללות מעל מגשרי הספורט בבתי הספר דרויאנוב בפלורנטין וארנון ברחוב מוזיר. זהו שלב ראשון מתוך כוונה להצליל את כלל מגרשי הספורט בבתי הספר בעיר. זו החלטה חשובה, הצללות המגרשים יאפשרו לתלמידות ולתלמידים ... עכשיו דממה. הצל מגיע לבתי הספר בעיר.
שמח לבשר שאישרנו הבוקר בועדה המקומית לתכנון ובניה הצללות מעל מגשרי הספורט בבתי הספר דרויאנוב בפלורנטין וארנון ברחוב מוזיר. זהו שלב ראשון מתוך כוונה להצליל את כלל מגרשי הספורט בבתי הספר בעיר.
זו החלטה חשובה, הצללות המגרשים יאפשרו לתלמידות ולתלמידים ליהנות מהשימוש בהם בכל ימות השנה בלי להסתכן בחשיפה מיותרת לשמש
Read more
2018 וכיכר רבין מלאה בדרישה לדבר הכי חשוב שיש לנו כבני אדם- שיוויון. זה מעורר תקווה אמיתית וזה קורה ...
Media Removed
2018 וכיכר רבין מלאה בדרישה לדבר הכי חשוב שיש לנו כבני אדם- שיוויון. זה מעורר תקווה אמיתית וזה קורה בתל אביב יפו, מגדלור של פתיחות ואהבה, שמופצת ממנה לכל עבר. איזה לילה 2018 וכיכר רבין מלאה בדרישה לדבר הכי חשוב שיש לנו כבני אדם- שיוויון. זה מעורר תקווה אמיתית וזה קורה בתל אביב יפו, מגדלור של פתיחות ואהבה, שמופצת ממנה לכל עבר. איזה לילה
חוסר שיוויון שכזה אי אפשר כבר להסביר ב-2018. ההירתמות האזרחית מעוררת תקווה. ההירתמות של הקהילה ...
Media Removed
חוסר שיוויון שכזה אי אפשר כבר להסביר ב-2018. ההירתמות האזרחית מעוררת תקווה. ההירתמות של הקהילה העסקית היא פורצת דרך. הוכחנו כבר שלחץ ציבורי מתמשך יכול לעשות שינוי אמיתי אז קדימה לשביתה של יום א! #מתעורריםעלהחייםשלנו חוסר שיוויון שכזה אי אפשר כבר להסביר ב-2018.
ההירתמות האזרחית מעוררת תקווה.
ההירתמות של הקהילה העסקית היא פורצת דרך.
הוכחנו כבר שלחץ ציבורי מתמשך יכול לעשות שינוי אמיתי אז קדימה לשביתה של יום א!
#מתעורריםעלהחייםשלנו
זה המאבק של כולנו, של השכנים שלנו, של המשפחה שלנו, של הקולגות שלנו השותפים לדירה, מי שמתאמן איתנו ...
Media Removed
זה המאבק של כולנו, של השכנים שלנו, של המשפחה שלנו, של הקולגות שלנו השותפים לדירה, מי שמתאמן איתנו בחדר כושר, זוג האמהות או זוג האבות שמביאים את הילדים בבוקר לגן של הילדים שלנו, זו הטרנסג׳נדרית שהותקפה או הטנסג׳נדר שהופלה בראיון עבודה. ואנחנו לא יכולים לעמוד מנגד, אנחנו בתקופה כזו של מאבקים ... זה המאבק של כולנו, של השכנים שלנו, של המשפחה שלנו, של הקולגות שלנו השותפים לדירה, מי שמתאמן איתנו בחדר כושר, זוג האמהות או זוג האבות שמביאים את הילדים בבוקר לגן של הילדים שלנו, זו הטרנסג׳נדרית שהותקפה או הטנסג׳נדר שהופלה בראיון עבודה.

ואנחנו לא יכולים לעמוד מנגד, אנחנו בתקופה כזו של מאבקים על כל כך הרבה דברים שקרובים לליבנו וכל כך חיוניים לחיים שלנו במדינה יהודית ודמוקרטית, אין לנו את הפריווילגיה לעמוד מנגד.

היום תתקיים צעדה מחאה של הקהילה הלהט״בית, בשעה 19:00 מכיכר רבין, צעדנו וחגגנו עם הקהילה במצעד הגאווה, נצעד ונתמוך גם במחאה.

ביום ראשון תתקיים שביתת מחאה, אני קורא לכולם להצטרף ולשבות, אסור לנו לעמוד מנגד.

המאבק הוא לא רק על פונדקאות, המאבק הוא על הכרה ושיווין, לטרנסים, לביסקסואליים, ללסביות ולהומואים.
זה הזמן להפגין סולדיריות.
@yanivwaizman
#שיוויוןזהלכולנו
Read more
חברות וחברים יקרים, החלטתי להתמודד בבחירות הקרובות בכדי להיות ראש העירייה הבא של תל אביב יפו. ההחלטה ...
Media Removed
חברות וחברים יקרים, החלטתי להתמודד בבחירות הקרובות בכדי להיות ראש העירייה הבא של תל אביב יפו. ההחלטה הזו לא באה לי בקלות. בעיקר כי אני מכיר בגודל התפקיד ועוצמת האחריות המוטלת על כתפי מי שיוביל את העיר האהובה שלנו אל עתיד טוב יותר. כזה שימצה את מלוא הפוטנציאל שלה ויהפוך אותה למובילה עולמית ... חברות וחברים יקרים,
החלטתי להתמודד בבחירות הקרובות בכדי להיות ראש העירייה הבא של תל אביב יפו.
ההחלטה הזו לא באה לי בקלות.
בעיקר כי אני מכיר בגודל התפקיד ועוצמת האחריות המוטלת על כתפי מי שיוביל את העיר האהובה שלנו אל עתיד טוב יותר. כזה שימצה את מלוא הפוטנציאל שלה ויהפוך אותה למובילה עולמית בניהול עירוני. כזה שאיכות החיים של התושבים החיים בה, תהיה הטובה ביותר שניתן לספק.
גדלתי בעיר הזאת. למעשה, אני דור רביעי בה. סבא רבא שלי היה מפקד המשטרה של מאיר דיזינגוף. אני נושם אותה, חולם עליה בלילות ומכיר אותה כמו את כף ידי.
בעשר השנים האחרונות, כיו״ר תנועת רוב העיר, אני משמש כסגן ראש העירייה וממלא מקומו. מחזיק תיק החינוך, אחראי על תחום קהילה ונוער, מ״מ יו״ר הועדה המקומית לתכנון ובניה ועוד תפקידים רבים שבמסגרתם קידמתי, יחד עם חבריי לתנועה, שינויים רבים ששיפרו בצורה אמיתית את החיים כאן. יותר טוב לחיות בתל אביב יפו היום משהיה לפני עשור וזה הרבה בזכות פועלנו.
ועדיין, יכול להיות הרבה הרבה יותר טוב.
לאחר עשור בעירייה, עם חזון אמיתי של איך העיר שלנו יכולה להיות, אני מבקש מכם את הזכות לנסות ולהגשים את החזון הזה.
אני רוצה שתל אביב יפו תהיה העיר שהכי טוב לגדל בה ילדים.
אני רוצה שתהיה לה את מערכת החינוך הטובה ביותר שניתן לייצר. מלידה ועד לסיום התיכון.
אני רוצה לקדם תכנון עירוני שיאפשר לאוכלוסיות מגוונות ככל הניתן להמשיך לגור בעיר.
אני רוצה שזו תהיה העיר שהכי קל לפתוח ולנהל בה עסקים קטנים.
אני רוצה להפוך אותה לעיר שמקדשת את
הולכי הרגל, רוכבי האופניים ומשתמשי התחבורה הציבורית על פני משתמשי הרכב הפרטי. ואני רוצה לייצר בשביל זה מערכת תשתיתית שתיתן ביטוי אמיתי להעדפה הזו. 7 ימים בשבוע.
אני רוצה לשמור על הוייב של העיר הזו ולדאוג שלמרות שהיא מתברגנת היא עדיין תקיים מרחב אורבני חי ובועט. כזה שמאפשר לסקייטרים להמשיך להחליק ברחבי העיר, לגולשים להמשיך לגלוש בים, לאמני רחוב להמשיך ולהשתמש במרחב הציבורי כפלטפורמה ליצור עליה.
ויותר מכל חשוב לי לשמור על העיר שלנו מכל משמר ולהבטיח שהיא תמיד תעמוד על ערכיה כמרכז הליברלי והחופשי של ישראל. עיר שמקדשת את ערכי החופש והשוויון ושמקדמת מדיניות של שיוויון הזדמנויות וצמצום פערים.
אחרי עשר שנים בתפקיד, אותו אני ממלא באהבה גדולה, אני מרגיש שאני מבין היטב את צרכי העיר האמיתיים של התושבים והתושבות ומסוגל להוביל אותנו לשם, בצורה הטובה ביותר מבין כלל המועמדים.

תל אביב יפו היא אחת הערים הטובות בעולם, והיא יכולה להיות הכי טובה מכולן. והיא תהיה. ממש בקרוב. אני
Read more
רגע לפני הצלילה לתוך תקופת בחירות משוגעת, מנוחה אחרונה, לצבור כוחות ולשאוב השראה מהעיר השניה האהובה ...
Media Removed
רגע לפני הצלילה לתוך תקופת בחירות משוגעת, מנוחה אחרונה, לצבור כוחות ולשאוב השראה מהעיר השניה האהובה עליי בעולם. אולי השלישית בעצם, אחרי אילת (: רגע לפני הצלילה לתוך תקופת בחירות משוגעת, מנוחה אחרונה, לצבור כוחות ולשאוב השראה מהעיר השניה האהובה עליי בעולם. אולי השלישית בעצם, אחרי אילת (:
בית המשפט הכריע בניגוד לעמדת העירייה ואירוע משיח בכיכר יתקיים הערב בהפרדה בין גברים לנשים. התראיינתי ...
Media Removed
בית המשפט הכריע בניגוד לעמדת העירייה ואירוע משיח בכיכר יתקיים הערב בהפרדה בין גברים לנשים. התראיינתי הבוקר ברדיו בנושא ובדיעבד נשמעתי מהוסס. ניסיתי לחשוב כל היום למה כשהקו שהוביל אותי הוא שזה מורכב. קל תמיד לפתור דברים ב״זה מורכב״. הפולמוס סביב הנושא מתקיים כבר כמה ימים וככלל אני לא אוהב ... בית המשפט הכריע בניגוד לעמדת העירייה ואירוע משיח בכיכר יתקיים הערב בהפרדה בין גברים לנשים. התראיינתי הבוקר ברדיו בנושא ובדיעבד נשמעתי מהוסס. ניסיתי לחשוב כל היום למה כשהקו שהוביל אותי הוא שזה מורכב. קל תמיד לפתור דברים ב״זה מורכב״.
הפולמוס סביב הנושא מתקיים כבר כמה ימים וככלל אני לא אוהב להיות בצד הכופה. אני רוצה לחשוב על עצמי כליברל, וככזה אני אמור להכיל את השונה ולאפשר לו לחיות על פי אמונתו. משהו דרמטי באמת צריך לקרות בכדי למנוע מאנשים, בהחלטת עירייה, את בקשתם לקיים אירוע במרחב הציבורי על פי אמונתם ואני, כחילוני עם תודעת רוב, התרגלתי להיות בצד המוותר. כאילו לוותר מתוך עוצמה ולצאת בכך נאור יאפשר לי לקבל את עצמי יותר טוב. פחות מלחמות, יותר אהבה.
אבל, וזה אבל גדול, תפיסת העולם המנחה אותי לאט לאט נהיית נחלתם של מיעוט, ובמאבק התרבותי שמתנהל במדינת ישראל יש צד אחד שמקדם את תפיסתו לאט לאט ובצורה יעילה, וצד אחד שמוותר. אנחנו תמיד בצד המוותר. זה יורד לנו יותר קל בגרון.
יש מקומות שבהם אסור לנו להקל על עצמנו ואסור שלא תהיה לנו עמדה ברורה ומוצהרת. הפרדה מגדרית היא אפליה מגדרית. וכל ניסיון לשוות לה מעמד חברתי וערכי אחר הוא נסיון להתכחש למוטיבציה המקורית שמאחורי ההפרדה ולמשמעות הציבורית, החברתית והחינוכית אשר נוצרת כאשר מסכימים לה.
אז גם אם לא נעים לנו לשמוע את זה, גם אם זה גורם לנו להרגיש לרגע, שלא בצדק, פחות ליברלים, יש מקומות שבהם חייבים להעביר את הקו. אסור לנו לקבל הפרדה מגדרית כדבר ליגיטימי.
Read more
אני רוצה להתחיל מהשורה האחרונה. כפי שהבטחתי שנעשה, ואחרי עבודת מטה אינטנסיבית בשיתוף גורמי העירייה ...
Media Removed
אני רוצה להתחיל מהשורה האחרונה. כפי שהבטחתי שנעשה, ואחרי עבודת מטה אינטנסיבית בשיתוף גורמי העירייה וצוות אמהות נפלאות בראשותה של ענת דייגי בורג, אני שמח להכריז שקיבלנו החלטה רשמית היום לקחת אחריות ולהעמיק את מעורבות העירייה בכלים העומדים לרשותנו את תחום החינוך מגילאי לידה עד שלוש בדגש על ... אני רוצה להתחיל מהשורה האחרונה. כפי שהבטחתי שנעשה, ואחרי עבודת מטה אינטנסיבית בשיתוף גורמי העירייה וצוות אמהות נפלאות בראשותה של ענת דייגי בורג, אני שמח להכריז שקיבלנו החלטה רשמית היום לקחת אחריות ולהעמיק את מעורבות העירייה בכלים העומדים לרשותנו את תחום החינוך מגילאי לידה עד שלוש בדגש על גנים פרטיים ומעונות יום.
בראש ובראשונה, תחום הגיל הרך יעבור בעירייה מאחריות מינהל השירותים החברתיים למינהל החינוך וכך נוכל לייצר רצף טיפולי וחינוכי בגילאי לידה עד 6. זהו מהלך שבעיני מדינת ישראל היתה צריכה להוביל ולצערי למרות תמיכת כלל הגורמים המקצועיים נמנעה מלעשות עד היום. לפחות אצלנו, בעירייה, זה יהיה כך. אני רוצה בעניין הזה גם להודות לסגנית ראש העירייה מהרטה ברוך רון שהנושא נמצא תחת אחריותה בחמש השנים האחרונות והביעה הסכמתה להעברת התחום אל החינוך.
בנוסף, היות שאין בסמכותה על פי חוקי המדינה לכפות פיקוח, תייצר העירייה תו תקן עירוני וולנטרי לגנים פרטיים, שבכדי לקבלו הגנים יעברו הדרכות שונות שישפרו את בטיחות הגן ויתרמו גם להכשרה המקצועית של הגננות ובתמורה ינתן לגנים ליווי בירוקרטי ורגולטורי שיקל על קיום הגן.
בנוסף, נגביר את הבנייה של מעונות יום נוספים ברחבי העיר על מנת שיותר משפחות זכאיות יוכלו ליהנות מהם.
הטראגדיה הנוראית במסגרתה נהרגה יסמין וינטה ז״ל ואירועי האלימות האחרונים בגנים ברחבי הארץ, העלו לסדר היום את הנושא ברמה שאסור לנו להתעלם ממנה. הורים בכל רחבי הארץ מפגינים כבר שבועות אל מול משרדי הממשלה בדרישה לפתרון ועד שזה יגיע, אני מאמין שלעירייה יכולה להיות השפעה גדולה בנושא. אני הבטחתי שנהפוך את תל אביב יפו לעיר שהכי טוב לגדל בה ילדים וזהו צעד משמעותי בכיוון. יחד עם זאת, חשוב לזכור שעד שמדינת ישראל לא תחוקק חוק פיקוח, הכלים שעומדים לרשות העירייה הם וולנטרים בלבד ולכן ההחלטה בנויה כפי שתיארתי.
העיר שלנו נהנית בשנים האחרונות מפריחה חסרת תקדים של משפחות צעירות שבוחרות לגדל בה את ילדיהם והתיקון בעבודה העירונית, כדי לייצר מציאות שמותאמת למצב החדש, עובר דרך ההחלטה החשובה שהתקבלה היום שכאמור הבשילה לאחר עבודה רבה.
התמונה המצורפת היא מישיבת סטטוס שקיימנו עם קבוצת האמהות המובילה את התהליך ועם צמרת העירייה כבר לפני חודש, כחלק מסיים עבודת המטה בת השנה שהתקיימה בנושא.
בימים הקרובים נפרסם תכנית כוללת ומפורטת ובינתים, בהצלחה לכולנו.
Read more
כמעט מאה אירועים שונים התקיימו אתמול בבניין העירייה במסגרת אירוע ״גמאני בגן עירוני״. התוכנייה ...
Media Removed
כמעט מאה אירועים שונים התקיימו אתמול בבניין העירייה במסגרת אירוע ״גמאני בגן עירוני״. התוכנייה מוצבת מאחוריי (: והיה מדהים. האתגר של לייצר שורת אירועים עירוניים שמותאמים לשכבת האוכלוסיה העצומה בעיר של הורים לילדים קטנים, אחרי שנים בהם לא התקיימו אירועים כאלו זה אתגר מרתק ומהנה. ורק התחלנו. בשבוע ... כמעט מאה אירועים שונים התקיימו אתמול בבניין העירייה במסגרת אירוע ״גמאני בגן עירוני״. התוכנייה מוצבת מאחוריי (: והיה מדהים. האתגר של לייצר שורת אירועים עירוניים שמותאמים לשכבת האוכלוסיה העצומה בעיר של הורים לילדים קטנים, אחרי שנים בהם לא התקיימו אירועים כאלו זה אתגר מרתק ומהנה. ורק התחלנו.
בשבוע הבא, בשבת אחר הצהריים, מסיבת רחוב להורים וילדים בפעם השניה בריבת כיכר גבעון. קלאבינג מתחת לשמיים. 16:00. מי שלא היה בפעם הקודמת- אל תחמיצו!
אגב, אני יודע שהאירועים הללו הם רק חלק קטן מהשינויים שצריכים לעבור על העירייה בכדי להפוך את העיר להכי טובה לגדל בה ילדים בכל הארץ. גם בשאר אנחנו מתקדמים. צעד צעד, אנחנו בדרך הנכונה!
Read more
מחר בצהריים בבניין העירייה, אירוע סיום שנה ענק לגני הילדים! מתאים לילדים בגילאי 3-8. עשרות מופעים, ...
Media Removed
מחר בצהריים בבניין העירייה, אירוע סיום שנה ענק לגני הילדים! מתאים לילדים בגילאי 3-8. עשרות מופעים, הצגות, מיצגים, הפעלות והרצאות בכל רחבי הבניין בכל הקומות. אירוע חינוך אמיתי להורים ולילדים. כניסה חינם ולא מותנית ברישום. נתראה מחר!!! מחר בצהריים בבניין העירייה, אירוע סיום שנה ענק לגני הילדים! מתאים לילדים בגילאי 3-8. עשרות מופעים, הצגות, מיצגים, הפעלות והרצאות בכל רחבי הבניין בכל הקומות. אירוע חינוך אמיתי להורים ולילדים. כניסה חינם ולא מותנית ברישום. נתראה מחר!!!
רגע שריגש אותי היום במסדרונות העירייה. הבת של גלילה, מזכירת מועצת העיר, חזרה בהפתעה מטיול בחו״ל ...
Media Removed
רגע שריגש אותי היום במסדרונות העירייה. הבת של גלילה, מזכירת מועצת העיר, חזרה בהפתעה מטיול בחו״ל אחרי חצי שנה, והפתיעה אותה במשרדה. עברתי שם במקרה ולא יכולתי שלא לצלם את הרגע המרגש הזה בין אם לבתה. וגם- בא לי להיות בן 20 שוב. רגע שריגש אותי היום במסדרונות העירייה. הבת של גלילה, מזכירת מועצת העיר, חזרה בהפתעה מטיול בחו״ל אחרי חצי שנה, והפתיעה אותה במשרדה. עברתי שם במקרה ולא יכולתי שלא לצלם את הרגע המרגש הזה בין אם לבתה. וגם- בא לי להיות בן 20 שוב.
כמה סמלי זה ששחר חוגג יומולדת יום אחרי סיום אירועי הגאווה אותם הוא מתאם מטעם העירייה כבר שנה חמישית. ...
Media Removed
כמה סמלי זה ששחר חוגג יומולדת יום אחרי סיום אירועי הגאווה אותם הוא מתאם מטעם העירייה כבר שנה חמישית. כמה סמלי זה ששחר , שמשמש כבר שנים כעוזר שלי, שעושה 650 ימי מילואים בשנה ואוכל לפעמים מנות קרב בבית מתוך הרגל, שבשאר הזמן שלו עובד בעירייה שזו שליחות ציבורית בפני עצמה, שאין מי שמכיר אותו ולא מאוהב ... כמה סמלי זה ששחר חוגג יומולדת יום אחרי סיום אירועי הגאווה אותם הוא מתאם מטעם העירייה כבר שנה חמישית. כמה סמלי זה ששחר , שמשמש כבר שנים כעוזר שלי, שעושה 650 ימי מילואים בשנה ואוכל לפעמים מנות קרב בבית מתוך הרגל, שבשאר הזמן שלו עובד בעירייה שזו שליחות ציבורית בפני עצמה, שאין מי שמכיר אותו ולא מאוהב בו, שאין מי שיכול לעבוד במסגרת מרובת כלכך הרבה מורכבויות ובצורה נטולת אגו ורגישה יכול לתמרן בין כולם לשביעות רצון של כל המעורבים ולגרום לדברים הכי רגישים לקרות כמו ששחר יכול.
כמה סמלי זה שאני הייתי צריך לחתן אותו ואת בן זוגו גבריאל, כי מדינת ישראל, שכה נהנית להשתמש בשירותיו שמה עליו פס אחד גדול כשזה מגיע ללהשוות את זכויותיו לזכויותי.
מדינה חשוכה ומרגיזה שמתפקדת בזכות אנשים מוארים וחזקים כמו שחר.
תודה לך על מי שאתה
שאפו על אירועי הגאווה השנה
מזל טוב ❤️
Read more
לפני כמעט שנה הלכה לעולמה איריס מור, שניהלה את אגף התרבות בעירייה והיתה אדם נפלא שחסרה לנו מאד. היום ...
Media Removed
לפני כמעט שנה הלכה לעולמה איריס מור, שניהלה את אגף התרבות בעירייה והיתה אדם נפלא שחסרה לנו מאד. היום אני שמח לבשר על בחירתו של מחליפה, מעתה- מנהל אגף התרבות החדש בעיריית תל אביב יפו, ואיש מיוחד באופן כללי, גיורא יהלום! העיר הרוויחה, אני יכול לומר בוודאות שאיריס היתה מברכת על הבחירה ונאחל לו כולנו ... לפני כמעט שנה הלכה לעולמה איריס מור, שניהלה את אגף התרבות בעירייה והיתה אדם נפלא שחסרה לנו מאד. היום אני שמח לבשר על בחירתו של מחליפה, מעתה- מנהל אגף התרבות החדש בעיריית תל אביב יפו, ואיש מיוחד באופן כללי, גיורא יהלום!
העיר הרוויחה, אני יכול לומר בוודאות שאיריס היתה מברכת על הבחירה ונאחל לו כולנו הצלחה גדולה ❤️
Read more
מתלבטים בין נס עלית לטייסטרס צ׳ויס? תוהים אם נטול הוא באמת בלי קפאין? זה קצת מטעה, אבל האירוע שנקיים ...
Media Removed
מתלבטים בין נס עלית לטייסטרס צ׳ויס? תוהים אם נטול הוא באמת בלי קפאין? זה קצת מטעה, אבל האירוע שנקיים הערב הוא לא בשבילכם. לעומת זאת, אם בא לכם לדבר קצת על חינוך, אני שמח להזמין אתכם לאירוע ״חינוך על קפה״ שאנחנו מקיימים הערב ברחבי העיר. שיחות והרצאות עם דמויות משפיעות ומרתקות מעולם החינוך. הכניסה ... מתלבטים בין נס עלית לטייסטרס צ׳ויס? תוהים אם נטול הוא באמת בלי קפאין? זה קצת מטעה, אבל האירוע שנקיים הערב הוא לא בשבילכם.
לעומת זאת, אם בא לכם לדבר קצת על חינוך, אני שמח להזמין אתכם לאירוע ״חינוך על קפה״ שאנחנו מקיימים הערב ברחבי העיר. שיחות והרצאות עם דמויות משפיעות ומרתקות מעולם החינוך. הכניסה חופשית ואם החינוך בליבכם אין לי ספק שתמצאו ברשימה המצורפת מפגש שיעניין אתכם במיוחד. נתראה!
Read more
יש לכם עד 18:00 להגיע למגלשת מים הסופר ארוכה והיסטרית שהרימה העירייה בירידה מגן העצמאות לים!
Media Removed
יש לכם עד 18:00 להגיע למגלשת מים הסופר ארוכה והיסטרית שהרימה העירייה בירידה מגן העצמאות לים! יש לכם עד 18:00 להגיע למגלשת מים הסופר ארוכה והיסטרית שהרימה העירייה בירידה מגן העצמאות לים!
כמה אנחנו מתקדמים? באמת אולי הכי בעולם. פתחתי הבוקר את כנס החינוך הגאה השני!! של העיר תל אביב יפו, ...
Media Removed
כמה אנחנו מתקדמים? באמת אולי הכי בעולם. פתחתי הבוקר את כנס החינוך הגאה השני!! של העיר תל אביב יפו, שהפגיש מורות, מדריכי נוער, מנהלי ארגונים ומוסדות ופסכילוגים חינוכיים ליום שלם של העמקה בתהליכים חינוכיים העוסקים בנוער להט״בי. לפני כמעט עשר שנים יצרנו תקן לפסיכולוג חינוכי בעירייה שתפקידו ... כמה אנחנו מתקדמים? באמת אולי הכי בעולם.
פתחתי הבוקר את כנס החינוך הגאה השני!! של העיר תל אביב יפו, שהפגיש מורות, מדריכי נוער, מנהלי ארגונים ומוסדות ופסכילוגים חינוכיים ליום שלם של העמקה בתהליכים חינוכיים העוסקים בנוער להט״בי.

לפני כמעט עשר שנים יצרנו תקן לפסיכולוג חינוכי בעירייה שתפקידו היה לטפל בתחום הלהטבי בתוך מערכת החינוך. כלומר להכין את בתי הספר, את
המורים, את ההורים ואת התלמידים לכך שיש ילדים בכתה עם שתי אמהות. זה היה בזמנו פורץ דרך.
לאחר מכן היינו שותפים להקמה של הגרעין הגאה הראשון. בני נוער להט״בים שהצטרפו לגרעין נחל שפרק המשימה שלו הוא לשמש בתפקידים חינוכיים בבתי ספר ומרכזים קהילתיים.
השנה פרסמתי כאן את השינוי בגני הילדים בעיר שבמסגרתה בחרו בגן אבא ואבא מקבלי השבת ויש כמובן עוד שינויים וחידושים רבים שהובלנו בנושא בעשור האחרון.

והכנס שמתקיים היום כבר בפעם השניה מוכיח שהאנשים שעוסקים במלאכה החשובה הזאת לא מורידים את הרגל מהגז.
יש המון תלמידים להט״בים והורים להט״בים בעיר שלנו ומערכת החינוך שלנו עושה צעדים מהותיים להיות המתקדמת ביותר שאפשר עבורם.
בוקר ממש טוב.
Read more
יש הרבה ערים בעולם שיכולות למלא בספונטניות כיכרות. אבל רק תל אביב יכולה לעשות את זה ב-3 בלילה, בלי ...
Media Removed
יש הרבה ערים בעולם שיכולות למלא בספונטניות כיכרות. אבל רק תל אביב יכולה לעשות את זה ב-3 בלילה, בלי אירוע, בלי הודעה מוקדמת, וביום שעובדים למחרת. תל אביב הם עיר שתמיד תמיד מוכנה לחגיגה. וזאת הסיבה שאני אוהב אותה כלכך. איזה לילה מעולה. צילום: @guyprives יש הרבה ערים בעולם שיכולות למלא בספונטניות כיכרות. אבל רק תל אביב יכולה לעשות את זה ב-3 בלילה, בלי אירוע, בלי הודעה מוקדמת, וביום שעובדים למחרת. תל אביב הם עיר שתמיד תמיד מוכנה לחגיגה. וזאת הסיבה שאני אוהב אותה כלכך. איזה לילה מעולה.
צילום: @guyprives
התמונות שלכם אתמול מהג׳ירו דיגדגו לי בלב. שנים שאנחנו חולמים ופועלים בכדי שהקהל הרחב יחגוג את אירועי ...
Media Removed
התמונות שלכם אתמול מהג׳ירו דיגדגו לי בלב. שנים שאנחנו חולמים ופועלים בכדי שהקהל הרחב יחגוג את אירועי הספורט העממיים בעיר בכזו התרגשות ועם וייב כלכך חיובי וזה לא קורה. אולי זה קשור לעובדה שאנחנו מקיימים אותם בשישי לפנות בוקר כשכולם ישנים בכדי לצמצם למינימום את הפגיעה בתנועה עבור העסקים ומערכת ... התמונות שלכם אתמול מהג׳ירו דיגדגו לי בלב. שנים שאנחנו חולמים ופועלים בכדי שהקהל הרחב יחגוג את אירועי הספורט העממיים בעיר בכזו התרגשות ועם וייב כלכך חיובי וזה לא קורה. אולי זה קשור לעובדה שאנחנו מקיימים אותם בשישי לפנות בוקר כשכולם ישנים בכדי לצמצם למינימום את הפגיעה בתנועה עבור העסקים ומערכת החינוך במקום לקיים אותם כמו הג׳ירו, בשבת בצהריים כשכולם ערים ורגועים מבלי שזה מפריע למהלך החיים הרגיל של המטרופולין. אנחנו מפסידים פעמיים כי האירועים עוברים כמעט ללא צופים מצד אחד ומצד שני עדיין פוגעים בתנועה בעיר בצורה שמפריעה לעסקים ולמערכת החינוך בשגרה ומעוררת אנטגוניזם רב.
כבר שנתיים שאני מרגיש שחלק מהאירועים הללו צריכים לעבור לשבת. המרתון נכון שיתקיים שבת בצהריים ומירוץ הלילה במוצאי שבת. אני גם חושב שעם כל הרגישות, העברת חלקם לשבת היא מידתית. בשיחות שקיימתי עם חבריי הדתיים הוסבר לי לא אחת על ידי חלקם שהקושי שלהם עם קיום האירועים בשבת לא נובע מזה שזה ימנע מחלקים להשתתף (בעיקר מכיוון שיש אלטרנטיבות רבות ברחבי הארץ למירוצים בימי חול באיזור פחות עמוסים ממטרופולין דן) אלא שהם מתנגדים בגלל שזה יגרום למערך עובדי ההפקה לעבוד בשבת. עם הטיעון הזה, במסגרת האיזונים שאני מאמין שיש לקיים בעיר, אני לא מסכים. אם מדינת ישראל תשכיל לייצר מספר ימי חופשה בשנה שלא יפלו על שבת אהיה הראשון להעביר אליהם את האירועים. לא מזמן, כשהממשלה הצהירה שתייצר 6 ימי ראשון בשנה שבהם המשק לא לא יעבוד- בניתי עליהם לקיום האירועים. אבל זה לא קרה, והג׳ירו של אתמול התקיים בשבת, תחת חסותה הרשמית של ממשלת ישראל, מבלי שאף אחד פצה פה.
וזה היה כל כך מוצלח, תוך פגיעה כלכך קטנה בשגרת החיים, עם כל כך הרבה תושבים שלקחו חלק בחגיגה, שבאמת שהגיע הזמן שיותר אירועים שהם משמעותיים לעיר מצד אחד, אך משביתים אותה מצד שני, יתקיימו ביום שבת.
בתמונה: הג׳ירו אתמול, ואיך שאני מדמיין את המרתון ומירוץ הלילה וסובב תל אביב באופניים בחלומות שלי.
Read more
נשואים שנה היום. השנה הכי טובה שהיתה לי בחיים, קל. והייתי הגרסא הכי טובה של עצמי בה, בוודאות, בזכותך. וזה ...
Media Removed
נשואים שנה היום. השנה הכי טובה שהיתה לי בחיים, קל. והייתי הגרסא הכי טובה של עצמי בה, בוודאות, בזכותך. וזה שאת מכריחה אותי ברגע זה לכתוב את המילים האלו תוך מבט מאיים, לא הופך אותן לפחות נכונות. מזל טוב לנו נשואים שנה היום.
השנה הכי טובה שהיתה לי בחיים, קל.
והייתי הגרסא הכי טובה של עצמי בה, בוודאות, בזכותך.
וזה שאת מכריחה אותי ברגע זה לכתוב את המילים האלו תוך מבט מאיים, לא הופך אותן לפחות נכונות.
מזל טוב לנו ❤️
זכיתי לערוך לפני מספר ימים את טקס החתונה של שחר וגבריאל האהובים. לאחר שעדכנתי את האורחים בתחילת ...
Media Removed
זכיתי לערוך לפני מספר ימים את טקס החתונה של שחר וגבריאל האהובים. לאחר שעדכנתי את האורחים בתחילת הטקס ששיר שבירת הכוס לא הולך להיות ״איטס ריינינג מן״. וגם לא ymca, כי שחר וגבריאל הם אמנם גייז, אבל לצערנו כאורחים- אין להם טעם של גייז, אמרתי גם את הדברים הבאים: ״אי אפשר להעביר טקס כזה מבלי להתייחס ... זכיתי לערוך לפני מספר ימים את טקס החתונה של שחר וגבריאל האהובים.
לאחר שעדכנתי את האורחים בתחילת הטקס ששיר שבירת הכוס לא הולך להיות ״איטס ריינינג מן״. וגם לא ymca, כי שחר וגבריאל הם אמנם גייז, אבל לצערנו כאורחים- אין להם טעם של גייז,
אמרתי גם את הדברים הבאים: ״אי אפשר להעביר טקס כזה מבלי להתייחס לעובדה שמדינת ישראל האהובה שלנו, בשנת 2018, יש עדיין מונופול על האהבה וישנם אנשים רבים, רבים מדי, שהמדינה לא מכירה באהבתם ולא מאפשרת להם לממש אותה. זו זכות עצומה בשבילי לעמוד כאן היום ולחתן את הזוג הזה שאני כלכך אוהב, אבל העובדה שבניגוד לזוגות אחרים, שחר וגבריאל לא יוכלו להירשם מחר בבוקר כנושאים במשרד הפנים היא תעודת עניות לחברה הישראלית והיא מזכירה לנו שעל אף ההישגים האדירים של הקהילה הגאה בשנים האחרונות, עוד ארוכה הדרך לשיוויון זכויות מלא. אין לאף אחד את הזכות להחליט עבורנו את מי נאהב ועם מי נחיה ואני מבקש מכם לזכור את זה ממש ברגע שבירת הכוס. שחר וגבריאל, אתם זוג אנשים מדהימים, כל אחד בנפרד וביחד בכלל. זו זכות של כולנו להיקרא חברים שלכם ואנחנו מאחלים לכם חיים מלאי אושר ואהבה ותפיצו את האור שלכם בקרב כמה שיותר אנשים. אנחנו אוהבים אתכם ואני שמח להכריז עליכם ונשואים״
Read more
אלפי חניכי תנועות נוער ומכינות קדם צבאיות הגיעו להזדהות עם קורבנות אסון השיטפון ולהיות יחד ברגע ...
Media Removed
אלפי חניכי תנועות נוער ומכינות קדם צבאיות הגיעו להזדהות עם קורבנות אסון השיטפון ולהיות יחד ברגע הקשה הזה. אני מסתכל סביב ורואה, קלישאתי ככל שזה נשמע, את מה שהוא באמת מיטב הנוער, שהגיעו מכל חלקי הארץ לרגע של סולידריות שמחממת את הלב. בשנים האחרונות אני פוגש מכינות רבות מדי שנה, לשיחות משמעותיות ... אלפי חניכי תנועות נוער ומכינות קדם צבאיות הגיעו להזדהות עם קורבנות אסון השיטפון ולהיות יחד ברגע הקשה הזה. אני מסתכל סביב ורואה, קלישאתי ככל שזה נשמע, את מה שהוא באמת מיטב הנוער, שהגיעו מכל חלקי הארץ לרגע של סולידריות שמחממת את הלב. בשנים האחרונות אני פוגש מכינות רבות מדי שנה, לשיחות משמעותיות על המדינה ועל עתידה ובכל פעם מחדש יוצא נפעם מאיכותם ומהההשפעה האדירה שיש לשנת המכינה עליהם כבני אדם. אני יוצא מהפגישות האלו תמיד אדם אופטימי יותר. להיזכר בכך הערב רק מגדיל את תחושת האובדן הנוראית מהאסון המיותר וקורע לב הזה.
Read more
אחחח לגזור סרטים, אין תענוג גדול מזה. אולי לנשק תינוקות של זרים ברחוב. לא מצליח להכריע. תחרות קשה. ...
Media Removed
אחחח לגזור סרטים, אין תענוג גדול מזה. אולי לנשק תינוקות של זרים ברחוב. לא מצליח להכריע. תחרות קשה. כך או כך, התחדשנו במרכז צעירים נוסף בעיר והפעם בשכונת התקווה. מוזמנים לבוא לבקר! אחחח לגזור סרטים, אין תענוג גדול מזה. אולי לנשק תינוקות של זרים ברחוב. לא מצליח להכריע. תחרות קשה.
כך או כך, התחדשנו במרכז צעירים נוסף בעיר והפעם בשכונת התקווה.
מוזמנים לבוא לבקר!
מסדר כנפיים של כנפיים של קרמבו סניף צפון, הסניף הראשון מבין שלושת הסניפים שיש לנו בעיר של התנועה המופלאה ...
Media Removed
מסדר כנפיים של כנפיים של קרמבו סניף צפון, הסניף הראשון מבין שלושת הסניפים שיש לנו בעיר של התנועה המופלאה הזאת. מסדר כנפיים של כנפיים של קרמבו סניף צפון, הסניף הראשון מבין שלושת הסניפים שיש לנו בעיר של התנועה המופלאה הזאת.
תכנית אירוח חדשה עם המראיינת האהובה עליי בתבל. קשה לי להסביר כמה זה מקל עליי שנותנים למאיה עשרים אנשים שהיא צריכה לחפור להם והם חייבים להקשיב לה ולשתף פעולה כי היא מגיעה הביתה עייפה מהצילומים ויש שקט בבית ואפשר לראות טלוויזיה וטירוף ומדהים אז סופר חשוב לי שזה יצליח וימשך אז בבקשה בבקשה תצפו. תודה. ... תכנית אירוח חדשה עם המראיינת האהובה עליי בתבל. קשה לי להסביר כמה זה מקל עליי שנותנים למאיה עשרים אנשים שהיא צריכה לחפור להם והם חייבים להקשיב לה ולשתף פעולה כי היא מגיעה הביתה עייפה מהצילומים ויש שקט בבית ואפשר לראות טלוויזיה וטירוף ומדהים אז סופר חשוב לי שזה יצליח וימשך אז בבקשה בבקשה תצפו. תודה. טיימלין, הוט בידור ישראלי. החל מהשבוע הבא!
@mayawertheimer ❤️
Read more
התבשרנו בשמחה רבה שבית ספר כפיר זכה בפרס החינוך הארצי. הנימוקים היו רבים ובראשם השינוי באקלים הבית ...
Media Removed
התבשרנו בשמחה רבה שבית ספר כפיר זכה בפרס החינוך הארצי. הנימוקים היו רבים ובראשם השינוי באקלים הבית ספרי. בית הספר הנפלא, הממוקם בשכונת כפיר, הוא בית הספר השלישי בדרום העיר הזוכה בפרס החינוך הארצי בשנים האחרונות ומהווה חלק מהמאמץ העירוני לייצר שיוויון הזדמנויות בחינוך בין כל חלקי העיר ומוכיח ... התבשרנו בשמחה רבה שבית ספר כפיר זכה בפרס החינוך הארצי. הנימוקים היו רבים ובראשם השינוי באקלים הבית ספרי. בית הספר הנפלא, הממוקם בשכונת כפיר, הוא בית הספר השלישי בדרום העיר הזוכה בפרס החינוך הארצי בשנים האחרונות ומהווה חלק מהמאמץ העירוני לייצר שיוויון הזדמנויות בחינוך בין כל חלקי העיר ומוכיח שאפשר לעשות חינוך ממלכתי ציבורי מקומי איכותי לכל. אני חש גאווה גדולה ומוריד את הכובע בפני מנהלת בית הספר ציפי ג׳אן בוטרנו וצוות מורי ומורות בית הספר על הובלת שינוי מעורר השראה ותקווה. כבוד!
Read more
מתחבר באופן חריג לצד הגברי שלי.
Media Removed
מתחבר באופן חריג לצד הגברי שלי. מתחבר באופן חריג לצד הגברי שלי.
חג שמח! תהיו חופשיים <span class="emoji emoji1f618"></span>
Media Removed
חג שמח! תהיו חופשיים חג שמח!
תהיו חופשיים 😘

Loading...